Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

littleNorbi
#15672
Hogy lehet átjutni a másik partra a szabályozó c. pályán ahol leszakadt a híd ?

Csuhai G
#15671
Az olyan hülyéknek mint én, nem írnátok le egy "így kell NETEN játszani a cd-s verzióval" segítséget? 😄D

\"Amennyiben az érintettek elhalálozása nem következett volna be, még ma is élnének.\"

#15670
Mig meg messze van kuldj a fejebe egy raketat es bujj be a sarok moge. Ha kozeler, ugorj ki, vagy vard meg mig befordul es kozelharc: tunkold meg az arcat combat shotguntol. Dulongelni fog a loveseid miatt, nem fog tudni visszaloni, a raketa kicsit megkezdi a hangulatat, utana 1 tar puska (8 golyo asszem) eleg lesz, brutal eros kis cucc az..

Igy 0 dmg-al megcsinalod. Celszeru ugy intezni, hogy egyszerre csak az egyikkel harcolj, rusholj ra rogton a kozelebbire
XeeN
#15669
Már 11. helyezettek vagyuk a ladderen! <#taps><#taps>

tep
#15668
Végre tok neten játszaniiii 😊)))

köszi a fenti banner készítõjének.......mostmár egyértelmû 😊))

\"SLICE of LIFE\"

I love Techno
#15667
Már nem emlékszem de könnyen , részegen.<#hehe><#pias>

I love Techno
#15666
Mi van? Van neted már , hogy ilyen késõn irogacc?<#vigyor3>

#15665
Htx!

http://thenamelessphoto.com/

Duddits
#15664
Jó a banner!

I love Techno
#15663
Balfasz be van baszva , ugyhogy mindenki egésségére .<#pias><#lookaround><#pias>

PyRex
#15662
ebben egyetértünk

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#15661
a 13. fejezet elején van két nagy rakétázós mutáns ti ezt a részt hogy vittétek végig?

Csuhai G
#15660
Bocsi, nem kellett sokat visszaolvasnom...

\"Amennyiben az érintettek elhalálozása nem következett volna be, még ma is élnének.\"

Csuhai G
#15659
Hali!
Miért van az, hogy amikor feltenném az 1.3-as patch-et a játékhoz akkor ez a hiba van: a telepítõben kiírja, hogy hova rakja fel a patch-et és amikor kiválasztom a fõkönyvtárát (nekem nem az Ubisoft hanem C/program files/FarCry) akkor hiába okézom le, nem megy tovább! (Pedig már úgy játszanék vele neten)

Elõre is köszi!

\"Amennyiben az érintettek elhalálozása nem következett volna be, még ma is élnének.\"

magus755
#15658
Bocsika visszavonom amit irtam neked mert én voltam az ökör hogy nem néztem meg a readmet igy már más a felállás a dolgoknak mégegyszer bocs!!!!!!!!<#worship><#worship><#worship><#worship>

az légy aki vagy;és add mindig önmagad!!

magus755
#15657
megjelent amit leirtál csak egyetlen szerver sem volt!!!!

az légy aki vagy;és add mindig önmagad!!

magus755
#15656
Na figyu azért nem kéne igy irnod mert amit leirtál azt én megcsináltam de nagy büdös fasz van ott nincs semmi csak nagy fehérség!!!

az légy aki vagy;és add mindig önmagad!!

#15655
TDM-ben 2 csapat egymás ellen, amelyik csapatnak több fragje van az adott pályán, az gyõz. Assaultban is 2 csapat egymás ellen, de ott zászlókat kell elfoglalni, majd védeni.

#15654
Úgy látszik még mindig nem írtam elég nagy betûkkel azt az "Így kell NETEN játszani!" linket...

magus755
#15653
eredetiben van meg neked vagy warezos?

az légy aki vagy;és add mindig önmagad!!

magus755
#15652
szivesen

az légy aki vagy;és add mindig önmagad!!

Csuhai G
#15651
Köszi!

\"Amennyiben az érintettek elhalálozása nem következett volna be, még ma is élnének.\"

magus755
#15650
az ffa az mindenki mindenki ellen
az assault és ateam death match az pedig csapatjáték

az légy aki vagy;és add mindig önmagad!!

Csuhai G
#15649
Hali!

Megmondanátok, hogy a Far Cry MultiPlayer-ben mi a játék menete? Van 2 csapat és amelyik csapat hamarabb lelövi a másikat az gyõz? Vagy mindenki mindenki ellen?

Elõre is köszi!

\"Amennyiben az érintettek elhalálozása nem következett volna be, még ma is élnének.\"

magus755
#15648
sziasztok nem tudna nekem valaki olyan cimet mondani ahol tudok jáccani warezos változatom van?

az légy aki vagy;és add mindig önmagad!!

Ability
#15647
Sziasztok!
KoRi alkotott, és most már a mi szerverünkrõl sem dobál a PB össze- vissza 😊 Végre sikerült 😊
Duddits
#15646
Nem láttátok az új PC Guru-t? "Jó ping és lagmentes port"
A játékszerver-hostolás jelen-érõl van szó. Valami cuccot is bemutat.

#15645
Megprobálom köszi a segítséget.
XeeN
#15644
Zárójelben teszem hozzá, hogy ez hatalmas szarrágás az UBI részérõl, mert alig pár tucat embert érint a dolog... Ha tízezrek tolonganának a tört szervereken, még elfogadnám a dolgot, így viszont felesleges görcsölésnek tartom az egésuet. Adjanak ki inkább egy faxa kis patchet!

#15643
Annál asszem fel kell rakni az 1.1-es és az 1.2-es peccset is.

#15642
igen
#15641
3 cd-s verzió?

#15640
Nem ír kis semmit.
Csak nem enged továb
PyRex
#15639
Kulcskártya? Faház pálya? Magyarításosak vogymunk rulzezoolásoss? <#kocsog><#levele><#banplz><#mf2>

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#15638
Van routered? Próbáld meg nélküle...

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#15637
Azért ez nem olyan egyszerû... Az UBI az ellen lép fel, hogy olyan szerverek legyenek online, amikhez nem kell CDKey... És pontosan ilyen (volt) a HiC szerver is, de ilyen a HOC, Scarface és a többi is. Az lényegltelen, hogy hogy csatlakozol rá. a lényeg az, hogy PUBLIKUS és megy tört játékkal is. Az UBI-t csak ez érdekli!

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

littleNorbi
#15636
aha, kösz megtaláltam !!!!

XeeN
#15635
Bent van abban a szobában, ahol megkajálja az egyik monszta a dokit. Asszem video bejátszás is van.

littleNorbi
#15634
ami a faház c. pályán kell.

XeeN
#15633
MILYEN KULCSKÁRTYA??????????????????????????????????????????????????

andriska
#15632
Ki ír valamit?

andriska
#15631
Nincs felinstallálva a játék<#nyes>

#15630
Sziasztok!
Valaki segítsen léci! Probálom felrakni az 1.3 as patch et de ahol kikel választani, hogy hova rakja fel a patch-et ott nem tudok tovább lépi hijába megyek rá a tovább gombra! Mi lehet a probléma?
littleNorbi
#15629
HOL A KULCSKÁRTYA ????????????????????????????????????????????????

I love Techno
#15628
Szerintem 5000 Ft az egyáltalán nem sok egy ilyenszintü játékhoz (fõleg ahoz képest hogy 10 évvel ezelött a szarabb játékok is 2-5 ezer körül voltak , ehez képest megéri mert ugye régen többet ért 5 ezer mint most , ugyebár) , és elenyészõ is amelett hogy milyen a gépigénye és az menyi pénz.Szóval megéri szerintem ha akarsz vele sokat multizni.

#15627
vs. 2:5

http://thenamelessphoto.com/

#15626
Hát igen elgondolkodtató mondjuk végre lenne egy eredeti gamem is 😄
meglássuk :d
littleNorbi
#15625
hát nem igaz nem találom sehol a kulcskártyát !

lac coo
#15624
Ennyibe kerül egy barbi baba is.....<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#15623
Én 4990Ft-ért vettem. De szvsz drága, persze az a kérdés mihez képest 😊