Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

I love Techno
#15371
<#email>Minden új Far Cry játékost szeretettel várunk!<#email><#integet2><#wave><#wink>

I love Techno
#15370
Én is remélem hogy rendbejön mert már nagyon idegesitõ.<#guluszem1><#merges2>

#15369
szia'laci vagyok,most csatlakozom a forumotokhoz.a játék nagyon zsir singliben,de szivesen multiznék veletek<#violent>
lac coo
#15368
Én meg nem tudok egyszerûen játszani olyan szar laggos !Remélem azért nem rúgtok ki , késöbb csak jó lesz az én netem is ....<#wilting>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

I love Techno
#15367
Tegnap még a 26. hely környékén voltunk , ma már a 16.-ak vagyunk.(Csak a lagg állithat meg minket az elõrenyomulásba , de tegnap az se állithatott meg minket)<#hehe>

andriska
#15366
köszi

#15365
Innen töltsd le a mpfc_001.zip-et
http://www.zoutkamp.net/fcmp/

Másold a FcData könyvtárba és már müködni is fog 😊
andriska
#15364
Másképp hogy lehet accountot csinálni?

#15363
Ahhoz nem kötelezõ megvenni...
De kibaszott lagos. Legalábbis 1024*maxon... 384 adsllel.

andriska
#15362
Ettõl függetlenül nagyon tettszik a game,kénytelen leszek megvenni,mert multiban is faja lehet.

andriska
#15361
Rájöttem:kellett neki vagy 6-7 raksi.Szerintem kár egy ilyen realisztikus játékot ilyen hülyeséggel elba**ni... Ha ennyi kellet a visszavonuláshoz,akkor mi kellhet a fõgenya ellen? Egy atombomba???
Vagy kettõ?

andriska
#15360
Egy kis segítséget kérnék. A tankerhajón,amikor jön a helikopter a zsoldosvezérrel,ott mit kell csinálni?Mert lövöm én mindennel,de se a helikopter,se a pasi nem sérül...

Iminyó
#15359
Most értem haza, (melo+jogsi ezért nem vagyok annyit, hétvégén bepótolom <#eplus2>) és ez a hír fogad... Drakula <#worship>

#15358
HiC vs 23ss: 6 - 2 <#hehe><#hehe><#hehe><#hehe>

#15357
Halihó!!
#15356
AVP training volt<#vigyor1>

http://thenamelessphoto.com/

#15355
Majd én is tesztelek<#idiota>
PyRex
#15354
LOOOOL 😊)))))))))))))

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#15353
én, Emberek egyébként láccannak.. csak az a sux, hogy megyek, aztán csak úgy megakadtam, nem tudtam továbbmenni. Egy fa volt elöttem. Mert úgy csinálja, hogynem látod a növényzetet. de ha lösz, és a lövedék útjában valami növényzet van, akkor az arra az idõre míg lõsz látszik, egyébként nem.

#15352
de deviance -ra nem megy fel.....miért?
#15351
coopnak tényleg csak az 1.1 jó

http://thenamelessphoto.com/

#15350
A másik valaki azt mondta hogy a COOP modhoz csak 1.1-es pecs jo...ti már próbáltátok...nos ugy vettük észre hogy a deviance verziora nem lehet telepíteni a coop modot....aszonta 1 haver hogy kell 1 plussz file .... tudtok ezügyben segíteni?
#15349
De az embereket az lehet látni? vagy csak a környezet tûnt el?.....ez eddig eszembe se jutott .....jo taktika<#wow1>
<#idiota><#idiota><#idiota>
#15348
Gondoltam megnézem a video options miket lehet állítgatni, hogy ne legyen roszabb az fps, de esetleg szebb legyen a game.. eredményül ezt kaptam.. ne kérdezzétek hogy csináltam.(mellesleg így az fps nem lett rosszabb 😄 LOL)

#15347
ha végeztél a single részével akkor jöhetsz multizni, szeretettel várunk minden új fr.... playert 😊 az legalább akkora móka mint a single 😊

http://thenamelessphoto.com/

torrente
#15346
Igen, rájöttem. Már kivégeztem a következõ mapot is (aminek a végén vízzel kell elárasztani a termet). Most végre újra embereket kell gyilkolásznom. Lehet hogy nagyon beleélem magam a játékba, de egyszerûen már féltem azoktóla mapoktól, ahol egy halom zombi volt. Nagyon durva ez a játék! Minden nap hálát rebegek, hogy nem hagytam ki ezt a játékot!

I love Techno
#15345
Gondolom már biztos rájöttél , csak anyi hogy ellövöd a ládát tarto láncot és mész a szellõzõcsatornában tovább.

lac coo
#15344
Igen , ez nekem is feltünt ! Régebben nekem is ment tök magas beállításon most meg úgy, hogy közben vettem videokártya hûtést és húztam rajta kb. 100 mhz-t low-on is alig döcög néha ... Én sem értem ezt már ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#15343
netkód a nagyon fos. gépigény nem is annyira vészes. szentem

http://thenamelessphoto.com/

#15342
és ezmég egy dolog. Régen,nem is olyan régen. 1152x864-be jácottam low-mediumba és soha nem ment 30fps alá(max80-100fps is volt). most bazz szinte minden low és 1024x768 és ma 15fps volt a game..max 40-50.<#wilting> Valami nagyon nem ok itt. Gorsalnak 6800@GT-je van 3800+os amd és neki is bazz ahol nekem 15 neki ott 25-30.. normális ez??!! milyen kibebaszott gép kell már egy ilyen játéknak?<#conf>

lac coo
#15341
aztajóistenitneki !!!!!!!!!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#15340
gyõzelem!<#lama>

#15339

#15338
laccoo te márlinkeltél..
hogy kell?

#15337
sg forumos galériából nem lehet linkelni? vagy mi?

lac coo
#15336
Nem , nem nagy a kép .Sõt ! Ennél kisebb már nem is lehetne!<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#15335
miért nem jó a képlinkem..

#15334

#15333
Hát nekem se túl jó mostanában a net..<#levele>ezt a pár százas pocket loss rekordomat ma sikerült megdöntenem,ez annyira LoL, hogy meg kell mutassam. remélem nem túl nagy a kép. Ilyen kira most a net..

lac coo
#15332
Minden klántagtól elnézést kérek , hogy mostanában ilyen keveset játszom , de olyan szar a netem hogy képtelen vagyok vele játszani .Remélem megjavul hamarosan és akkor újból formába tudom hozni magam !<#nemtudom><#rinya>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

torrente
#15331
Egybõl sikerült! Most már átértem a híd túloldalára, bejutottam az épületbe, kinyírtam mindenkit, de aztán nem tudom mit kell. Talán rá kell ugrani a láda tetejére? Mindjárt ki is próbálom. Ha nem ezt kell, akkor egy kis segítséget kérek Vágó úr!

I love Techno
#15330
Ja , mielött kimész a hidfelé az a save pont tökéletes csak megfordulsz és mész visza a folyosón és bal oldalt lesz egy elromlot bazinagy ajto és ot bent van egy kis helység bent ég is fény van bent egy hulla meg van ott egy sniper . azt cseréld ki vmelyik fegyverrel és vidd magaddal gondolom ha nem volt snipered töltényed lesz hozá meg elvileg ott anál a fegyvernél is volt 10 töltény anyi elég is oda (már lehet felszetted , namindegy de ha nem akor majd most , de lesz elég löszered mindenkép).Sok szerencsét csá.<#integet2>

I love Techno
#15329
<#integet2>

I love Techno
#15328
A far cry-ban egyik alapszabály single-ben mindig legyen snipered mert a rakéta vetösök elen meg a sniperek elen csak ugy van esélyed többnyire (meg a többi ember elen is jól jön mindig).

I love Techno
#15327
Annál a save ponttol visza kb 20 métere van egy sniper a folyosó egyik oldalán egy kis helyiségben , a rakéta vetö nem szükséges csak figyelj ara ha letete az embereket nehogy megbasszanak. de mingyá megnézem pontosan hol a sniper.

torrente
#15326
Nincs sem sniperem, sem rakétavetõm! Ezért nem tudom megoldani! Majd visszamegyek a pályán, összegyûjteni valami jobb fegyvert.

I love Techno
#15325
Ha jól emlékszem csak egy olyan részt láttam amiröl beszéltél és ha van snipered meg rakétavetõd akor elég könyû is.(Ugye ott vagy? mikor kiérsz egy zárt részbõl és ott középen van egy csövekbõl álló hid?)Ugy hivtam magamra a figyelmet ( ahogy kiértem lefeküdtem még a kis folyosó elején , ahol rálátok már a hidra ) hogy lerakétavetõztem a hid közepe szélén fekvõ snipert (persze csak a poén kedvéért <#vigyor3>) , aztán lelõdöztem sniperrel az emberek nagy részét (aszem mindet <#hehe><#vigyor3>) persze közben mikor megérkezett a kommandósokkal teli helikopter (vagy repülö) felpatantam és rakétát neki. (meg a hidra merõlegesen a mögötte lévö kis helyiségnél is van egy két ember (az egyik sniper) az meg már gyerek játék (ha nincs véletlenül snipered , mielött kimész a hidhoz tudsz felszedni).

torrente
#15324
Oké!

I love Techno
#15323
Annak idején mikor megmutatta faterom az egyik gépész könyvét abban is voltak 3d-és abrák (meg szemüveg) és ha jól emlékszem bátyámmal mi is próbáltunk rajzolni 3d-és ábrákat nem is teljesen sikertelenül(de nem is volt tökéletes).<#vigyor3>

I love Techno
#15322
Nem nagyon vágom ezt a témát (de igen valószinû ez lesz a jövö).Egyépként én már látam még nagyon nagyon rég egyszer egy 3d-és filmet még vagy 10 ével ezelõtt és nagyon érdekes , kiváncsi lennék mien lehet ez játékoknál (meg persze megnéznék pár 3d-és fimet is). Azért lácc csak kék meg piros valamit mert igy tugyák a sikban lerajzolt dolgokat a 3.dimenzióba emelni a szemüveg segicségével (ha jól emlékszem mind a két szinnel ugyan azt megrajzolják vmilyen irányban persze elcsuszva egymáshoz képest és a szemüveg által térbelinek látod.