Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#15877
Sziasztok. Egy szép kerek számmal szolgálok ma nektek 😊. ulost

lvl 55 undead warrior (Bloodscalp) lvl 60 human warlock (Ragnaros) lvl 45 dwarf paladin (Ragnaros)

XeeN
#15876
By The Way = Juteszembe.

lac coo
#15875
Mi az a Btw ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#15874
Micsoda offparádé... 😛

Btw: TS?

XeeN
#15868
<#worship><#worship><#worship>

Akkor ma este egy Mario paty?

lac coo
#15867
Ja... visszatérek Super Mariohoz , az legalább nem laggol !!!<#idiota><#nyes>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

I love Techno
#15866
Elõzõ Lac-coo-nak 😊

I love Techno
#15865
Sajnos igazadvan már nem is tudom miota nem far cry-oztam (5 percnél többet egy nap) , és forumra is napok kihagyása után fel felnézek és van egy két uj uzenet.(Nagyon kár hogy a földkerekség egyik legjobb játéka magyarországon a sok pénzhajhász netszolgáltato miatt élvezhetetlenné válik)

I love Techno
#15864
csak itt ugye helyben marad a zászló 😊

I love Techno
#15863
jaja ez is ctf😊

I love Techno
#15862
Ha ctf kell akkor .... én mostanság sof2-õzök 😊

#15861
Megvárom még ingyé adják <#vigyor>
grebber
#15860
Lehet hogy már volt de a gam immár csak 3990 Ft.

Next PC upgrade: 2022

Ability
#15859
... vagy ott van a Tacto MOD is, az is CTF-es stílus 😊)

Ez a MOD néha szokott futni, de nem sûrûn. Az a gond, hogy a legtöbb embernek nincsenek meg az új mapok, modok stb... így mi sem rakunk be ilyeneket, mert ilyenkor kb 5-6 ember szokott lenni a szerveren, ami hát elég gyér... 😊 Ha sok ember jönne még így is, akkor benyomnánk az új, igényesebb mapokat is... 😊 (Csak akinek meg vannak ilyenek, azok sûrûn a Scarface-re mennek, szóval ilyenkor nem nagy a forgalom a szerveren )
Iminyó
#15858
De alapból nincs benne... 😊 vagy csak az én példányomból hiányzik? <#idiota>

#15857
CTF mod van 😉

Iminyó
#15856
CTF nincs...

arty
#15855
én délután pár orát játszottam HOC szerveren, nem nagyon volt gond 😊 csk lehetne változatosabb a pálya és játékmód felhozatal...

pl kis CTF nem szokott lenni?

Forza.

magus755
#15854
Sziasztok felraktam azt a patchet ami kilövi a lan ip cimet de nem tok csinálni szobát és ráadásul sehova nem tok bemenni játszani hogy tudom visszacsinálni???

az légy aki vagy;és add mindig önmagad!!

lac coo
#15853
Eh...A szar magyar net miatt elmegy mindenkinek a kedve a Far Cry-tól...100% lagg 0% játékélmény...Már a topic is haldoklik....<#sir>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

arty
#15852
amugy, sikerült felraknom az 1.31-et!

feltettem az 1.3ast mégegyszer, ez létrehozta az 1.31hez kellõ .reg bejegyzéseket, így már feltelepült rendesen az 1.31 ... 😊

ma játszottam HOC szerveren, szeretem ezt a játékot, erre kell ujra meg ujra rájönnöm ... 😊 assault rulz 😊

Forza.

I love Techno
#15851
Ha vazz lehet kicsit durva leszek , de egy kicsit <#pias><#pias> vagyok , ugyhogy , nem tudom honnan szerzitek a 3cd-és verziókat , de a lényeg hogy egy fos és nem értem mi a faszért szenvedtek ahelyett hogy letöltenétek azt a kurva dvd-és verziót.(Aki nem szereti vagy nem tuggya megvenni a programokat , játékokat az szerezzen be vmi fasza kis letöltõprogramot pl : dc-t , ezen keresztül lelehet tölteni bármit , a Far Cry dvd-és verzióját is).<#integet2>

Ability
#15850
Elvileg most is müxik az, csak a javításokat egyesével kell felrakni az 1.1-el kezdve 😊
Duddits
#15849
Amíg ment. <#hehe>

Ability
#15848
<#wow1><#nevetes2>

Ühüm... akkor probáld ki azt a reg bejegyzést... anno sokan használták.. 😛
vki
#15847
Megvenném, ha:
1, nem kellene a havernak is
2, ha a PS2-esem nem most ment volna tönkre, és nem kellett volna lenullázni a keretemet.

Sajna ez itt a baj.
A névnapom meg március nyolcadikán lesz, de ha anyáméknak felhoznám a témát, lazán elzavarnának a sunyiba (mondván, hogy mi a francnak nekem annyi játék)

ACER Aspire 5738ZG

vki
#15846
Nekem a 3 cd-s verzió van meg, az eredeti honlapon már nincs fenn az 1.2, mivel azt írják, hogy az 1-es után jöhet a 3-as, majd a 31-es. De nekem így sem jó!

ACER Aspire 5738ZG

Ability
#15845
Vki: Szerintem is jobban jársz a DVD-s változatztal, de akár meg is vehetnéd, nem túl drága (3990Ft,-) <#idiota>

Ha esetleg nem mûködne a cucc, amit leszedtél DC-rõl, akkor ezt is lesd meg...

Far Cry registry bejegyzés

...erre rányomod az 1.1-et és így tovább. Elvileg mennie kéne, de nekem még erre se volt szügségem soha, szóval biztosat nem tudok mondani... 😊
Ability
#15844
Én nem balhéztam, õ kavar itt össze- vissza.. 😊

Nekem azt mondta, akinek 3 CD-s változaza van, hogy neki nem lehet egybõl az 1.3-asat felrakni, hanem csak sorjában... Én nem tudom biztosra, mert nekem mindig is DVD-s volt, mellesleg most fogom eredetibe megvenni... 😊
vki
#15843
Már megtaláltam a Myth-es hülyeséget. (DC++) remélem mostmár mûködni fog, de ha nem, akkor letöltöm.

ACER Aspire 5738ZG

Duddits
#15842
Akkor szerezd meg a DVD-set. Jobban jársz.

vki
#15841
Help pls.!

Felraktam a game-t, de nem tudom felrakni az 1.3-as pathet, mikor megadom az útvonalat, az ablak villan egyet ,és nem megy tovább.
Ha meg fel akarom rakni az 1.1-es path-et, akkor meg azt írja ki, hogy a játék nincs telepítve. Valaki pls. adjon egy linket, ahonnan le lehet szedni a myíth-es 1.1-es pathet, és ha az fenn van, akkor a sima gyári 1.2-es path-et fel lehet rakni? (mellesleg cd-s a játék, és nem teljesen eredeti)

ACER Aspire 5738ZG

arty
#15840
most nehogy emiatt balhézzatok 😊

CD-s verziohoz nemértem, miért kellene az 1.1 és az 1.2 ??? Az 1.3 elvileg mindent updétel 1.3-ra, nem ?

Forza.

Ability
#15839
Na beszéltem a fejével! 😄 Jogok vissza, szöveg ki... 😛
Ability
#15838
Várjál má'! Ez nem így van! Akinek CD-s verziója van, annak igenis szügsége van a régebbi javításra is!

DE!

Ez hülyeség ami oda van írva, mert én azért töröltem, mert hibás volt a link... több bejelentés érkezett, hogy törött a link, így ideiglanasen töröltem, amig fel nem lesz töltve vhova! Mindez azért van, mert az UW kevés helyet ad, így egy másik tárhelyre is töltöttünk fel, de aztán azt törölték késõbb, így az 1.1 és az 12-es javítás is a szemmiba veszett. 😊 Ezért kiszedtem onnan ideiglenesen...

... szóval okos ez az ember, de hogy mi a fakk-ért variáll állandóan, úgy hogy nincs is igaza... LOL


... és emlékszem, hogy direkt közösen megbeszéltük az 'elveszett' patxh-ek 'sorsát', szóval még hülye is 😄DDD

Na mindegy... most kicsit bepöccentem, majd meg lesz oldva..


<#pardon1>
#15837
done! 😉

arty
#15836
LOL ... pedig igazad volt, 1.3 mellett az 1.1 és az 1.2 csak a helyet foglalja 😊

Forza.

Ability
#15835
Hmmm... most nézem csak... 😄 Háátttt még ilyet 😄 Na megbeszélem az illetõvel...
Ability
#15834
Arty: Nem értem, hogy milyen jogot vettek el 😄

Amúgy admin vagyok ezen az oldalon szóval .... :-DDD
hornbali
#15833
Ha lehet egy javaslatom akkor ezt a progit is tegyétek be az "Így kell neten játszani" leíráshoz.

arty
#15832
hm. pont asszem ability, a te jogod vették el, sry 😄

Forza.

arty
#15831
jah, amugy a patch letöltések közt látom, van akinek elvettétek a jogát, mert törölte az 1.1 és 1.2 peccseket... pedig azok az 1.31re peccseléshez tényleg nem kellenek ...

Forza.

arty
#15830
hálás köszönetem! sajnos hiába probáltam modositani is, igy már csak az 1.3 meglétét hiányolja, sajnos az 1.0 reg bejegyzése ugy látszik más .... 😞

displayversiont probáltam modositani, de hiába .... esetleg valaki nem nézi meg, neki ott mi szerepel? 😊

"
Windows Registry Editor Version 5.00


"AuthorizedCDFPrefix"=""
"Comments"=""
"Contact"=""
"DisplayVersion"="1.03.0000"
"HelpLink"=""
"HelpTelephone"=""
"InstallDate"="20040324"
"InstallLocation"="d:\\games\\farcry\\"
"InstallSource"="D:\\"
"NoModify"=dword:00000001
"NoRemove"=dword:00000001
"Publisher"="Ubisoft"
"Readme"=""
"Size"=""
"EstimatedSize"=dword:00301360
"SystemComponent"=dword:00000001
"URLInfoAbout"="http://www.ubi.com"
"URLUpdateInfo"="http://support.ubi.com/Patches/?sort=f"
"VersionMajor"=dword:00000001
"VersionMinor"=dword:00000000
"WindowsInstaller"=dword:00000001
"Version"=dword:01000000
"Language"=dword:00000409
"DisplayName"="Far Cry"
"

Forza.

hornbali
#15829
Nagyon szépen köszönöm! <#worship><#worship><#worship>

#15828
Duddits
#15827
Bakker! Ma visszaszereztem a játékot, de jövõ héten megyek síelni. sajnos csak az után tudok jönni.

hornbali
#15826
Valami ötlet esetleg, hogy a #15824 kommentemben megfogalmazott problémára mi a megoldás?

lac coo
#15825
Csináltam klán-logot clanbase-ra , ha tetszik nektek töltsétek fel .
( Mert hogy kemények vagyunk mint a vídia....)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

hornbali
#15824
Valaki segítsen léccike, fent van a FarCry 1.31 patch és ez a farcrymp is, de ha csin szervert, és fel akarna jönni rá haverom, akkor valami ilyesmit ír ki: "LAN are server resicted LAN IP adress"
Ez miért van, vagy mi lehet a baj?

Nagyon köszönöm mindenki segítségét.

PyRex
#15823
Fent van a HiC-en is!

ALL CONSOLE COMMANDS

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |