Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Sgtfathi
#14700
Gef 6800-on 1.3-as patch fent van, de nem jelzi sehol hogy a HDR-efektet hol lehetne bekapcsolni.Mi a teendö?

Gigabyte DS3P, Core2Quad Q9550 +Hyper Tx 2x2Gb Corsair Xms2 DDR2-1066,MSI TF2 Gtx480,Thermaltake Blue Evo 650W, Samsung XL2370 Moncsi

lac coo
#14699
A külföldi klánszerverekrõl miért dob ki mindig a PB ? A Far Cry MP miatt ? Ha igen , akkor azt meg lehet csinálni , hogy felrakom kétszer az FC-t , egyiket MP nélkül zsír gyári verzióban ?Az úgy jó hogyha a telepítésnél hozzáírok mondjuk egy egyest , hogy ne írja felül a már meglévõ játékot ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14698
Milyenek ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

XeeN
#14697
Játszottam egy kicsit UBI-n... Milyen csítek vannak... A srác meg csodálkozott, miért vágja ki folyton a PB.

#14696
szemét 😄

XeeN
#14695
Pedig éppen jókat játszunk... <#eplus2>

#14694
leltár miatt még mindíg zárva.
kezdek morci lenni.
hm.
fasza kis tüzijátékot dobok össze a skacoknak ha holnap is "leltár" lesz..<#gonosz3>

http://thenamelessphoto.com/

XeeN
#14693
Próbálom, de qva lassú...

#14692
Úgy tûnik, nem mostanában lesz újra szerverünk <#falbav>

#14691
Regisztráld magad Clanbase-en 😉

XeeN
#14690
Realisticon izgi lesz. Én azon játszom. Most per pill a riveren sunnyogok...

XeeN
#14689
Nem. Pont nekünk nincs, hanem a hoc-nak van.

MaYDaN
#14688
Aham, köszi szóval csak a tiétek van ezekszerint. Meg a -nak is van néha indítva elvileg.

grebber
#14687
Pff kicsit elszáoltam magam itt azon voltam fejbe hogy ha Veteran szintem tolom majd végig az uccsó 3-4 pálya huzós lesz.
Azt elkeztem nyomni.Azt itt ki is ütközött hogy az egész kínszenvedés lesz mert a hajó tetejére sem nagyon tudok kijutni.
De legalább ez kihivás.Fõleg majd realistic-on.

Next PC upgrade: 2022

lac coo
#14686
De reméljük hamarosan kettö lesz !<#ravasz1>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

XeeN
#14685
1.

MaYDaN
#14684
Üdv!

Hány magyar szerver van kábé? Mert sajna ahogy látom nem sok 😞.

XeeN
#14683
Ha a netem is úgy akarja, megyek játszani ma este... <#rolleyes>

XeeN
#14682
Hüjék... <#eplus2>

#14681
Jaja, én is szívtam már leltározás miatt 😞

#14680
höh.csakhogy ez eszembe se jutott<#nemtudom>

http://thenamelessphoto.com/

ibrik
#14679
Ilyenre év elején számítani kell. Ilyenkor mindenhol leltározás van.

ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu

#14678
off
Na b+ ma nagy boldogan megyek a bolt felé hogy jajdejó mert megveszem a házat meg a lapot erre zárva van b+... picit voltam csak "morci"
on

http://thenamelessphoto.com/

#14677
Ja, vki meg kérje meg Zakit, hogy rakja ki ezt az "így kell neten játszani bakker" helyett. 😄

#14676
Na, gyorsan összedobtam egy Far Cry MULTI FAQ-ot.

#14675
váááááááááááááá

#14674
Irja már le vki h kell netten nyomni MAGYARUL mert kicsit szerény az angol tudásom minél hamarabb köszi
#14673
Már jelent meg javítás is ehhez a mappackhoz!

XeeN
#14672
Simán az FC könyvtárba.

Iminyó
#14671
Én csak simán a far cry könyvtárba tettem, nem rinyált semmiért, hogy hiányozna.

lac coo
#14670
Emberek ! Az új mappackból az objekt könyvtárat hová kell bemásolni ? Én beraktam már a levels-be de ugyanúgy vannak hibás textúrák .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Iminyó
#14669
Errõl modról nekem egy régi játék jutott eszebe: Trespasser. Nemtudom melyikõtök találkozott vele, egy kicsit gagyinak tûnik már benne egy-két dolog, de régen én egész jókat játszottam vele.

#14668
Nincsenek dinok, mert ez Jurassic Park Mod alfa verziója --> csak multi.
Viszont van benne ctf.

grebber
#14667
Aki kiprobálta irhatna hogy vannak-e dinok és hogy milyen és hol vannak single vagy multiban.

Next PC upgrade: 2022

grebber
#14666
Király felteszem ismét a gamet azt kiprszálom ezt a modot.

Next PC upgrade: 2022

#14665
majd gondolom a single playerben lesznek

lac coo
#14664
Mondjuk dino nincs benne szerintem !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14663
😛

lac coo
#14662

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14661
#14660
Majd LoL-t befenyítjük, ha hazajön. =)

#14659
lol szokta az avatarokat csiálni de a szegény most ibizán van. =)

http://thenamelessphoto.com/

#14658
Sziasztok.
Wha, csináltatok már nekem avatárt? <#papakacsint>

lvl 55 undead warrior (Bloodscalp) lvl 60 human warlock (Ragnaros) lvl 45 dwarf paladin (Ragnaros)

Iminyó
#14657
Beraktam a bugos és még pár képet a galériába (ahogy ígértem <#wink>)!

#14656
oks

#14655

http://thenamelessphoto.com/

#14654
BUJÉK MINDENKINEK<#idiota>!!!!!!!!!!!
#14653
BÚÉK!!!

lac coo
#14652
Hát , ha már átugrottuk ezt az évet is: BUÉK !!!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Iminyó
#14651
Én is szertnék fragekben gazdag Boldog Új évet kívánni mindenkinek!