Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
És ez is! :-D
Szerencsére most már nem szúrhat ki senkivel ez a kö**ög! Csak az oldalt terhetli túl! :-D
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
http://thenamelessphoto.com/
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Mentor, Benoke: gondolom valami "kézhezigazított játékvezérlõ" Biztos jó lehet vele nyomulni, nekem is tetszik, így elsõ ránézére...
Mondjuk az a görgõ nem értem mire jó... mert pl fegyverváltásra ott az egér, egyebet nem mondhatok <#wink>#wink>
Most ezzel tolom majd beszámolk a tapasztalatokról ! Mindenesetre az elsõ benyomások hihetlenül jók !!!Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Most már nem lényeg (egyelõre)... 😊
KoRi beszélt megint azzal a sráccal, és találtak megoldást. Most már ha próbálkozik valaki, akkor "laggolja", és kirakja a próbálkozó IP címét ide!
És egy kis részlet:
"(18:09) (GMFlash) i am going to log the ip of the person changing your server, i will ban him and let you know his ip as well
(18:10) (GMFlash) http://classifiedxp.com/~gmflash/hacker.txt will have his information when he tries to change the port"
Szóval úgy néz ki, hogy meg lesz oldva lassan ez az ügy is! 😊
Azt szeretném kérdezni Tõletek, hogy csináltatok valami "ellenszert" az a szemét ellen, hogy ne tudja a szerveretek port számát átírni, vagy csak most nem akart köcsögölni? 😄
A mi szerverünk egyelõre csak áll, valamiért a Far Cry MP oldalon visszaállította a gyerek a beállításokat, és ismét felül lehet írni bármelyik szerver port számát... <#shakehead>#shakehead>
Remélem lesz valami megoldás...
ui: lehet azért köcsögöl velünk megint, mert reggel KoRi kipenderítette alaposan a szerverrõl<#hawaii>#hawaii>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Gratula Balfasznak... (No. 1)<#worship>#worship>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az elsõ:
Hmm - I really tensly if all Clans which are signed up are really playing there matches only the half is active in the ladder.
És ami nekünk lehet érdekes:
I don't see:
Tueurs de Rosbif
!nst!nct
eXtremkisten
Immortal Troopers German
Mighty Players
Sturmtrupp Far Cry
The Evolution
The Titans Soldiers
Hungarian Idiots' Clan
Guerrilla's of Devastati
Multi Clan Europe
active in the ladder - ok its about 30% 😛
Csak kicsit lesznek elkenõdve... <#wow1>#wow1>
http://thenamelessphoto.com/
Mit tehetünk hozzá még: csak keményen...(Idézet: Guru gamer )
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Igaz akkor meg nem magamnak vettem a gepet.<#alien2>#alien2>
Sony VAIO notebook pcg-K33, Xbox+Samsung 43\" 1080i HDTV SP-43T8HL
Abit ST6; TuaCeleron1000@1400; 512Mb ram; Radeon9600
Ha cg steppinges a procid, a 2400Mhz-et siman vinni fogja keves feszemelessel. 😄
Sony VAIO notebook pcg-K33, Xbox+Samsung 43\" 1080i HDTV SP-43T8HL
Az Envirement Quality customban nalam annyit jelent, h nincs aljnovenyzet, ha mediumra tudnam allitani multiban az mar jo lenne. 😄
Sony VAIO notebook pcg-K33, Xbox+Samsung 43\" 1080i HDTV SP-43T8HL
a dollárjel utáni szám jelöli a színt.
0 = fekete
1 = fehér
2 = sötétkék
3 = zöld
4 = piros
5 = világoskék
6 = citromsárga
7 = lila
8 = narancssárga
9 = szürke
Megszeretném kérdezni, hogy a nicket, hogyan lehet szinezni?
Koddal, vagy programmal csináljátok?
