Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
gyr oda. nem kell spamelni 😊
http://thenamelessphoto.com/
Mikó lesz neted? Vagy má van?
Tegnap nyertünk meccset, mert nem voltak elegen és nem játszottunk 😊 Kb. ennyi.
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
valaki számoljon be GYORSAN az elmult napok eseményeirõl pls. htx
http://thenamelessphoto.com/
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Érdekes, hogy mostanában nem tolonganak a szerverünkön, nem? 😊 De nem is baj! Amúgy csináltam PB HOWTO-t, itt megnézhetitek: *HiC*Clan PunkBuster HOWTO
Ja, és van más BLACKLIST is az alján, aki az olvasmány ellenére bejön csalással azt kirakom az oldalra, nem érdekel, hogy bunkóság-e vagy sem.
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
A "társa" Evil Dick néven játszott, szintén OICW-vel, de õ nem jött át a következõ pályára, ugyhogy nem birtuk mélyrehatoan tesztelni, szóval azért nem vennék rá mérget. De Frighter páyán mondom szinte megmozdulni sem birtunk 😊 Már mindenki lövész volt a Támadó csapatunkból, és igy is simán szedtek le, mindig tudták hol vagyunk.
A vége az lett, hogy elkenjük a srácot, Kari, és Nuke beállt a csapatába és TK-zták, mint állat 😊 Na erre egy idõ után idegesen elhuzott 😄
TRE-XXX volt a sárc neve (zölddel) Elösször kicsit gyanus volt, hogy szinte meg sem birtunk mozdulni, és mindig kilõ egybõl, bárhonnan.
Aztán Jött Dune pálya, spawnponttól hátrébb mentem gumicsonakkal, a srác a bal oldali bástya tetején volt (gépágyus hely). És onnan leszedett 1 sorozattal OICW fegyverrel, ugy hogy én a csonakból mesterlövészpuskával nem láttam a bástyát, csak a körvonalait 😊
Direkt figyeltük és teszteltük. Én
Hope we can play in the cup at least...[\quote].
Nem a szó szerinti 'orítására' vagyok kiváncsi...
Viszont most kivettem a Voicepack.pak fájt az FCData-ból, és nem dob ki... szóval akkor jól sejtettem, tényleg ezzel volt a baja. Nem lehetne megoldani valahogy, hogy ezt a fájlt is "engedélyezze"? Tehát hogy ha bent van az FCDataba akkor se dobjon ki? 😊
Bár elvileg magától frissíti magát, nem? 😊 Na mindegy... kipróbizom...
"Amúgy a szerverünk a következõket nézi jelenleg: bármilyen módosított fájl az FCDATA vagy MODS/FARCRY könyvtárban.
Ezekkel 99% ki tudjuk szûrni a következõ csalásokat:
- weapon hack (nincs szórás, végtelen ammo, jobb sebzés)
- scope hack (távcsõ kül. fegyverekre)
- binocular and motion tracker hack (mozgásérzékelõ távcsõ nélkül)
- radar hack (látod az összes ellenfelet is a radaron)
Általában a közkézen fogró script9.pak fájl is ezeket tudta. Persze voltak egyedi cheat-ek is, mint pl. amit az egyik másik nWo-s használt (Hannibal pl. akit rúgtak is ki a klánból): õ pl. az OICW-t hekkelte meg, ami szvsz a legbrutálisabb fegyver, ha csal vele az ember 😞 Na mindegy, szerintem ha a HOC szerver is PB-s lesz, akkor nagyon vissza lehet majd szorítani a csalókat és akkor minden szerveren lesznek emberek, mert akkor szinte csak PB-s jó pingû szerverek lesznek (Scarface, HOC, HiC)."
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Jellemzõ, mennyire szánalmas a Far Cry társadalom: most alig van szerver FarCryMP-n, de ott van a mienk, aminek elég jó a pingje és nincs senki, csak mert fut rajta a PB, ha leszedném, tuti 16-an lennének 5 percen belül...
Hihetetlen. TÉNYLEG ENNYI A CSALÓ?
<#mf3>#mf3><#boxer>#boxer><#violent>#violent><#kocsog>#kocsog><#confused>#confused><#banplz>#banplz><#falbav>#falbav>
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
(Bazz: még motion tracker is van rajta!)
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Ez engem is érdekelne ?
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
1. törölj ki MINDENT a Far Cry/PB könyvtárból (az üres mappa maradjon)
2. töltsd le a következõ fájlt: PB_ORIGINAL
3. Tömörítsd ki a tartalmát az üres PB könyvtárba!
Ha ezek után is vágna, ismételd meg az 1. pontot, majd töltsd le EZT a fájlt és próbáld meg ezzel. Ez utóbbi a saját elmentett PB mappám betömörítve, általában mindenkinek mûködött (eddig).
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
ha viszont az összes szerver pb-s lenne, akkor mindenkinek érdeke lenne megcsinálni a sajátját is...
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

