Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

torrente
#15422
Légyszi segítsetek! Mi az a konzol és hogyan kell elõhozni?

#15421
Lehet, hogy konzolból is lehet, de a beállítások maxra vétele biztos megoldás. 😄

Ability
#15420
Egyébként majd a mi szerverünkre is tervezzük a PB-t, de amíg nem tudjuk megoldani, hogy ne dobálja ki folyamatosan az embereket, addig nem rakjuk rá... A Ti szerveretekre is azért mennek ritkán az emberek, mert két percenként dobja õket...

(Bár engem nem zavarna, mert ritkán dob, csak a többi játékos... )
Ability
#15419
Lehet, hogy rosszul tudom, de én úgy emlékszem, hogy ezt csak egy konzol kóddal lehet elõcslani, hasonlóan a HDR-hez... <#idiota>
#15418
Nem. Minden beállítást maxra kell tenni.

Danecay
#15417
Ha van egy 6800-as GForce-om és fent van az 1.3-as patch, akkor automatikusan használja a SHADER MODEL 3-at a játék?

#15416
Na de ha nem originál, akkor nem mûxik az "unofficialmappack_hotfix.exe", vagy mégis?

<#vigyor2>
I love Techno
#15415
Vagy , http://scarface.t35.com/download.html

I love Techno
#15414
Vedd meg a játékot és kedvedre válogathacc!<#vigyor3>Most jöttem épp scarface-rõl (ha van akkor itt mindig sokan vannak , és tök jókat lehet jáccani (csak lekell tölteni az új mapokat http://www.farcry-maps.com ) a farcrymp-én ez az egyetlen server a miénken kivül ami nem lagol nekem (sajnos a miénkre nem jönnek).<#integet2>

Iminyó
#15413
okosat <#idiota>

#15412
Szasztok! miért nincs több server? nálam csak négy van! köllene vmi ffa vagy másik assault! Tudtok vmi okosat mondani? köszike!!!!!
lac coo
#15411
Nem értem ez mér nem fér itt meg ???Rajta van a logom !<#idiota><#gonosz2>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

andriska
#15410
Szerintem nem olyan vészes.A 6.sorban a 234 széken ülõ emberkét láttam a Far Cry-ban.Valami zsoldos volt,csak nem volt ideje bemutatkozni<#idiota>.A kép elõtte készülhetett.Szal annyira nem off<#lama><#banplz>

#15409
csak pls pls ne itt <#vigyor5>
nagyon tömény offot törlöm =)

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#15408

Az én Minardi-m .....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

PyRex
#15407
Elvben be lehet állítani, hogy a HOC szerver engedélyezze a voice.pak-ot is, és az md5tool-lal ellenõríztetni a fájlt, nehogy valaki oda tegyen cheat-et...

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

andriska
#15406
<#mf2><#mf1><#mf2><#lama>

#15405
Tegnap Sonáj jól lecsíterezett, amikor közelharcban fejbekaptam zoom nélkül, ugorva sniperrel. 😄

De Cucli nálam is jobban lõ zoom nélkül. 😊

#15404
Thx mindenkinek a kimerítõ választ 😊
Gondolom HOC a voice.pak miatt nem használja. Mert amint hallotam, nem lehet a fileok vagylagosságát beállítani, tehát ami meg van adva PB-ben, annak muszály ott lenni.
I love Techno
#15403
Meg a találatokkal kapcsolatos furcsaságok a laggok miatt vanak , legalábbis én ugy látom , nálam is van hogy 70-80 golyotól nem hal meg vki pedig telibe találom elvileg.(Sajnos ilyen a magyar netszolgáltatok minösége)

I love Techno
#15402
Én ha távol van az ellen , (És persze ha fekszek vagy gugolok közben) szinte mindig zumolok minden fegyverrel talán csak a p90-nel nem.Meg kell találni azt a köztes beálitást az egérhez ami a közelharcban is és a távolsagi célzásban is jól müködik.<#violent>

PyRex
#15401
Ja még ami kimaradt a célzással kapcsolatban:

Megpróbálunk fejre célozni természetesen és szinte sosem zoom-olunk.
Mármint AG36-ot pl. gyakorlatilag nem is használunk, OICW-t csak ritkán (Balfasz általában) - gondolom ha távol van valaki, akkor azért rázoomol, de nem jellemzõ.

M249-et használva viszont szinte soha nem zoomolunk. Közelharcban pláne nem, mert szerintem ott még a célzást is rontja, ha zoomolsz, mert akkor lassabban tudsz utánafordulni az ellennek. De pl. van, hogy felmászom m249-cel a frighter-en a hegyre amikor támadunk és zoom nélkül is elég jól le lehet kapni az embereket, akik futnak a zászlóhoz, csak gyakorolni kell.

Vagy itt van Stalker. Na õ pl. most azzal játszadozik, hogy megtanuljon zoom nélkül lõni a sniperrel. És elég jó úton halad, mert hihetetlen, hogy néha hogy le tud szedni. Pl. miközben mozog állva ide-oda (vagy ne adj Isten még ugrik is) olyan fejeseket ad zoom nélkül, pedig én is mozgok közben... És csalás nélkül természetesen, a saját PB-s szerverünkön is megcsinálja, de akármelyik ACC-sen is. Bár itt már nagyon fontos, hogy ne legyen nagy a lag. Ugye még az is nehezíti a helyzetet, hogy ilyenkor nincs célkereszt, de elõbb-utóbb ráérez az ember, hogy kb. hol van a képernyõ közepe. Múltkor pl. csináltunk ilyen only-sniper-but-no-zoom funwar-t. És a végére már mindenkinek elég jól ment: 10-15 frag-et össze is szedett mindenki csak sniperrel - mozogva és zoom nélkül! 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

torrente
#15400
Ez alapján már nekem is biztos sikerülni fog!<#mf2><#gunyos1>

PyRex
#15399
Amúgy a szerverünk a következõket nézi jelenleg: bármilyen módosított fájl az FCDATA vagy MODS/FARCRY könyvtárban.

Ezekkel 99% ki tudjuk szûrni a következõ csalásokat:

- weapon hack (nincs szórás, végtelen ammo, jobb sebzés)
- scope hack (távcsõ kül. fegyverekre)
- binocular and motion tracker hack (mozgásérzékelõ távcsõ nélkül)
- radar hack (látod az összes ellenfelet is a radaron)

Általában a közkézen fogró script9.pak fájl is ezeket tudta. Persze voltak egyedi cheat-ek is, mint pl. amit az egyik másik nWo-s használt (Hannibal pl. akit rúgtak is ki a klánból): õ pl. az OICW-t hekkelte meg, ami szvsz a legbrutálisabb fegyver, ha csal vele az ember 😞 Na mindegy, szerintem ha a HOC szerver is PB-s lesz, akkor nagyon vissza lehet majd szorítani a csalókat és akkor minden szerveren lesznek emberek, mert akkor szinte csak PB-s jó pingû szerverek lesznek (Scarface, HOC, HiC).

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

andriska
#15398
Én sem értettem,de valahogy sikerült megcsinálni<#idiota>

PyRex
#15397
Helyesbítek:

ACC = "Anti Cheat Community" - ez egy elsõ sorban német klánokból álló "szövetség" a cheaterek megfékezésére. Saját PB configot használnak és egyedi banlistjük van.

ACP = "Anti Cheat Protection" - ezt én találtam ki 😊 Pontosan azért, hogy hasonlítson az ACC-re, de mivel a klánunk hivatalosan nem tagja az ACC-nek (és azt hiszem egyelõre nem is lesz), ezért nem írhattam ugyanezt.

Mi az ACC PB configjának a módosított, továbbfejlesztett változatát használjuk, amit Kenny-vel (nWo) közösen fejlesztgetünk. Illetve remélem KoRi is beszáll hamarosan és a HOC szerver is. Nekünk is lehetne közös banlistünk (ha nem is GUID alapján - mivel FarCryMP-n mindenkinek ugaynaz a GUID-je), de legalább nick, vagy ip alapján, stb.

A lövésrõl...

A HiC klán tagjainak nagy része úgy lõ, hogy nem folyamatosan rajta tartja a tûzön a mancsát, hanem "szakaszosan", tehát nyomogatja az egér gombot. Ez azért jobb, mert ha megszokod, sokkal pontosabb (mivel nincs ideje a fegyvernek felfele szórni, stb.), illetve sokkal kevesebb golyó veszik kárba, tehát ritkábban kell újra tölteni, stb...

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

torrente
#15396
Hogyan kell felrakni? Valami német genyót felraktam de semmi változás. Honnan tölthetném le és hogy telepítsem fel?

torrente
#15395
Nekem azt írták hogy kb. 20 fejezet van. Hányadik a bunker? 10-13?

#15394
a bunker utáni fejezetnél tartok
sok van még vissza?

andriska
#15393
Quicksave nélkül már én is hagytam volna a picsába...

#15392
Nem akarlak sürgetni cucli, de halat eszel? 😄
Na majd, ha lesz idõd, kiváncsi vagyok a trükkökre 😊
torrente
#15391
Újra nekiveselkedtem és egybõl sikerült! Most a romos pályán vagyok, de ez is egy nagy szenvedés.Idáig jó volt a játék, kár hogy most már szenvedés minden pálya (unalmas, hogy mindent legalább 5-ször kell megcsinálni). A mentési pontok iszonyúan szarul vannak megcsinálva.

andriska
#15389
Ne baszd el csittel!

andriska
#15388
Bujkálj mindíg a konténerek mögött.Kiles - lõ - visszabújik.

torrente
#15387
Azt olvastam, hogy ~ gombot kell nyomni h elõjöjjön a konzol. Még sosem csináltam ilyet; ezt mikor és hol kell nyomni?

#15386
ne add fel. agyb*szó rész de nem lehetetlen.
jó részek jönnek majd szal pláne ne add fel

http://thenamelessphoto.com/

torrente
#15385
Illetve nem letölteni csak megszerezni.

torrente
#15384
Honnan lehet cheat-et letölteni?

torrente
#15383
Sajnos 58-adszorra sem sikerült. Asszem nyomok lassan egy uninstallt.

#15382
Sziasztok!

Lenne nekem is pár kérdésem a Hic-es csapathoz 😊
1. Mi a külömbség hogy egy server Acc vagy Acp-s?
2. Megfigyeltem, Hoc serveren, ha veletek harcolok, és tiszta célpont vagytok közelrõl, hiába lövök rátok és még a célkereszt is piros, általában egységnyi idõ alatt ti többször találtok (kb 5vs2). Mi az oka ennek?
Arra gondoltam, hogy én testre célzok, és esetleg valamit megfog a mellény, és én mindig folyamatosan nyomom a tüzgombot. Ti hova céloztok? És milyen stratégiával? 😊 (Persze csak ha nem titok)
Illetve, amikor közel van az ellenség szoktatok-e zoomolni?
andriska
#15381
A fegyveres ürge sebezhetetlen,mert azt majd késõbb kellesz megölni.Sajna vannak benne ilyen megoldások...

#15380
heli. bár mind1. 1 idõ után elkezd füstölni a heli és elmenekül.
bár nem emlékszem már.

http://thenamelessphoto.com/

torrente
#15379
A helikoptert lõjem vagy inkább a fegyveres ürgét?

#15378
meghal az csak kurva sokat kell pumpálni belé

http://thenamelessphoto.com/

torrente
#15377
Ja meg golyóálló ellenfél.

andriska
#15376
Kell neki vagy 7-8 raksi.Ez ilyen rakéta álló helikopter.

torrente
#15375
A hajón vagyok. A bombát már felrobbantottam, aztán jön egy helikopter és állandóan kinyír! Lõhetem bármivel, akár az embert, akár a propellerét, semmi! Hogy intézzem el és mivel?

I love Techno
#15374
Én még ma nem jácottam , de ugy is túl dús a frizurám itt az ideje egy kis hajtépésnek.<#merges2>

lac coo
#15373
Na , megint jól lealáztak a faszlámák !!!hurrá !!!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

I love Techno
#15372
Ha nem tudod hogy kell multizni itt segitö kezekre fogsu találni csak kérdezz bátran!