Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

I love Techno
#15622
meg amugy is 2-év megér szerintem 8000 huf-ot (Föleg hogy csak 6000)

I love Techno
#15621
Hát nem tudom , de nekem az a tapasztalatom hogy a pb-nem sok vizet zavar.csak azoknál szokott gondot okozni akik nem szoktak pb-és szerverekre menni és utána próbálnak de nem sikerül mert vmi nem egyezik.De ha enyire zavar tudok pár közhasználatban lévö cd-kódot szólj ha kell átküldöm és letesztelheted hogy ha az ubikon futó pb-kel frisülsz mi lesz(ezek a kódok olyanok mint az eredetiek csak már sokan használják és emiatt sokszor nem használhatók és persze az acc-és servereken egyáltalán nem).(azt ez után könyebb lesz a döntés)de mondom a pb szerintem nem akadály abban hogy megvedd ha nem kivételesen szar a netszolgáltatód.

XeeN
#15620
A PB az FC-vel együtt mászik fel a gépre, csak ha gáz van akkor kell lecserélni. Én is full alap PB-t használok, és csak ma baxott ki 2x akkor is a tört HOC szerverrõl.

XeeN
#15619
5990 a cdgalaxisnál. Hivatalos szerverekrõl azonban sokkal ritkábban vág ki, mint a törtekrõl. Tapasztalat.

Duddits
#15618
Nekem soha semmi PB nem volt fent, csak a farcrcmp, meg a patchek, és nem vágot ki soha!

#15617
Hát nemtom 8000huf-ot kivágni azért hogy mondjuk 2év múlva a polcra tegyem hát........<#wow3>Õszintén megmondomnemtom mert nekem nagyon tetszik a game de mi a garancia arra hogy a pb nem fog kibaszkodni???
Szvsz szerintem semmi!!! Amúgy az a Pb van fent nekem ami Lol-é!!! És mindenkinek jó csak nekem nem 😞
XeeN
#15616
Még nem értek oda a szerelõk... Pár napig még nem lesz szvsz.

Duddits
#15615
Szezám tárulj! <#nevetes1>

#15614
LOL: Bár nem olvastam a licenszet, és lehet hülyeséget mondok, de!
Nektek és a HOC-nak is gondolom eredeti a serveren a game. De akkor mi is a probléma? Vagy a játékban nincs manual connect? Vagy esetleg törve van a server?
Innentõl pedig a server rendeltetésszerüen megy, sõt írtam is a másik forumra, hogy kell egy sima webes felületen serverstat, és akkor lehet nyomni manual connectel, az UBI, meg kinyalhatja 😄
lac coo
#15613
Cuclinak mi van a netjével ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ability
#15612
ZeDapo: UBI Fix

Ha érdekelnek az UBIs szerverek, akkor ezzel a kis cuccal meg birod nézni õket, de csak nézni 😊 Játszani nem bírsz ezzel.... Persze azért regelni kell majd UBI-n, csak nem fog Serialt kérni 😊
Duddits
#15611
<#nyes> Nincs valakinek olcsón eredetije?

lac coo
#15610
Én felraktam a játékot úgy ahogy van , nem nyúltam semmihez és nem is emlékszem rá mikor dobott ki PB utoljára , akkor is csak a ku...va nagy lagg miatt....Még HIC szerver se vágott ki soha pedig a PB-hez hozzá se nyúltam ( vagy pont azért...).

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

PyRex
#15609
És abból kb. 100-nak még a pingje is jó...

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#15608
Eredetivel? 200-300-at minimum 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

Ability
#15607
Nyugi! Megoldjuk vhogy! Pl a HiC szerveren nagyon jól be volt állítva a PB, ott nem dobott ki csak úgy minden ok nélkül... valami hasonlót akarunk mi is megvalósítani, de ez még idõbe fog kerülni! 😊

LOL rakott be egy linket, ahol le lehet szedni pl az Õ Pb-jét, azzal nekem eddig nem vágott ki szinte sehonnan se, Te is használd azt, és szvsz nem fog kicsapni, csak ha van valami rejtegetnivalód 😄DD
#15606
szerintem mindenhol szar fos ez apb kurvára nem értem azokat a begyöpösödöt lóherüjü pöcsfejeket akik azon élik kimagukat hogy neten csalnak mi a ... jó azt singlebe addig nyomathatják amíg akarják baszák már meg!!! <#mf3>
pl most egy küldföldirõl is kivágot ez a szemét!!!
rühellem a pbt ezért szoktam le a bfvrõl is ott is ez kurva pb baszot ki állandóan
Ability
#15605
Mert még nem tökéletes a PB beállításai, és mindekit csak kivág, így jobbnak láttam, hogy ne játszanak rajta, amíg nem oldjuk meg, mert még a végén leírják, hogy: "itt is szar, mert kivág midnekit"
#15604
Még egy kérdés miért van lekódóolva a HOC szerver meg az is hogy eredeti gameval mennyi szervert láttok? mert én (nem eredetivel) csak max 5 -6 nemtom pontosan de van amikor csak 3at!!!
Ability
#15603
#15602
Hi emberek azt szretném kérdezni hogy az ethernethub(ami hasonlít a rooterhez) miatt is vághat nekem lol pb mappájával ezt írja ki Not packet flow!!!
Mi lehet a hiba az hogy nem eredeti a game?
I love Techno
#15601
Aszem most el is kell mennem bevenni a gyógyszerem ....<#pias><#vigyor3>

I love Techno
#15600
Hát erre csak anyit tudok mondani hogy a Far Cry játékosok elenyészõ százalékának nincs eredetilye , és szerintem hogy az emberkék igy kis élményt tuttak szerezni utána sokan megvették szóval az ubi ezzel csak veszit szerintem , ja és a pb készitõi meg ketté szophatyák a faxom mert mindennel foglalkoznak kivétel a pb készitésével.(az a pb amit õk csinálnak az nem más mint egy kis diszitõ elem a szerverek bal oldalsó részén).

kisgabo
#15599
jaja... csak néha a gránátokkal eléggé ritkul a csapat.. <#vigyor1> aztán a nagy zászlótülekedésnél is pusztul mindenki..

PyRex
#15598
hát ha fut rajta a punkbuster, akkor máris megvan fogva a szerver. de nem kell hozzá a pb. fogják, megnézik az ip címet, kinyomozzák a szolgáltatót. megy a levél neki, hogy illegáis szerver van. jó esetben lekapcsolják a netrõl, rosszabb esetben bûntetés, stb... francnak sincs erre szüksége!

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

lac coo
#15597
Buta parasztgyerek vagyok és nem tudok angolul , a lényeget írjátok már le magyarul pls.A PB hogy tud rászálni a tört szerverekre ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

PyRex
#15596
Jah, szerintem el kéne gondolkoznunk azon, hogy belépjünk-e az ACC-be....

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#15595
Lol, ezt még olvasd el:

"Until now the ACC-servers will work step by step with a stream, which connect them to Punkbuster.com! The first masterban has already been done. At the moment not all ACC-server are already configured to stream with Punkbuster.com. But we are working for, and it’s just a madder of time that the others servers will follow.

For your attention, be carefully:
An apologize like “I wanted just to test something” will be refused and not accepted. And of course if anybody is just testing a cheat on public servers and is detected, he will be taken on the masterbanlist of Punksbuster.com. In any case the ACC don’t take the responsibility for this kind of ban."

PyRex
#15594
A szerverünkhöz való csatlakozáshoz mostantól ki kell törölni a zzfarcrymp.pak-ot természetesen!

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#15593
Sorry srácok, de mostantól a szerverünket kizárólag a hivatalos szerverek között lehet megtalálni és eredeti játék (vagy legalábbis mûködõ CD KEY 😊 kell a csatlakozáshoz - mint a többi official szerverhez is. Remélem, hogy akik szeretik a játékot és nincs meg nekik, azok megveszik, vagy szereznek kódot és viszontlátjuk még õket!!!

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#15592
UPDATE: átraktam a szerverünket official-ra és megszûntettem a PB howto-t...

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#15591
Nya ma kaptam egy levelet az nWo-admin Kenny-tõl:

"Heyho,
here i send u my last settings, two different cfg-files.
One for offical and one for inoffical.

Why?
- I heard from the german ACC and read it in the forums, that ubi/crytek and evenbalance (punkbuster) start a first strike against the inoffical servers.
This means the new FarCryMP.pak project and additional servers and homepages (like scarface have).
So be carefull or go offical.

Bye all and maybe see u on offical.


I'll even remove this mailingslist next motnh."



Szal a lényeg az, hogy most még a PB is rászáll a FarCryMP-re (meg a Crytek meg az UBI is természetesen). Emiatt NAGYON el kell gondolkoznunk, hogy érdemes-e a szerverünket nemhivatalosként futtatni. Pláne, hogy a Clanbase-en is játszunk. Nem akarom, hogy emiatt rúgjanak ki onnan...

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#15590
ROOTER LEHET BAJ!

Ezt a PunkBuster készítõi is hivatalosan elismerik! Néhyán rooter miatt folyamatosan vág a PB! Akinek tehát semmi nem segít és rooter-t használ: próbálja meg anélkül!!!

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

Ability
#15589
Nem tudom mi van vele, én még nem is voltam ma játszani, szóval nem tudom, de majd szólok KoRi-nak, hogy nézzen rá... legfeljebb majd besegít LOL 😄
#15588
chellonál szombaton is melóznak? <#vigyor3>

http://thenamelessphoto.com/

XeeN
#15587
Te meg ne lolozz, hanem állj ki mellettem, mert a barom még bemagyarázza mindenkinek, h olaszok vagyunk. <#banplz>

#15586
gáz ,hogy az avp csak közelharcban megy jól. 😛
nemtom mi lesz velem waron 😄

http://thenamelessphoto.com/

XeeN
#15585
Sajna 5 perc alatt 2x vágott ki a szerveretek, pedig csak ketten voltunk (mindkettõnk repült). Ez nekem szokatlan, mert kb havonta 1x dob ki valahonnét a PB. <#sir>

#15584
jaja

#15583
Egy olasz netkapcsolatot adhatnának, az állampolgárság nem kell 😛

Ability
#15582
Nincs, mert feleslegesnek tartottuk, mivel szinte ugyan ezt a csalást használták.
Ability
#15581
Jajajaja... Idióta volt enyhén szólva 😄
Ability
#15580
Õõõõ... nekme eredeti van, szóval nem tudom, de pl LibErty is így játszik, szóval majd Õt kikérdezzük MSN-en 😊

ui.:
Lazarus: Friendly Fire biztos, hogy bekapcsolva marad... szerintem ez így jó...
Ability
#15579
PB-t már eddig is akartam, de most benyögtem nekik, hogy vagy lesz PB, vagy nem játszok, aztán hirtelen lett! L0L<#idiota><#vigyor>
#15578
szal dam és airstrip lesz?

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#15577
LOL ! Mi lenni magyar !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

XeeN
#15576
Ciki:

<#banplz>

XeeN
#15575
Ez a Thunderbird ill Speedy Gonsales páros mekkora csaló! <#ijedt><#ijedt><#ijedt>

A másik kettõrõl nincs anyag?

lac coo
#15574
Az összes buzi csaló bekaphatja! (Mondjuk ilyen speedhack nekem is kellene ...)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

I love Techno
#15573
Hu emlékszem még mikó ellenem eljáccották ezt még jó 2-3 hónappal ezelõtt , hát mondanomse kell hogy gyülekeztek fejem fölött a kérdõjelek . <#guluszem1><#conf><#guluszem1>