Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#15722
Jaja, meg kell várni, míg kiléptet az UBI. Ez kb. 5 perc.

XeeN
#15721
Igen. Pár perc mulva megjavul magától.

#15720
Hali !
Kérdés : eredeti játékom van, 1.3 és 1.31 fent van,
PB-t is frissítettem...
Mennek is rendessen a szerverek, tudok mindegyikkel játszani...
De néha van olyan hogy egyszer csak megszakad a játék közben,
és mikor vissza szeretnék menni a megszakadt szerverre,
már azt írja ki hogy a cd kulcs már használatban van adjam meg újra.
Természetessen már nem fogadja el..
Ez azért van mert (kódom)bentragadok a szerveren?
Mennyi idõ mulva tudok ilyenkor újra csatlakozni?

THX

(ja a ti szervereitek nincsenek a listámba...miért? (HIC) )
Duddits
#15719
<#nyes>

#15718
Nem, csak egy eredeti cd kulcs =)

#15717
Hm, nekem miert csak 3 servert ir ki ez a vatcak? kell vmi serverlista netan?
XeeN
#15716
<#beka2><#mf1><#beka2>

PyRex
#15715
Lol, ezt már én is eljátszottam, de gyenge vagy mert a múltkor elértem, hogy 10 másodpercig kb. 4 volt 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

Duddits
#15714
Miért? Minek? Olyan sokan vannak, hogy 2 kell? <#vigyor>

XeeN
#15713
Mostantól jét szerverünk van:

<#taps>

PyRex
#15712
HtX!

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#15711
sikerült amúgy beszélni a pixelel?
a szponzoros dolog. 😊

http://thenamelessphoto.com/

#15710
ütyes.
képméret naty! max 1024x768

http://thenamelessphoto.com/

#15709
😊

#15708
banner odab*asz

http://thenamelessphoto.com/

PyRex
#15707
szvsz le. 😞

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

lac coo
#15706
És miért csak a Far Cry-nál van ilyen gondom ?Emlékszem ezelõtt pár héttel még 80-as fps-el ment az alá soha nem esett.Most már tök loww-ra állítottam mindent és még így is tök szar .De csak ha multizok akkor. Ez miért lehet ? Mi köze a szar netnek az fps-hez ?Bazz már több mint egy hónapja nem tudtam egy jót játszani !Semmi játék élményem nincs már....<#rinya>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

XeeN
#15705
Igen. Akkor is leeshet, ha nagyon húzod pl a grafkártyát.

XeeN
#15704
Baba! <#taps>

#15703
Amolyan "Minardisan" : )
#15702
😄DDDD

lac coo
#15701
Ez a HIC csapatmunka !




Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

I love Techno
#15700
Amugy ki tudtad hivni vagy ugyis megérdemelte és betemetted (ugyis megvolt minden ezköz hozzá fegyver markológép).<#buck><#vigyor3>

I love Techno
#15699
Egyépként lehet hogy csak kislány korában keveset homokozhatott , a brutális ugynökkiképzés mellett nem engették <#vigyor3><#buck>.
Ja és ha már ilyen helyeken jársz megpróbálhattad volna beinditani a markolót és kikaparni a csajt 😊

I love Techno
#15698
Hát nem értek hozzá de minden ilyen szerkezetnek meg van az üzemi hõfoka ugye amin a legjobb teljesitményt hozza szóval ha ugye nem érte még el vagy túllépte akor bizony szarabban müxik mint jobban 😞

I love Techno
#15697
Ja en is sokszor szoptam miatta kuszok ösza visza a füben hogy pozicióba kerüljek azt a hülye meg futkos meg lõdöz ösze visza azt egybõl benyomják a riasztót azt elkezdenek lõni vagy 30-can.

I love Techno
#15696
LooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooL Már kb 6-szor végigvittem single-t de ilyen részen nem is jártam a ribanccal 😊

lac coo
#15695
Attól leeshet az fps-em ha nagyon melegszik a gépem ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#15694
Kösz, hogy szóltál. 😊 Elindítottam.

lac coo
#15693
Mi van a szerverünkel ? Most jöttem haza melóból és még szerverünk sincs .....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Duddits
#15692
Hát ez nagy... <#nevetes1>

barret
#15691
LOL ezekkel a nökkel csak a gond van...
Nem gyöztem már kivárni,visszamentem hozzá.
Erre mit látok? Beesett a lyukba!Most löjem fejbe?Megérdemli!Neszopassá'

Bérbe vehet? reklámfelület...

Duddits
#15690
<#hehe>

#15689
szar vagyok csak második lettem LOL LOL LOL

#15688
szép teljesítmény.. <#wow1><#worship>

#15687
gyors reakció lol Duddits

#15686
csak sikerült berakni a képet <#vigyor3>

Duddits
#15685
Nem igen látszódik...

#15684

#15683


LOL, asszem megtartom az új nevem <#vigyor3>

#15682
Hali embrek nagy bánatomra ez a pb már a HoC szerveren is jelen van kérdésem a kövtkezõ nem lehet úgy megbabrálni a pb-t hogy a ping miatt ne vágjon ki? pedig a pingem normális szóval olyan 20-30között müxik!!!!!<#rinya>
I love Techno
#15681
http://hic.radiomax.hu/dl/GOODIES/PATCH/

I love Techno
#15680
LoooooooooooooooooooooooL Elég durva 😊

littleNorbi
#15679
honnan lehet letölteni az 1.3-as patch-t?
és mit javít ez a patch a játékon ?

barret
#15678
Tiszta Ghost feeling! Remélem nem a kaszás jön értem...Kiléptem a testembõl...

Bérbe vehet? reklámfelület...

I love Techno
#15677
Annyire sokan harcolnak single-ben lehet én is ujranekiállok 😊<#buck>

I love Techno
#15676
Szerintem mindenki tölcse le a dvd-set akinek a cd-és verzió van meg , mert hogyha a 3 cd-és verzióról van szó arról azt hallottam hogy egy kalap szar és csak a nyüg van vele (és nem is biztos hogy lehet vele multizni)

I love Techno
#15675
Ha az a fedettpályás rész amire én gondolok én egyszerüen befutottam a második folyosora ami párhuzamos az elsõvel és ott van egy szellõzõnyilás ott mentem tovább.(azt után késõbb elintéztem a rakétásokat is a másik helyiségbõl)

Csuhai G
#15674
Na mit szóltok az ötlethez? 😊

\"Amennyiben az érintettek elhalálozása nem következett volna be, még ma is élnének.\"

I love Techno
#15673
A hid mellet balra van egy torony abba mássz!