Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14800
Valszeg azért mert nem tudja magát frissíteni.
Innen másold be a fájlokat a leírás szerint.

gpm
#14799
Minden Very High-on van + 4AA/16AF.
Addig nincs gond, amig singleben jatszok, de multiban egybol Customra allitja, ami annyit tesz, h nincs aljnovenyzet.

Eleg idegesito, lehet ez direkt a multival jar, h a sniperek ne bujhassnak el a fuben. <#idiota>

Sony VAIO notebook pcg-K33, Xbox+Samsung 43\" 1080i HDTV SP-43T8HL

XeeN
#14798
Nálam is mindíg Custom 6800gt-n.

grebber
#14797
Ez a köcsög Punk Buster 20 másodpercenként kidob 😞

Next PC upgrade: 2022

Iminyó
#14796
Recseg, (hangos), és nem nagyon értelek titeket 😞

#14795
szarul? hogy?

http://thenamelessphoto.com/

Iminyó
#14794
Valamiért a TS nekem "szarul szól": fél óra után megfájdul tõle az a hülye fejem <#idiota>. Valami 5let miért, mi van szarul beállítva?

#14793
Nekem is mindig customra állítódik. A többi grafikai beállítás minimumon van?

gpm
#14792
Kovetkezo a problemam:
Multiban az Envirement qualitiy mindig automatikusan customra allitodik(ez annyit jelent, h minimum).
Normalis ez? (konfig alairasban)

Sony VAIO notebook pcg-K33, Xbox+Samsung 43\" 1080i HDTV SP-43T8HL

#14791
áááá mekkora lol a keze 😄DDDD
eltörted? 😄

http://thenamelessphoto.com/

#14790
inkább nem spawn campelek...

http://thenamelessphoto.com/

XeeN
#14789

Pyrex és Én...

XeeN
#14788
Uhh... Lebuktunk. <#zavart1>

lac coo
#14787
Gyors taktikai megbeszélés......

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

I love Techno
#14786
Gondolom a tegnapi ökörködés miatt került jelszó a serverre ami nekem nem gond , mert láttam megmaradtatok LoL bevált jelszavánál 😊 , de most senki nincs bent 😞
ugyhogy valaki leszedné a jelszót? mert igy hiába van ujra server. <#vigyor3>

XeeN
#14785
A LÁTSZAT ELLENÉRE MÛKÖDIK A SZERVER!

Azonban csak konzolból lehet csatlakozni per pill, mivel egy jóindulatú csíter 15 mp-nként más portra reggelteti be FarCryMP-n a szervert. Ezért nem látszik a listán.

grebber
#14784
1 óra múlva felnézek addigra lejön a cucc amit szedek.

Tele van 😞

Next PC upgrade: 2022

#14783
MÜXIK A HIC SERVER!
IP:217.27.212.111:49001 GYERTEK


http://thenamelessphoto.com/

#14782
jóvanna, tudom.

#14781
Nem ez lett volna a lényeg kedves FC fen. <#szomoru1>
#14780
Csa kérzékeltetni szerettem volna az idõ múlását!
#14779
1,5 éve még meg sem jelent 😄

#14778
Szevasztok mindenki! Tegnap játszottam elõször multiba! már vagy 1,5 éve +van a FC, de hüle voltam hogy eddig nem próbáltam. enomenális!!!<#violent><#eljen> Köhi mindenkinek a helpet a fórumos csevejért. Na mék játszani! Még1szer thx
#14777
thx de annak már láttam a videoját és tényleg még csak prealpha 😞

#14776
ja, de csak analfabéta...

grebber
#14775
Jurassic Park mod van már.

Next PC upgrade: 2022

#14774
Hello!
Jött már ki valamilyen király mod vagy konverzió a gamához?

#14773
Jaja, nem semmi volt...

XeeN
#14772
Úgy látom Stalker még nem járt erre és nem írta le a legfrisebb tapasztalatainkat az új cheatekrõl...

Hely: tegnap este, UBI-s, Punkbusteres szerver.

Airstripen védõként nyugodtan sétálgatok a harmadik zászlónál, amikor egyszercsak átrobog rajtam egy Hummer. Kicsit ledöbbentem, hogy is lehet ez, mivel az összes fal állt! Ekkor vettük észre, hogy egy srác símán áthajt a falakon, kapukon!!! Ugyan ezt eljátszotta a Dune-ön is, ahol a felépített kapun autókázott át úgy, hogy Stalker mellette ült az autóban!

Ennyit a PB-rõl...

grebber
#14771
GameSpy's 2004 Top 10 Games of the Year

9. FAR CRY

Special Achievement in Graphics - Far Cry, DOOM 3

Next PC upgrade: 2022

lac coo
#14770
az alaplapon hol méri a gép a hõmérsékletet (abit IS7 E ) , Mert nagyon melegszik és kéne valami hûtés rá ! A chipsetre ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Devids Pro
#14769
Hello!
Kellene nekem egy kis segítség! Az >>>ÍGY KELL NETEN JÁTSZANI BAKKER<<< alapján leszedtem a MYTH.v1.1.Upgrade.Fix.rar -t (áttírtam az az eérési utat ahogy kell) Leszedtem az eredeti 1.1-es patchet. Importáltam azt a myth-es reg fájlt. Feltettem a patchet. Beraktam azt a FarCryMP.pak -ot a far cry könyvtárába. Elindítom a játékot és megáll a FAR CRY képernyõnél. Nem megy tovább. Nyomok egy spacet vagy entert akkor kilép.
Itt az error log: error.log

HA az számít fennvolt még a patchelés elött a HUNGAmeses magyarosítás!

Elõre is kössz a válaszokat!
ibrik
#14768
Ha csak valaki single-be akarja végigvinni a játékot, arra a 3 CD-s MyTH-féle RIP-verzió is tökéletesen megfelel. Egy éve én is azt játszottam végig. De azért õsszel "beszereztem" a full DVD-s változatot is.

ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu

Iminyó
#14767
Meg a registry bejegyzések sincsenek benne, ezért nem lehet rá a patcheket felrakni (azért mindenre van megoldás 😄)

#14766
3cd verzsön csak annyival szarabb ,hogy kivették a feles filokat(francia nyelv,adobe, meg ilyenek) de ahogy észrevettem azzal kicsit több szopás van. DVD fullos benne van minden.
hogy mikor lesz server? hm. 2t és könnyebbet.

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14765
Mi a különbség a cd-s és a dvd-s verzió között ? Oszt mikó lesz szerverünk , he ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14764
Ez még annó A Win9x-ekre volt jellemzõ, XP már nem hagy benne semmit a memóriában, de ha mégis, akkor ha akar bele újakat írni, akkor felülírja, tehát ez nem lassító tényezõ...

steam, origin: ACE_hun

#14763
3cd verzsönöd van?

http://thenamelessphoto.com/

#14762
fel crack-tem de akkor sem indul el nem tudtok valami megoldást
Iminyó
#14761
A Far Cry-hoz crack itt található...

#14760
nem tudtok egy oldalt ahonnan leheletne tölteni egy creak-et farcy-hez
Iminyó
#14759
A manual connect az mûködik, csak tegnap nem volt sehol hely (HOC, Scarface).

lac coo
#14758
Próbáld meg direkt csatlakozással! a galériámba találsz egy képet a címekrõl .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#14757
Nekem akkor írogatta ezt , amikor egyszer nem volt szinte senkinek szerverlistája, emlékeztek !Aztán egyszercsak megjavult.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14756
Ja, úgy tûnik 😄 😛

Iminyó
#14755
Még nem állitottam be, amint meglesz ott leszek! <#vigyor3>, de most nézem már késõ van, öreganyám "ugat" érte, ha "fennhangon ordibálok" <#nyes>, lehet hogy csak holnap lesz már belõle valami...

#14754
ts? 😛

Iminyó
#14753
Nincs routerem...

#14752
router?

Iminyó
#14751
Az az egészben a legszebb, hogy hat környékén már ment (csak elkeztek tk-zni és leléptem), és utána lett valami gáz...