Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
1. rakéta
2. oicw
3. ag36
4. sniper
5. shoti
6. mg249
7. p90
8. m4
9. kispisztoly
10. kés
<#mf2>#mf2><#ravasz1>#ravasz1><#bee1>#bee1>
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
1. mg249
2. p90
3. m4
4. sniper
5. oicw
6. shoti
7. kispisztoly
8. kés
9. ag36
10. rakéta
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Gigabyte DS3P, Core2Quad Q9550 +Hyper Tx 2x2Gb Corsair Xms2 DDR2-1066,MSI TF2 Gtx480,Thermaltake Blue Evo 650W, Samsung XL2370 Moncsi
Gigabyte DS3P, Core2Quad Q9550 +Hyper Tx 2x2Gb Corsair Xms2 DDR2-1066,MSI TF2 Gtx480,Thermaltake Blue Evo 650W, Samsung XL2370 Moncsi
http://thenamelessphoto.com/
nem régi egy picit...
http://thenamelessphoto.com/
P90
http://thenamelessphoto.com/
http://thenamelessphoto.com/
http://thenamelessphoto.com/
aki ennél a cégnél van örülhet !<#vigyor3>#vigyor3>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
köszike
Bakker, mit gondolsz, mire valók az internetes keresõk - vagy patch-ek tekintetében maguk a játékok honlapjai???
ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
ha megy szólok MSNen majd<#kacsint>#kacsint>
http://thenamelessphoto.com/
Asus A7N8X-X ,AMD 2500+ ,1024\\400 DDR , MSI GF6600GT
Hyper Super !!!
Amikor bemegyek a játékban akkor van hang, de mikor közvetlen a játékban vagyok akkor már nincs.
de ha az lenne, akkor mit kell máshogy cisnálni?
http://thenamelessphoto.com/
Egyet mutat a magyaroknál de az jelszót kér...nem tudjátok úgy belõni a szervert hogy ott is mutatsa..???
Asus A7N8X-X ,AMD 2500+ ,1024\\400 DDR , MSI GF6600GT
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!