Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#15472
Csõ Cucli!!!444 😄

#15471
nincs netem. bentvok muternél melóhelyen. viszont van msn. 😊
gyr oda. nem kell spamelni 😊

http://thenamelessphoto.com/

PyRex
#15470
Õõõõ. Semmi. 😊
Mikó lesz neted? Vagy má van?

Tegnap nyertünk meccset, mert nem voltak elegen és nem játszottunk 😊 Kb. ennyi.

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#15469
hali.
valaki számoljon be GYORSAN az elmult napok eseményeirõl pls. htx

http://thenamelessphoto.com/

PyRex
#15468
már kint vannak. De csak 15.-tõl, szóval valaki megúszta, az elõtte lévõ csalók nevei csak csillagozva vannak...

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

lac coo
#15467
Szerintem nyugodtan rakd majd ki õket ! Nem bunkóság. Az a bunkóság ha valaki csal !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

PyRex
#15466
A PB önmagában egy kalap szar. Mondjuk úgy képzeld el, hogy olyan, mint egy lábos, aminek az alja levehetõ. Így ha beleöntesz levest, az átfolyik rajta. Ezért van saját PB konfig fájlunk! És lehet, hogy gyakrabban dobál ki mondjuk init fail üzenettel, de nálunk nincsenek csalók - mint ahogy a hivatalos ACC-s szervereken sincsenek. Mondjuk õk még banlistet is használnak, ami azért jobb, mert GUID-ot bannolnak.

Érdekes, hogy mostanában nem tolonganak a szerverünkön, nem? 😊 De nem is baj! Amúgy csináltam PB HOWTO-t, itt megnézhetitek: *HiC*Clan PunkBuster HOWTO

Ja, és van más BLACKLIST is az alján, aki az olvasmány ellenére bejön csalással azt kirakom az oldalra, nem érdekel, hogy bunkóság-e vagy sem.

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#15465
És az a szomoru, hogy nem egyedûl volt a srác 😞
A "társa" Evil Dick néven játszott, szintén OICW-vel, de õ nem jött át a következõ pályára, ugyhogy nem birtuk mélyrehatoan tesztelni, szóval azért nem vennék rá mérget. De Frighter páyán mondom szinte megmozdulni sem birtunk 😊 Már mindenki lövész volt a Támadó csapatunkból, és igy is simán szedtek le, mindig tudták hol vagyunk.
A vége az lett, hogy elkenjük a srácot, Kari, és Nuke beállt a csapatába és TK-zták, mint állat 😊 Na erre egy idõ után idegesen elhuzott 😄
MKpowaa
#15464
Igen ez igaz, nagy balhé után ki is rugtuk a srácot de õ visszajött álnéven... 100% hogy csalt és aimbot-ja volt és ez már nem az elsõ esett... pont ma volt egy másik srác UBI-n(CC)hogy speed hack-et használt ! PB-n, szal most hogy van ez már senki sincs bztonságban??

#15463
Na egy kis hir a CHEAT-rõl. NO-Fear serveren játszottunk (PB-s).
TRE-XXX volt a sárc neve (zölddel) Elösször kicsit gyanus volt, hogy szinte meg sem birtunk mozdulni, és mindig kilõ egybõl, bárhonnan.
Aztán Jött Dune pálya, spawnponttól hátrébb mentem gumicsonakkal, a srác a bal oldali bástya tetején volt (gépágyus hely). És onnan leszedett 1 sorozattal OICW fegyverrel, ugy hogy én a csonakból mesterlövészpuskával nem láttam a bástyát, csak a körvonalait 😊
Direkt figyeltük és teszteltük. Én Nuke és Kari
#15462
Nem voltak elegen, úgyhogy noshow-val nyertünk.

Iminyó
#15461
Mér nem csinálja azt amit mondok neki?<#falbav>

Iminyó
#15460
Most értem haza, nyavajás Kresz... (csütörtökön lesz az utolsó lecke) Néztem a war eredményét és nem vágom a mit jelent:

Hope we can play in the cup at least...[\quote].
Nem a szó szerinti 'orítására' vagyok kiváncsi...

Ability
#15459
Hehe, megvan a megoldás... 😊 Nem kell másolgatnom a voicepack.pak-ot... 😊))
#15458
mindkettõben 😊

torrente
#15457
Kösz a konzolos választ. Mikor lehet elõhívni a konzolt? Játék közben vagy menüben?

Ability
#15456
Hmmm... nem baj, akkor majd mindig áthelyezem addig azt a file-t 😊
I love Techno
#15455
De lehetne , de az a baj aszem hogy még nincs köztes megoldás mert ha engedélyezük akor valószinü azokat rugja akiknek nincs.

I love Techno
#15454
Ja , LoL hogy minimálisra csökkencse a csalás lehetõségét , ezért úgy csinálta meg a pb-ét hogy megadta mik lehetnek és mik nem a játék bizonyos könyvtárjaiban és a mi pb-énk ellenõrzi ezeket is pluszba (nagyon eccerüen ez a lényeg persze ennél jóval bonyolultabb LoL-t kérdezzétek).Ezért az ilyen WHITE LIST-es hibaüzenet ilyen plusz file-októl lehet , amiket LoL nem engedélyezett.

#15453
Nem tom, majd LoL megmondja 😊

Ability
#15452
😄DD

Viszont most kivettem a Voicepack.pak fájt az FCData-ból, és nem dob ki... szóval akkor jól sejtettem, tényleg ezzel volt a baja. Nem lehetne megoldani valahogy, hogy ezt a fájlt is "engedélyezze"? Tehát hogy ha bent van az FCDataba akkor se dobjon ki? 😊
#15451
A szervert én állítottam le, sorry. 😄

Ability
#15450
Kifagy? Tényleg hülye vagyok... de még a mondat sem értelmes... szóval kidob WHITELIST hibaüzivel... 😄
Ability
#15449
Na azzal amit mondtál is kifagy! 😄DD Nem lehet, hogy a Voicepack.pak miatt? 😄
Ability
#15448
Most jöttem a szerveretekrõl ... 😄 Egész jót játszottam, amikor kifagyot 😞 Aztán amikor visszamentem kidobott WhiteList-el 😄 Fura, mert eddig nem nagyon csinálta... Felrakom már akkor én is a frissített PB-t :-)

Bár elvileg magától frissíti magát, nem? 😊 Na mindegy... kipróbizom...
#15447
Cucli adnál magadról életjelet?

#15446
#15399:

"Amúgy a szerverünk a következõket nézi jelenleg: bármilyen módosított fájl az FCDATA vagy MODS/FARCRY könyvtárban.

Ezekkel 99% ki tudjuk szûrni a következõ csalásokat:

- weapon hack (nincs szórás, végtelen ammo, jobb sebzés)
- scope hack (távcsõ kül. fegyverekre)
- binocular and motion tracker hack (mozgásérzékelõ távcsõ nélkül)
- radar hack (látod az összes ellenfelet is a radaron)

Általában a közkézen fogró script9.pak fájl is ezeket tudta. Persze voltak egyedi cheat-ek is, mint pl. amit az egyik másik nWo-s használt (Hannibal pl. akit rúgtak is ki a klánból): õ pl. az OICW-t hekkelte meg, ami szvsz a legbrutálisabb fegyver, ha csal vele az ember 😞 Na mindegy, szerintem ha a HOC szerver is PB-s lesz, akkor nagyon vissza lehet majd szorítani a csalókat és akkor minden szerveren lesznek emberek, mert akkor szinte csak PB-s jó pingû szerverek lesznek (Scarface, HOC, HiC)."

#15445
...

Ability
#15444
Hehe! Ez engem is érdekelne 😄 Majd ha lesz mesin akkor megkérdem Tõle ... 😛
Ability
#15443
Jaja! Ezért tervezem majd a mi szerverünkre is a PB-t. Csak egy kérdés: Ez a ACP nagyobb védelmet nyújt, vagy egyáltalán mi lett módosítva az alaphoz képest? 😊
lac coo
#15442
Semeddig nem tart szerezni egy normális biztonsági másolatot !Nekem is az van feltelepítve, cak ubira a gyári kódját használom .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#15441
Nem mindenki csal ..... ismerek egypár srácot aki azé nem tud felmenni a szerveretekre mert MYTH verzioja van(énis ezé nemtudok menni oda)<#sir>
lac coo
#15440
És mi a véleményed a #15429 -rõl ?Mert én nem értem pontosan mivel is dobta ki ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#15439
Szerintem ennyi a csaló ! Mi más magyarázat van rá , hogy nem jön senki ?!Ne is jöjjön a sok csaló, nekem nem hiányoznak , ha nem képes becsületesen játszani akkor lehet fogni a barbit !Bazz inkább nem játszik de nem hajlandó abbahagyni a csalást !Ez tényleg nevetséges !!!!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

PyRex
#15438
Azért kicsit ki vagyok akadva...

Jellemzõ, mennyire szánalmas a Far Cry társadalom: most alig van szerver FarCryMP-n, de ott van a mienk, aminek elég jó a pingje és nincs senki, csak mert fut rajta a PB, ha leszedném, tuti 16-an lennének 5 percen belül...

Hihetetlen. TÉNYLEG ENNYI A CSALÓ?
<#mf3><#boxer><#violent><#kocsog><#confused><#banplz><#falbav>

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#15437
jah. Tudod: ami befogja az embereket, amikor elõveszed a binoculars-t. Csak az "igazi" OICW-n alapból rajta van...

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

lac coo
#15436
Mi az a motion tracker ? Mozgás érzékelõ ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

PyRex
#15435
LOL! Már értem, hogy miért csalnak az OICW-vel. Gyakorlatilag amikor áthekkelik Far Cry-ban a fegyvert, akkor az nem is csalás, hanem csak a valóságos paramétereit használják! 😊)))))))))))))))))))))

(Bazz: még motion tracker is van rajta!)

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

andriska
#15434
Nagyon brutál...

lac coo
#15433
Most már értem miért tudok olyan lassan futni OICW-vel .....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#15432
Nem egy csöpség.......

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#15431
OICW

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#15430
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Ez engem is érdekelne ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

I love Techno
#15429
Hello FCH-sok csak azt szeretném kérdezni Sonáj-tól , hogy mért vágta ki a pb-énk ($1<$4F$1C$3H$1>Sonáj (slot #3) MD5Tool Mismatch: fcdata/scripts.pak )? Ha nem szokott ide irni , pls tolmácsoljon egy FCH-ás helyette!

I love Techno
#15428
Nem szemétkedésnek szántam , hanem csak hogy ne a num padot használja.<#vigyor3>

PyRex
#15427
Amúgy ha valakit állandóan rugdos a PB, tegye a következõket:

1. törölj ki MINDENT a Far Cry/PB könyvtárból (az üres mappa maradjon)
2. töltsd le a következõ fájlt: PB_ORIGINAL
3. Tömörítsd ki a tartalmát az üres PB könyvtárba!

Ha ezek után is vágna, ismételd meg az 1. pontot, majd töltsd le EZT a fájlt és próbáld meg ezzel. Ez utóbbi a saját elmentett PB mappám betömörítve, általában mindenkinek mûködött (eddig).

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#15426
"A billentyûzet bal fölsõ részén található" - LOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! <#mf1><#mf2><#bee1><#ravasz1><#idiota><#taps><#worship>

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

I love Techno
#15425
Egyépként én sem vágom mi az emberek gongya a pb-vel mert engem a pb egy szerverröl se dob ki még a külföldiek sem , csak néhány és az is csak nagyon ritkán , de akkor is csak ha bazira laggolok.

I love Techno
#15424
A conzolt simán a 0-ával tudod elõhivni.(A billentyûzet bal fölsõ részén található) És arra jó , hogy a Far Cry-hoz (és többnyire egyéb más játékoknál is igy van) tartozó különféle parancsokat ide kell beirni.

PyRex
#15423
arról nem mi tehetünk, hogy sok embernek szar a pb-je. minket nem dob, ez pedig nem valami természetfeletti jelenség, hanem egyszerûen csak frissítve van, stb. De az oldalunkon megtalálható 2 féle lementett pb is, legalább az egyik szokott mûködni általában mindenkinek.

ha viszont az összes szerver pb-s lenne, akkor mindenkinek érdeke lenne megcsinálni a sajátját is...

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |