Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

torrente
#15270
Ez a 9. Még majd a fele hátravan?

#15269
sok kb 7-8map

http://thenamelessphoto.com/

torrente
#15268
Nem kellett leszedni. Az õrtoronyból csak át kellett csúszni a dróton a folyó felett. Az a szakasz már végig kész. Most egy épületben vagyok ahonnan ki kell menekülni. Tele van zombival. Sok van még a játékból?

#15267
pfffff

#15266
akkor elöbb tán szedd le a rakétást<#idiota><#wilting><#banplz>

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#15265
Na , tegnap ismét jó tapasztalatokat szereztem a laggról .A fehér célkeresz még elmegy , meg hogy mindenkibe 80 golyó kell de a tegnapi csúcs volt! Ketten voltunk csak a szerveren és csak hülyéskedtünk , én eldobtam egy gránátot a srác meg direkt beleállt .Fel is robbant ahogy kell de a fiúnak semmi baja nem lett !Kérdezem tõle hogy ezt hogy élted túl mikor tisztán láttam , hogy a talpad alatt robbant ?Mire kiderült hogy nála fel sem robbant a gránátom ! Látta hogy eldobtam azért is állt rá de nála nem volt robbanás...A másik meg késõ este volt Ubin : az autó raksijával lõttem az ellent elég sokáig .Furcsa volt hogy sokszor elöbb hallom a rakéta hangját és csak utána megy el ténylegesen de már kezdek hozzászokni a lagghoz ugyhogy nem érdekelt .Egyszer csak látom hogy egyik ellenfél lopakodik a kocsim felé hogy kilõjön mire oda akartam lõni egy rakétát de az istennek se akarta ellõni hiába nyomtam a gombot.Ki is lõttek a kocsiból aztán vagy 10 másodperc múlva respanoltam és akkor látom hogy kiírja hogy Lac-coo lelõtte az elõbbi embert a kocsi rakétavetõjével !A srác meg aki kilõtt a kocsiból mert nem tudtam rakétázni írogatta a kérdõjeleket , hogy sétált a bázisukon azt egyszer csak meghalt ....Fél percel az akciónk után !<#idiota><#gonosz2>Én ezt már nem értem .......

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

torrente
#15264
A helikopterrõl a nõvel a szigetre estünk, megcsináltam az éjszakai dzsungeles pályát és most a Regulator legelején vagyok. Lehet balra, jobbra, középen menni. Középen egy teherautó áll. Viszont a folyón túlra kellene átjutnom, de a rakétás mindig szétlõ.

mikeleroi
#15263
Figyu!

Én hiába próbálkozom, mindíg azt írja, hogy blokkolva van a password.

Leírnád, vagy valaki más, hogy pontosan hogyan kell csinálni a new accountot? Én megcsináltam, meg módosítottam is, de mindhiába. Lehet, hogy valami elkerülte a figyelmem?

Elõre is köszi!

PyRex
#15262
õõõ, most nem ugrik be hirtelen, hogy melyik pályára jutottál.

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

torrente
#15261
Tök király! Feljött a dombtetõre az összes hülyegyerek, ott meg kivégeztem az összeset. Lent maradt 3-4, az meg már gyerekjáték volt. Most már a következõ pályán vagyok. Mit kell ott? Be kell szállni a teherautóba? Sajnos a folyóba zuhannék; valamivel le lehet engedni?
Tényleg nagyon sok van még hátra?

PyRex
#15260
annyira még nem a vége 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#15259
de. én pl. raksi/gl-t használtam. nagyon is hatásos.

http://thenamelessphoto.com/

torrente
#15258
Már próbáltam. Qrva sokan vannak! Itt ez most nem célravezetõ!

#15257
tûzelj mindenre ami mozog 😊

http://thenamelessphoto.com/

torrente
#15256
Azt hiszem a vége felé közelítek. Egy kicsit elakadtam. Van egy hatalmas épület, elõtte egy tó, az épületben rengeteg ellenfél. Milyen taktika alapján hatoljak be?

#15255
gyer ts! 😉

I love Techno
#15254
Mocsok! Te ugye nem SoF 2-õztél?

#15253
Kösz, már töltöm az 1.31-eset. remélem jó lesz?
Iminyó
#15252
Amióta megvettem, többet tépem a hajam... Nincs szerverlista, foglalt a cdkey, na meg a Pb is izmozik nekem. Miért nem tudják használhatóra megcsinálni? <#mf3>

Iminyó
#15251
Nem egyezik a te és a szerveren lévõ játék verziója (patch)

#15250
Szevasztok! Felraktam mindent(asszem), már látom a szervereket, mégis kapok 1 szép kis elutasítás: "Game version do not match".
Azt hiszem ezt írja ki. Most hogyan tovább?
hornbali
#15249
Feltettem az 1.30 és 1.31 es patchet és azóta nem tok TCP/IP alapján multizni (Warezos DVD) de patchek nélkül viszont megy, csak akkor meg a 6800 GT-t nem ismeri fel 😞
Eredeti DVD-vel menne?

I love Techno
#15248
Jó az új logo!<#eljen> Szép munka!<#taps> Köszönnyük szépen!<#worship>

Ability
#15247
De elfogadja, csak nyomogatni kell a Num Lock-ot.... <#vigyor><#vigyor><#vigyor>
#15246
Nem biztos, hogy ez a gond, de mivel szám is kell a passwordbe, és ha a játékban a numerikus billentyüzetet használod, azt nem fogadja el.
Iminyó
#15245
Engem az ubin nem enged bejelentkezni, de a játékban simán, van lehetõséged jelszó változtatásra (Sign In/ password alatt, Forgot your password?)

mikeleroi
#15244
Nemtom mit cseszek el, vagy csesztem-e el egyáltalán, de ez a blokkolás kikészít. Most próbáltam ismételten. Van lehetõség a password változtatásra? Én nem találtam...

A UBI oldalon simán belépek...

Az a helyzet, hogy a multit neten nem enged enélkül egyáltalán, tehát vagy ez, vagy semmi. Nincs IP cím alapján való szerver elérés.

Vagy csak láma vagyok...

Iminyó
#15243
ubi-n? Oda engem sem enged bejelentkezni, (ha többször elrontod, 15 percre letiltja asszem) de a játékon belül mûködni fog.

mikeleroi
#15242
Miért van blokkolva a password-om? Megcsinálom a new accountot, aztán az ellenõrzõ mail-ekre kattintás, aztán mégsem. Tiszta ideg vagyok...

Eredeti, 1.31 fennt van.

#15241
Jéé, még van aki ezzel játszik?
PyRex
#15240
Akkor este tali? <#nyes><#eplus2>

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

lac coo
#15239
Na ma már jövök gémelni . de tegnap kellett nyomnom egy format c-t mert behalt a winfos...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#15238
ezeket privibe pls

http://thenamelessphoto.com/

GTi Gaga
#15237
persze. a cimem : [email protected]

Asus P5E|Intel C2Q Q6600@3600MHz+Thermailright Ultra 120 eX Black|4GB CSXO CEC 800@900MHz|Sapphire Ati HD4850 512GDDR3|CoolerMaster RC 690 + Corsair HX620|970GB Samsung SATAII HDD|

Imrusssss
#15236
Helló Sziasztok!!!
Mondjatok már valamita Far Cry rõl mindenféle ilyet olyat nekem mert most szereztem meg a Gamet!!!
Kösziiiii!!!!

HP Pavilon g6-1336sa AMD Quad Core A6-3420M 750GB Drive 8192MB DDR3 SDRAM

Ability
#15235
Na nemtom! Lehet hogy véletlen kinyomtam azt a kis ablakot, amikor felvettél. (véletlen) Neked mi a címed? Felvehetlek én is.... 😄
Ability
#15234
Igen, ez az MSN címem! Megnézem má' közelebbrõl, hátha véletlen letiltottalak... 😛
hornbali
#15233
Megnézetm pár pályán, eddig csak a Training pályán volt ilyen, de a többi pályán még semmi.

GTi Gaga
#15232
a [email protected] on vettelek fel! ami az oldalatok volt feltüntetve
az a cimed nem?

Asus P5E|Intel C2Q Q6600@3600MHz+Thermailright Ultra 120 eX Black|4GB CSXO CEC 800@900MHz|Sapphire Ati HD4850 512GDDR3|CoolerMaster RC 690 + Corsair HX620|970GB Samsung SATAII HDD|

#15231
hm.

http://thenamelessphoto.com/

hornbali
#15230
A játék indítása után nem sokkal a játék nem válaszol. <#falbav><#falbav><#falbav><#falbav>

hornbali
#15229
Nincsen.

#15228
pöcs miatt nem fagy. húzva van valami?

http://thenamelessphoto.com/

hornbali
#15227
Okés.
De még egy kérdés, most az 1.3 patchel gyakran fagy, miért van ez?

#15226
új abalakban jönnek be a cuccok<#idiota>

http://thenamelessphoto.com/

Ability
#15225
Engem? 😄 Még nem jelent meg a kis ablakocska. 😄DD
Egyébként nem gond... 😉
#15224
nemtom. de szedd le ha multizni akarsz

http://thenamelessphoto.com/

hornbali
#15223
Sikerült feltenni a Patchet, újra le kellett töltenem.
Az 1.31 patch mit javít?

GTi Gaga
#15222
Abilti köcce a seget!
ha nem baj felvettelek a msnbe!
ha nem probléma!

Asus P5E|Intel C2Q Q6600@3600MHz+Thermailright Ultra 120 eX Black|4GB CSXO CEC 800@900MHz|Sapphire Ati HD4850 512GDDR3|CoolerMaster RC 690 + Corsair HX620|970GB Samsung SATAII HDD|

hornbali
#15221
A DVD verzió.