Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PyRex
#14550
esténként változik ez a sorrend erre:

1. rakéta
2. oicw
3. ag36
4. sniper
5. shoti
6. mg249
7. p90
8. m4
9. kispisztoly
10. kés

<#mf2><#ravasz1><#bee1>

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#14549
Saját ranglistám (ez kb. hetente változik 😛):

1. mg249
2. p90
3. m4
4. sniper
5. oicw
6. shoti
7. kispisztoly
8. kés
9. ag36
10. rakéta

#14548
gyere ts-re, elmondom

vear
#14547
A single player fegyverekre gondoltam.

lac coo
#14546
Ja: és küldjetek avatart !(Ez most kicsit bóvli...)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14545
Valaki írja már le , hogy lehet elõre beírt szövegeket bevinni és elõhívni ?Ha jól emlékszem valamit már letöltöttem hozzá ,de nem mûködik .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Sgtfathi
#14544
köszi

Gigabyte DS3P, Core2Quad Q9550 +Hyper Tx 2x2Gb Corsair Xms2 DDR2-1066,MSI TF2 Gtx480,Thermaltake Blue Evo 650W, Samsung XL2370 Moncsi

XeeN
#14543
Semmi. NINCS ultra high opció. Legalábbis a gyakorlatban. Pl a high és az very high textúra között nincs különbség. Ha mindent feltolsz maxra, az r_displayinfo már SM 3.0-át fog kiírni, azaz már kihasználja a 3.0 shadereket... (papíron). Graf különbség csak akkor lesz, ha az eddigi max 4x-es anizó helyett beállítod a 8x-ost, ill bekapcsolod a HDR-t. Ez utóbbi, viszont nagyon jól néz ki.

Sgtfathi
#14542
Helo!Vettem 1 Gef6800-at, de nem tudom hogyan lehet a játékban beállitani az Ultra High grafikát ?!(Csak Very high-et ir ki)1.3-as patch fennt van.Mi a teendö???

Gigabyte DS3P, Core2Quad Q9550 +Hyper Tx 2x2Gb Corsair Xms2 DDR2-1066,MSI TF2 Gtx480,Thermaltake Blue Evo 650W, Samsung XL2370 Moncsi

#14541
már készül az új honlap

http://thenamelessphoto.com/

I love Techno
#14540
Jah pár faszlámát jól megaláztunk életcsomagos enginierrel.(<#gun><#violent>=<#guluszem1>)<#hehe>

I love Techno
#14539
Singl-hez vagy multi-hoz kellenek az adatok?

#14538
A honlap mikor volt frissítve?...
nem régi egy picit...
#14537
Jo a sima pisztoly<#vigyor2>
#14536
P90. gyorsabb. jobb.

http://thenamelessphoto.com/

vear
#14535
na ez mi volt? folytatom:
P90 vagy MP5

vear
#14534
hali! lehet ilyen vita már volt, de a "kispisztoly" kapcsán: tudnátok egy ranglistát a fegyverek között sebzés és pontosság szerint? esetleg van hivatalos is? például ezek közül melyik a nyereõbb összeségében:
P90

#14533
már az elején.

http://thenamelessphoto.com/

littleNorbi
#14532
És kb mikor lehet szerezni, a játék közepe felé ?

Gladiator
#14531
htx

#14530
1lövés egy halál

http://thenamelessphoto.com/

#14529
Tegnap este rájöttünk Balfasszal, hogy a kispisztoly a legdurvább fegyver a játékban 😉

XeeN
#14528
Van! Az 1ik leg durvább cucc a játékban.

littleNorbi
#14527
Itt találsz a kérdésedre megoldást !

littleNorbi
#14526
van sniper a játékban ?

XeeN
#14525
asszem -developer paranccsal kell indítani.

Gladiator
#14524
na, vki vmi megoldás a kódokra?

XeeN
#14523
Észrevettem...

#14522
megint nem megy.

http://thenamelessphoto.com/

XeeN
#14521
Újra megy a HiC szerver.

lac coo
#14520
Ebben a percben olvastam , hogy az Invitelnél is lesz sávszélemelés !!!!Az 512-est pl. 1mb-re emelik !!!
aki ennél a cégnél van örülhet !<#vigyor3>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14519
<#rolleyes>
köszike
#14517
mp_cargoTAWfix...error level loading data
ibrik
#14516
Érik a...érik a... <#lama>

Bakker, mit gondolsz, mire valók az internetes keresõk - vagy patch-ek tekintetében maguk a játékok honlapjai???

ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu

littleNorbi
#14515
Azt honnan kell letölteni ?

XeeN
#14514
1.3-as patch, uj hangkártya meghajtó. Más ötletem nincs.

lac coo
#14513
Nem cheat-elni kell hanem célozni !<#ravasz1>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14512
megint nem megy a serverünk...<#idiota>
ha megy szólok MSNen majd<#kacsint>

http://thenamelessphoto.com/

gizzda
#14511
Ja ja fenn van.minden féle szervert találok itt de Hic-et nem....

Asus A7N8X-X ,AMD 2500+ ,1024\\400 DDR , MSI GF6600GT

#14510
tud valaki mondani fegyver cheat-et ?

Hyper Super !!!

littleNorbi
#14509
Mi lehet a baj ?
Amikor bemegyek a játékban akkor van hang, de mikor közvetlen a játékban vagyok akkor már nincs.

Gladiator
#14508
nem, sima. vagy nemtom, amikor vettem a gépet, rajta volt.

de ha az lenne, akkor mit kell máshogy cisnálni?

#14507
Nagyon komoly a videó...<#eljen><#vigyor>
#14506
1.3 van fent?

http://thenamelessphoto.com/

Gladiator
#14505
hogy az istenbe kell használni a cheateket? már 200 féle képpen próbáltam, de nem történik semmi. vmi tuti ötlet?

XeeN
#14504
ÕÕÕ van már szerverünk? (azt hittem halott...)<#idiota>

gizzda
#14503
Miért nem mutatja ki az The all seeing all-progi a szervereteket????

Egyet mutat a magyaroknál de az jelszót kér...nem tudjátok úgy belõni a szervert hogy ott is mutatsa..???

Asus A7N8X-X ,AMD 2500+ ,1024\\400 DDR , MSI GF6600GT

lac coo
#14502
ezt töltsétek le beszartok !!!így jár minden köcsög csíter !!!lan partyn csítelni ???

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14501
hát... elõbb nézd meg, hogy milyen map megy a szerveren, aminél ezt írja ki