Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#15822
Na rákerestem erre a parancsra amit beirtatok és találtam egy oldalt, hátha mást is érdekel:
http://dx.ampednews.com/?page=content&id=212
lac coo
#15821
hát volt egy oldal ahol fenn volt az összes konzolparancs de ahogy most nézem megszünt ....<#nemtudom>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#15820
Grat a gyõzelemhez !Fenn voltam ts-en végig hallgatóztam de nem akartam beállni mert Döminek jól ment kár lett volna lecserélni.Bocsi...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

I love Techno
#15819
tab cl_netstats 1 (asszem)

#15818
Ezeket a csomag vesztéseket milyen parancsal lehet kiirattatni?
Tudtok esetleg valami linket, ahol a konzolos parancsok vannak?
I love Techno
#15817
Amugy én is tapasztaltam hasonlót vmelyik beállitásnál nálam nem konkrétra vette visza hanem valami mást irt (aszem default-tot vagy vmi ilyesmit).

I love Techno
#15816
De neki irta csak nem ara az üzenetére 😊

Ability
#15815
FCH - HOC Clansite

Letöltések között megtalálod... 😊
arty
#15814
valaki nem tudá bekopizni az registryjét, ami a far cry-ra vonatkozik? 😊 sajna az 1.31 nem érzékeli, h már 1.3 a gémem, s mivel win reinstall volt ... eddig lehetett rendese pecselni a játékot .reg nélkül, de most nem akar ...

gondolom a HKEY LOCAL MACHINE\SOFTWARE\BUisoft vagy FAR CRY alatt lehet ... (export to file, és ...)

tom, nem egyszerü, amit kérek, de hátha 😊 kösz elõre ...

Forza.

#15813
tessék lássék, ilyen volt a lagg, meg a pocket loss.. állandóan dobált kia szerver. 😞

#15812
jó volt mutatok egy tök ász képet!

#15811
Klánmeccs volt...

#15810
Hali!
Na..megvan a szerveretek a listában.. 😊
De ugye jelszó híján nem tudok belépni..
Titkos? Vagy már írtátok hogy mi az? (had ne olvassam vissza)
Csákó!
#15809
MINDEN HiC-ES SÜRGÕSEN JÖJJÖN TS-RE!!!!!!!!!!!

Ability
#15808
Hát én nem is vagyok Cucli, meg nem is tudom melyik oldalra gondolsz pontosan, de egyet tudok ajánlani...

... itt szinte mindent megtalálsz 😊
lac coo
#15807
Cucli ! Nyomd már be légyszi azt a szoftverborítós oldalt amit egyszer küldtél ! Kösz...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

MKpowaa
#15806
Kaptam választ a csávótól és elnézést kért mert rossz személyt rugott ki <#ticking>(mármint engem)a noob idióta
és közli hogy szerencsémre a fél millió perces BAN nem is müködik, hanem "csak" 1 órásat kaptam

PyRex
#15805
azt nem neked írta 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#15804
Ez oké, de miért vette mindig vissza mediumra azt az opciót?

#15803
nekem pl 3,0ghz p4 2*256 ddr400 és egy 9800pro 128megával multi 60-70fps nyugiban harc közben 30-40-50 között. single meg minden very high textura meg medium és kb 70-120 fps. szal. nálad textura simán lehet pl highba. ha karid meg 256 megás akkor szerintem simán mehet very highba. persze a single részen. multit meg neked kell kitapasztalnod, hogy melyik a legjobb beállítás. sok sikert

http://thenamelessphoto.com/

#15802
Na, tegnap feltelepítettem a research demót (második demó), kirpóbáltam, jópofa, meg nehéz.
Volt azonban egy érdekes jelenség. Feltettem a beállításokat very high-ra. Indítottam volna egy új játékot, erre kidobott egy saját kezelésû critical exception-nel. Utána minden ment rendesen, de a Texture Filteringet vagy mi a fenét (valszeg a szûrésre gondol) mindig Mediumra tette. Hiába állítottam high-ra, Apply után Medium lett. Csak úgy tudtam módosítani, hogy a config fájlban átírtam a megfelelõ értéket, és a játékban nem kattintottam az Apply gombra (ilyenkor ugyanis ez a mezõ is High értéken maradt).
Szóval, ötlet?

#15801
nekem bejön.

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#15800
Szerintem rossz a link Cucc...!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#15799
#15798
gyáááááá

http://thenamelessphoto.com/

I love Techno
#15797
Te vagy predator , ugye?<#integet2>

lac coo
#15796
....szoftverhez kellene

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#15795
Honnan lehet cd-dvd borítókat letölteni ? (szoftverhez nem film ill. zene )

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

andriska
#15794
Van ez így...

#15793
ekkora szívás még nem történt velem
a csónak nevû fejezet végén jön a helikopter és le kell szedni
6 rakéta leszedi
már vagy 20x ra kezdtem ujra és betalált az 5. rakéta kilõttem a 6. at is és láttam hogy bele fog trafálni erre nem áramszünet let<#falbav><#falbav><#falbav>
mind1 utána megint nekiálltam miután megjöt az áram akkor is belelöttem 5 öt aztán elment az áram<#falbav><#falbav>

I love Techno
#15792
Ja szerintem is gép igényesebb Far Cry mint HL2 fõleg valószinüleg a hatalmas környezet miatt amiben jáccódik (rohattul leterheli a proceszort fõleg a multiban).

MKpowaa
#15791
Addig nem tudok várni<#gun>

Irtam a szerver adminnak egy levelet
majd kiváncsi leszek mit szól hozzá.

lac coo
#15790
( Cucli csendben megõrül ha visszajön ....)<#eplus2>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#15789
<#wilting>

PyRex
#15788
Pff... <#nyes>

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

lac coo
#15787
347,22222222 nap. Még egy év sincs , fel a fejjel !<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#15786
500.000 perc nem is olyan sok 😉

MKpowaa
#15785
Azt hiszem már nem fogok élni mire visszamehetnék<#gunyos1>

MKpowaa
#15784
Az agyam eldobom, TDM-en irtom a lámákat erre kidob a pb ilyen üzenettel



És ami a legjobb nem is használtam semmilyen rakétát/gránátot
valaki jol megszívatott<#mf3>

lac coo
#15783
Jaaaaaaa.....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

XeeN
#15782
Ha a HOC-ra mész akkor igaz is lehet. Tegnap új MOD-ot teszteltek.

lac coo
#15781
He he... Interneten (Ubin) tudok játszani de a Mp-n kiírja hogy rossz a Mod-om ....??????????????????????????????????????????????

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#15780
Enegm érdekel !!! Én is sok filmet "rendeztem" már.Far Cry ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#15779
LOL !!!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

PyRex
#15778
??

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#15777
<#ravasz1>

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#15776
Wow, tengernyi értelmetlen hsz. =)

(én is dolgoztatom kicsit Cuclit, szegény nem tudja, mi vár rá). 😛PP

PyRex
#15775
Hmmz. Persze, hogy érdekel!!!

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

XeeN
#15774
BTW: Nagy fába vágtam a fejszémet... Filmet rendezek. Bõvebben este. (Ha érdekel ez egyáltalán valakit. ) <#whatever>

XeeN
#15773
Jah, azt asszem 200-ra állítottam... Az acc-s szerver meg azonnal belökte 20-ra(?).