2788
  • hunbalee
    #2788
    E3 2021: Jövőre csúszik a Prince of Persia-remake
  • hunbalee
    #2787
    Újra elhalasztották a Prince of Persia remake-et, és úgy tűnik, jó ideig nem számíthatunk rá
  • hunbalee
    #2786
    "A Ubi Store legutóbbi frissítése alapján a Remake-et PS4-en vagy Xbox One-on megvásárolva ingyenesen jár a játékosok számára a next-gen frissítés is. Azt viszont egyelőre nem tudni, hogy az újabb generációs konzolokon még komolyabb látványvilágra számíthatunk, vagy mindössze egy egyszerű portolásról van szó"
  • hunbalee
    #2785
  • steweee
    #2784
    sztem szuperül néz ki. hál istennek ezek a remékek a legjobbkor jönnek.

    mindig szeretek nosztalgiázni a régi élményeken felújított köntsben

    nyilván erősebb a gép azóta, javítják a grafikát, és egy nagy szupcsi tévén nyomom.

    másodjára is jó lesz a hangulata !
  • Beni521
    #2783
    Nem az a baj, hogy meseszerű az art style, hanem h PS3 korabeli. A Kena Bridge of Spirits is meseszerű, mégis százszor szebben néz ki. Remélhetőleg a reakciók hatására a megjelenésig még csiszolnak rajta.


    Utoljára szerkesztette: Beni521, 2020.09.11. 12:03:34
  • caps lock
    #2782
    Ellenkezőleg. Épp azért tetszik mert a graf megtartja az eredeti "mesés" kinézetét. Ez illik hozzá a legjobban. Elvesztené számomra a varázsát ha túlrealizálnák.
  • grebber
    #2781
    Szerintem nem, én várom amint megfelel nekem az ára megszerzem majd.
  • JonasSandor
    #2780
    Szerintetek is undorító?
  • grebber
    #2779
  • grebber
    #2778
    The Prince Of Persia: The Sands Of Time Remake Has Leaked On The uPlay Store

  • JonasSandor
    #2777
    Idevele most azonnal nem 21-ben.
  • ffxi
    #2776
    Steam akció. SOT 2,49 EUR
    2,49 EUR
  • Steve Q
    #2775
    Nem értem, mit kell rinyálni, mindegyik PoP simán végigjátszható, én túl vagyok az összesen, a Forgotten Sands nekem kissé túl egyszerű is volt. Kimaradtak belőle a WW-s "a gólem nyakába ugrok és a kezei elől ugrálok, míg el nem fárad és akkor gerincendöföm" féle mókák.
  • Looooser
    #2774
    hát az lehet, de a 20+ is el játszik vele :D
  • syberia2
    #2773
    Ez az amit még a 12 alatti korosztálynak csináltak:D:D
  • Ry0K3N
    #2772
    A legviccesebb hogy ez a legkönnyebb PoP rész :D
  • Picar77
    #2771
    megértem :D
  • syberia2
    #2770
    ötsikém
    ha nem megy valami ne kezdjed el fikázni a játékot, valószínűleg már nem egy embernek sikerült végigvinnie. Ha az az egy elem nem megy akkor neked talán nehéz a játék, de letöltesz mentést hozzá legrosszabb esetben
  • Looooser
    #2769
    ilyenkor bánom a nickem
  • Picar77
    #2768
    looser
  • Looooser
    #2767
    hmmm valamelyik játékban azt hallottam ha nagyon nehéz a kihívás csak meg kell nyomni egy gombot ami automatikusan a következő platform részig megcsinálja a játékot... hmmm az ilyen gyökerek miatt találhatták ki....
  • Beni521
    #2766
    ahoz nem kell prónak lenni h felugráljon egy szoborra, ez nem casual hanem gyökér
  • Looooser
    #2765
    casual playerből van, mit vársz????
  • syberia2
    #2764
    bazd ennyire nem lehetsz hülye csak egy gombot kell nyomogatni-.-
  • Looooser
    #2763
    azért mert nyomoronc vagy ne a játékot szidd.... ha a tőr ért mászol kkol akkor javallott hogy a wallkicknél nyomd az iránxt vagy gyakorold ennyi
  • Empty
    #2762
    A létező legnagyobb szarrakás a POP közül. Lehetetlen fölmenni a szobornál! Kb. 1 órát cseszekedtem! Hibás kivitelezetlen szar! Soha többet régi POP!
  • Empty
    #2761
    Ilyen idétlen egy irányítást! Az elején mikor egy nagy kőszoborra kell felugrálni az, hogy kivitelezhető? Írja ugyan mit nyomjak de nem jut föl soha! Mi a kombináció valaki tudja? Forgotten Sands-be egyértelműen jó volt az irányítás!
  • sanyi150
    #2760
    "Hali. Nekem az a baj hogy ha elkezdek mozogni akkor egyszerüen beszaggat a game és még egér mozgatásnál is olyan mintha föld rengés lenne. Mi lehet a baj? windows Xp-m van"
    Nekem is ez volt problémám, de szerencsére van megoldás

    Ki kell kapcsolni (Disable) a V-SYNC opciót a menüben. Options/Graphics/Advanced

    Egyéb javaslat. A szélesvásznú monitorok által támogatott natív felbontások eléréséhez érdemes használni az Universal Widescreen Patcher programot.
  • tigeroo
    #2759
    amugy nem emlékeztem hogy ennyire bugos lenne. a liftes harc-rész után amikor felérnek a vezírhez, mutatják hogy beszállnak előtte 2en egy kis liftbe. na a herceg meg leesett a liftből, az átvezető lemegy, majd ott vagyok a nagy lift-teremben. mondom anyád. töröltem is a gecibe. pedig minden évben elővettem eddig, kedvenc játéktrilógiám kb.
  • tigeroo
    #2758
    nyomod a védekezést és csak 1 pillanatra kell megnyomni az R-t

    ha nem megy akkor nemtom
  • Looooser
    #2757
    hát sztem csak utál a játék, bár lehet hogy YOU ARE DO IT WRONG
  • Beni521
    #2756
    Hi all, elkezdtem megint sands of timeolni a film hatására. A tutorial nál nem csináltam meg a mega freeze-t az baj? Mert azóta sokszor előfordult h teletöltődött sand tankom is és power tankom is, és ugyanannyi power tankom van mint sand tank, és nyomom a védekezést + időlassítást úgy ahogyan kéne de csak hadonászik egyet a karddal. Jó gondolom akkor csak nlhány helyen lehet. Viszont 100% -ra biztos h a híd leeresztésnél 50% körül tudtam mega freeze-elni most viszont nem! vki tud vmi megoldást mit csinálok rosszul vagy szimplán utáll a játék?
  • 38tibi38
    #2755
    Rendben.Köszönöm:)
  • Looooser
    #2754
    esetleg úggy lehet hogy túl jó a géped.....
  • Kongy
    #2753
    bár nálam teljesen jól műjk9ödik a játék 64 bites Win 7-en, 4 magos Intel Q9400 procival és DX11-es HD 5770 kártyával.
  • Kongy
    #2752
    attól függ milyen géped van. nyilván valami inkompatibilitási problémád lehet. többmagos AMD procikkal szoktak gondok lenni.
  • 38tibi38
    #2751
    Akkor hogy lehet hogy az Ac2-t Mw 2-t viszi szaggatás nélkül?:OO A hülye válaszoktól megkimélni.
  • Kongy
    #2750
    szerintem dobd ki a gépedet az ablakon és nem fog szaggatni.
  • 38tibi38
    #2749
    Hali. Nekem az a baj hogy ha elkezdek mozogni akkor egyszerüen beszaggat a game és még egér mozgatásnál is olyan mintha föld rengés lenne. Mi lehet a baj? windows Xp-m van