Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
the coop mod a Far Cry-hoz.
Hozzászólás: #13334
Gunner te tudod nem?
Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
Next PC upgrade: 2022
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
Next PC upgrade: 2022
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
Hogy kell a Far Cry-ba feléleszteni azt a modot amelyikkel a singles mapokat lehet nyomni?
Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...
Next PC upgrade: 2022
honnan lehet lekapni új pályákat, mert a multiplayer alatt itt ott nem enged be ( ismeretlen pályák... )
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
Majd lehet leszedem ha lesz rá idõm, de még nem tom.
Next PC upgrade: 2022
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
Ha cd-n "iratom" meg a far cry-t,akkor az hány cd is lenne?
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
Az autósjáték őrültek lapja!! : www.autosjatekok.hu A te oldalad: www.automotorcenter.hu

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE
Érted én elértem a feléhez és lebasztam a földre hogy na ez má' túl hosszú nekem.
Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...
Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...
VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)
VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)
Az autósjáték őrültek lapja!! : www.autosjatekok.hu A te oldalad: www.automotorcenter.hu
Az utolsó pályán hogy kell átrohanni azon a millió CryGen-en???
VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----


