Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14600
#14599

lac coo
#14598
Boldog , békés karácsonyt kívánok nektek !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14597
ja

http://thenamelessphoto.com/

grebber
#14596
Tehát 1.3 patch fel és FarCryMP0.95 és elvileg akkor tudok is tört szervereken multizni?

Next PC upgrade: 2022

#14595
Most kaptam mikrofont segítene valaki hogy kell beállítani....
tom hogy nem lehet a játékba...de egyik ismerõsöm se ért hozzá...msn-em van az jo?...vagy mit használnak többen?<#conf>
#14594
Nem tom ti hogy vagytok vele de én semmilyen játékba nem szeretek csalni még single-ben sem...ha már unom a játékot meg már kipörgettem akkor single-ben megnézem azért hogy mien csalálok vannak de multiban soha
nem szeretem a csalókat<#duhos2>
IMYke2.0.0.0
#14593
Bocs, 2 magyarítás van... IMYke2000 - elsõ honlap

-----------------------------------------
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Elsõ számú honlap
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
-----------------------------------------

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#14592
igen. FarCryMP0.95

http://thenamelessphoto.com/

Eper
#14591
az 1.3-as patch-hez van már multiplayer crack?

Nem értek a lovakhoz

#14590
kthx! Kíváncsi vok rá...

XeeN
#14589
<#felkialtas><#felkialtas><#felkialtas>X-Isle Single Mod DEMO -> December 24.-én!<#felkialtas><#felkialtas><#felkialtas>

I love Techno
#14588
Amenyit szenvedtek a csalásokkal anyi idõ alatt anélkül is simán végig lehet vinni 😊 <#vigyor3><#hehe>

ibrik
#14587
Szóval a lényeg, hogy ami cheat-et ide kilinkeltem (#14584) abban a különbözõ csalások egy-egy billentyûhöz vannak hozzárendelve.

ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu

ibrik
#14586
Olvasd el a leírást...
Pl. ha jól emlékszem simán BACKSPACE-t kell nyomni a "god" módhoz...

ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu

littleNorbi
#14585
Ez a DevMode.lua nem szerkeztett változat, mert felülítam az eredetit és ugyan úgy meg birtak ölni !

ibrik
#14584
Önmagukban a konzolparancsok nem mûködnek a Far Cry-ban.
Az aktiválásukhoz elõbb felül kell írni a DevMode.lua fájlt egy szerkesztett változatával.
Az említett fájlt és hozzá a leírást innen letöltheted: farcrycheats.zip

ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu

#14583
Én is ezt mondom<#nevetes1>
(én sem tok angolul)
Sil3nt
#14582
üdv
örökélet kodot találtam, de nem müködik. 1.0 full far cry-om van konzoltba beírom, hogy : god_mode_count=1 és nem müxik..help pls!..thx

I love Techno
#14581
Nem kell mingyárt szegénynek nekiesni nem tud mindenki angolul ahogyan én sem.Ellehet magyarázni neki magyarul is! (De azért a leglényegesebb dolgok kiolvashatók belõle.)

#14580
bocsi...de szerintem ha már ezt sem érted, akkor ne is akarj vele játszani
amugy mit nem értesz rajta?
#14579
lol 😄

#14578
<#falbav><#falbav><#falbav>
ezen mit nem lehet érteni?

http://thenamelessphoto.com/

bogyesz
#14577
esetleg magyarul???

Impossible is nothing! AND1 and Streetball 4 ever!

#14576
Recommended System Requirements

- Computer: A 2 GHz AMD processor or better is recommended.
- Memory: We recommend 512 MB of RAM
- Drives: 4 Gb of free space on hard disc are required to install and play the game. 8x DVD or 32x CDROM is recommended to install the game.
- Video: A 3D accelerator video card with support for DirectX® 9.0b and at least 128 MB of video memory is recommended
- Multiplayer Connectivity: Access to UBI.com online gaming service, requires a low-latency, active Internet connection, rated at 64 Kbps upstream or faster. Multiplayer games played over a LAN require an active connection to a TCP/IP network. We recommend the use of cable or ADSL connection with 512 Kb/s in downstream and 128 kb/s in upstream. ESRB notice: Game Experience May Change During Online Play!

High System Requirements

- Computer: A 3 GHz AMD processor or better is recommended.
- Memory: We recommend 1024 MB of RAM
- Drives: 4 Gb of free space on hard disc are required to install and play the game. 16x DVD or 32x CDROM is recommended to install the game.
- Video: A 3D accelerator video card with support for DirectX® 9.0b and at least 128 MB of video memory is recommended
- Multiplayer Connectivity: We recommend the use of cable or ADSL connection with 512 Kb/s in downstream and 128 kb/s in upstream.

http://thenamelessphoto.com/

bogyesz
#14575
hellosztok fiuk.valaki letudná nekem írnia a játéknak a gépigényét.könyi<#falbav>

Impossible is nothing! AND1 and Streetball 4 ever!

#14574
LOL<#nyes>
XeeN
#14573
=sör-rétes-puska...

#14572
😄DDDDDD

PyRex
#14571
shotgun = lõfegyver 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#14570
mindkettõ

vear
#14569
Saját magadról, vagy mint szerver üzemeltetõ belelesel a játékosok magánéletébe?

#14568
Nem az a lényeg, hogy mi van odaírva, hanem az, hogy ezeket a képeket punkbusterrel csináltam! <#boxer>

vear
#14567
a képeken nem olvasható a szöveg, mi a poén?

XeeN
#14566
Minek neked magyarítás egy FPShez?

#14565
kép 1
kép 2
kép 3

MUHAHHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, HÖRRRRR, HÖRRRR 😄 😄 😄

#14564
1 magyarítás van összesen. ha azzal nem megy akkor nem megy mert csak 1 van amit annó az 1.0hoz csináltak.

http://thenamelessphoto.com/

Imremagdi
#14563
ne má hogy senkinek se jutott még eszéba a magyaritás az 1.3hoz? hülye társaság

http://s2b-hu.ikariam.gameforge.com/reg.php?fh=400ce81271ab4218ebc88d115104c2f1

ibrik
#14562
Az, hogy magyarítani lehessen, annakidején az 1.1 patch kellett. Ahhoz készítették a magyarítást (hungames.uw.hu).
Ha az 1.3 patch-el nem mûködne a magyarítás, akkor a HunGames-ékkel vedd fel a kapcsolatot.

ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu

Imremagdi
#14561



1.3 patchhez van már magyarosítás?

http://s2b-hu.ikariam.gameforge.com/reg.php?fh=400ce81271ab4218ebc88d115104c2f1

#14560
Az én kommentem is 😛

PyRex
#14559
viccvót 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#14558
Szerintem is pájafüggõ...alagútban ,folyosón,házakban a shotgun nagyon jo... a sniper rifle-t nem dobom el soha a másik fegyver mindig változik...a rakétavetõt nem szeretem, ahol elengedhetetlen ott ugyis lehet találni
Imremagdi
#14557
1.3 patch van már magyarosítás?

http://s2b-hu.ikariam.gameforge.com/reg.php?fh=400ce81271ab4218ebc88d115104c2f1

I love Techno
#14556
A rakéta is jól jön néha. <#vigyor3>

I love Techno
#14555
Singl-ben elég pája függõ szerintem hogy mivel érdemes menni (hogy mit találsz ugye , meg hogy mejik terepen mi a hasznosabb) , de amugy én nekem a játékban mindig volt sniperem atól fogva hogy föllehetett szedni addig mig nálam lehetett , meg aztán ott a jó kis m4 Jack Carver barátunk legkedvesebb fegyvere <#vigyor3> , p90 hejett én az mp5-öt javaslom mert a hangtompítója miatt ha ugyesen kempelsz elég sok gondtól megkímélheted magad ,és nem utolsó sorban pl kés vagy pisztoj hejett nagyon jó mert mp5-tel is viszonylag gyorsan lehet futni , a shotgun az a szûk szörnyekkel teli folyosókkban elég hatásos ja és a vége felé jó ha van nálad vmilyen minigránátos gépfegyver , az m249 meg nem oszt nem szoroz mert ha jól emlékszem talán egy pályán van csak és rohadt szar a célzása sokszor amiatt basztam el hogy mondom tök fasza egy ijen bazinagy fegyverel rohangálni csak mindig leszedtek.

1.sniper
2.m4
3.oicw

vear
#14554
hehe, ismerõs helyzet. megy nade spam.

#14553
Láma 😄

XeeN
#14552
igen

littleNorbi
#14551
csak 4 fegyverem lehet 1szerre ?