Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
http://dx.ampednews.com/?page=content&id=212
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Tudtok esetleg valami linket, ahol a konzolos parancsok vannak?
gondolom a HKEY LOCAL MACHINE\SOFTWARE\BUisoft vagy FAR CRY alatt lehet ... (export to file, és ...)
tom, nem egyszerü, amit kérek, de hátha 😊 kösz elõre ...
Forza.

Na..megvan a szerveretek a listában.. 😊
De ugye jelszó híján nem tudok belépni..
Titkos? Vagy már írtátok hogy mi az? (had ne olvassam vissza)
Csákó!
... itt szinte mindent megtalálsz 😊
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
és közli hogy szerencsémre a fél millió perces BAN nem is müködik, hanem "csak" 1 órásat kaptam
http://thenamelessphoto.com/
Volt azonban egy érdekes jelenség. Feltettem a beállításokat very high-ra. Indítottam volna egy új játékot, erre kidobott egy saját kezelésû critical exception-nel. Utána minden ment rendesen, de a Texture Filteringet vagy mi a fenét (valszeg a szûrésre gondol) mindig Mediumra tette. Hiába állítottam high-ra, Apply után Medium lett. Csak úgy tudtam módosítani, hogy a config fájlban átírtam a megfelelõ értéket, és a játékban nem kattintottam az Apply gombra (ilyenkor ugyanis ez a mezõ is High értéken maradt).
Szóval, ötlet?
http://thenamelessphoto.com/
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
http://thenamelessphoto.com/
http://thenamelessphoto.com/
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
a csónak nevû fejezet végén jön a helikopter és le kell szedni
6 rakéta leszedi
már vagy 20x ra kezdtem ujra és betalált az 5. rakéta kilõttem a 6. at is és láttam hogy bele fog trafálni erre nem áramszünet let<#falbav>#falbav><#falbav>#falbav><#falbav>#falbav>
mind1 utána megint nekiálltam miután megjöt az áram akkor is belelöttem 5 öt aztán elment az áram<#falbav>#falbav><#falbav>#falbav>
Irtam a szerver adminnak egy levelet
majd kiváncsi leszek mit szól hozzá.
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
És ami a legjobb nem is használtam semmilyen rakétát/gránátot
valaki jol megszívatott<#mf3>#mf3>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
(én is dolgoztatom kicsit Cuclit, szegény nem tudja, mi vár rá). 😛PP
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |