Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Innen másold be a fájlokat a leírás szerint.
Addig nincs gond, amig singleben jatszok, de multiban egybol Customra allitja, ami annyit tesz, h nincs aljnovenyzet.
Eleg idegesito, lehet ez direkt a multival jar, h a sniperek ne bujhassnak el a fuben. <#idiota>#idiota>
Sony VAIO notebook pcg-K33, Xbox+Samsung 43\" 1080i HDTV SP-43T8HL
http://thenamelessphoto.com/
Multiban az Envirement qualitiy mindig automatikusan customra allitodik(ez annyit jelent, h minimum).
Normalis ez? (konfig alairasban)
Sony VAIO notebook pcg-K33, Xbox+Samsung 43\" 1080i HDTV SP-43T8HL
eltörted? 😄
http://thenamelessphoto.com/

http://thenamelessphoto.com/
Gyors taktikai megbeszélés......Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
ugyhogy valaki leszedné a jelszót? mert igy hiába van ujra server. <#vigyor3>#vigyor3>
Azonban csak konzolból lehet csatlakozni per pill, mivel egy jóindulatú csíter 15 mp-nként más portra reggelteti be FarCryMP-n a szervert. Ezért nem látszik a listán.
IP:217.27.212.111:49001 GYERTEK
http://thenamelessphoto.com/
Jött már ki valamilyen király mod vagy konverzió a gamához?
Hely: tegnap este, UBI-s, Punkbusteres szerver.
Airstripen védõként nyugodtan sétálgatok a harmadik zászlónál, amikor egyszercsak átrobog rajtam egy Hummer. Kicsit ledöbbentem, hogy is lehet ez, mivel az összes fal állt! Ekkor vettük észre, hogy egy srác símán áthajt a falakon, kapukon!!! Ugyan ezt eljátszotta a Dune-ön is, ahol a felépített kapun autókázott át úgy, hogy Stalker mellette ült az autóban!
Ennyit a PB-rõl...
9. FAR CRY
Special Achievement in Graphics - Far Cry, DOOM 3
Next PC upgrade: 2022
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Kellene nekem egy kis segítség! Az >>>ÍGY KELL NETEN JÁTSZANI BAKKER<<< alapján leszedtem a MYTH.v1.1.Upgrade.Fix.rar -t (áttírtam az az eérési utat ahogy kell) Leszedtem az eredeti 1.1-es patchet. Importáltam azt a myth-es reg fájlt. Feltettem a patchet. Beraktam azt a FarCryMP.pak -ot a far cry könyvtárába. Elindítom a játékot és megáll a FAR CRY képernyõnél. Nem megy tovább. Nyomok egy spacet vagy entert akkor kilép.
Itt az error log: error.log
HA az számít fennvolt még a patchelés elött a HUNGAmeses magyarosítás!
Elõre is kössz a válaszokat!
ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu
hogy mikor lesz server? hm. 2t és könnyebbet.
http://thenamelessphoto.com/
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
steam, origin: ACE_hun
http://thenamelessphoto.com/
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!