Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
HiC vs 22ndSAS : 6-3<#hehe>#hehe>
Lassan megyek is gamelni.
Most örülhettek minnyá megy a noob kifli ingyen freg csakeggyhedsáté😄
Elösszöris feltünik az új mp menü eddig oké.
Már gyanús hogy csak 1 servert listázott ki,ráadásul még arra se engedett fel.Azt írja ki:Error loading level data!
Ezt nem értem,teljesen úgy csináltam ahogy le van írva.
Valaki nemtudna egy másik címet vagy átküldeni msnen vagy bármi plz!!!!!!!!
(http//hic.radiomax.hu/dl)<#integet2>#integet2>
<#email>#email><#integet2>#integet2>
Amúgy átírtam a BLACKLISTET KICKLISTRE (pont emiatt) és odaírtam a megoldást is minden kickreason mellé.
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
ha kell elküldöm neked mindkét verziót
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
Ez a GodlikeSSM script ami a szerverünkhöz van,mivel õ a szerver adminunk, tehát nem csalt.
Jó-jó tudom azzal jönnétek hogy át is irhatta meg minden de higgyétek el nem ,mivel ezt én adtam neki...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Most akkor nekem a Dikri .pak van fenn ami tuti,hogy jó!(tökugyanaz mint az enyém volt)Ennek jónak kell lenni!!!
ÜDV
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
Mindegy...(még rágódhattok tovább rajta,szerintem tök fölösleges,vannak igazi nagy csalók,azokkal kéne foglalkozni,puma stb.)..... BLACKLIST: INNEN LEVEHETTEK SZERINTEM
Üdv : son
Kijött egy új csalás - kedves kis rohadék Phaez "barátunk" írta!
Sajnos elszámította magát a majom, mert a szerverünk már ez ellen is védve van.
Úgyhogy nyugodtan lehet próbálkozni!
Még annyi, hogy közben frissítettem a BLACKLISTET a PB oldalunkon és érdekes nevû gyerekek buktak le ismét...
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
Na mindegy, szóval nem tudom és nem is érdekel, de azt hiszem közös érdek, hogy az eredeti fájlt visszarakd.
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Tõletek töltöttem le a dolgokat!
Meg a Gorsal is küldött fileokat,azokat raktam fel!
Lényeg: Nem csaltam!
Téma lezárva!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Amit használtam az az erededi script!!!
De a többiek azt mondják,hogy több hivatalos létezik!!!
A választ én is szeretném tudni,hogy mér rakott ki???
Amúgy azóta semmi....csak PB-s servereken voltam....2-3 különbözõ szerveren voltam!Volt más,akit más szerveren rakott ki a PB...õ sem tudja mért!
És csak 1x rakott ki órák alatt....valakit többször...
Ha csalnék folyamatosan kirakna....
Ennyi...
Üdv :