Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Rambo 20
#13349
Senki sem know hogy how to INSTALL the coop mod a Far Cry-hoz.
Hozzászólás: #13334
Gunner te tudod nem?

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

Gunner
#13348
Ezt mondtam, sorry 😄

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

kisgabo
#13347

#13346
😄

grebber
#13345
Na lejött az a 700MB-os patch csak a spanyoloknak jön jól mert spanyollá teszi a gamet.

Next PC upgrade: 2022

grebber
#13344
Ma leállitottam a letöltést mert jött két demó majd holnap.

Next PC upgrade: 2022

grebber
#13343
De 700MB-os patch mit javit mindent 😊)?

Next PC upgrade: 2022

kisgabo
#13342

Gunner
#13341
Lehet, hogy egy spanyol patch, vigyázz 😊

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

Ikarus
#13340
😊

Te hülye, a Judeai Népfront mi vagyunk!

grebber
#13339
Fogalmam sincs azért szedem le hogy kiderüljön.

Next PC upgrade: 2022

Ikarus
#13338
Mi van abba, hogy ekkora az a patch?

Te hülye, a Judeai Népfront mi vagyunk!

grebber
#13337
Ha Isten is úgy akarja estére lent lesz a 700MB-os Castellano patch azt kiprobálom.Csak nehogy kelljen hozzá crack majd.

Next PC upgrade: 2022

Gunner
#13336
Van egy exe fájl-ja

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

Rambo 20
#13335
Coop modrol van szó.

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

Rambo 20
#13334
Na figyu!

Hogy kell a Far Cry-ba feléleszteni azt a modot amelyikkel a singles mapokat lehet nyomni?

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

grebber
#13333
Na jó leszedem akkor én.De nem 1-2 nap lesz mire lejön mert mellette mást is szedek.

Next PC upgrade: 2022

kisgabo
#13332
skacok.


honnan lehet lekapni új pályákat, mert a multiplayer alatt itt ott nem enged be ( ismeretlen pályák... )

Gunner
#13331
Hát ha lenne egy rendes link, amihez nem nagyon fontos egy program is, akkor vállalkozó lelkünek mondanám magam 😊

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

Glpetyus
#13330
#13329 😛

Glpetyus
#13329
Hmmm...akkor vki legyen már vállalkozó kedvü 😄

grebber
#13328
Az elvileg csak egy 700MB-os patch.Csak nem tom mire jó.

Next PC upgrade: 2022

Gunner
#13327
Nem tudjuk, de nagy a mérete és szerintem fake, mert ha más mód nem jött ki, akkor miért jött volna ki egy 700 megás ??

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

Glpetyus
#13326
o=ó

Glpetyus
#13325
Milyen modrol van szó?? 😊

grebber
#13324
Még nem azt hittem leszedi valaki.
Majd lehet leszedem ha lesz rá idõm, de még nem tom.

Next PC upgrade: 2022

Gunner
#13323
Letöltötted már a 700 megás módot?

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

grebber
#13322
Még semmi hír a módókról???

Next PC upgrade: 2022

báttyó02
#13321
köszönöm

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Gunner
#13320
3 cd

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

báttyó02
#13319
Volna 1 kérdésem!
Ha cd-n "iratom" meg a far cry-t,akkor az hány cd is lenne?

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

RelakS
#13318
oks, este megpróbálom letölteni, és felerõszakolni 😊

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

karikusz
#13317
Ha csak az én HUB-omra jössz fel akkor nem tud senki se kezdeni veled semmit...amúgy én lassan 2 éve használom és semmi bajom nem volt még vele... fentvan egy Kerio personal firewall+ AVG antivírus (4 naponta fissül)és ennyi.

Az autósjáték őrültek lapja!! : www.autosjatekok.hu A te oldalad: www.automotorcenter.hu

Gunner
#13316
Igen, azt érdemes, mert legalább ahhoz csinálnak/tak mod-ot és így érdemes végigtolni

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

RelakS
#13315
A legutolsó pálya a túlhosszú. Nem a mérete miatt, hanem a végén lévõ idiotizmus miatt.,..

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Rambo 20
#13314
A Far Cry-t azt nem mert az már önmagában is túl hosszú.
Érted én elértem a feléhez és lebasztam a földre hogy na ez má' túl hosszú nekem.

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

Rambo 20
#13313
A Max Payne 2-õt jó sokszor megéri áttolni😊)

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

RelakSfromhome
#13312
Demondok valamit! kiveszek minden pályát, amin van szörny, akár egyetlen darab is, és csak a legelsõ csekkpontot hagyom meg. Ha úgyis jó, akkor az szvsz egy levélbe is el fog férni.

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

RelakSfromhome
#13311
Hátizé... majd holnap visszatérünk, de a dc++-ról hallottam egyetsmást. Pl hogy Tuvoknak volt, és tudott vele ... khmm... rosszalkodni...

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

karikusz
#13310
Tegyél fel egy dc-t (van saját HUB-om)ha kell segítek, megbeszélünk egy idõpontot, és az NFSU2 lapon van a cset, és ott könnyebben tudok segíteni.

Az autósjáték őrültek lapja!! : www.autosjatekok.hu A te oldalad: www.automotorcenter.hu

RelakSfromhome
#13309
ÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!
Az utolsó pályán hogy kell átrohanni azon a millió CryGen-en???

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

PiszkosFred
#13308
Az meg hagyjan, de ha Naomi jatsza majd (gondolom) Valerie-t, akkor meg elvezheto is lesz a film.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

báttyó02
#13307
kössz

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#13306
Köszönöm!
Akkor "gyühet a gém"!

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

ati2002
#13305

----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----

RelakSfromhome
#13304
bazz... dc-m nincs, és 18 mega lett...

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

Gunner
#13303
Jóvan, visszavonva, azt hittem Doom 3 topicban vagyunk, nem szóltam 😊

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

Gunner
#13302
próbáld ki 640*480 minden kikapcsolva és low, ha így megy normálisan akkor menny feljebb és ha medium-on is megy akkor 800*600 low minden kikapcsolva. ez csak tipp 😉

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

ati2002
#13301
800x600 medium. Egy ismerõsöm így nyomta.

----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----

báttyó02
#13300
Csuma.
Azt szeretném megtudni,még mielõtt megszermányolnám a játékot,hogy ilyen gépen milyen beállitások mellett futna élvezhetõen. Szóval😛4 2,2 Ghz,512 Mb ram,geforce mx 440 64 mb(tudom a videókártyám gyenge pont.)

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -