Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
http://thenamelessphoto.com/
Error Downloading servers! You need enable outgoing UDP connections on port 49001 to see other servers!
Nem tudom mi a kuki van, de megprobáltam az outpost nélkül, a win tûzfala ki van kapcsolva, a net megy. Elvileg semmi nem gátolná, de mégsem jó. Ha valakinek van ötlete ne kíméljen! <#help>#help>
Számos olyan program van, melybõl hiába lépünk ki, a memóriát továbbra is lefoglalja. Ettõl a gépünk rövid idõ allatt rettentõen lelassulhat. Ez a kis program megbújik a tálca jobb oldalán és figyeli az ilyen alkalmazásokat és 15 percenként ( vagy amennyit beálitunk) frissiti a memóriát. Lehetõség van továbbá a egy bizonyos memóri mennyiség fix szabadon hagyásának beállitására. A program képes a gépünket 200%-al felgyorsitani és ez tapasztalat.
Innen lehet letölteni !
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Start FarCry in DEVMODE (the timedemo will only work in devmode)
Load the level you wish to use in the timedemo using the \map <mapname> command
When you’re ready to begin recording, in the console type the following: \record <filename>, using the name of the file you wish to record.
Move around the area you wish to include in the timedemo, when you’re finished, type \stopdemo
A file will be created inside the map folder you recorded the demo on. For example, if you recorded the demo on Fort, the timedemo will be saved in levels/fort/yourtimedemo.tmd
To play the time demo, type \demo <demoname>. Once the demo has finished playing, a text file will be generated in the same folder as the timedemo file. This text file will contain the benchmarking results. Stalker ! Nézz utána légyszi , hogy ez hogyan müködik ! És hogy multi alatt be lehet -e kapcsolni ?
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
http://thenamelessphoto.com/
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
felrakod az eredeti fct(pecs meg minden szart is ami kell)
átmásolod egy másik helyre az egész könyvtárat. és utánna felrakod fcmp meg a szarokat.
http://thenamelessphoto.com/
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
http://thenamelessphoto.com/
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
http://thenamelessphoto.com/
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
http://thenamelessphoto.com/
ASUS M2N;AMD 4850e;Ati HD4650;2x2GB,MX510+Steelpad_QCK
eltévettem ebbe a fórumba is megnézem mi van a kedvenc single playeres játékommal azt látom hogy van multi.Na erre rátesztelek biztos.Annak idején mikor nyomtam (radeon9600XT és 3200+Athlon) nálam ez volt az isten.Ez a játék szarrá vert mindent singlebe.Fõleg realisztikus nehézségben.Egyszerûen elég jó jelzõket nem bírok mondani a játékra ,az elõtt csak HL1 élveztem ennyire.
Erre a multira rátesztelek az biztos, csak lebírjak szakadni már egyszer a CSS-rõl.
ASUS M2N;AMD 4850e;Ati HD4650;2x2GB,MX510+Steelpad_QCK
Gigabyte DS3P, Core2Quad Q9550 +Hyper Tx 2x2Gb Corsair Xms2 DDR2-1066,MSI TF2 Gtx480,Thermaltake Blue Evo 650W, Samsung XL2370 Moncsi
http://thenamelessphoto.com/
Next PC upgrade: 2022
Gigabyte DS3P, Core2Quad Q9550 +Hyper Tx 2x2Gb Corsair Xms2 DDR2-1066,MSI TF2 Gtx480,Thermaltake Blue Evo 650W, Samsung XL2370 Moncsi
Az arnyekolt fust effekt meg baromi latvanyos, bar viszonylag keves helyen lovik el. Azt nemtom miert nem hasznaljak mas gamekban is. U2 elozeteseiben lehetett meg latni, a teljesbol persze kihagytak..
Gigabyte DS3P, Core2Quad Q9550 +Hyper Tx 2x2Gb Corsair Xms2 DDR2-1066,MSI TF2 Gtx480,Thermaltake Blue Evo 650W, Samsung XL2370 Moncsi
Alig várim hogy legyen zsém egy új VGA-ra hogy legszebb pompályában is láthassam.
Next PC upgrade: 2022
http://thenamelessphoto.com/