Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

I love Techno
#14850
(ez is)

I love Techno
#14849
öhöm , öhöm ni csak ki beszél 😊 <#vigyor3>.<#wave>

PyRex
#14848
(vicc volt)

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#14847
Különben is csíter vagy <#mf1><#mf1><#mf1><#mf2>

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

XeeN
#14846
Ebbõl is látszik, mennyire ráérek/kivagyok éhezve... <#idiota>

XeeN
#14845

Útálok mindenkit, akinek 750MHz-nél gyorsabb gépe van!<#mf1>

I love Techno
#14844
Köszönöm a gratulációkat , bár ez nem jelent semmit , ettöl még nem én vagyok a legjobb , de remélem egyszer a legjobbak között leszek <#vigyor3>.De föleg azt remélem hogy a klánunk lesz majd a legjobbak között.És hogy egyszer talán majd a klánnevünk mellett ficeg az az 1 es szám<#vigyor3>.

Ability
#14843
LOL <#nevetes2><#vigyor><#idiota>
Ability
#14842
Szzéééppppp.... 😊

És ez is! :-D

Szerencsére most már nem szúrhat ki senkivel ez a kö**ög! Csak az oldalt terhetli túl! :-D
lac coo
#14841
A hülye azért nem vagyokban.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14840
hol vetted?

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14839
Nos a cucc neve Nostromo N52. Új generációs gamecontroller ,melynek tervezése közben fokozott figyelmet fordítottak a tervezõk az FPS játékosok igényeire.Az eszköz nagyon kényelmes , jó a kézbe fekszik , talán csak a szokásos „izzadós”mûanyagot kellet volna lecserélni .( Ezidáig csak a SONY gyárt olyan gamepadot amelyben ventillátor hûti az ember kezét , nagy ötlet.)A szerkezeten 14 hagyományos billentyû van ami figyelembe véve , hogy az egeret továbbra is használjuk bõven elég .A billekre szabadon beállíthatunk bármit egyszerûen csak meg kell nyomni a kívánt gombot a keyboard-unkon , tehát még újra sem kell konfigolni a játékhoz elég ha csak szép sorban átmásolgatjuk a billentyûzetrõl.Van rajta egy 8 irányba billenõ kapcsoló is a mozgás irányítására , persze aki ettõl idegenkedik továbbra is a billeket használja.Rendkívül jó helyre tették a hüvelyk ujj alatti gombot is nagyon gyorsan lehet kezelni .Ami extra a cuccban az az , hogy pl. egy billentyûre beállithatunk többet is . Így olyan mintha egyszerre többet nyomnánk le -mindezt egy ujjal.Sõt! Van mód arra is hogy elõre rögzitett „mozdulatsort „ is rögzíthetünk így azt egy gomb lenyomásával visszajátsza a cucc.Far Cry-osoknak nem kell mondani micsoda elõny lehet az , ha közelharc közben nem kell folyamatosan nyomkodni a gombokat az ide-oda futkosáshoz , hanem elintézi helyettünk a controller egy gomb nyomásra mi pedik csak a célzásra figyelhetünk .Megnyomjuk újból és abbahagyja...Egyetlen hátránya az eszköznek hogy a puha gumi talp ellenére is könnyen megcsúszik , persze ha elé szerelünk valami ütközõt akkor ez könnyen megoldható.És hát az ára is lehetne alcsonyabb szerintem a 10 000 Ft -os ár kicsit magas. Ennek ellenére minden hardcore fps rajongónak nagyon ajánlom ha hozzá szoknak nem csalódnak benne .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Iminyó
#14838
LOL! Köszi az avatart...<#worship>

Iminyó
#14837
Kezdtem azt hinni, hogy valami szexuális segédeszköz....<#nevetes1>

#14836
Megvan az avatarod, hic weboldalon a downloads mappában 😉

Ability
#14835
Basszus, ez nekem is tetszik! (#14831)<#wink>

Mentor, Benoke: gondolom valami "kézhezigazított játékvezérlõ" Biztos jó lehet vele nyomulni, nekem is tetszik, így elsõ ránézére...

Mondjuk az a görgõ nem értem mire jó... mert pl fegyverváltásra ott az egér, egyebet nem mondhatok <#wink>
Iminyó
#14834
Tényleg engem is érdekelne, mi a pék póka ez?<#confused>

#14833
zsír

#14832
Jól néz ki. És mi ez? <#vigyor3>
lac coo
#14831
Most ezzel tolom majd beszámolk a tapasztalatokról ! Mindenesetre az elsõ benyomások hihetlenül jók !!!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14830
Cool, thx

Ability
#14829
Na meg majd Õ bannolja õket, de azt mi se tudjuk, hogy hogy akarja... <#idiota><#vigyor><#law>
Ability
#14828
Ühüm... 😊

Most már nem lényeg (egyelõre)... 😊

KoRi beszélt megint azzal a sráccal, és találtak megoldást. Most már ha próbálkozik valaki, akkor "laggolja", és kirakja a próbálkozó IP címét ide!

És egy kis részlet:

"(18:09) (GMFlash) i am going to log the ip of the person changing your server, i will ban him and let you know his ip as well
(18:10) (GMFlash) http://classifiedxp.com/~gmflash/hacker.txt will have his information when he tries to change the port"

Szóval úgy néz ki, hogy meg lesz oldva lassan ez az ügy is! 😊
lac coo
#14827

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#14826
SzaZo írt egy ellenscriptet, de most az nem fut.

Ability
#14825
Háj!

Azt szeretném kérdezni Tõletek, hogy csináltatok valami "ellenszert" az a szemét ellen, hogy ne tudja a szerveretek port számát átírni, vagy csak most nem akart köcsögölni? 😄

A mi szerverünk egyelõre csak áll, valamiért a Far Cry MP oldalon visszaállította a gyerek a beállításokat, és ismét felül lehet írni bármelyik szerver port számát... <#shakehead>

Remélem lesz valami megoldás...

ui: lehet azért köcsögöl velünk megint, mert reggel KoRi kipenderítette alaposan a szerverrõl<#hawaii>
lac coo
#14824
Balfasz ! Gratulálok ! Te vagy a világ legjobbja !<#worship>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Iminyó
#14823
Nagyjából arról volt ott szó, hogy akik jelentkeztek 'klánok' azoknak durván a fele játszik aktívan, de minket is az inaktívba sorolt.<#ejnye1> Ezt csak egy kis 'érdekességnek' szántam...

Gratula Balfasznak... (No. 1)<#worship>

lac coo
#14822
Nem értem mirõl van szó írd már le a lényeget magyarul is !Köszi !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Iminyó
#14821
Ja, és még..., nem tudom mennyit nézegettétek, de már 36 Clan regelte magát.

Iminyó
#14820
Ezt most találtam a ClanBase-en:
Az elsõ:

Hmm - I really tensly if all Clans which are signed up are really playing there matches only the half is active in the ladder.


És ami nekünk lehet érdekes:

I don't see:

Tueurs de Rosbif
!nst!nct
eXtremkisten
Immortal Troopers German
Mighty Players
Sturmtrupp Far Cry
The Evolution
The Titans Soldiers
Hungarian Idiots' Clan
Guerrilla's of Devastati
Multi Clan Europe

active in the ladder - ok its about 30% 😛


Csak kicsit lesznek elkenõdve... <#wow1>

#14819
bekéne vezetni ezt fcben is

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#14818
Az Egyesült Államok Hadseregének toborzó/reklámozó játékában - az America's Army-ban - csalással elõnyöket szerzõk ellen egészen új fajta védelmet vetettek be. Nem egészen hagyományos módon a szoftveres - punkbuster - megoldás mellett a jogi úton is elindultak, mivel a kiadó - mely maga a hadsereg - szerint a csalás ebben a játékban nem más, mint az Hadsereg tulajdonának nem rendeltetésszerû használata, melyre az amerikai törvények érvényesek. Ezért aztán a cheaterek számíthatnak rá, hogy adataikat megkapja az FBI cyber bûnözéssel foglalkozó osztálya.
Mit tehetünk hozzá még: csak keményen...(Idézet: Guru gamer )

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

XeeN
#14817
Újrareggeltem/újraindítottam a szervert. Most megy. 😊 (Remélem ez így is marad)

I love Techno
#14816
Sajnos felbukkant egy kis faszszopó aki eltünteti a szervereket a szerverlistáról.Lehet megint az a fasz szarakodott vmit.De attól még lehet mûködnek a szerverek , ha tudod az ip-t megpróbálhatsz bemenni bár mivel a far cry mp nem mutatja valószinû üresek lesznek 😞 .

#14815
Azzal egész jól megy.

vigyori14
#14814
tolta itt vki ezt a játékot geforce4 Ti4200-as kártyával?

#14813
Balfasznak sincs vmi erõmûve...

gpm
#14812
Ah, mindenkinek volt low-end gepe: mikor 500Mhz-es Cerkaval 32MB Rammal,integralt videokartyaval toltam a Quake3-at: 640*480 15 FPS .
Igaz akkor meg nem magamnak vettem a gepet.<#alien2>

Sony VAIO notebook pcg-K33, Xbox+Samsung 43\" 1080i HDTV SP-43T8HL

Seth
#14811
<#ejnye1>Cel1000@1000;256;GefFX5200

PSN ID.: Beegabor

#14810
Ugy látszik egyébként én játszok csak low-end géppel 😊
Abit ST6; TuaCeleron1000@1400; 512Mb ram; Radeon9600
#14809
Mi történt a játékban? Alig van 2-3server, és az is olyan lagos, mint állat.
#14808
A procihûtõ nem gond, a rammal és a táppal lehetnek problémák...

gpm
#14807
Jo Ram (vmi 500Mhz-es), eros tap, es atlagosnal kicsit jobb procihuto kell csak hozza.
Ha cg steppinges a procid, a 2400Mhz-et siman vinni fogja keves feszemelessel. 😄

Sony VAIO notebook pcg-K33, Xbox+Samsung 43\" 1080i HDTV SP-43T8HL

#14806
Mindenestere asszem én is meghúzom majd egy kicsit a procit 😊

#14805
Nekem 3000+ os athlon 64-em van, és mediumnál magasabb beállításokkal drasztikusan leesik az fps. Persze 4000+-al nem tom, mi a helyzet... 😊

gpm
#14804
Lehet, bar Athlon 64 4000+ elviszi szvsz.
Az Envirement Quality customban nalam annyit jelent, h nincs aljnovenyzet, ha mediumra tudnam allitani multiban az mar jo lenne. 😄

Sony VAIO notebook pcg-K33, Xbox+Samsung 43\" 1080i HDTV SP-43T8HL

#14803
Egyébként sztem nem érdemes multiban mediumnál magasabb beállításokkal játszani, mert az már eszméletlen processzorigényes.

#14802
PL: Konzolba beírod: \name $4Di$1kr$3i

a dollárjel utáni szám jelöli a színt.

0 = fekete
1 = fehér
2 = sötétkék
3 = zöld
4 = piros
5 = világoskék
6 = citromsárga
7 = lila
8 = narancssárga
9 = szürke

#14801
Sziasztok!
Megszeretném kérdezni, hogy a nicket, hogyan lehet szinezni?
Koddal, vagy programmal csináljátok?