Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#13549
up. (mindenki eltûnt?!)

MKpowaa
#13548
egyébként fel lehet még mindig menni csak egy kicsit ügyesebben kell ugrálni 😊

#13547
Cucli, még mindig karit tesztelsz? 😊

#13546
Ja, egyébként emlékeztek (ELITE)Froppa-ra? Õ már GIFF-es...

#13545
nem, mert ott már ezren lõnek rám 😊

#13544
xar. 😊

XeeN
#13543
Egyébként nem vagyok itt......

XeeN
#13542
Ha viszont egy kicsit elõrébb mész, sikerülni fog.

#13541
Hja.

#13540
jaja. tényleg nem lehet. ott egy szikla nem?

http://thenamelessphoto.com/

#13539
Ma játszottam Ubi-n, és úgy vettem észre, hogy a freighteren az 1. zászló elõtt nem lehet hegyet mászni 1.2-essel. (up)

kisgabo
#13538
up.

#13537
<2000 hozzászólás>

http://thenamelessphoto.com/

#13536
Váááááá! 😊

XeeN
#13535
Ehh éppen megjött a kedvem egy kis FC-hez, erre betoppant az asszony...

#13534
wanna fight? 😛

#13533
Cucli, gyere TS-re!

(titkosan titkolt up)

kisgabo
#13532
a HIC elõtagot lassan levehetitek, árulók!!!


eredeti gammát veszek!!! szabaduljatok meg megunt játékaitoktól!!

#13531
(titkos up...)


😊)) (titkos up fenntartása)

XeeN
#13530
Ebben van valami. 😊 (titkos up...)

#13529
Hi!Gyors mentés kellene!HELP!
U.i.:Volcano
kisgabo
#13528
2 oldalt süllyedt.... a sims2 mögöt.. 😞

hálátlanok!!!!!

kisgabo
#13527
én igen. tudod nekem még a transport tycoon deluxe ( dos ) verzion is jobb kikapcsolodás mit 1-2 legújabb "legfaszányosabb" játék.


tehát ha valaki unja, nem karistos, megvenném.

#13526
eladnám de csak azé mert ez az 5cds. 😄
nekem meg valahogy jobban bejön a DVD verzsön

http://thenamelessphoto.com/

CoolStuff
#13525
miért, te még csapatod???

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

kisgabo
#13524
ha esetleg megunta valaki a gamét, és elsózná az eredeti játékot, nekem. SZóljon!!!

grebber
#13523
Ja csak jöjjeneke már azokat várom ezer éve eredeti FC már lesz rábeszéltem muterom (cseréltem vele).

Next PC upgrade: 2022

CoolStuff
#13522
Csõ!
Bye!

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

#13521
most kicsit pangás van. majd ha jönnek MODok 😄D
meg ha meglesznek az új cuccok(ram,vga) akkor garantáltan nem lesz pangás 😄D

http://thenamelessphoto.com/

CoolStuff
#13520
Azta, ez szép!😄
Na mégegyszer thx, én húzok tv-zni!
További jó halászatot!😛

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

grebber
#13519
Látom elvagy 😊

Next PC upgrade: 2022

#13518
ha máshogy nem így tuti lehet horgászníí

http://thenamelessphoto.com/

CoolStuff
#13517
Nagyon HTX!😊)
Soxor benézek ide, de olyan pangás van mindíg...már csak te írogatsz ide?😄

Ki itt a házigazda?
Õ nem jár ide, vgy mi?

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

#13516
itt nézz szét. kell legyen

http://thenamelessphoto.com/

CoolStuff
#13515
Köszi szépen!
És ezt honnan tudom leszedni?

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

#13514
ha jól tudom 0.94
de hallottam valami 0.95rõl.
0.94 1.2es pecshez van

http://thenamelessphoto.com/

CoolStuff
#13513
Sziasztok!
Megtudnátok nekem mondani, hogy mi a legújabb FarCryMp verziószáma?

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

#13512
Nem vágaja valaki ,hogy most mi a f@sz van a k**** 1.2es peccsel? mennyi ideig kell még baszni a rezet ezzel a kurva peccsel áááá. linux alatt lehet dedikált servert csinálni?

http://thenamelessphoto.com/

#13511
még mindig nincs 😞
Ahogy lesz, megyek TS-re.

#13510
van már karid

http://thenamelessphoto.com/

#13509
up

Seth
#13508
Elmentettem és nem is figyeltem...ez mekkora 😊))

PSN ID.: Beegabor

Ch_Slater
#13507
és a kép neve az hogy gaycry..

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

Seth
#13506
Én elsiklottam felette..most ha nem mondod kimarad az életembõl...ezt a hülyét

PSN ID.: Beegabor

Ch_Slater
#13505
háát ezen annyit röhögtem hogy már szinte fájt...
köszi

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

#13504
"Nem, csak mindenkinek sok a dolga. 😞"
remélem én is ,hogy csak ez a gond

http://thenamelessphoto.com/

Duddits
#13503
Na én ma játszottam vele elég sokat az Info Marketen és rájöttem hogy baró kis játék. 7-ten mentünk egymás ellen, hol 2 csaptba. baró volt.

#13502
Nem, csak mindenkinek sok a dolga. 😞
Remélem, holnap már újra tok menni TS-re, és akkor megbeszélünk mindent. 😉

#13501
HAHÓ HiC MERRE VAGYTOK??? (Stalker,Marha,Szazo,Pyrex) tényleg bomlik a klán?

http://thenamelessphoto.com/

#13500
Srácok, lehet ez a hiba azért mert nincs fent a pecs?:
A hiba: minden beállítás a very háj kategóriában, aa is stb., összetörik a kép és néhol a föld helyett a víz textúráját látom, valahol pl: ház textúra beleolvad a tenger színébe!