Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PyRex
#14400
nám 😞

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#14399
mennyi egy jó proci bölé? tudni amúgy hogy mi halt meg?

http://thenamelessphoto.com/

PyRex
#14398
Ja és az a fasza, hogy bent van és a semmiért fizetjük a havidíjat 😞<#zavart1>

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

lac coo
#14397
És mikor fog újra mûködni (már ha fog) ?Tudsz valami címet ahol utána nézhetnék a szerverbérlésnek ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

XeeN
#14396
A gép az saját (pyrex ill Szazó (asszem)) csak a helyet/netet kell fizetni. A szerver viszont valszeg hw hiba miatt halott.

lac coo
#14395
és mi van a ti szerveretekkel ?(mennyiért lehet bérelni egy ilyen szervert, mondjuk ami gond nélkül elbír 16 fõt ?)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

XeeN
#14394
Nem. Ennyi tört szerver van csak.

#14393
Egy hülye kérdés:
Miért olyan kevés szervert mutat a FarCryMP? (kb. 15 max)
Esetleg fel kellene tennem a plusz multis pályákat?

#14392
#14391
#14390
#14389
Helloka
Légyszi vki adjon már olyan linket ahol multis pályákat lehet letölteni meg találni
köszike elöre is
Zsoltika 007
#14388
Király a galéria! Retro Rulez <#nevetes1>

i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360

lac coo
#14387
további retro képeket nyomtam fel a galériámra !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14386
Mi az amit iszol VS fogd rá a nyuszira !<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

csum666
#14385
Nagyon jók a retros cuccok!😄

Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK

#14384
CTRL+C másolás
CTRL+V beillesztés

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14383
mi van a HIC-szerverrel ???sorba halnak be a tört szerverek már alig van 1-2 !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14382
És hogy kell csinálni azt a " becopypéjsztelést " ?<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14381
Mi ilyenkor azt csináljuk, hogy becopypéjszteljük a cd kulcsunkat és folytonosan ütjük a ctrl+v + enter billentyûket, míg fel nem adja a játék 😄

lac coo
#14380
Most meg már müxik ! A farkam se érti...<#nemtudom>Elég hihetetlen volt hogy már más használja a cd-key-t , mikor már 3 hete játszom rajta !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Shep
#14379
Ja ilyen volt nekem is, újraindítottam és jó lett, ha más nem reinstall.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

lac coo
#14378
Most mi van már megint? Akárhányszor beírom a cd kulcsomat ezt írja ki !!!Eddig meg tök jól ment ! SEGÍTSÉÉÉÉÉG !!!!!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14377
Sziasztok!

Bocsi hogy bepofátlankodtam, csak azt szeretném kérdezni nem érdekel e valakit egy eredeti dobozos Far Cry DVD? Eladnám a sajátomat, teljesen hibátlan állapotú. Ha valakit érdekel akkor a bolti ár feléért odaadnám. Érdeklõdni a [email protected] címen lehet.
#14376
PCSX2 - erre keress a googleban

#14375
3000. komment<#vigyor3>

http://thenamelessphoto.com/

#14374
EZT KAPJA LE MINDENKI! kurva jó videó amit SuperCow csinált. 6perc kõkemény agyatlankodás!

http://thenamelessphoto.com/

#14373
1.: PS2 emu nincs pc-re.
2.: Ha lenne is, akkor sem menne rendesen, mert nem elég erõsek hozzá a mai pc-k.
3.: Ez a Far Cry topic.

#14372
#14371
"A MEGOLDÁS: Azt már tudjuk, hogy a PB kliens csak akkor frissíti magát egy újabb verzióra, ha olyan szerverre lépünk! Nincs más hátra, mint elõre, kövesd a következõ lépéseket:

1. - A "Far Cry\PB" könyvtárból törölj ki MINDENT. Tehát a PB könyvtár legyen teljesen ÜRES!

2. - Töltsd le a következõ fájlt és a tartalmát tömörítsd ki a "Far Cry\PB" könyvtárba.

pb_original.zip

Ez tartalmazza az EREDETI PB-t, amit a játék a telepítéskor rak fel!

3. - Indítsd el a játékot és csatlakozz arra a szerverre, amire akarsz! 😊 Az UBISOFT-ról sem fog kivágni, mert ugyanaz lesz a verziója a Te kliensednek, mint a szervernek.

FIGYELEM! HA KÖZBEN MEGINT EGY ÚJABB PB VERZIÓT FUTTATÓ SZERVERRE CSATLAKOZOL, AKKOR A KLIENSED NAGY VALÓSZÍNÛSÉGGEL ÚJRA FRISSÍTENI FOGJA MAGÁT. EZUTÁN MEG KELL ISMÉTELNED AZ ELSÕ 2 LÉPÉST, HA AZ UBISOFT SZERVEREIRE AKARSZ VISSZAMENNI JÁTSZANI 😞 EZ EGÉSZEN ADDIG LESZ ÍGY, AMIG AZ UBI NEM VESZI A FÁRADTSÁGOT, HOGY FRISSÍTSE A SZERVEREIN A PB VERZIÓT. DE LEGALÁBB MÛKÖDIK - ENJOY!"

Bone-Cracker
#14370
Csá, megvan ps2 re a GTA San Andreas, és tudtok valami progit amivel
emulálni tudnám PC-n? szedtem le egy párat de eddig no siker😞
lac coo
#14369
Tele van a farkam !!! Bárhová lépek fel Ubi-ra mindig kibasz az a rohadt pb!Nem merem kitörölni , mert félek , hogy beszarik a gém! A pb könyvtáramba tök sok cucc van (dll - ek , könyvtárak stb...), mindent töröljek ki csontra ???<#falbav><#help>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14368
Egyébként elég slendrián a faq
Ha már írnak írják rendesen (FarCryMP fájl tartalmát nem csak a fõkönyvbe kell menteni!)

#14367
a nodvd crack ami a gamecopyworld-on fent van jó?

PyRex
#14366
1. Install game
2. Felteszed az 1.3 peccset (és nem az 1.1-et)
3. Felteszed a NODVD cracket (a 2. - 3. lépés felcsrélhetõ 😊
4. FarCryMP

5. Ez az amit nem értesz: ha szervert akasz csinálni multiban, akkor kell a LocalIP peccs.

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#14365
Akkor most helyeseljetek, vagy javítsatok ki:
1. Install gém
2. felteszem a nodvd cracket (csak v1.0) (Ui.: hol találom?)
3. felteszem az 1.1 peccset
4. beteszem a /far cry könyvtárba a FarCryMP tartalmát (nem Bin32be)
Ezt most nem értem:
5. If you plan on hosting multiplayer games you also need to install this patch

és elindítom az exét - eredmények az új multi menü!

#14364
Már réges rég feltettem és már el is olvastam!

Zsoltika 007
#14363
Ajánlom az így kell neten játszani bakker címû linket itt fent.<#rolleyes> és az 1.3 patchet<#sniffles>

i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360

#14362
Ja, és ha nem derült volna ki "biztonsági másolattal" játszom!

#14361
Az mitõl van, hogy ha all-seeing-ben be akarok vmelyik szerverre menni mindig azt írja ki, hogy tegyem be a dvd-t a meghajtóba! De benne van!
A crack is a helyén, és mégis! (Szingl módban rendesen elindul)
Vmit le kell még szednem vhonnét?

#14360
A 13-as és a 14-es ubi szervereken biztos, hogy régi pb van.

RelakSfromhome
#14359
Fasza, nagy része nekem is ismerõs 😄

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

lac coo
#14358
Hát , a honlapotokon olvastam .Bár a tört szerverek sorba halnak be !Épp most szart be a az Assault Germán is !mindegy , kitörlöm azt remélem nem baszom el a játékomat !Reinstalnak nem örülnék !<#nemtudom>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14357
áá mostmá énsem tudom mivan 😄

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14356
Na de nem az a gáz , hogy az UBIn meg régi van , az új meg nem tetszik neki ? És visszafelé nem frissiti magát ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14355
frissíti magát arra amire akarja.

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14354
Arragondolsz ami mindig frissiti magát ?mert az van rajta , de épp ti írtátok hogy gáz , mert az UBI baszik frissiteni , és épp ez a baj .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14353
Mindent. és tedd fel pb ami az oldalunkon van.

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14352
(öööööö...vagy rossz a csítem ?)<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14351
HELP !!! Mi a faszért vág ki UBIRÓL a PB államdóan? Töröljem ki a PBt ? De mit töröljek ki ? Mindent ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!