Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

I love Techno
#14450
Hajrá <#violent><#worship>

I love Techno
#14449
Tudom , hogy tudod , csak úgy értettem , hogy a többiek megne tudják. 😊

lac coo
#14448
Stalker , meggyõztél ! Végül is egész életemben 3 hete játszok fps-t multiban és azt hiszem nincs mit szégyellnem így sem .Ha azt mondod te is tök kezdõként léptél be , akkor majd csak elörébb jutok én is . Addig meg jó leszek golyófogónak , majd elétek ugrok mindig !(10 nap alatt 600-at mentem feljebb a ranglistán, na az most ugrott a picsába !<#idiota>)Ha tényleg felvesztek küldjetek nekem is avatart.Azt legyen aminek lennie kell !<#gun><#violent>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14447
Én tudom, hogy milyen konfigon tolod 😞

I love Techno
#14446
A jelszavas server áltálában ökörködésre vagy gyakorlásra van (pl: a páják rejtéjeinek feltárására , nem tényleges játék céljából).

I love Techno
#14445
Jok a képek nagyon , a régi emlékeket felidezte bennem (a regi jó mesék , meg hát a traubi soda <#pias><#finom> , sajnos már a mai gyerekek nem ezen a meséken nõlnek fel hanem ezeken a csúnya játékokon.<#vigyor3>

I love Techno
#14444
Akkor else mondom mijen gepen játszok , ha már a rossz hatás szóbakerult 😊 .( csak anyit hogy nem a legjobbon 😞 )

lac coo
#14443
vazzeg , nem találtalak beneteket a szervereken ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14442
gyere és jácc 😊
aztán dönts

lac coo
#14441
Na most elvesztettem a fonalat !Mi vaaan ????<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14440
Értem 😞 Akkor majd nézem és jövök, ha lesz szerver.

Köszi

lac coo
#14439
MIIII VAAN ??? (Na jó én is iszom 1 kv-t )<#finom>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14438
Egy ideig még nem lesz szerverünk 😞
Balfasz szokott néha csinálni, de azon jelszó van, mivel "csak" 256 kbit a feltöltési sebessége.

#14437
Cucc, igyál kávét! 😛

#14436
Persze. Mikrofonod van?

#14435
mármint TSre gondolsz?

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14434
Nem csak pár napig ,te<#idiota>!Nem lépek be klánba hanem csak kipróbálom mit mûvelek ott !aztán majd meglátom !<#wink>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14433
mért csak pár nap?<#confused>

http://thenamelessphoto.com/

#14432
a hic server most átmentileg nem üzemel. és tört játákal is lehet playelni. jelszó nincs amúgy. most csinált egy server balfi ott viszont volt pass

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14431
Azt lehet , hogy pár napig csak úgy játszok veletek ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14430
Üdv!

A HIC szerverre lehet menni? (nem eredeti gém)
Ha igen mi a jelszó?

#14429
LoL, az utóbbi idõben mindenki ezt mondta nekünk, akit kérdeztünk. Balfasz, rossz hatással vagy az emberekre! 😄DD

Mikor beléptem a klánba, az akkori tagok csukott szemmel, kispisztollyal is le tudtak volna lõni. Most azért nem hiszem, hogy ez elõfordulhatna 😉

Te meg már most is jól lõsz, szal mi a probléma?

lac coo
#14428
Hát ha valóban komoly az ajánlat akkor erõsen gondolkodom rajta Mert egyfelõl biztos nagyon sokat tanulnék tõletek , viszont tudásban nagyon gyenge vagyok hozzátok , és kicsit félek tõle , hogy mit fogok kezdeni egy ilyen erõs klánban .kicsit félek tõle , hogy égni fogok melletetek . <#nemtudom>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14427
KOMOLY []

#14426
nám kissebb

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14425
Mit nám ?<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14424
nám

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14423
Vazzeg ! Ilyent már láttam én is ! És nem lehet , hogy valami pingtõl vagy laggtól láttam így ? Te az a zárójel az nem kissebb mint amit marha írt ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14422
futást/járkálást

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14421
Na most akkor mi a pálya ???És mi az a speed hack ?a szavakat értem , de pontosan mit gyorsítanak fel ??<#fejvakaras>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

RelakS
#14420
<_> 😛

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

lac coo
#14419
[]<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14418
Alt Gr+ f/g=[/] <#idiota>

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14417
§'"+!%/=()~·^¢°²`ÿ´½¨¸\|÷×ðÐ[]í³£$ߤä<>#&@{}<;>**³¤ß$*>;<<#idiota>Bazz az én gépemen ilyen nincs !!! Ez a választék !!!<#zavart2><#idiota><#idiota><#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

XeeN
#14416
Pedig egyszerû: [ ] <#eplus2><#idiota>

lac coo
#14415
Ez most komoly ? ( Mi az a speed hack)?<#idiota>(nem tudom hogy kell írni azt a nagy zárójelet !)<#idiota><#idiota><#idiota><#idiota><#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14414
tegnap ment az anyázás ubi serveren hogy speed hackünk van <#vigyor1>

http://thenamelessphoto.com/

#14413
"dübörög" =) <#kuss>
kiváncsi vok karidra huá

http://thenamelessphoto.com/

XeeN
#14412
Milyen gyors vagy. Tegnap este végleg meghalt... <#rinya> Most egy GF4MX440oc->350/350 dübörög a gépben. <#eplus2>

Ha mindenk OK, holnapra ittt lesz... <#rolleyes>

XeeN
#14411
Hogy tetszene a név?

#14410
jó reggelt. mikor jön a karid? holnap?

http://thenamelessphoto.com/

XeeN
#14409
Szvsz sokat veszítesz a 3cd-s verzióval. Ettõl függetlenül az 1.3-as patch egy halom bugot kiirt, így azt ajánlom.

#14408
...ja és a Myth féle 3CD-s verzió van meg!

#14407
Melyik patch-et tegyem fel szerintetek? Nem akarok neten játszani, csak a javítások miatt kérdezem!

#14406
😄

lac coo
#14405
Ez egy jó nap : Muntada lecsíterezett !!!HURRRÁÁ !!!<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

arty
#14404
Az a háttérhomály egy effekt, s örülnék ha nem vennék ki a véglegesbõl 😊 (a neve Depth of field) Már használták a Hitman3ban, nagyon realisztikussá teszi a tájat!

az uj crytek engine megint bebünteti a világot 😄

Bone-Cracker: nincs játékot is futtató ps2 emulátor! még ... sajnos ... 😊

Forza.

#14403
mást árálsz? 😊

#14402
ts?

http://thenamelessphoto.com/

#14401
ká káná dárátáná.