Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14099
A szerver újra lett vagyon indítva volt. (engem csak 24 percre bannelt 😛)

I love Techno
#14098
kösz

I love Techno
#14097
ha kicsit pontosaban kifejtened a problemat talan tudnanak segiteni , szerintem szerintem 😊

lac coo
#14096
Egyszerûen ráklikkelsz a nevem melletti "galéria " feliratra és ott megnézheted a képeket.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

I love Techno
#14095
a honlap cimet meg kicsit viszab nezel cucli neve alatt megtalalod

I love Techno
#14094
+el

I love Techno
#14093
amugy nem vok nagyon othon a temaban ugyhogy megtudnad mondani azt a galeriat mi modon erem ? 😊

I love Techno
#14092
lol engem se enged be a pb

lac coo
#14091
Mi a HIC és a HOC klán honlapjának pontos címe ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14090
Most meg miért rúgott ki a szerveretek 60 percre? Még be sem léptem csak kapcsolódtam (volna) aztán meg kirúgott 60 percre!!!! "PRIOR KICK/BAN " azt írja.Ne má!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14089
Rosszul fogalmaztam , bocsánat. Nem csalásra gondoltam (isten õrizz!),hanem csetekre, elõre beirt mondatokra. Azt hittem azt is úgy hívják ,hogy "cheat".Tudsz nekem segíteni?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14088
(legalábbis reméljük) 😊))

#14087
Gránátdobás közben dobó mozdulatot hajt végre a karaktered, azért nem tudsz lõni egy kis ideig. Bekapcsolt csítekkel pedig nem tudsz multizni...

lac coo
#14086
balfasz!!!!!!!!! a képeket csak a galériámba tudtam felrakni mert még nincs semmi tárhelyem. nézd meg ott!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14085
Hello ! Gránátdobás után miért nem tudok lõni 1-2 másodpercig? ez nálatok is így van , vagy valamit már kitaláltatok erre ? hogy tudok elõre megírt cheat-eket bevinni a játékba?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

fhsasa
#14084
Hy all!
Haveromnak akadt egy kis problémája a játékkal.

Kiírja neki, hogy CRITICAL ERROR (vagy valami ilyesmi), azt is kiírja, hogy nincs meg a default.xms és azt is, hogy rossz munkakonyvtárban van az EXE!

Pls valaki segítsen, nagyon fontos!

WWW.FIFAHUNGARY.HU || WWW.FIFAHUNGARY.COM || FORUM.FIFAHUNGARY.COM [ Magyarország legnagyobb futball játékokkal foglalkozó oldala ]

#14083
😛

lac coo
#14082
Ja, és reggel valami olyasmit írt , hogy 37 percre vagyok kitíltva.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14081
Nem ,fel sem engedett ,eleve! Rajtam kívül egyébként senki nem volt fent !Most megint felmentem ,szintén tök egyedül ,beléphettem de valamit megint írt a PB Client !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14080
teamkill= mikor gyilkolod a csapattársaid

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14079
Hát csalni soha nem fogok , még ha nem jutok elõre a pályán két métert akkor sem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Egyébként most meg már felenged pedig reggel óta nem nyúltam a számítógépemhez.Mi az a TK ???

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14078
ááá téker. én akartam tékelni..

http://thenamelessphoto.com/

#14077
hm. esetleg csalsz? akkor csinálna ilyet esetleg túl nagy a pinged vagy TK.

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14076
Mi a f..szé rúg ki a szerveretek ma reggel mindig? "Prior Kick/Ban"?????????? HELP!!!!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14075
hogy mire jó? hm nemtom. de mindíg megy.

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14074
És az mire jó , hogy látjátok?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14073
Jah, hogy azok! Nem véletlenül vagyok HiC klántag! 😊 <#idiota>

#14072
az éppen aktuális poligonszám+fps. ez nálam is mindíg ilyen.

http://thenamelessphoto.com/

#14071
a lol feliratok csak poénból

lac coo
#14070
Te, miért kellenek játék közben azok a feliratok ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14069
LOOOOOOOOOOOOOOOL 😊

#14068
tessék<#idiota>THURBÉK

http://thenamelessphoto.com/

#14067
kifelejtetted a turbékolást 😊))

#14066
mi idióták? á dehogy! nem szoktuk egymást felrobbantani,megkéselni,elütni,lelõni,stb... csak néha. <#idiota>

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14065
Vajon honnan jött ez a névválasztás? :-)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14064
Izzasztó küzdelem volt, majdnem kikapcsoltam a TV-t miatta 😄DD

#14063

... fene. tényleg jöhet a szikla. 😄

http://thenamelessphoto.com/

#14062
vagy fasz tudja 😊

#14061
Idiots's

#14060
Hungarian Idiot's Clan 😊

#14059
VÁÁÁÁÁÁÁÁ, nyertem!!! Én vagyok a kés csempiön! 😊

(amíg nem hívom ki Marhát) 😊))

barret
#14058
Mit jelent a ?

Bérbe vehet? reklámfelület...

#14057
felõlem mehetünk 😊

#14056
"Késharc a szerveren! "
ok. 😊

http://thenamelessphoto.com/

#14055
Késharc a szerveren! A nyertes Marhával fog megküzdeni 😄DDDD

#14054
😄DD

#14053
lerendezzük a serveren. 😊

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14052
Szerintem inkább verekedjetek!Az sokkal jobb! :-)))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14051
szikla repül 😛P 😊

#14050
mert mekhalt a TS és arra is felakartam tenni egy TS server progit.
jóvan kövezzetek meg. 😄

http://thenamelessphoto.com/