2788
  • Jimmyke
    #2387
    Hát ez a Gamma 1000X jobb a folytatásánál. [Várja az ütéseket]
  • tigeroo
    #2386
    hahóóó:)
    láttam a warrior within topigba is S.O.S.-eztél..mind1 mutatom..
    márha, én jólértem hogy a faltól-falig ugrással van gondod..
  • tigeroo
    #2385
    spacet nyomdd ütemesen..cikcakkba felugrik majd:)
  • DjScott
    #2384
    még élek de nem sikerült azóta se próbáltam a fejére felfutni de semmi.akkor rá futottam át a másikfalra de onnan meg cseszik vissza ugrani valakinek nincs meg a megnétse?
  • tigeroo
    #2383
    vagy öngyilkos lett..
  • zaki
    #2382
    sztem azóta már rég megcsinálta :)
  • Vlala #2381
    Az egy elég szép szakasz, ráadásul időre megy, ha nem vagy mérgezett villám, fújhatod a tőrödet. Régen volt már, de nem az az a rész, ahol a falon futva kell elrugaszkodni, és az oszlopra ugrani?
  • DjScott
    #2380
    szevasztok tudna nekem valaki segíteni elakadtam
    sajnos még az elején ott tartok hogy megkéne szerezni a tőrt de valahogy nemjön össze.ugrálgatok az oszlopokon de az utolsó előtti oszlopra nem tok re mászni mert lecsúszik róla a faszi azt ott abba i shagytam mert már 2 napja szenvedek vele tudna valaki segíteni?
  • erx13
    #2379
    na már semmi
    sikerült
  • erx13
    #2378
    hali emberek. Na elővettem én is a popot, multkor 83százaléknál(liftnél) abbahagytam, meghalt egyfolytába a csaj, most meg egyre sikerült. Lényeg eljutottam 93százalékig és nem birok leugrálni a két fal köz és elég idegesitő, hogy 4 percet mászkálok, aztán nem tudok a falakon leugrálni. Kérdés: hol tudnám gyakorolni, hogy mijen időközönként nyomjam a spacet?
  • elgee
    #2377
    köszi
  • ibrik
    #2376
    A csillag a VIP státuszt jelöli - most decemberben mindenki kapott ingyen 1 hónapos VIP reget (egyébként SMS-be kerül).
    A csillag menyisége azt jelöli, hogy hány éve regisztráltad magad az SG-n.
    A VIP státuszról bővebb infó a fórum főoldalán található.
  • elgee
    #2375
    Egyébként mik ezek a csillagok a nevek mellett?
  • elgee
    #2374
    Köszönöm. Majd próbálkozom.
  • ibrik
    #2373
    Már nagyon régen játszottam vele, de ha jól emlékszem, ott még be kell törni néhány rejtett helyiség falát, hogy a fényt eljuttasd egy "szenzorhoz".
  • elgee
    #2372
    Hello mindenki. Segítséget szeretnék kérni: Elakadtam 69% -nál a könyvtárban: a fényt bevezettem már abba a kristályszerű valamibe ami
    levezeti a fényt egy szinttel lejjebb. Itt elvileg a falból 3 téglalapnak kéne kijönnie amit viszont nem tudom hogyan kell ,,elővarázsolni". Előre is köszi
  • Prince007
    #2371
    A tükröket helyezd a szőnyegen lévő fekete foltokra úgy hogy a fény a jelbe jusson.
  • vigyori14
    #2370
    Senki nem tud nekem segiteni?
  • vigyori14
    #2369
    Senki nem tud nekem segiteni?
  • vigyori14
    #2368
    bocs 83% nál
  • vigyori14
    #2367
    Hy all.
    én 3%-nál járok amikor a tükröket kell elforgatni de sehogy se sikerül. hogy kell megcsinálni azt a szakaszt?
  • tigeroo
    #2366
    legnehezebb ugrálós része a játéknak, de énis erre a részre gondoltam, elég suxx... verekedős résznek is nehéz, de a játék csúcspontja is...
  • Vlala #2365
    81%, lift, és jönnek ezerrel a homokok... az sem a legnyugisabb része a gamenak, főleg, hogy a lányra is vigyázni kell... Mónika show rulez :-)
  • tigeroo
    #2364
    egyébként a legnehezebb ugrálós része a játéknak a földalatti barlangrendszer előtti rész (amikor a madárketreceket kell váltogatni) na ott mindig mexoptam:(
    összességében elég jó játék..
  • zaki
    #2363
    baz, akkor te eléggé fan lehetsz!!! gratula
  • tigeroo
    #2362
    az uccsó végigvitelnél asszem meg se haltam, meg se sebeztek, de talán a "liftes" résznél =P
  • tigeroo
    #2361
    6x..:)
    2004-es év tavaszi szünetében:)
    /újév feeling rulzi/
  • zaki
    #2360
    annyi idő alatt toltad végig?

    hányszor nyomtad végig?
  • tigeroo
    #2359
    nakem a rekordom 2óra 30mittomén hány perc
  • zaki
    #2358
    jó, de 4-5 ellennél többen nem szoktak egyszerre lenni :)
  • Vlala #2357
    4-5? 20-30-at akartál mondani? a négyöttel még nagyon az elején tartasz :-)
  • Rage47
    #2356
    A warrior within pedig sokkkkal idegesitöbb tud lenni szvsz:))
  • zaki
    #2355
    nem olyan nehéz a bunyó. sőt, nekem nagyon tetszett. zsír a játék, úgy ahogy van
  • Deajka
    #2354
    Arrrghh, de idegesítő játék ez, a f..m! Amikor megtámad egyszerre 4-5 ellenség hát az kész. A hajam téptem ki. A f..szért nem lehetett ebbe nehézségi fokozatot beletenni?
    De nagyon ász.
  • Sadist
    #2353
    Ha ez a rész nagyon tetszett, akkor a Warrior Within láttán egészben fog leszakadni az arcod! Storyban, grafikában, mozgásokban még az első részt is übereli!
  • Sadist
    #2352
    A warrior withinben van többféle befejezés :)
  • Rusy
    #2351
    én se tudtam, hogy több befejezés van, amúgy én is most játszom előszőr, régóta megvan, de valhogy sose volt kedvem nyomni most elővettem a warrior within előtt, de tényleg nagyon jó, 81%-nál tartok, és sajnálom hogy nem sokára vége....
  • Deajka
    #2350
    Gyerekek, hogy ez milyen jó gém. Beszarás! Tavaly egyszer belepróbáltam azt nem volt hozzá türelmem. Tegnap mondom megnézem már!
    De nagyon jó tettem mert rég volt, hogy vártam már a következő pályát! Kira, ez után jöhet a következő rész!
  • Sadist
    #2349
    Igen, az gyanúsan ő volt. De inkább a Warrior Within topikba írd :)
  • Seth
    #2348
    mer több befejezés is van???
    [még csak most szedi lefele]