Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#15722
Jaja, meg kell várni, míg kiléptet az UBI. Ez kb. 5 perc.
#15720
Hali !
Kérdés : eredeti játékom van, 1.3 és 1.31 fent van,
PB-t is frissítettem...
Mennek is rendessen a szerverek, tudok mindegyikkel játszani...
De néha van olyan hogy egyszer csak megszakad a játék közben,
és mikor vissza szeretnék menni a megszakadt szerverre,
már azt írja ki hogy a cd kulcs már használatban van adjam meg újra.
Természetessen már nem fogadja el..
Ez azért van mert (kódom)bentragadok a szerveren?
Mennyi idõ mulva tudok ilyenkor újra csatlakozni?
THX
(ja a ti szervereitek nincsenek a listámba...miért? (HIC) )
Kérdés : eredeti játékom van, 1.3 és 1.31 fent van,
PB-t is frissítettem...
Mennek is rendessen a szerverek, tudok mindegyikkel játszani...
De néha van olyan hogy egyszer csak megszakad a játék közben,
és mikor vissza szeretnék menni a megszakadt szerverre,
már azt írja ki hogy a cd kulcs már használatban van adjam meg újra.
Természetessen már nem fogadja el..
Ez azért van mert (kódom)bentragadok a szerveren?
Mennyi idõ mulva tudok ilyenkor újra csatlakozni?
THX
(ja a ti szervereitek nincsenek a listámba...miért? (HIC) )
#15718
Nem, csak egy eredeti cd kulcs =)
#15717
Hm, nekem miert csak 3 servert ir ki ez a vatcak? kell vmi serverlista netan?
Lol, ezt már én is eljátszottam, de gyenge vagy mert a múltkor elértem, hogy 10 másodpercig kb. 4 volt 😊
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
#15711
sikerült amúgy beszélni a pixelel?
a szponzoros dolog. 😊
a szponzoros dolog. 😊
http://thenamelessphoto.com/
#15710
ütyes.
képméret naty! max 1024x768
képméret naty! max 1024x768
http://thenamelessphoto.com/
#15709
😊
#15708
banner odab*asz
http://thenamelessphoto.com/
És miért csak a Far Cry-nál van ilyen gondom ?Emlékszem ezelõtt pár héttel még 80-as fps-el ment az alá soha nem esett.Most már tök loww-ra állítottam mindent és még így is tök szar .De csak ha multizok akkor. Ez miért lehet ? Mi köze a szar netnek az fps-hez ?Bazz már több mint egy hónapja nem tudtam egy jót játszani !Semmi játék élményem nincs már....<#rinya>#rinya>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
#15703
Amolyan "Minardisan" : )
#15702
😄DDDD
Amugy ki tudtad hivni vagy ugyis megérdemelte és betemetted (ugyis megvolt minden ezköz hozzá fegyver markológép).<#buck>#buck><#vigyor3>#vigyor3>
Egyépként lehet hogy csak kislány korában keveset homokozhatott , a brutális ugynökkiképzés mellett nem engették <#vigyor3>#vigyor3><#buck>#buck>.
Ja és ha már ilyen helyeken jársz megpróbálhattad volna beinditani a markolót és kikaparni a csajt 😊
Ja és ha már ilyen helyeken jársz megpróbálhattad volna beinditani a markolót és kikaparni a csajt 😊
Hát nem értek hozzá de minden ilyen szerkezetnek meg van az üzemi hõfoka ugye amin a legjobb teljesitményt hozza szóval ha ugye nem érte még el vagy túllépte akor bizony szarabban müxik mint jobban 😞
Ja en is sokszor szoptam miatta kuszok ösza visza a füben hogy pozicióba kerüljek azt a hülye meg futkos meg lõdöz ösze visza azt egybõl benyomják a riasztót azt elkezdenek lõni vagy 30-can.
LooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooL Már kb 6-szor végigvittem single-t de ilyen részen nem is jártam a ribanccal 😊
Attól leeshet az fps-em ha nagyon melegszik a gépem ?
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
#15694
Kösz, hogy szóltál. 😊 Elindítottam.
Mi van a szerverünkel ? Most jöttem haza melóból és még szerverünk sincs .....
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
LOL ezekkel a nökkel csak a gond van...
Nem gyöztem már kivárni,visszamentem hozzá.
Erre mit látok? Beesett a lyukba!Most löjem fejbe?Megérdemli!Neszopassá'
Nem gyöztem már kivárni,visszamentem hozzá.
Erre mit látok? Beesett a lyukba!Most löjem fejbe?Megérdemli!Neszopassá'
Bérbe vehet? reklámfelület...
#15689
szar vagyok csak második lettem LOL LOL LOL
#15688
szép teljesítmény.. <#wow1>#wow1><#worship>#worship>
#15687
gyors reakció lol Duddits
#15686
csak sikerült berakni a képet <#vigyor3>#vigyor3>
#15684

#15683
LOL, asszem megtartom az új nevem <#vigyor3>#vigyor3>
#15682
Hali embrek nagy bánatomra ez a pb már a HoC szerveren is jelen van kérdésem a kövtkezõ nem lehet úgy megbabrálni a pb-t hogy a ping miatt ne vágjon ki? pedig a pingem normális szóval olyan 20-30között müxik!!!!!<#rinya>#rinya>
Tiszta Ghost feeling! Remélem nem a kaszás jön értem...Kiléptem a testembõl...
Bérbe vehet? reklámfelület...
Szerintem mindenki tölcse le a dvd-set akinek a cd-és verzió van meg , mert hogyha a 3 cd-és verzióról van szó arról azt hallottam hogy egy kalap szar és csak a nyüg van vele (és nem is biztos hogy lehet vele multizni)
Ha az a fedettpályás rész amire én gondolok én egyszerüen befutottam a második folyosora ami párhuzamos az elsõvel és ott van egy szellõzõnyilás ott mentem tovább.(azt után késõbb elintéztem a rakétásokat is a másik helyiségbõl)
Na mit szóltok az ötlethez? 😊
\"Amennyiben az érintettek elhalálozása nem következett volna be, még ma is élnének.\"