Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#15935
tudtok jó oldalt ahonnan multis pályákat lehet leszedni?
I love Techno
#15934
max töltöd 1 hétig

I love Techno
#15933
Szerintem tölcsd le , nem kell várnod adik szenvedj ezel de jobban jársz ha leszeded a dvd-és verziót (is).

I love Techno
#15932
mikó elkezdtem irni nem frisitetem és nem láttam 😊

I love Techno
#15931
megéri

I love Techno
#15930
Türelem rózsát terem😊

XeeN
#15929
<#banplz> Nem lopni más irományából! <#banplz>

<#eplus2>

I love Techno
#15928
A szerverünkön azért nincsenek , mert kevés magyarnak van meg az eredeti , meg mi se mindig érünk rá jáccani , és a külföldiek meg nem jönnek (mert sok más szerver van , meg nálunk laggolnak).A jelszó meg akor van rajt mikor klánmecsünk van (mert szükséglehet rá klánmecsen , vagy (meg) esetleg taktikát gyakorlunk mecs elött).

XeeN
#15927
Hali!

1, Általában bent van, kivéve akkor, ha nem akarjuk, hogy látszon.
2, Ez azért van, mert a külföldieknek magas rajta a pingjük.
3, Ha jelszó van rajta, akkor általában gyakorlunk, vagy war van.
4, Kicsit bunkó kérdés volt, de nem gond. A válasz az elõzõ Hszben keresendõ.

Kösz.

BTW: azért nincs rajta senki, mert nem sok honfitársunk áldozott a játékra pénzt, és ez a szerver ugye csak eredeti gémmel látogatható.

Nah, ez a saját szerveresdi jó ötletnek látszik! Már csak egy erõs gép, és mégerõsebb net kell hozzá! Drukkolok, hogy sikerüljön! 😊

Cicero
#15926
Ááá... vár a halál annyit 3kb/sec-el... Megvan CD-ben egy LANT3-asnak mind a 3 cd... <#eljen><#hehe><#zavart1>

&#9679;újreg&#174;&#9679; &#9679;Nem tetszik valami elvtárs? :C&#9679;

Cicero
#15925
Igen igen, de a SoF-ban a cd-keyt is nézi, és gondoltam itt is. <#nyes><#nyes>

&#9679;újreg&#174;&#9679; &#9679;Nem tetszik valami elvtárs? :C&#9679;

I love Techno
#15924
Mintha magam ifjú koromban látnám 😊 <#pias><#buck><#vigyor3><#gun><#violent>

#15923
Ja...
Csinálnék én is egy saját klán szervert.
De a haverok közül csak én vagyok megszállott.
(hajnali 4-5-ig is van mikor fent nyomulok)
Igy egyedül meg ugye nem vagyok klán.
Ez csak egy gondolat volt.
😊
#15922
Hali!
Minden éjszaka fent guggolok a szerverek valamelyikén.
Nagyon királyság !
A Ti (HIC) szervereteket is kipróbáltam volna de :
1 - vagy nincs bent a szerverlistában
2 - ha bent van is nincs rajta senki
3 - ha van is rajta valaki nem tudok jelszó nélkül belépni
Kérdés : csak a saját szórakoztatásotokra hoztátok létre,
vagy mást is beengedtek játszani?
Amúgy jó ötlet ez a magyar szerveresdi.
Ja... Eredeti game-m van.. 😊

THX... Cruel
PyRex
#15921
LOL! <#worship><#worship>

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

XeeN
#15920
A HiC szerver hivatalosként fut, ezért nem tudsz rá belépni. Ha nem lenne hivatalos, akkor is kidobálna, mert a 3 cd-s verzió különbözik (még patchelve is) az eredetitõl.

Ha nem akarsz rááldozni 4K HUF-ot, töltsd le a DVD-s vagy az 5cd-s verziót, és kövesd a banneren található linken leírtakat. (így kell neten játszani)

#15919
sziasztok
új vok még a multis játékok terén.a hic szerveren nem mindenki játszhat?azért kér jelszót?vagy ha van rá mód,hogyan lehet feljutni?<#help>
nagyon szeretném már kipróbálni.régen farcry-oztam már,de multiba még soha ,gondolom még izgalmasabb.<#circling>
ja,és 3cd-s változatom van,fel patch-elve 1.31-ig.már próbáltam és müxik.ti mint hozzáértõk sztetek kell még vmi hozzá hogy ne legyen vele balhé?(mondjuk kidobál meg ilyesmi)<#guluszem1>
mert hallottam hogy a 3cd-s nem a legjobb változat.segítséget elõre is köszönöm
I love Techno
#15918
Csak egy tanács , tölcsd le a dvd változatot!

I love Techno
#15917
Csak 1-et 😊 (meg mellé egy kancsó bort <#lookaround><#vigyor3><#buck>).De a mecsen a pia nem volt gond , legalábbis ugyemlékszem 😊<#buck>

XeeN
#15916
<#felkialtas>Gratulálok az 5:2-höz az X ellen!<#felkialtas>

XeeN
#15915
<#eljen><#vigyor>

RelakSfromhome
#15914
ja, csak mentés hekkel sikerült, az uccsó pálya meg csak god móddal. ízin...

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

torrente
#15913
Végignyomtam a singlet. Iszonyatosan brutális játék!

RelakSfromhome
#15912
szerintem a punkbuster a csalókat hivatott kiebrudalni

VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)

Cicero
#15911
Elolvastam <#worship><#kerdes> De nem találok semmit CD-keyre utalót... <#kerdes><#vigyor2>

&#9679;újreg&#174;&#9679; &#9679;Nem tetszik valami elvtárs? :C&#9679;

#15910
Olvasd el az "így kell neten játszani"-ban leírtakat...

Cicero
#15909
Szóval igazi cd-key kell... na ezt benéztem. <#szomoru1> Multiplayer demo nincs? Mert kipróbálnám amielõtt megveszem... <#nyes><#zavart2>

&#9679;újreg&#174;&#9679; &#9679;Nem tetszik valami elvtárs? :C&#9679;

Cicero
#15908
Jaj ne! Van benne punkbuster!!! Akkor ha nincs igazi cd-keyem ki fog <#banplz>!Arghhh!!! <#rinya>

&#9679;újreg&#174;&#9679; &#9679;Nem tetszik valami elvtárs? :C&#9679;

Cicero
#15907
Háááá! Mindjárt lejön a 3-as CD! <#eljen><#nevetes1>

&#9679;újreg&#174;&#9679; &#9679;Nem tetszik valami elvtárs? :C&#9679;

Cicero
#15906
Szép a víz... Lighting and Treble... <#zavart1> Kellhet ide egy nagy- nagy videó kártya... de végülis a gépemen a Doom 3-is elment Ultra grafikán úgy hogy nem szaggatott, csak akkor amikor 5-en voltak a képben. <#nevetes1><#zavart1><#vigyor2>

&#9679;újreg&#174;&#9679; &#9679;Nem tetszik valami elvtárs? :C&#9679;

Cicero
#15905
De multiplayerben szarabb a grafika? <#zavart1> Mert jáccanék Far Cry-t multiban... csak multiban. Utálom az SP-t... <#eplus2><#eljen><#felkialtas>

&#9679;újreg&#174;&#9679; &#9679;Nem tetszik valami elvtárs? :C&#9679;

#15904
Lol, hány sört ittál? 😊

#15903
õõ eh moderáld magad pls. htx.
végén megbaxnak a modetátorok

http://thenamelessphoto.com/

arty
#15902
hajrá 😊

CTF nincsen? nem normalis ez a crytek 😞

Forza.

I love Techno
#15901
Amugy hogy a faszba lehet hogy elnéztük?

I love Techno
#15900
Ma este -=x=-JohnDoe vs Balfasz végre 😊 mily rég óta várom ezt a napot 😊 remélem nyerünk <#pias><#pias>.Kemény mecs elõtt állunk nyernünk kell!!Hajrá HiC!!<#pias><#pias>

I love Techno
#15899
Amugy egy elõnye van ha ma nyerünk töbet kapunk 😊

I love Techno
#15898
a jóóóóó büdös kurva retkes faszba , én meg aszitem funwar , ha ezt tudom nem megyek bele ilyen nyugotan HOGY LAGOLJUNK CSAK OTT A SZERVERÜKÖN , na mindegy baszák meg , ez vért kivan lesz még ennek viszavágólya és én mondom nektek szétbaszuk õket.Kurva élet csak kicsit javuljon a net és Dömi is tugyon jáccani , jön még borúra derü.
Ténleg dömi szóljál már be valamit , kurvaanyáz is ha kell mert az a net lófasz ami neked van!.

lac coo
#15897
Mondjuk valami hasonló :

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#15896
Dehogy !!!Ez tök minimumon van szerintem és multi közben .Nézd meg singlében fullon és leesik az állad !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Cicero
#15895
Ilyen grafja van a Far Cry-nak? <#conf><#guluszem1>

&#9679;újreg&#174;&#9679; &#9679;Nem tetszik valami elvtárs? :C&#9679;

lac coo
#15893
Hát ez van ! A lagghoz képest meghogy a tavalyi kupa másodikkal játszottunk -életünkben ekõször láttuk ezt a mapot - jól helytálltunk ! (Mondjuk ha néha edzenénk is.....)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#15892
nem. csak ha jól tudom arról volt szó hogy az m8yp elleni war az funwar és hogy nem vérre megy. ehez képest buktunk 17 pontot és most 17. a hic

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#15891
Mi ez , demo ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#15890
b+. láttátok már?: 4193701 1 Mar m8yP dune_day/jungle 2 3 - 17

http://thenamelessphoto.com/

#15889
írni se tok... na mindegy... jó magammal csetelgetni éjszaka <#alien>

#15888
ööö ok. túl késõ van, most vette mcsa készre LOL

#15887
3000? megdöntötted a rekordot! LOÁL <#circling> de még nem hiteles, nincs screenshot! <#wink>

#15879
Talán így látszik. ulost

lvl 55 undead warrior (Bloodscalp) lvl 60 human warlock (Ragnaros) lvl 45 dwarf paladin (Ragnaros)

#15878
Felment 3000-re is, csak már nem tudtam screenshotot csinálni 😊.

lvl 55 undead warrior (Bloodscalp) lvl 60 human warlock (Ragnaros) lvl 45 dwarf paladin (Ragnaros)