Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
1, Általában bent van, kivéve akkor, ha nem akarjuk, hogy látszon.
2, Ez azért van, mert a külföldieknek magas rajta a pingjük.
3, Ha jelszó van rajta, akkor általában gyakorlunk, vagy war van.
4, Kicsit bunkó kérdés volt, de nem gond. A válasz az elõzõ Hszben keresendõ.
Kösz.
BTW: azért nincs rajta senki, mert nem sok honfitársunk áldozott a játékra pénzt, és ez a szerver ugye csak eredeti gémmel látogatható.
Nah, ez a saját szerveresdi jó ötletnek látszik! Már csak egy erõs gép, és mégerõsebb net kell hozzá! Drukkolok, hogy sikerüljön! 😊
●újreg®● ●Nem tetszik valami elvtárs? :C●
●újreg®● ●Nem tetszik valami elvtárs? :C●
Csinálnék én is egy saját klán szervert.
De a haverok közül csak én vagyok megszállott.
(hajnali 4-5-ig is van mikor fent nyomulok)
Igy egyedül meg ugye nem vagyok klán.
Ez csak egy gondolat volt.
😊
Minden éjszaka fent guggolok a szerverek valamelyikén.
Nagyon királyság !
A Ti (HIC) szervereteket is kipróbáltam volna de :
1 - vagy nincs bent a szerverlistában
2 - ha bent van is nincs rajta senki
3 - ha van is rajta valaki nem tudok jelszó nélkül belépni
Kérdés : csak a saját szórakoztatásotokra hoztátok létre,
vagy mást is beengedtek játszani?
Amúgy jó ötlet ez a magyar szerveresdi.
Ja... Eredeti game-m van.. 😊
THX...
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
Ha nem akarsz rááldozni 4K HUF-ot, töltsd le a DVD-s vagy az 5cd-s verziót, és kövesd a banneren található linken leírtakat. (így kell neten játszani)
új vok még a multis játékok terén.a hic szerveren nem mindenki játszhat?azért kér jelszót?vagy ha van rá mód,hogyan lehet feljutni?<#help>#help>
nagyon szeretném már kipróbálni.régen farcry-oztam már,de multiba még soha ,gondolom még izgalmasabb.<#circling>#circling>
ja,és 3cd-s változatom van,fel patch-elve 1.31-ig.már próbáltam és müxik.ti mint hozzáértõk sztetek kell még vmi hozzá hogy ne legyen vele balhé?(mondjuk kidobál meg ilyesmi)<#guluszem1>#guluszem1>
mert hallottam hogy a 3cd-s nem a legjobb változat.segítséget elõre is köszönöm
VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)
VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)
●újreg®● ●Nem tetszik valami elvtárs? :C●
●újreg®● ●Nem tetszik valami elvtárs? :C●
●újreg®● ●Nem tetszik valami elvtárs? :C●
Háááá! Mindjárt lejön a 3-as CD! <#eljen>#eljen><#nevetes1>#nevetes1>●újreg®● ●Nem tetszik valami elvtárs? :C●
●újreg®● ●Nem tetszik valami elvtárs? :C●
●újreg®● ●Nem tetszik valami elvtárs? :C●
végén megbaxnak a modetátorok
http://thenamelessphoto.com/
Ténleg dömi szóljál már be valamit , kurvaanyáz is ha kell mert az a net lófasz ami neked van!.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
●újreg®● ●Nem tetszik valami elvtárs? :C●
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
http://thenamelessphoto.com/
http://thenamelessphoto.com/
lvl 55 undead warrior (Bloodscalp) lvl 60 human warlock (Ragnaros) lvl 45 dwarf paladin (Ragnaros)
lvl 55 undead warrior (Bloodscalp) lvl 60 human warlock (Ragnaros) lvl 45 dwarf paladin (Ragnaros)