Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
http://thenamelessphoto.com/
http://thenamelessphoto.com/
(titkosan titkolt up)
eredeti gammát veszek!!! szabaduljatok meg megunt játékaitoktól!!


(titkos up...)
😊)) (titkos up fenntartása)
U.i.:Volcano
tehát ha valaki unja, nem karistos, megvenném.
nekem meg valahogy jobban bejön a DVD verzsön
http://thenamelessphoto.com/
Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair
Next PC upgrade: 2022
Bye!
Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair
meg ha meglesznek az új cuccok(ram,vga) akkor garantáltan nem lesz pangás 😄D
http://thenamelessphoto.com/
Na mégegyszer thx, én húzok tv-zni!
További jó halászatot!😛
Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair


http://thenamelessphoto.com/
Soxor benézek ide, de olyan pangás van mindíg...már csak te írogatsz ide?😄
Ki itt a házigazda?
Õ nem jár ide, vgy mi?
Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair
És ezt honnan tudom leszedni?
Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair
de hallottam valami 0.95rõl.
0.94 1.2es pecshez van
http://thenamelessphoto.com/
Megtudnátok nekem mondani, hogy mi a legújabb FarCryMp verziószáma?
Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair
http://thenamelessphoto.com/
Ahogy lesz, megyek TS-re.
http://thenamelessphoto.com/



PSN ID.: Beegabor
köszi



Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.
remélem én is ,hogy csak ez a gond
http://thenamelessphoto.com/
Remélem, holnap már újra tok menni TS-re, és akkor megbeszélünk mindent. 😉




http://thenamelessphoto.com/
A hiba: minden beállítás a very háj kategóriában, aa is stb., összetörik a kép és néhol a föld helyett a víz textúráját látom, valahol pl: ház textúra beleolvad a tenger színébe!




