Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#15321
bocs hogy ide írok, viszont egy ilyen játéknak mint a nanosaur the hatching nem akartam topicot nyitni. talán ide egykét hozzászólás erejéig belefér.szóval nem egy nagy játék, ez egy két perc játék után is kiderült, viszont érdekessége hogy 3d-s- ilyet eddig még csak a spykids 3d-ben láttam, bár azt nem néztem végig pont amiatt hogy nincs hozzá megfelelõ szemüvegem, és anélkül a jéták is és a film is élvezhetetlen. a kérdésem az lenne hogy ha lenne szemüvegem akkor azzal szebb/jobb mint a hagyományos játék/film? ez a film/játékgyártás jövõje? mi a különbség? mert így csak kék/piros homályos vmi. és lehet kapni ilyen szemüveget? annak idején mikor elõször elõfizettünk az hbo-ra adtak vmi papírkeretes kék/piros mûanyaglencsés szemüvegszerûséget, de hát azzal én nem tudtam különbséget felfedezni, bár csak egyszer próbáltam(vmi playboyos filmhez ajánlották akkoriban ha jól emléxem, de az sem ilyen kék/piros volt)
Az a baj ezzel a quicksaves dologgal,hogy így nem történnek meg egyes dolgok.Ott vagyok\még nagyon az elején\,hogy addígvissza kell verni a támadást,amíg az a pasi ki nem nyitja az ajtót.Csak ha quicksavelek nem jönnek a helikopterek és nem történik semmi... 😞
Én kb a 10.map végén vagyok de mingyárt megnézem hol akadtál el és segitek ha tudok .<#vigyor3>#vigyor3>
Jól jácottak pedig aszem talán most jáccottak elõször igy klán mecset mi meg azért túl vagyunk jó néhány brutális mecsen .<#worship>#worship>
#15314
Jo lesz ez, majd ha összeszokunk, de ma minden ellenünk szolt 😊
Nem ment az MSN, alig birtuk utolérni a tagokat, aztán a TS is leállt egy idõre, ráadásul nincs is mindenkinek még 😞
De majd gyaksizunk, aztán jöhet visszavágó, megnézzük mit fejlödtünk.
Nem ment az MSN, alig birtuk utolérni a tagokat, aztán a TS is leállt egy idõre, ráadásul nincs is mindenkinek még 😞
De majd gyaksizunk, aztán jöhet visszavágó, megnézzük mit fejlödtünk.
mangoriver 6 vs 6 , airstrip itt aszem már csak 5 vs 5 , és junglén meg már csak 4 vs 4 kb igy fogyatkoztunk 😞
Hûha nagyon elakadtam! Az Archieve végén vagyok (ez a 12.map), ott ahol van egy hatalmas híd, reülõ hozza a kommandósokat, bal oldalról lõnek, híd túloldalán 10-15 fegyveres vár. Hogyan lehet ezt megcsinálni?
Ezt is lesd meg, én még nem használtam, de azt hallottam, hogy jó... 😄 És persze nem kell konzollal szenvedni... 😄
Cucli meséld el nekem ezt a quicksaves dolgot! Mi aza konzol és hol, mit kell csinálni? 1,5-2 éve nem nyúltam pc játékhoz (tavaly végig ps2-õt nyomtam), ezért vagyok ekkora seggarc a témában.
#15305
általában 5v5 de most nemtom mért 6v6. azt mondták sokan akarnak most playelni. nálunk gTWeLVE,Marha,DoMi,Balfi,Stalker
http://thenamelessphoto.com/
Cucli! Közületek kik játszanak? Amúgy 6 v 6 van? 😄 Hogyhogy? Általában 5 v 5 szokott lenni, nem?
#15303
most funwar van. ha vége megint lesz server <#gonosz1>#gonosz1>
http://thenamelessphoto.com/
#15302
csa
milyen password kell beirni hogy beengedjen a server.
köszi.
milyen password kell beirni hogy beengedjen a server.
köszi.
Nem tudom mer nekem még nem volt az a letölthetõ cd-és verzió. Nekem egyépként eredetiben cd-és verzió van meg ami 5 cd-s , de ugyemlékszem hogy amit letöltögetnek az 3 cd-és asziszem szóval elég nagy a külömbség . egyépként én se eredetivel kezdtem és én kapásból a dvd-verziót töltöttem gondoltam az a biztos és az ténleg teljesen jó , szóval azt tudom tanácsolni hogy aki ki akarja próbálni a játékot az mindenképp a dvd-változatot szeggye le mert azzal nem lesz gond.
Majd ha végigvitted utána érdemes realisztiken is végignyomni mégis csak az az igazi élmény (, meg kihivás).<#hehe>#hehe> (mégha néha majdnem fel is akar robbanni az agyad.<#guluszem1>#guluszem1><#merges2>#merges2>
#15299
Na azért nem annyira 1xü 😊 Mert a Cd-s verzio teljesen más fileokat tesz az FcData könyvtárba. És onnan tudom, hogy nekem is olyan volt, csak hétvégeén vettem eredetit. Szóval a withelist miatt, a cd-s verzió játszhatatlan! Tök mindegy, hogy mit csinálsz.
#15297
Majd leszedjük a pb-t, asszem ennyire megbízhatunk egymásban.
#15296
de 500 MB osak......és van fél orám....<#idiota>#idiota>
#15294
de plussz sincs ááám<#ejnye1>#ejnye1>
nemszeretek csalni télleg szal ilyenkor mit kell tenni?
nemszeretek csalni télleg szal ilyenkor mit kell tenni?
#15293
pb frissitve.....whitelisttel dob ki......a gáz az hogy ami fájlokat irtatok hogy bent kell lennie azok nekem nincsenek
vagy frissitheted a pb-ét consolból ugy hogy lehozod és utána nyomsz egy tabot és beirod hogy : pb_webupdate
#15291
farcrymp-n fut ma a szerverünk, szal nem eredetivel is lehet jáccani
Elvileg ha csak az alap pb-éd van fönt akkor frisiteni fogja miután bejösz a szerverre és utána jó lesz , de elképzelhetõ hogy a lagg miatt rúg ki ami sajnos a trágya magyar netszolgáltatóknak köszönhetö és ezzellen nem lehet mit tenni.
#15289
Ha nem a DEVIANCE verzio vagy nem az eredeti van meg nekem akkor a HIC szerveren nem is jácchatok?<#fejvakaras>#fejvakaras>
#15287
kirug a magyar szerverrol azzal hogy pb client init failure pedig be X-eltem a negyzetet ienkor mivan?
#15285
konzolt lehoz
save_game blablabla és nyomsz egy tabot+enter
save_game blablabla és nyomsz egy tabot+enter
http://thenamelessphoto.com/
Ja meg aszem ezen a pályán én is bent voltam és ugyemlékszem többnyire láttam is a gyereket , bár ettõl még lehet hogy olyan a csalás hogy a csapatársak elött láccik csak , az elen elött nem , vagy egyszerüen csak ritkán használta és nem vettem észre , de nem értek a csalásokhoz ugyhogy nem tudom 😞
Én ehhez csak anyit füzök hozzá hogy lehet hogy csal de lehet hogy nem , mert nálam is néha elöfordul hogy láthatatlanná válik vki de a többiek mégis látyák , van ilyen bug is sajnos 😞<#sir>#sir>
#15279
Ja, tegnap nekünk is feltûnt, hogy ez a gyerek elég gyakran láthatatlan...
Itt az ember hol az ember ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Közepesen.
Egyébként mitõl van az, hogy néha játék közben kiírja egy külön négyzetben, hogy CrytekEngine Error? Ki lehet javítani valamivel? Egyébként a patchek hogy mûködnek? Fel van installálva, crackelve a játék és utána kell patchelni (aztán megint crackelni)?
Egyébként mitõl van az, hogy néha játék közben kiírja egy külön négyzetben, hogy CrytekEngine Error? Ki lehet javítani valamivel? Egyébként a patchek hogy mûködnek? Fel van installálva, crackelve a játék és utána kell patchelni (aztán megint crackelni)?
re all!
valaki tudna nekem segiteni hogy müxik a coop mod?
leszedtem a 8.2 alpha verziót felratam
kitömöritett vni 7z mappát, azt a far cry mappába kel nyomni vagy hova
aztán kijön egy ablak hogy keresse meg a far cry mappát, megkreesem nyomok egy továbbot, azt kiirja hogy rosz a far cry mappa elérése. közbe ujra kell inditani valami visula f****ság miat PLS help!
nagyon fontos lenne ha vki elmagyarázná!
elöre is MERCi!
valaki tudna nekem segiteni hogy müxik a coop mod?
leszedtem a 8.2 alpha verziót felratam
kitömöritett vni 7z mappát, azt a far cry mappába kel nyomni vagy hova
aztán kijön egy ablak hogy keresse meg a far cry mappát, megkreesem nyomok egy továbbot, azt kiirja hogy rosz a far cry mappa elérése. közbe ujra kell inditani valami visula f****ság miat PLS help!
nagyon fontos lenne ha vki elmagyarázná!
elöre is MERCi!
Asus P5E|Intel C2Q Q6600@3600MHz+Thermailright Ultra 120 eX Black|4GB CSXO CEC 800@900MHz|Sapphire Ati HD4850 512GDDR3|CoolerMaster RC 690 + Corsair HX620|970GB Samsung SATAII HDD|
#15271
akkor 11 van még. mert 20 map van asszem
http://thenamelessphoto.com/