Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

karikusz
#13399
relatív...no de ez tényleg más topicra tartozik

Az autósjáték őrültek lapja!! : www.autosjatekok.hu A te oldalad: www.automotorcenter.hu

#13398
hi. Ha tud valaki végigjátszást az irhatna. Elõre is thx.
#13397
bazzeg ne itt. van külön erre topic....

http://thenamelessphoto.com/

Rambo 20
#13396
Vááá!
Most játszottam a Call Of Duty multiplayerével!
CoD multi=Fos!

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

#13395
Na thx az otleteket.
karikusz
#13394
Igazad van, bár nagyon nincs itt mit össze off-olni..😞

Az autósjáték őrültek lapja!! : www.autosjatekok.hu A te oldalad: www.automotorcenter.hu

karikusz
#13393
DE van egy direkt ilyen re szakosodot oldal:

http://www.farcryarena.com

Az autósjáték őrültek lapja!! : www.autosjatekok.hu A te oldalad: www.automotorcenter.hu

Rambo 20
#13392
Pontosabban innen.
http://www.gamershell.com/download_6720.shtml

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

Rambo 20
#13391
Nos letölteni a Coop modot a www.gamershell.com weboldalról lehet.
És utána ott van egy mods sekció és abban benne van hogy Far Cry cooperative mod 8.2

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

RelakSfromhome
#13390
Ez már más kérdés, hogy odaadják-e

Mindenesetre az üzenetvisszavonás néha jól jön, meg a nagyobb logó

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

#13389
ja még valami. Hány pályábool áll a farcry? Esetleg ha tud valaki végigjátszás linket annak is õrülnék. 😊 by
#13388
hi all. Engem érdekelne a Cooperatív mod. Tudja valaki hogy honnét lehetne letolteni és hogy ?M. Elõre is thx.
PiszkosFred
#13387
Kár offolni egy olyan dolog miatt, ami senkire nézve sem kötelezõ. Ha nem tetszik, ne használd, ha tetszik, használd. Ennyi. Túl van ez reagálva...

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

karikusz
#13386
Ez a VIP-dolog egy nagy átb@szás..vagyis értelmetlen egy dolog...annál jobb nem leszel, hogy vip leszel...ugyanúgy használod a fórumot.....írsz bele és olvasod. Ha valakinek képgalária kell letölt egy adott programot (van albumszerkesztõ) és regel egy ingyenes tárhelyen, és felcsapatja ...ennyi...amúgy meg szerintem kutya nem nézi azt a galériát

No meg az a Fotózz .hu...25% ennek ...25% annak...messzirõl jött ember azt mond amit akar....nézd már meg egyes alapítványoknak a fõnökeit milyen kocsival mászkálnak? És kinek a pénzébõl veszik ??...amit te oda adsz neki õ meg baszik az éhezõnek odaadni!!..no menjenek a.....-ba...szóval itt kezdõdik a cigánykodás...egyszóval vannak olyan dolgok amik a felszínen jó, ha meg egy kicsit beleásna az ember akkor igazán nagy sikkasztásokat venne észre...

...no jól elkanyarodtam...bocsi az off-ért

Az autósjáték őrültek lapja!! : www.autosjatekok.hu A te oldalad: www.automotorcenter.hu

Gunner
#13385
Rambo: ne legyél már annyira aktív és ne vegyél magadra mindent, fõkképpen ne gondolkozz annyit, mert megárt!

Egyébként semmi köze a Far Cry-hoz, hogy te mennyi ideje vagy regisztrált, csak te kezdted szétoffolni a topicot ezzel, ennyi.

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

RelakS
#13384
a 80+tréfa /hónapért vett vip miatt

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Rambo 20
#13383
Csak úgy néha Fel#&ssza az agyvizem a gép.
(biztos nektek is!

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

Rambo 20
#13382
So bocs ha egy kicsit türelmetlen voltam csak olyan voltam már

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

Rambo 20
#13381
Vagy a nagy betûkre?
Azok miatt tényleg sorry...
Csak kicsit má föl van miatta forrva az agyvizem.

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

Rambo 20
#13380
Mire mondjátok hogy mohó cselekedet?
Én ebben a fórumban már rég megjelentem amikor egy emberke beszólt hogy hoppá!!!!
Itt a mod!

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

RelakSfromhome
#13379
Fotozz.hu:
"Ha szívesen használja a Fotózz!hu-t fotós ismereteinek bõvítésére, vagy csak mert örömét leli a szebbnél szebb fotók nézegetésében, akkor támogassa mûködését havonta 500 forinttal. A Fotózz!hu készítõi a befolyt összeg

50%-át az Aranyág Alapítványon keresztül a beteg gyerekek támogatására
25%-át a Monfodi Alapítványon keresztül a tehetséges mozgáskorlátozott fotósok támogatására
25%-át pedig a Fotózz!hu mûködésére "

Naszal, 500-nak a negyede az 125 ft, és mit kapsz érte? 5 kreditet (5 képet feltölthetsz), meg egy logót... Ki is a mohó? 😉

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

kisgabo
#13378
havi 80 Ft + ÁFA....

hát ez egy fórumban kissé... khmmm. mohó cselekedet.

Rambo 20
#13377
És...
Akkor annak mi köze is van a Far Cry-hoz hogy mennyi ideje vagyok regisztrálva?

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

Gunner
#13376
Egy olyan ember aki játszik Coop-al, aki nem én vagyok, sorry.

Ez a 3 hónapja vagy regisztrált dolog azt jelenti, hogy Te alias Rambo 3 hónapja vagy regisztrált az SG Fórumban, ha jól olvasom. Najó, lehet hamarosan 4, de az biztos nem 1 év, mert suliban azt mondták, hogy az 12 hónap

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

Rambo 20
#13375
Hát akkor szerinted ki tudna nekem segíteni?

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

Rambo 20
#13374
Úgy értem hogy igen az 1.1 van fenn.

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

Rambo 20
#13373
Mi van???
Nem 1.1 van fenn!
És mi ez a 3 hónapja vagy regisztrált vagy mi?

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

Gunner
#13372
Te 3 hónapja vagy regisztrált, válasz: nem 😊

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

Gunner
#13371
1.2esed van? Mert akkor szerintem nem 😊

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

Rambo 20
#13370
Gunner!
Lécci mondd meg hogy mit hova pakoltál hátha elrontottam valamit!
Mert azóta már megtaláltam csinál egy ikont a Far Cry Coop felirattal beindítom és erre azt írja hogy (mikor rákattintok egy coop serverre)hogy ehhez be kell tölteni egy másik modot!és talán a Far Cry-t ujra kell indítani
Megnyomom...
ÉS
ÉS
ÉS
SEMMI!
Egy naaaagy büdös semmi!
Nem'tom mi ez de nagyon szeretnék coopolni nem lehetne megoldani?

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

Gunner
#13369
1.1-el nekem tökéletesen mûködött

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

Rambo 20
#13368
Amúgy ez a Coop mode 8.2 ez az 1.2-es patcchel mûködik csak? Tudjátok amelyikkel lehet a sinleket nyomni!

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

Glpetyus
#13367
😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd
(sry)

#13366
lego ?
😄DDD

Rambo 20
#13365
Figyu mondjátok már el hogym ilyen játék témályú topic nincsen!
Mert már a második topicomat Ba#&>ák el mert már van hasonló!?

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

arty
#13364
aláirásod 😄 😄 😄 már kezdtem felháborodni ... 😄 😄

Forza.

Rambo 20
#13363
Ez azt jelentené hogy ahány éve regisztrálva vagyok annyi csillagom van?

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

arty
#13362
sztem a coop mod elég értelmes 😉

Forza.

Gunner
#13361
Egyenlõre még nem és szerintem sajnos nem is fog :\

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

#13360
És nem jött ki valami értelmes mod?

Gunner
#13359
Havonta küldeni 80+áfás sms-t, különben, ha egyszer megtettem akkor visszaveszik a csillagjaimat? 😛

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

Ams
#13358
SG Fórum - VIP fórumozók

Kik a VIP fórumozók?

Azok a fontos emberek, akik az SG Fórum törzsközönségét alkotják. VIP fórumozó az a regisztrált felhasználó lehet, aki legalább 1 hónapja regisztrált és minimum 200 hozzászólással rendelkezik az SG Fórumában.

A VIP fórumozók jogai

# 20 MByte tárterület a Galériában
# Választható megkülönböztetett üzenet fejléc szín
# Választható 150x25 pixel nagyságú logo
# 16 Kbyte maximum logo méret
# Csillagokkal jelölt VIP státusz az üzenet fejlécében
# Saját üzenet törlésének lehetõsége bármely témában a hozzászólástól 4 percig

Hogyan lehet VIP jogod?

A meglévõ regisztráció VIP státuszát aktiválni emelt díjas telefonhívással, vagy emeltdíjas SMS-sel lehetséges. A VIP regisztráció ára havi 80 Ft + ÁFA.

지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE

#13357
mennyi az X ?

RelakSfromhome
#13356
ha x ideje és hozzászólás óta itt vagy, küldhetsz sms-t, vagy betelefonálhatsz. Ekkor leszel vip: Nagyobb logo, üzenetvisszavonási lehetõség, nagyobb képtár, csillagok, fejléc másszín lehetõsége. Hirtelen ezek jutnak eszembe

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

Gunner
#13355
Ha küldök emeltdíjas sms-t, akkor kapok csillagot? De szemétség 😄

És ha eltelik egy év a regisztrációm után akkor is? Én már nem értem, kérem valaki magyarázza el 😊

De persze: Rambo, csillagoknak semmi közük FarCry-hoz, már bocs 😛

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

arty
#13354
szánalmas emeltdijas sms-küldéssel 😄

Forza.

RelakSfromhome
#13353
évekkel

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

Rambo 20
#13352
Amúgy a vipesek mivel gyûjtenek csillagokat?

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

Rambo 20
#13351
Hahahahaaaaa I'm a Vip member!!!!
Nézzétek meg a galériám!
Linket nem'tok adni most mert sietnem kell!

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

Gunner
#13350
Normálisan te is feltudod rakni, ha hibák vannak, akkor nem tudom, sorry :\

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |