Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14500
reinstal?
#14499
hu nem tom pontosan....de eddig mentek....pl:hangár arra emlékszem h ment!
#14498
melyik pálya?

#14497
nos...felraktam ujra a 3 mappackot...ha ezek után is ezt irja h: "Error level loading data" akkor mi van?
vear
#14496
tényleg segített. uninstall, majd install. és megy 1.3-mal is.

#14495
tedd újra. nekem ugyanezt csinálta

http://thenamelessphoto.com/

vear
#14494
hali. gondoltam megint újrajátszom a farcry-t. valami baj lehet az 1.3 patchal, mert rögtön az elsõ pályán nem tudok továbbjutni. beúszok az anyahajó oldalán lévõ lyukba, de onnan nem történik tovább semmi. emlékeim szerint itt új mappot kellene betöltenie. van rá megoldás, vagy installáljam újra 1.3 nélkül?

#14493

http://thenamelessphoto.com/

#14492
Ugyan egy mappokat tartalmazó honlapot, lécci!!!

#14491
a hangár? de eddig ment az a pálya is...
#14490
akkor lehet hogy a map amit nyomnak nincs meg. mert nem volt benen a map packban

http://thenamelessphoto.com/

#14489
Csátok! Kéne 1 kis segítség ... nem tok felmenni 1 csomo szerverre mer azt irja ki h error level loading data ... mi lehet a baja ... megvan a 3 mappack és még van + pája is! Eddig ment! mit tegyek?
Rakjam ujra?
#14488
A punkbuster-ben is van keplopas opcio, es jobbnak bizonyulhat a jatek beepitett screenshotolojanal, mert kepes a kepnek csak egy reszerol csinalni a shotot. Ennek a hasznalatat irja le a szoveg.
lac coo
#14487
aki vágja az angol t nézzen már rá erre . röviden mirõl van szó ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14486
PunkBuster also allows players to take their own local screenshots in addition to the screenshot-taking ability built into the game itself.  For players who want to only save images of a portion of the game screen, the PunkBuster option may be more desirable.  To take a PunkBuster screenshot of your own screen, first use the PB_SSOPTIONS command to set the parameters for subsequent screenshots.  Type "PB_SSOPTIONS" alone to view the current parameters: Width, Height, X-component, Y-component, and the Sample Rate.  The defaults are 640, 480, 50, 50, and 1 respectively.  The width and height represent the size and shape of the rectangular area on your screen that you wish to capture.  If either of these are set beyond the resolution of your game playing screen, then the actual screen dimension will be used.  The X and Y components are measured in percentages and specify how far across (X) and down (Y) the center of the captured rectangle should be from the upper-left corner.  The defaults of 50 and 50 specify the center of the screen.  If, for example, you decide to use X=25 and Y=75, then the captured image would come from the lower left region of your playing screen.  The Sample Rate parameter can be either 1, 2 or 4.  Setting Sample Rate to 2 means that only every second pixel will be captured and setting it to 4 means every fourth pixel will be captured.  Using a higher number for Sample Rate will allow you to get larger screenshot images into smaller files but the sharpness of the resulting images will suffer accordingly.  The best way to become comfortable with the parameters and the effects from changing them is to experiment.  To actually take a screenshot using the parameters currently in effect, use the "PB_GETSS" command.  This can be bound to a key-press for convenience.  For example, to bind PB_GETSS to the 'P' key, press the tilde (~) key to bring down the game console and type "bind p pb_getss" followed by the Tab key and then the Enter key to issue the Bind command.  Then while you are playing and you wish to capture an image, press the 'P' key and the image will be saved.  Each time PunkBuster takes a local screenshot, you should see a message at the top of the screen (and also in the Game Console) that displays the image filename on your hard drive.


Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14485
clanbase.com

PyRex
#14484
Jaja, meg volt egy másik is, valami sniper hack. Már nemtom hol láttam de asszem ugyanott ahol ezt.

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

lac coo
#14483
Cheat a neten :mind a két fél embereit látja a radar !!!<#gonosz2>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

PyRex
#14482
Szintén chello. Nálama ping szinte mindig OK (16-47) viszont így is lagzik sok szerver, ami régen 60-as pinggel SEM lagzott. Szerintem is ez annak köszönhetõ, hogy minden szolgáltató sávszélt emelt...

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

Zsoltika 007
#14481
A ping ingázás sajnos elõfordul igen gyakran a sávszélesség emelési hullámnak köszönhetõen. <#shakehead> Nekem Chellom van és nem egyszerû pingeket produkál. <#boxer> Január 30-ra igérik hogy helyreteszik de addig nem tudok rendesen játszani mert a kis fa**lámák rajtam gyûjtik a frageket.<#falbav>

i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360

lac coo
#14480
Kösz ! Pontosan nem értem mi ez , de kipróbálom , hátha segít valamit .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14479
Állítólag ez multis játékoknál is bejön, próba!

#14478
Eszembe jutott:
cFosSpeed

#14477
Van egy program ami külön választja a fel és letöltésedet! Ez nálam nagyon bejött, meg pár havernál! De otthoni gépemen van... Este 7-8 fele ideírom a nevét! Egyébként magyar oldalról töltöttem le és c betûvel kezdõdik a neve!

lac coo
#14476
tök állat , HIC-esként visszaestem a 20 000. helyre !he he !<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14475
gondolod az segít valamit ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14474
tedd fel még 1x./ reinstall

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14473
512-es ADSL-em van de eddig is ez volt aztán mégis jó volt a gém !<#nemtudom>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14472
Nálam is volt ilyen amikor a pingem az egekbe szökött levettem egy kicsit a grafikábol mindent próbáltam de nem ment aztán egyszercsak jobb lett...lassu a neted?mer nekem akkor volt ez amikor bekorlátoztak...nekem is jo lenne valami "ellenszer" erre<#hamm>
lac coo
#14471
De hát így lehetetlen játszani !!!!!!!!!!!!!!!!!aki tud segítsen !!!!!!!!!!!!!!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

XeeN
#14470
Pasz. Ilyesmi velem is egyre sûrûbben elõfordul, de én ilyenkor heves CSÍTER!!! -ezésbe kezdek. <#eplus2>

lac coo
#14469
van persze csak be kéne üzemelnem .MI A BAJ A GÉPEMMEL VAGY A NETEMMEL MOSTANÁBAN ????
mintha mindent késöbb látnék mint ahogy az valójában megtörténik ?pl,:látom hogy valaki jön a fal mögött várok rá hogy kilépjen , aztán egyszer csak lelõ pedig nálam még a fal mögött van ?vagy.:valakit hátulrol meglepek de meghalja , még háttal áll nekem már lövöm mint az állat , látom hogy végig piros a célkeresztem ,látom hogy most már kezd felém fordulni , aztán meg le vagyok lõve , mintha minden nagyon nagy csúszással jelenne meg nálam !pedig épp hogy elkezdett megfordulni és még tökre háttal áll nekem -legalábbis én azt látom -mégis lelõ ? és folyamatosan ez van és kurvára unom mert mindig megszopom !!!vagy : valaki áll elöttem és anélkül hogy kicsit is megmozdulna vagy egy lövést is hallanék vagy látnék lelõ !! valaki aki éret hozzá segítsen , mert az biztos hogy eddig nem volt ilyen és így nem tudok játszani sajna !<#falbav><#nemtudom><#help>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14468
Egyébként van mikrofonod?

lac coo
#14467
Lehet , hogy megnyertem !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14466
A veterán címért Marhával versenyezhetsz! 😊

lac coo
#14465
Tovább megyek :kicsivel több mint fél éve vettem meg életem elõ számítógépét!<#idiota>Akkora láma vagyok , hogy ne tovább !Meg most lehet , hogy én leszek a veterán a csapatba ?<#papakacsint>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14464
ts pls 😊

http://thenamelessphoto.com/

Scrat
#14463
Ez már megtörtént.

XeeN
#14462
Elmész ide: GM Flash Download. Leszeded az FCMP-t, majd bepakolod az fc fõkönyvtárába. (asszem ) Ennyi.

XeeN
#14461
Bazz miért nem megy a The Project demo??? Már 4 drivert kipróbáltam, de semmi...
3DM03:11767...
3DM05: még nem tom.
<#zavart1>

Az FC viszont ODABA** HDR-rel!!! <#eljen>

Scrat
#14460
Nahh. Akkor máképp kérdezem:
Hogyan tudok játszani neten mith verzsönnel?

(mert ugye nem csak az eredetivel nyomatják)

XeeN
#14459
Lehet, hogy durva lesz de vedd meg az eredetit ugyanis ubis (és egyéb nem tört) szervereken csak érvényes cd kulccsal tudsz játszani.

Scrat
#14458
Hi all! Örülnék ha tudna segíteni valaki.

Kipróbálnám a gamet neten, mert anno nagyon bejött.
DE! Kreáltam accot az ubinál, de nem találom a cd kulcsom! <#nemtudom><#rinya><#nevetes1>

Szal mit kéne beirni a kulcshoz? (myth ver.)

Ja és ha valaki esetleg segítene kiigazodni a kezdetekben, hálás lennék ért.

Byez <#wave>

#14457
-devmode <#vigyor5>

http://thenamelessphoto.com/

#14456
Srácok!

Meg tudná mondani valaki, hogy a v 1.3 patch telepítése után miként lehet cheatet használni a Far Cry-ban?

Nálam ugyanis a -DEVELOPERMODE parancssorból nem megy, egy system.dll-t nem talál hozzá.

Hálás lennék, ha valaki segítene!

üdv!
#14455
Nekem is a Far Cry volt az elsõ multis fps-em 😊
Egyébként welcome in 😉

#14454
JEEEEEEE!!! Nyomd a szkrínshotokat!!! 😉

lac coo
#14453
Milyen ? (És mennyire fájt ez neked ?)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

XeeN
#14452
MEGVAAAN!!! <#taps>

lac coo
#14451
Miért ne ? Ezt most nem értem !Meg miért vagy rossz hatással az emberekre ?<#gun><#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!