Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14650
Pótok új évet kívánok.

http://thenamelessphoto.com/

#14649
-- KÖZLEMÉNY: --

SNIPER-t még mindig keres a klánunk!!!
Ha jól snipeolsz, és sokat játszol, jelentkezz!

#14648
köszönöm again!
BÚÉK All!!

#14647
#14646
neked is BÚÉK, Barátom...
még vmi:
a HDR-t hol tudom engedélyeztetni?
kissé finomabb stílusban, ha kérhetem.
köszönöm.

XeeN
#14645
Nem kell hozzá törés, de nehogy visszaolvass...

#14644
thx.

ibrik
#14643

ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu

#14642
sziasztok!
1.3-as patch-hez van már törés, vagy nem kell neki?
ha van-és kell is, merre találom?
köszi,és BÚÉK!!

#14641
😄DDD

http://thenamelessphoto.com/

#14640
7 up!!!

#14639
Lesz még számodra meglepetés 😉

XeeN
#14638
ÁÁÁ!!! Most értem haza és micsoda meglepi várt! Tépem is lefelé! <#vigyor>

#14637
Azzal a fegyverrel elsõsorban távolra lehet jól lõni, de az a gyerek akkor is gyanús...

lac coo
#14636
Ja majd megdumáljuk ha kész lesz a film.Én ahogy nézegettem tuti automatikus célzása van mert bárki elmegy a látóterében kapásbol rárántja a fegyvert , méghozzá halál pontosan , egyszer nem látni hogy pl. túlhúzta volna .Teljesen mindegy milyen fegyver van éppen a kezében egy-zászlónyi távolságból lelõ 5 golyóval akárkit !Köztünk szólva :ha valaki tényleg ilyen nagy játékos miért elégszik meg annyival , hogy a lehetõ leg messzebbrõl lövöldözik , és még csak véletlenül sem megy senki közelébe ?Én tegnap kipróbáltam azt az AG65-öt , hát nem lehet senkit lelõni azzal fõleg nem 500 méterröl ! (Vagy csak béna vagyok.....)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14635
Tudok tárhelyet adni

#14634
Zsírok a képek 😄

Iminyó
#14633
Ha kell tudok tárhelyet mondani, segiteni is tudok (talán<#wink>). Köszi az infot. A galériába felraktam egy-két képet a múltkori felderítésbõl.

lac coo
#14632
Játék közben kilépsz ESC-el akkor a táblázat alján van hely ahová írhatsz , mellette meg kiválaszthatod hogy ki lássa.a videot meg fel kell raknom valami tárhelyre de nem nagyon tudom hogy kell , majd valakit megkérek, hogy segítsen .csak sajnos hangot elfelejtettem felvenni hozzá....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14631
Hát én ezt azért már nem hiszem el ...! Egy élettel ...?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Iminyó
#14630
Ja, és mégegy kér(d)és privátot hogy kell küldeni?

Iminyó
#14629
Lac-coo, linkeld már léci be majd a videot amit felvettél.

#14628
Meg a szerver... 😛

PyRex
#14627
Üdv mindenkinek Ibizáról. GPRS net rulez, laptop + bluetooth. Csak sajna 1800Ft / MB 😊 Amúgy a sziget tiszta Far Cry élõben, majd megpróbálok feltölteni képeket 😊 Csak a game hiányzik...

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#14626
én csak beraktam a fõ könyvtárba. azt ment is

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14625
Az objects mappát hová kell bemásolni ?( Az új mappackból.)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14624
csak pár jó map van. <#sir>

http://thenamelessphoto.com/

#14623
mondja már meg valaki nekem,ha feleszem az 1.3 mas patchet 1.1 röl eltünnek a MENTÉSek??
#14622
felteszed Fc + 1.3 pecs + farcrymp 0.95. a farcrympben lévõ farcrymp.pak filet meg berakod az fcdata mappába.

http://thenamelessphoto.com/

SirThomas
#14621
Sziasztok!! Még uj vagyok és segítséget szeretnék kérni! Sajnos az angol tudásom kevés és nem jövök rá! Valaki tudna segíteni hogyan kell a farcry-t multiplayerben játszani?? Elõre köszi

Ha szilárdan megvetetted a lábad megerősített állásaidban, és készen állsz az ellenség rohamára, az egyszerűen megkerül.

#14619
mit is kell beírni a keybindshez? "......"

http://thenamelessphoto.com/

#14618
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁPPPPP!!!!!

#14617
höh? nincs ctf. esetleg mod. de azt kevesen használják

http://thenamelessphoto.com/

#14616
És szokta valaki tolni CTF-ben?
#14615
Neeem is rossz ötlet<#idiota>
PyRex
#14614
dehogy!
Fel kell rakni 2x 😊 7GB hely rulz 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#14613
1.0 és 1.1re lett megírva szal

http://thenamelessphoto.com/

#14612
akkor multi vagy coop ... választani kell?
#14611
És miért? rossz hozzá az 1.3?
És ha azt akarom nyomni akkor ne tegyem fel az 1.3-at?
PyRex
#14610
Persze fut, csak aki csatlakozik a szerveredre az fog laggolni de nagyon...

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#14609
de még mással nem tudtam jáccani
#14608
nem tom én ugy probáltam h felmentem az mp-re és ott csináltam 1 szervert....de engem érdekelne egy ilyen "kör"
Shep
#14607
Cooperativeot hogyan lehet indítani?

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

#14606
nekem megvan ... fut és ... 1.3-am van
#14605
FarCryMP0.95 ezt honnan tudnám letölteni?
#14604
mi toltunk pár mapot. de ahoz 1.1 v. 1.0kell és multihoz meg 1.3..

http://thenamelessphoto.com/

#14603
tolja valaki ebben a coop modban a játékot?<#integet2>
#14602
megse néztem<#sniffles>

http://thenamelessphoto.com/

#14601
Fos 😞