Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Szvsz szerintem semmi!!! Amúgy az a Pb van fent nekem ami Lol-é!!! És mindenkinek jó csak nekem nem 😞
Nektek és a HOC-nak is gondolom eredeti a serveren a game. De akkor mi is a probléma? Vagy a játékban nincs manual connect? Vagy esetleg törve van a server?
Innentõl pedig a server rendeltetésszerüen megy, sõt írtam is a másik forumra, hogy kell egy sima webes felületen serverstat, és akkor lehet nyomni manual connectel, az UBI, meg kinyalhatja 😄
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Ha érdekelnek az UBIs szerverek, akkor ezzel a kis cuccal meg birod nézni õket, de csak nézni 😊 Játszani nem bírsz ezzel.... Persze azért regelni kell majd UBI-n, csak nem fog Serialt kérni 😊
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
LOL rakott be egy linket, ahol le lehet szedni pl az Õ Pb-jét, azzal nekem eddig nem vágott ki szinte sehonnan se, Te is használd azt, és szvsz nem fog kicsapni, csak ha van valami rejtegetnivalód 😄DD
pl most egy küldföldirõl is kivágot ez a szemét!!!
rühellem a pbt ezért szoktam le a bfvrõl is ott is ez kurva pb baszot ki állandóan
Mi lehet a hiba az hogy nem eredeti a game?
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
"Until now the ACC-servers will work step by step with a stream, which connect them to Punkbuster.com! The first masterban has already been done. At the moment not all ACC-server are already configured to stream with Punkbuster.com. But we are working for, and it’s just a madder of time that the others servers will follow.
For your attention, be carefully:
An apologize like “I wanted just to test something” will be refused and not accepted. And of course if anybody is just testing a cheat on public servers and is detected, he will be taken on the masterbanlist of Punksbuster.com. In any case the ACC don’t take the responsibility for this kind of ban."
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
"Heyho,
here i send u my last settings, two different cfg-files.
One for offical and one for inoffical.
Why?
- I heard from the german ACC and read it in the forums, that ubi/crytek and evenbalance (punkbuster) start a first strike against the inoffical servers.
This means the new FarCryMP.pak project and additional servers and homepages (like scarface have).
So be carefull or go offical.
Bye all and maybe see u on offical.
I'll even remove this mailingslist next motnh."
Szal a lényeg az, hogy most még a PB is rászáll a FarCryMP-re (meg a Crytek meg az UBI is természetesen). Emiatt NAGYON el kell gondolkoznunk, hogy érdemes-e a szerverünket nemhivatalosként futtatni. Pláne, hogy a Clanbase-en is játszunk. Nem akarom, hogy emiatt rúgjanak ki onnan...
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
Ezt a PunkBuster készítõi is hivatalosan elismerik! Néhyán rooter miatt folyamatosan vág a PB! Akinek tehát semmi nem segít és rooter-t használ: próbálja meg anélkül!!!
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
http://thenamelessphoto.com/
nemtom mi lesz velem waron 😄
http://thenamelessphoto.com/
ui.:
Lazarus: Friendly Fire biztos, hogy bekapcsolva marad... szerintem ez így jó...
http://thenamelessphoto.com/
A másik kettõrõl nincs anyag?
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!