2788
  • marsu
    #2307
    Sziasztok.
    Az iránt érdeklődnék, hogy a játékban körbelehet valahogy nézni, mint a tomb raiderben, vagy csak annyit látok amit mutat??? Mert az kevés.
  • marsu
    #2306
    Nekem sem volt problémám a hanggal. Telepítsd újra a hangkártyát, attól független, hogy másnak van hangja. Ha ezután sincs akkor szed le valahonnan, mert megéri.

    A friss driver nem oldotta meg a problémát, de azért kösz. Most megpróbálkozom a DIRECTX_9.0b játékvezérlő telepítését.

    Hátha segít. Esetleg te is kipróbálhatod.
  • Rusy
    #2305
    senkinek nem volt gond a hanggal?

    marsu próbáld meg a legújabb video drivert feltenni...
  • marsu
    #2304
    SEGÍTSÉG a játék a videó betöltések után vagy lefagy vagy kiugrik.

    Mi lehet a baj??????????????????????

  • Rusy
    #2303
    az a szomorú hogy a másik gépemen sincs hangja, tuti hogy valami a gémmel van de mi?
  • Rusy
    #2302
    már az nvidia logonak sincs hangja nemtudom miért
  • Rusy
    #2301
    most raktam fel a gémet, mert régóta megvan de még nem játszottam vele, de nincs hang nem tudja vqlaki miért lehet esetleg találkozott már vele valaki? ja a videóknak van tehát nem codec, csak a menünek, meg amikor elkezdek játszani magának a játéknak nincs...
  • ibrik
    #2300
    INNEN töltsd le az "all acces cheat"-et (ez egy végigjátszott POP:SOT mentései)
  • jango fett
    #2299
    Sziasztok egy kérdésem lenne mentéseket nem tudtok,hogy honnan lehetne letölteni elöre isk öszi a segitséget Jango
  • Neogan
    #2298
    Hűség Forevaaaa
  • ibrik
    #2297
    Dehogynem - csak ez a játék már tavaly lefutott.

    Nézd meg a frissebb játékok fórumait, azokban egy nap alatt akár több száz üzenet is jön.
  • Neogan
    #2296
    Nem naon jönnek az üzik a fórumba
  • ibrik
    #2295
    A kis fénycsóvákon használod a tőrt és az feltöltődik (a "nagy" fénycsóva szokott lenni a "Save")
  • Neogan
    #2294
    A f*szba!
    Amúgy a fehér félkörök mitől töltődnek?
  • ibrik
    #2293
    Persze hogy fut csak az MX-et nem GF2-re értették, hanem GF4 MX440-re vagy 460-ra
  • Prince007
    #2292
    Lehet hogy fut valahogy Mx-en de hogy?
  • Neogan
    #2291
    Na de vki azt írta hogy Analyzerrel jó Mx-szel is!
  • Prince007
    #2290
    AZ Mx Videokártya!
  • Neogan
    #2289
    Nekem GeForce2 MX kártyám van 3DAnalyze-t használok.
    De a játék képe olyan mintha ködben lenne a betűk tiszták de a háttér homályos, játszhatatlan.
    Mi lehet a problema?
  • Solya
    #2288
    Lassítsd le az időt....alapbeállítás ha jól emléxem bal shift...ilyen zöld kör jelenik meg....ekkor át tudsz ugrani
  • Hentes Bill #2287
    na, ma megint feltettem a játékos és: marha jó gém, főleg gamepaddal könnyű kezelni, imádom ezt a játékot
  • Prince007
    #2286
    Trükk haszna:elszédül a Herceg.
  • ibrik
    #2285
    Elárulok egy trükköt: ha lengés közben a "megfelelő" iránygombot nyomod, akkor köríves lengés lesz belőle...
  • Prince007
    #2284
    Pedig azt kell csinálni.Próbálj meg akkor elugorni a kötélről amikor elindul visszafelé így eltudod kapni.Utána jön a másik(az elötted lévővel kezd).
  • retsam
    #2283
    Hi!
    SEGÍTSÉG, PLS!!! :D
    Megakadtam ott, hogy kimásztam a hídból a kötélen át, és legyilkoltam minden szörnyet. Nah már most. Mit kell tenni abban a szobában, ahol csak tüske van alul, és egy nagy kötél középen, előttem fehér gomb, mellettem sárga? Az nem megy, hogy ráugrom, és visszaugrom, mert nem érem el a ktöelet... :( :( :(
  • Prince007
    #2282
    Gratulálok!Akkor várjuk a 2 részt.
  • Johnyy
    #2281
    Akkor várjunk aktívan!
  • Roll
    #2280
    Már be is léptem, és veletek együtt várom a második részt.
  • Johnyy
    #2279
    Akor te is belépsz a "végigvittem a priszofperzsia sokat" klubba jeee
  • Roll
    #2278
    Megoldottam, hát tényleg leizzadtam. Röpke 2 óra alatt sikerült. Már lassan befejezem, 95%.
  • Prince007
    #2277
    Annál jót fogsz izzadni.
  • Roll
    #2276
    Megoldódott egy gép újraindítással. És már megöltem a rohadtat.

    Már 79%-nál vagyok, egy nagy csatánál.
  • Roll
    #2275
    Próbáltam úgy, hogy megdermesztem utánna hiába csapkodom.
    Próbáltam úgy is hogy karddal csapkodom és amikor már lehajol, nem csapja le hiába ütöm.
  • Prince007
    #2274
    Nem tudtad megölni?
    Legalább tudsz rajta gyakorolni.
    Lehet hogy egy bug?De mikor nem tudod megöni?Amikor tőrrel leszúrod?
  • Roll
    #2273
    A börtönben az utolsó emberrel mi a helyzet?
    Nem tudtam megölni, hibás nálam a game?
  • Prince007
    #2272
    Copy-Pasteval könnyű
  • Roll
    #2271
    Köszi, a gyors választ.
  • Prince007
    #2270
    Így:Törd be a falat, majd a következőt is, és a következőt is. Menj vissza, át az új hidon. Ezen a részen van két tükör ugye. A középsőt hagyd békén, húzd el az útból, és a szélsőt húzd oda a középső helyére. Utána a két betört fal közöttit is húzd ki, úgy, hogy a fény kinyissa neked a nagy kaput. Menj vissza, át a három betört falon. A terem felé falfutással ugorj fel a falra, és onnan ereszkedj szépen le. Ha szereztél egy kis sérülést, orvosold egy kis vízzel. Menj be a kapun, és szerezd meg az új kardod
  • ibrik
    #2269
    Ahogy davidka is mondta: menj el az ajtók előtt és amelyiknél csobogást hallasz, azon menj be. Akkor megint kijössz egy ajtón, keresd tovább a csobogást és stb stb
  • Roll
    #2268
    Az ajtó még nincs nyitva, átugrottam a köteleken, és felmásztam, áttörtem a falakat, találtam még egy tükrüt, meghúztam egy ogyan kapcsolót, amitől elöjött egy átjáró, és az utolsó fal mögött van még egy kristály.
    Honnan lesz itt fény??