Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PyRex
#14350
Mégsem 😞

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#14349
Szerintem a megoldás a Cryengine Sandbox!!!

Most próbálom ki:

1. - teljes mésolat készítése a full Far Cry könyvtárról.
2. - a másolatba becopyzni a "The Project" összes fájlját.
3. - innen a másolat Far Cry\Levels\ati_demo_2004 könyvtárból megnyitni a fájlt a Far Cry pályaszerkesztõjében...

Szerintem müxik, most csekkolom... 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

lac coo
#14348
Na egy utolsó : Ki ez ??? :

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14347
Tapadós-ugrálós béka? Szerintem.<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

XeeN
#14346
Mivel a 28.-at taposom, ismerõsek a cuccok. Jó kis nosztalgia. <#eljen>

BTW. 2:34 a szétszedés-összerakás ideje... <#mf1> (Najó... Hazudtam)

lac coo
#14345
felraktam a galériámra a teljes retro kép gyüjteményem. ha valaki közületek már élt a 80-as években feltétlenül nézze meg ! ha nem akkor azért ! itt van még egy :

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14344
hülye 😄DD

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14343
Hát ha a rubik kockára gondolsz:én mindig hülye gyerek voltam , úgyhogy én szétszedtem , majd összeraktam! az meg ugxe több idõ...<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

XeeN
#14342
A kockát 2:34 alatt rakom ki, ha mákom van. Neked mennyi a rekordod?

Jah, ha már FC topic: Kipróbáltam a project demot FC-ben... Kapásból átváltott cartoon grafra, és sok minden eltûnt, persze nem is vártam mást.

XeeN
#14341
<#nevetes2><#mf1> Bazzeg! Na ez TÉNYLEG LOL volt nálam!!! (Pedig nem csipem ezt a kifejezést... )

ui: asszem benevezek egy 6800gt-be... Már csak a lóvé hiányzik... <#zavart1>

#14340
Remélem lesz benne ghot sun és eeser tdagle persze .05-ös <#gun>

PyRex
#14339
Ja és az új game címe nem FarCry lesz, hanem CarFry 😊 - ami, ha kissé szabad fordításban sült autót is jelenthet(ne).

Meg nem Jack Carver, hanem Cack Jarver 😊))))))))

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

lac coo
#14338
Nem olyan rég még ezeken toltam ...<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14337
Még nem volt cd-íróm ezt használtam...<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

RelakS
#14336
Akkor a pofa azért hidrogénezte ki a haját? 😄

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

gpm
#14335
Igen az elozmenye, ez csak egy techdemo.
A jateknak, ha kijon szvsz nem is FARCRY lesz a neve, mert a Crytek elment az Ubisoft-tol az EA-hez, es a nev joga az Ubisoft-nal maradt.

Sony VAIO notebook pcg-K33, Xbox+Samsung 43\" 1080i HDTV SP-43T8HL

gpm
#14334
Bejelentettek az uj X800/X850 karikat es egyaltalan nem dragak mar most sem.
X800XL: 16 pipeline, 6 vertex, 400 GPU orajel, 1000 Memoria orajel(256bit), 256 MB ram = 350 USD =60000HUF

X800 sima: 12 pipeline, 6 vertex, 400 GPU orajel, 700 Memoria orajel(256bit), 128 MB ram = 250 USD =50000HUF

Ezekre az arakra meg ra kell szamolni kb 10K-t, amire USA-bol eler a kiskerbe.

Sony VAIO notebook pcg-K33, Xbox+Samsung 43\" 1080i HDTV SP-43T8HL

RelakSfromhome
#14333
megnéztem a the projekt-et, de ez nem a FarCry elõzménye?

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

#14332
Mikor jön ki a játék? Már fél éve egy ezrest sem ment le az X800-ak ára, furcsállnám, ha hirtelen 40%-ára esne az eddiginek...

steam, origin: ACE_hun

#14331
up

gpm
#14330
1024*768 4AA 3DC kikapcsova?
Az nagyon keves...
Kicsit tuningoltam az X800 Pro-n es 39 FPS.<#vigyor1>

Tegnap jelentettek be az uj X800-akat es X850-eket, mire kijon a game kb. 50K-ert, olyan X800-at lehet majd kapni amin siman fog futni, magas beallitasok mellett is. 😄

Sony VAIO notebook pcg-K33, Xbox+Samsung 43\" 1080i HDTV SP-43T8HL

#14329
Nálam 4,5 Fps-t nyomott Gef5700-on 😊
lac coo
#14328
Nálam megint nincs szeverlista !Ha valakinek segít itt van pár ip.cím direkt csatlakozáshoz :

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

gpm
#14327
Igen csak brutalis gepigenye van, kepes volt egyszer ketszer beeseni 24FPS-re is 1024*768 4AA.(konfig alairasban)
kep1
kep2

Sony VAIO notebook pcg-K33, Xbox+Samsung 43\" 1080i HDTV SP-43T8HL

rage
#14326
Hát igen, inkább erre készült ez 😊
De jó látni azt, hogy nálam is játszható lenne

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#14325
A 3Dc árulkodik: X800 XT

rage
#14324
Milyen gépen?

Gondolom a videokártyád valami brutál-kategória
😊

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#14323
1024×768, 4×AA, 3dc-, Vertycal sync-, hang on --> 38,71 FPS 😛

rage
#14322
17.82 fps, AA nélkül.
P4 [email protected] ATI 9800 Pro,1 GB RAM, XP PRO SP2

Nem rossz a látvány, kicsi Doom3 feelingje van.
Meg ugye, ez egy játék engine-nel készült video, a hátterek
eléggé homályosak, ennél jóval szebb lesz majd maga a játék.

A karakterek is jók, arcmimika kornak megfelelõ,
csak ha jobban megnézi az ember, a csávóra az öltönyt
szó szerint, mintha ráöntötték volna 😊
Kicsit gumi-szerû az egész.

De, nem lesz ez rossz, de mondom, igazából
majd akkor lesz itt látványorgia, ha kapunk valami játszható demot,
ahogy annak idején kaptunk is a Crytek-tõl
(X-Isle)

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

Zsoltika 007
#14321
Kösz de nem akarok szívrohamot kapni.<#vigyor2> Nekem télleg nem akadt (szemre).<#vigyor> Azt viszont nem mondtam hogy 200 fps-el megy...

i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360

PyRex
#14320
Én is, de írd be a konzolba ezt: "\r_displayinfo 1" aztán majd beszélgetünk 😊 Nekem 22,6 FPS-t megy a benchmark hang és AA nélkül amúgíy. 9800PRO, 3200+ és 1GB RAM. semmi nincs húzva.

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

Zsoltika 007
#14319
A köv generációhoz asszem de azért az x800-at is jobban meghajtja mint a sima cry engine. Amúgy nálam télleg nem akadt mert kinyomtam az anti aliasingot... <#hehe>

i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360

lac coo
#14318
És ez milyen videokártya alá készül :x800-hoz vagy a következõ generációhoz ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14317
ebbõl elõbb-utóbb megint késpárbaj lesz ...!<#vigyor>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

PyRex
#14316
BAN!

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#14315
bugos akkoris<#idiota>

http://thenamelessphoto.com/

PyRex
#14314
Azért az akadás nélkül az enyhe túlzás... 😊
De a grafika... Pfff, ez kész! 😊 Még mindig az államat keresem...

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

Zsoltika 007
#14313
Tech demo. A továbbfejlesztett cry engine. Legújabb ati kártyákhoz. De azért üt még a régebbieken is!! <#alien>

i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360

XeeN
#14312
Meglepi. Ideje új (ûberbrutál) grafkártyát venni.

THE PROJECT. A multkor voltak screenshotok az új FC-bõl. NA EZ UA CSAK ÉLÕBEN!

#14311
miaz??? nemtöltöm még. de miaz??

http://thenamelessphoto.com/

Zsoltika 007
#14310
Azt hittem a 9800-am már nem fog újat mutatni. De ez még a Doom 3-at is veri magasan!! És igen jól akadás nélkül!! <#taps><#ijedt><#taps>

i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360

XeeN
#14309
<#worship><#worship><#worship>JUUUUUUUUJJJJ!!! MINDENT ALÁZ!!! <#worship><#worship><#worship>

XeeN
#14308
Na, lejött. Most nézem. <#eplus2>

Zsoltika 007
#14307
Most szedem.<#buck> Jó ez a sávszél emelés a chellónál... <#worship>

i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360

XeeN
#14306
<#felkialtas><#felkialtas><#felkialtas><#felkialtas><#felkialtas>EZT CSEKKOLJÁTOK!!!<#felkialtas><#felkialtas><#felkialtas><#felkialtas><#felkialtas>

Zsoltika 007
#14305
Jah azt hittem vmelyikõtök munkahelyén van "ottfelejtve".<#nyes>

i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360

XeeN
#14304
Nem. Szerver szobában van, egy hosting cégnél.

#14303
<#confused>

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14302
szerver téma lezárva ! reméljük minél elöbb kész lesz ! ENNYI !!!!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Zsoltika 007
#14301
Suttyóban megy a dolog mi??<#taps>

i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360