Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
http://thenamelessphoto.com/
http://thenamelessphoto.com/
vagy így raktad teis?
http://thenamelessphoto.com/
http://thenamelessphoto.com/
És úgy menni fog a TCP/IP csatlakozós Multi benneM Mert az 1.1 el nem ment utána.
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
http://thenamelessphoto.com/
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
Az lenne az én problémám hogy a 6800 GT-met a Far Cry (1.0) nem ismeri fel, mert hogy Auto Detect beállításoknál Low-ra tesz mindent és ha felhúzom Very High-ra akkor sincs válozás.
Találkozott más is ilyen problémával, vagy tud esetleg valaki megoldást?
Amúgy 66.93-as driver van fent és Patch-et nem igazán akarok feltenni.
Köszönöm mindenkinek a segítséget elõre!!!
Amúgy a 21. helyen vagyunk most ha jól tudom a 34-bõl, ami nem jó de nem is rossz, viszont most jön 2 rohadt csúnya vereség majd sajna. Bár talán ha mákunk van, az egyiket döntetlenre kihozzuk...
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
http://thenamelessphoto.com/
A régit kitöröltem mer rossz linkre mutatott.
http://thenamelessphoto.com/
Általában 1.3, de most jött az 1.31-es javítás is, szóval inkább a 1.31-es patch-t használd, mert elõbb- utóbb ez fog elterjedni... Sõt a legtöbb szerveren már ez van, köztük a miénken, és a HIC szerveren is... <#vigyor>#vigyor>
átlagba mijen verzión futnak a serverek? 1.3 mal , mert nekem mindegyikre azt irta nem egyezik a verzio. 1.1 es patc van fent
😊))))))) ?
Asus P5E|Intel C2Q Q6600@3600MHz+Thermailright Ultra 120 eX Black|4GB CSXO CEC 800@900MHz|Sapphire Ati HD4850 512GDDR3|CoolerMaster RC 690 + Corsair HX620|970GB Samsung SATAII HDD|
a cheatröl meg annyit.... nincs löszerem a kibaszott utolsó pályán, relisticbe nyomom. emerek millioan, löszer meg semmi és a give_all_ammo=1 meg bszik cuccost adni!!! ezért kell cheat!
hehehehe
Asus P5E|Intel C2Q Q6600@3600MHz+Thermailright Ultra 120 eX Black|4GB CSXO CEC 800@900MHz|Sapphire Ati HD4850 512GDDR3|CoolerMaster RC 690 + Corsair HX620|970GB Samsung SATAII HDD|
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
http://thenamelessphoto.com/
Far Cry v1.1 Remove LAN IP Restriction: A mûködését nem mondom el, a lényeg, hogy ha szervert akarsz létrehozni, akkor ezzel meg kell "patch-elni" a Network.dll-t!
FONTOS! Sajnos a játéknak ezt a módját betiltották, így most egy újabb próbálkozás veszi kezdetét, szóval továbbra is lehet játszani, csak már ezek a file-ok szügségtelenek, mert már a Scarface féle megoldásthasználják, a GMFlash-es már nem müxik!
Az új megoldást itt találod. Ezzel semmi bonya nincs, csak a régi cuccost kell kipucolni, és ezt berakni az FCData mappába. Persze ez oda is le van írva, sõt még részletezik is <#vigyor>#vigyor>
Csítekhez meg nem értek...
Asus P5E|Intel C2Q Q6600@3600MHz+Thermailright Ultra 120 eX Black|4GB CSXO CEC 800@900MHz|Sapphire Ati HD4850 512GDDR3|CoolerMaster RC 690 + Corsair HX620|970GB Samsung SATAII HDD|
lenne pár kérdésem ( bár ahogy visszaolvastam nem nagyon merem megkérdezni, mert még a végén meglincselnek )
megnéztem 15013at és valami külföldni oldalra dobot, igy nem nagyon értem miröl van szó...
de van nekem egy ijenem FarCryMP_0.94-GMFlash.zip, látom van ebböl ujabb is. azt szeretném megtudni honnan lehet az ujabbat leszedni és hogy hogy is müxik ez a dolog. ugyanis ebben a zip fájlban van 3 db fájl, egy farcryMp.pak, azzal nincs gond mit kell csinálni mert bemásoltam a hejére. de van benne kettö másik méghozzá ezek Far Cry v1.1 Remove LAN IP Restriction, ill ue ez csak 1.2 verzioval.
ezt elinditva kapok egy kic ablakot ami a network.dll el csinál vmit, gondolom itt a patchre kell nyomni. ezt meg is csináltam kiirta patch succesful meg minden ám még mindig nem lehet neten nyomi. valaki akinek van türelme és kedve elmagyarázná nekem ezt. lehet én vagyok a 99999999999999999999999999999999 user aki megkérdezi de ha nem esik nehezére pls help!
a másik a chetek miat...
láttam cucli variációját. namost ezt a -devmode cuccot csak a parancsikonnál kell behejetesite avagy az exe mögé is bekell irni? mert ha csak a parancsikon elérési célját irom át nem talál ijen exet. az exehez is irni kell valamit, és ha igen mijen modon
ennyi lenne.
Remélem tudtok segiteni.
elöre is köszi mindenkinek!
Asus P5E|Intel C2Q Q6600@3600MHz+Thermailright Ultra 120 eX Black|4GB CSXO CEC 800@900MHz|Sapphire Ati HD4850 512GDDR3|CoolerMaster RC 690 + Corsair HX620|970GB Samsung SATAII HDD|
Izgatott vagyok mint az állat...
FEltetlepítettem a 3 cd-s Far Cry-t, de az 1.3-as patchet nem tudom fölrakini. Visszaolvastam és a regpatchet felraktam ahogy kell, de hiába...Tudnátok segíteni?
btw: sajnos kezdek szembesülni vele, hogy nem nagyon van ellenszere a csalásoknak 😞
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |