236
  • Patesz
    #236
    Tudtomal még föl se rakták az oldalra
  • Pyx #235
    szerencsére már lemondtam :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #234
    az milyen? nekem ADSLem van!
  • tom..
    #233
    Használja valaki az Internet Plusz-t?
  • Patesz
    #232
    Kösz megvan.
  • tom..
    #231
    egész jó a progi!
    az origo főoldalát 2.3 szorosára tömöritette be! türhető képminőséggel!
  • tom..
    #230
    http://www.vodafone.hu/szolgaltatasok/gprs_3.html

    kisbetüs résznél keresd!
  • Patesz
    #229
    Ehez a hírhez linket tudsz adni?????
    Nem találom sehol az oldalon.
  • tom..
    #228
    http://www.vodafone.de/downloadarea/vodafone_highperformance-client.zip

    ez valami olyasmi progi amit a voda már régota igérget!
  • tom..
    #227
    Üdv!

    Most néztem a voda honlapját és ott valami olyasmit irnak hogy aug 1. - 31. -ig nem 200MB lehet netezni alapárért hanem 1GB-t! és csak utána jön a plusz 17000 Ft! És nem tudja valaki hogy az internet pluszt mikor akarják üzembe helyezni?
  • Cheky
    #226
    Hellosztok!

    Ugye a wap benne marad csomagban? mármint nemkell külön fizetni érte?
  • Taranov
    #225
    Hát sajnos nem tudom, hogy azon hol kell.
    Nekem 6310-esem van, és azon be kell lépni a hívásinfóba, és ott van egy GPRS kapcsolatok menüpont. És ott írja a forgalmazott adatmennyiségeket.
  • Manta
    #224
    Ahh, meg is találtam.
  • Manta
    #223
    T300
  • Taranov
    #222
    Milyen telefonod van?
  • Manta
    #221
    Hogyan tudom megnézni a wap forgalmam, ha nem rég rendeltem meg?
  • Taranov
    #220
    Elég lesz 1 Megabájt. Ezek az oldalak szerintem csak pártíz bájt méretűek.
  • Manta
    #219
    Köszi, tehát a havi 1 MB-tal el lehet szüttyögni. Most rendeltem meg (hó közepén sok eszemmel), és mondta a csaj, hogy meg fog változni a rencer augusztustól, de semmi wapos tapasztalattal nem rendelkezem.
  • Taranov
    #218
    Huhh, de értelmetlen vagyok, bocs. Nem bírtam figyelni. Cirka 200 000 bájtot küldtem, 758 451 bájtot fogadtam, tehát szűk egymillió bájtot forgalmaztam szűk 9 hónap alatt.
  • Manta
    #217
    "200 kilobájt 758 451 bájt"

    Az mennyi?
  • Taranov
    #216
    én nem wapozok sokat, de nem töltök le semmit, max. tv vagy moziműsort nézek meg, és 200 kilobájt 758 451 bájtot forgalmaztam 2002. november elseje óta.Akkor nulláztam a 6310-en.
  • Manta
    #215
    GPRS WAP-nál az 1 MB mire elég? Ha nem töltök le állandóan játékokat, meg csengőhangokat, akkor 1 hónap alatt mekkora az adatforgalom kb?
  • Patesz
    #214
    Most akor igaz amit írtam, hogy 2003 augusztus 1.-től változnak az GPRS árak??????
  • macilaci123
    #213
    hálistennek találtam valami érdekeset: Ceglég környékén van mikrohullámu internet 512 mb/s 0 - 24 korlátlan, nincs havi megkötés, több válaszható csomag, a legkissebb 500mb - 3500ft/hó, a családi KORLÁTLAN 6900/hó, üzleti korlátlan 13900 /hó, többféle tárhely + email cim variácio. Megnézem közelebbröl is ha valóban igy igaz átállok. A belépési dij 25000ft a modemet ök álják.
  • szasza_1
    #212
    Jól tetted. Pont tegnap volt a tévében a sulinet expresszel kapcsolatban, hogy talán most, hogy mindenkinek lesz gépe (ez is vicces), növekedni fog az internetező családok száma. Majdnem elposszant az agyam! Még jó hogy ott volt anyám, legalább egy picit lenyugtatott, nehogy hirtelen ledöntsem a szembeház tetején lévő voda tornyot. Ja, meg megnéztem az IHM honlapját, mindenféle hülyeség volt rajta (pl: Dr. Csepeli György könyvbemutatója, Óvodai számítógépes program indul), de semmi azzal kapcsolatban, hogy minden családnak internetet!
  • Botond #211
    vidéken elég sok helyen nincs adsl az EUban se,falvakban egyszerűen nem éri meg kiépíteni,erre találtak ki a fix-díjas korlátlan dialuppot,hogy azért mert vki nem szeret városba lakni,még ne érje hátrány,ez egyébként kötelező is az EUban,szal legkésőbb májusig rendeződik a helyzet,de addig mindenki próbálja a falusi lakosságot minél jobban lehúzni...balkán powah :-D
  • malter
    #210
    remélem nem titják le a telomat a kis kedveskedö hirtelen felindulásbol irt levelem,melyben elég sokat szerepelt többek közt az "anyátokat" szocska is:DDDDD
  • malter
    #209
    kicsit bepöccentett a voda a honlapon olvasottak alapján,ezért küldtem nekik egy kis "kedveskedö"1 oldalas köszönö levelet,hogy most ugyanugy szivatták meg a vidékieket,mint a Matáv az ISDN-el csak az a jo hogy itt aránylag kevés pénzért le lehet mondani az elöfizut a szerzödés elsö évében vagy akko 3x ezer forint 1év után 1x ezer ha nincs külön telo részleted,és még van pofájuk azt hirdetni a honlapon hogy rendkivül kedvezö gprs árak......ennyiért vaqgy még ennyiért se adsl-t kapok nem 28kb/sec el meg nem fagy nem kinlodik nem szar,csak épp vidéken még sok helyen nincs,de remélem ez hamarosan megváltozik,és nem fognak minket többet lehuzni az ilyen férgek
  • szasza_1
    #208
    Közben megtaláltam a MetroNet honlapját, ott volt ez:

    Metronet Start 4.000 Ft + ÁFA / hó (5.000 Ft)

    2 GB intranet (belső hálózati) forgalom

    128kbit/64kbit Internet - 128kbit/128kbit Intranet


    1 GB Internet forgalom + 3 db e-mail cím

    Metronet IP-cím (nincs fix IP cím)



    Metronet Otthon 5.600 Ft + ÁFA / hó (7.000 Ft)

    5 GB intranet (belső hálózati) forgalom

    384kbit/128kbit Internet - 384kbit/384kbit Intranet


    5 GB Internet forgalom + 3 db e-mail cím

    Metronet IP-cím (nincs fix IP cím)



    Metronet Üzlet 6.800 Ft + ÁFA / hó (8.500 Ft)

    Korlátlan intranet (belső hálózati) forgalom

    512kbit/128kbit Internet - 1Mbit/1Mbit Intranet


    10 GB Internet forgalom + 10 db e-mail cím

    Metronet IP-cím (nincs fix IP cím)

    Alhálózat üzemeltetése engedélyezett



    Meg az éves müholdas net: 49990,- Ft. A www.sat.hu -n olvasgattam, elég sokan használják vodanettel. Csak az a baj, hogy még nem láttam müködő müholdas cuccot, ott mennyi lehet a ping, ha visszafele a müholdon jön a cucc?
  • Botond #207
    jajj,haggyá mán,olyan rosszindulatú vagy te is...megmondta gézuka,aki életében se látott működő gprs cuccot,hogy 6kért ez a bughalmaz ingyé van,aztán jött fecajka,aki warezolja az adsl-el a cuccokat(lásd még lopás),és megmondta,hogy amit nem tudsz megfizetni azt nem kell használni(vagy el kell lopni...),ha te még ezek után is rosszat szól a voda ezen lépéséről,háááááát nemtom...
  • szasza_1
    #206
    Egy másik fórumban az egyik hozzászólás:

    "A T-Mobile bejelentette, hogy rendkívül kedvező árú, teljesen korlátlan átalánydíjas GPRS internetszolgáltatás indít el a tengerentúlon. Bizonyára a hazai Vodafone-netezők kedélyeit borzolja majd az a tény, hogy a havidíj csupán 19,99 dollár (4600 Ft) lesz a T-Mobile mobilelőfizetői számára, sőt, mobilelőfizetés nélkül is igénybe lehet venni a szolgáltatást valamivel magasabb, 29,99 dolláros (6900 Ft) áron.



    A GPRS-alapú internetszolgáltatást az Egyesült Államok körülbelül 9000 városában és azok környékén lehet elérni. A T-Mobile GPRS szolgáltatását mobiltelefonokkal, PC-kártyákkal, kéziszámítógépekkel lehet igénybe venni, a maximális adatátviteli sebesség tipikusan 52-56 kbit/s.


    Ennyit az itthoni vodafosról, aki a balkán felé visz minket"
  • Kandurex
    #205
    őőő...azt a 6e,- Ft nekem is küld..köszi
    (cím kell, csak szólj)
    :)
  • szasza_1
    #204
    Nem tudom, hogy neked a 6000,- Ft az mért ingyen? Tudod mit, adok egy címet, minden hónapban külgyél nekem 6000,- Ft-ot, ha már neked úgyis ingyen van!!!
    Én is most jöttem haza külföldről, egy picit hidegzuhanyként ért engem is. Meg azt nem is vártam, hogy egy év múlva is ennyi marad, hanem mondjuk 3125-ről fölemelkedik pl 5000,-re. De ez azért egy picit túlzás! Meg egy-két okosgyereknek: korlátlan internetet reklámoztak, én onnéttól leszarom hogy mire találták ki a GPRS-t, a korlátlan netet úgy is használtam ahogy kell, havi 1.5-2GB-ot töltögettem le! De most hogy 1GB-ra korlátozták, még ez is elég lett volna, de hogy 200MB-t, egy picit kevés, még böngészésre is!!!
    Fórumtagok közül lakik valaki Nagykanizsán? Nem tudja valaki, hogy itt milyen mikros net van? Vagy milyen műholdas lehetőségek vannak?
  • macilaci123
    #203
    csatlakozom
  • Patesz
    #201
    Azért kérdesztem mert ha más díjak lesznek szeretnék megbízni a megagájt számlálójában.
  • Pyx #200
    Nekem az, miért ne lennne +biz6o?
  • greco
    #199
    Szerintem szar az egész.Kevés az a 200Mb.500Mb már elég lenne,pedig én sem szoktam nagyobb dolgokat letölteni(elvétve 1-2 drivert,cracket,stb.).Most gondoljatok bele.Ha 63%-al gyorsabb lesz akkor annyival többet is fogtok majd netezni.Ha pl.5 perc alatt lejön 3 oldal a korábbi 1 helyett akkor az már mindjárt több MB-ot jelent.Hiába az állítólagos adattömörítés,a 200 Mb kevés lesz 1 hónapra még a böngészésre is.Szerintem rengetegen vissza fogják mondani a netet,ha az előfizetésüket meg is kell tartaniuk.Szerencsére nekem csak egy Only Sim-em van és visszaadhatom bármikor költségek nélkül.

    A másik idóta dolog az adatforgalom mérése.Ki fog majd azon izgulni minden hónapban,hogy átlépte-e a számára eltervezett letöltési mennyiséget?Úgy lenne normálisabb,ha mindenki egyénileg egy csomagot vehetne és ha az abban foglalt adatmennyiséget eléri,akkor letiltja a netet.Ez szerintem korrektebb lenne mint az ügyfélszolgákkal veszekedni,ha a számlálónk nem egyezik.
  • Patesz
    #198
    Vodafone, internetre csatlakozó progijának a Vodafone Connect Menek a számlálója megbízhetó?????
  • Taranov
    #197
    Könnyen beszélek, még vodafoneos előfizetésem sincs :-)
  • Taranov
    #196
    igaz, igaz ;-)))