Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#15220
melyik van meg. dvd vagy 3cd?

http://thenamelessphoto.com/

hornbali
#15219
Én is úgy csináltam, feltettem a gamet, rá a crack és utána prob feltenni 1.3 de nem megy.

#15218
De, a crack kell, és aztán az 1.3

hornbali
#15217
Krekkelni akkor ne krekkeljek elõtte, ugye? Gondolom ez volt a baj.

#15216
nem kell

http://thenamelessphoto.com/

#15215
csináld azt hogy alap fc+1.3
vagy így raktad teis?

http://thenamelessphoto.com/

hornbali
#15214
Az 1.0 ra egybõl mehet az 1.3 vagy kell az 1.1 is?

hornbali
#15213
Én sajna neked nem tudok segíteni, de te lehet hogy tudsz nekem. Az 1.3 as patchet hogyan kell feltenni?

#15212
elõre os köcci a helpet tényleg segítsetek plz ZeD néven szoktam gaemlni egy párran már láthattatok is fent persze amikor még ment<#nemtudom>
#15211
Hi emberek segítséget szeretnék kérni abban hogy nekem olyat csinál a FarCry-om hogy betölti a pályát és utána rögtön újratölti még1xer ugyanazt a pályát és utána nem tudok bemenni a játékba(persze ez mind amikor a neten akarok gamelni)pedig fent van az 1.3aspatch azon rjat a 1.31es és pb frissitve van
hornbali
#15210
Error reading setup initialization file.

Ezt írja ki.

#15209
Segíthetnél, hogy milyenn üzenetet ír ki

hornbali
#15208
Amúgy peróbálom feltenni az 1.3 at, de nem akar felmenni, valami errort ír, kitudnátok segíteni, sorry de nem akarok visszaolv, mert nagyon sok.

hornbali
#15207
Nem, semmi. Az 1.0 val megy fullra jól aztán ha feltettem az 1.1 et onnantól kezdve nem.

#15206
router?

#15205
oks. hova hivatalos page alá?

http://thenamelessphoto.com/

hornbali
#15204
Oksa, szal mindenképpen kell az 1.3?
És úgy menni fog a TCP/IP csatlakozós Multi benneM Mert az 1.1 el nem ment utána.

PyRex
#15203
Kukli figyu: kiírhatnád a hic oldalt is 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#15202
Cucli dolgozott egy kicsit 😛

PyRex
#15201
v1.0? Még le is írod, hogy mi a nem jó... Akkor miért nem változtatsz rajta? (gy.k: ajánlott az 1.3-as patch telepítése, majd arra az 1.31-es)

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#15200
töröltem.. kandurex segített megcsinálni a bennert. volt off is nem is kevés. szal inkább töröltem.

http://thenamelessphoto.com/

#15199
Mindenkinél ez van, fel kell tenni az 1.3-at.

PyRex
#15198
Hhih: hova lettek a 15079-15193 üzenetek? 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

hornbali
#15197
Helló mindenki!

Az lenne az én problémám hogy a 6800 GT-met a Far Cry (1.0) nem ismeri fel, mert hogy Auto Detect beállításoknál Low-ra tesz mindent és ha felhúzom Very High-ra akkor sincs válozás.

Találkozott más is ilyen problémával, vagy tud esetleg valaki megoldást?
Amúgy 66.93-as driver van fent és Patch-et nem igazán akarok feltenni.

Köszönöm mindenkinek a segítséget elõre!!!

PyRex
#15196
"végre"... khmm, ez többféleképpen is értelmezhetõ <#ravasz1>
Amúgy a 21. helyen vagyunk most ha jól tudom a 34-bõl, ami nem jó de nem is rossz, viszont most jön 2 rohadt csúnya vereség majd sajna. Bár talán ha mákunk van, az egyiket döntetlenre kihozzuk...

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#15195
na mind 1. semmi. mentem kicsit play hozzátok ha van még valaki. ha nincs mentem szlíp. na pás

http://thenamelessphoto.com/

Ability
#15194
Fogjuk rá! 😊 De most itt mit akarsz kezdeni PS-el? 😄
#15078
zsír

#15077
Mostmár kicserélhetem a bannert és linkelhetek is.
A régit kitöröltem mer rossz linkre mutatott.

http://thenamelessphoto.com/

Ability
#15076
A lényeg, hogy nyertetek, és végre felfele haladtok azon a ranglistán... <#smile>
Ability
#15075
Szívesen! <#smile>

Általában 1.3, de most jött az 1.31-es javítás is, szóval inkább a 1.31-es patch-t használd, mert elõbb- utóbb ez fog elterjedni... Sõt a legtöbb szerveren már ez van, köztük a miénken, és a HIC szerveren is... <#vigyor>
GTi Gaga
#15074
és megint csak köcce! müxik!!

átlagba mijen verzión futnak a serverek? 1.3 mal , mert nekem mindegyikre azt irta nem egyezik a verzio. 1.1 es patc van fent
😊))))))) ?

Asus P5E|Intel C2Q Q6600@3600MHz+Thermailright Ultra 120 eX Black|4GB CSXO CEC 800@900MHz|Sapphire Ati HD4850 512GDDR3|CoolerMaster RC 690 + Corsair HX620|970GB Samsung SATAII HDD|

GTi Gaga
#15073
nagyon köcce szépen!

a cheatröl meg annyit.... nincs löszerem a kibaszott utolsó pályán, relisticbe nyomom. emerek millioan, löszer meg semmi és a give_all_ammo=1 meg bszik cuccost adni!!! ezért kell cheat!

hehehehe

Asus P5E|Intel C2Q Q6600@3600MHz+Thermailright Ultra 120 eX Black|4GB CSXO CEC 800@900MHz|Sapphire Ati HD4850 512GDDR3|CoolerMaster RC 690 + Corsair HX620|970GB Samsung SATAII HDD|

PyRex
#15072
MINDEN KEDVES KLÁNTAGOCSKÁCSKÁNAK VAN ÚJ LOGÓCSKÁCSKÁJA. Letölthetõ a szokott helyrõl...

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#15071
áadásul az elsõ mapon végig 4-en voltunk, õk meg 5-en... bár igaz, hogy õket dobálta végig a pb. 😞

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

Ability
#15070
<#taps><#worship><#taps>
#15069
vs. Shark 4:3!

http://thenamelessphoto.com/

#15068
Köszi szépen, nekem is sikerült így.

Ability
#15067
FarcryMp.pak: FCData-ba kell másolni, és akkor megjelenik játékban a Multiplayer menüben egy harmadik fül: FarCryMP_0.94 Itt jelennek majd meg a tört szerverek...

Far Cry v1.1 Remove LAN IP Restriction: A mûködését nem mondom el, a lényeg, hogy ha szervert akarsz létrehozni, akkor ezzel meg kell "patch-elni" a Network.dll-t!

FONTOS! Sajnos a játéknak ezt a módját betiltották, így most egy újabb próbálkozás veszi kezdetét, szóval továbbra is lehet játszani, csak már ezek a file-ok szügségtelenek, mert már a Scarface féle megoldásthasználják, a GMFlash-es már nem müxik!

Az új megoldást itt találod. Ezzel semmi bonya nincs, csak a régi cuccost kell kipucolni, és ezt berakni az FCData mappába. Persze ez oda is le van írva, sõt még részletezik is <#vigyor>

Csítekhez meg nem értek...
Duddits
#15066
NE CSÍTELJ! Ez a megoldás!

GTi Gaga
#15065
baraktam az exe mögé is... tehát most a bin32 mappába lévö exem neve farcry-devmode.exe, de igyse müxenek a cheatek... pedig innen iditottam a gamet. mit csinálatm rosszul? patchelt játéknál nem müxik a cheat? vagy mi a ****?

Asus P5E|Intel C2Q Q6600@3600MHz+Thermailright Ultra 120 eX Black|4GB CSXO CEC 800@900MHz|Sapphire Ati HD4850 512GDDR3|CoolerMaster RC 690 + Corsair HX620|970GB Samsung SATAII HDD|

#15064
Ennek semmi koze a hdr-hez, sima fenyudvarok a fenyforrasok korul. Ilyesmi Unreal1-ban is volt mar voodoo1-el is. 😊
Duddits
#15063
.exe mögé is.

GTi Gaga
#15062
re all!

lenne pár kérdésem ( bár ahogy visszaolvastam nem nagyon merem megkérdezni, mert még a végén meglincselnek )

megnéztem 15013at és valami külföldni oldalra dobot, igy nem nagyon értem miröl van szó...
de van nekem egy ijenem FarCryMP_0.94-GMFlash.zip, látom van ebböl ujabb is. azt szeretném megtudni honnan lehet az ujabbat leszedni és hogy hogy is müxik ez a dolog. ugyanis ebben a zip fájlban van 3 db fájl, egy farcryMp.pak, azzal nincs gond mit kell csinálni mert bemásoltam a hejére. de van benne kettö másik méghozzá ezek Far Cry v1.1 Remove LAN IP Restriction, ill ue ez csak 1.2 verzioval.
ezt elinditva kapok egy kic ablakot ami a network.dll el csinál vmit, gondolom itt a patchre kell nyomni. ezt meg is csináltam kiirta patch succesful meg minden ám még mindig nem lehet neten nyomi. valaki akinek van türelme és kedve elmagyarázná nekem ezt. lehet én vagyok a 99999999999999999999999999999999 user aki megkérdezi de ha nem esik nehezére pls help!

a másik a chetek miat...

láttam cucli variációját. namost ezt a -devmode cuccot csak a parancsikonnál kell behejetesite avagy az exe mögé is bekell irni? mert ha csak a parancsikon elérési célját irom át nem talál ijen exet. az exehez is irni kell valamit, és ha igen mijen modon

ennyi lenne.

Remélem tudtok segiteni.

elöre is köszi mindenkinek!

Asus P5E|Intel C2Q Q6600@3600MHz+Thermailright Ultra 120 eX Black|4GB CSXO CEC 800@900MHz|Sapphire Ati HD4850 512GDDR3|CoolerMaster RC 690 + Corsair HX620|970GB Samsung SATAII HDD|

#15061
Köszönöm a választ. Én igazábol a "bik" kiterjesztésü videokat hiányolom a játék alatt, de akkor úgy tünik ez nem fog menni.

Izgatott vagyok mint az állat...

#15060
Köszi, már le is töltöttem! LAC-coo "segítségéhez pedig nincs hozzáfûznivalóm!<#gun>
#15059
Nekemis csak ugy ment ha leftettem sorba mindet....nem értettem.....<#fejvakaras>
#15058
Sziasztok!
FEltetlepítettem a 3 cd-s Far Cry-t, de az 1.3-as patchet nem tudom fölrakini. Visszaolvastam és a regpatchet felraktam ahogy kell, de hiába...Tudnátok segíteni?

PyRex
#15057
hol itt hol ott.

btw: sajnos kezdek szembesülni vele, hogy nem nagyon van ellenszere a csalásoknak 😞

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

kisgabo
#15056
mindenki a hivatalos ubi szerveren nyomul?