Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#15986
mibajvan? 😊
hány fegyver van multiban? vagy most mivan?

http://thenamelessphoto.com/

Cicero
#15985
Mennyi fegyó van a MP-ben? <#fejvakaras><#hehe>

&#9679;újreg&#174;&#9679; &#9679;Nem tetszik valami elvtárs? :C&#9679;

#15984
Ezúton kérnék meg minden H!C tagot hogy írja le magáról az infókat amit ki akar rakni az oldalra majd!(gép,kedvenc map stb.) és küldje el nekem vagy lolnak. htx.

http://thenamelessphoto.com/

#15983
késõ 😊
lol már lelépett. este jön vagy ma már nem lesz.

http://thenamelessphoto.com/

PyRex
#15982
Törölve. TS egyik szobájának descriptionjébe beírva.

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

XeeN
#15981
Elmondhattad volna mindezt TS-en is, ám ha neked ez így jobban tetszik...

(Már csak azért is, mert ez itt nem a nagy H!C forum, hanem az SG FarCry topicja, amit nem csak mi olvasunk.)

Ui: Néhány perc és megyek TS-re. Jobban szeretem az ehhez hasonló dolgokat szóban és nem írásban elintézni.

PyRex
#15980
Ja és lehet anyázni, bírom a kritikát. Csak mindenki vigyázzon, hogy jogosan szól-e vissza. 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#15979
Nem a honlap. Hanem a szerverlista.

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

lac coo
#15978
LOL ! Hol van ez a honlap ? Mert ami a banneron van abban nem színesek a betûk......

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

PyRex
#15976
Nem vesz minden modot annak. Csak a Mods/FarCry könyvtárat nézi, mert csak azzal lehet csalni.

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

lac coo
#15975
Azthiszem ilyenkor három nap után küldeni kell screeshotot az eredményekrõl és akkor megitélik nekünk .Legalábbis egy barátom így járt MOHAA-ban és nekik ezt kellet csinálniuk .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

XeeN
#15974
A köcsög X még mindíg nem fogadta el az eredményt... <#mf3>

XeeN
#15973
Igen.

Sajnos minden MOD-ot csítnek vesz a PB. Éppen azért, mert élelmes csalók egyszerû modnak álcázzak a csalásaikat. <#gonosz3>

Ezért sajnos ha a H!C-en szeretnél játszani, el kell távolítanod minden felesleges .PAK -ot az FCData könyvtárból (többekközöt).

arty
#15972
akkor "nyertetek" ? 😊

nekem van fent coop modom, az is csít? 😄

Forza.

lac coo
#15971
Így jártak ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

PyRex
#15970
Hiihiih, jó szöveg! <#nyes><#nyes><#nyes><#nyes><#nyes><#nyes><#nyes><#nyes>

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#15969
Aki tegnap nem állt ki ellenünk 😊 Ez már a második alkalom volt - ha jól olvasom - és emiatt repültek a kupából 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

lac coo
#15968
Ki az és miért ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

XeeN
#15967
<#felkialtas>A<#kocsog>TdR-t kizárták a ligából!<#felkialtas>
<#taps><#taps><#taps>

XeeN
#15966
<#rolleyes>Én csak jót akartam...<#kuss>




<#eplus2>

PyRex
#15965
"(meg az esetleges csiteket is, mert bannol a szerver. )"

LOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marha, te véletlenül nem "degec"-en születtél? <#mf1><#nyes><#ravasz1><#taps><#worship><#worship><#worship><#worship>

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#15964
farcry iq? 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

I love Techno
#15963
egyépként majd megfigyelheted hogy legtöbb esetben nincs rajta jelszó csak ép roszkor nézted , meg lehet este rajtfelejtetük klán mecs után 😊

I love Techno
#15962
csak nem sof2-õ? 😊

vki
#15961
Kösz.

ACER Aspire 5738ZG

XeeN
#15960
A szerveren a legfrissebb+1 verzióju PB fut, ami azt jelenti, hogy azokat a cheateket is megfogja amelyeket az eredeti PB nem tud. Ha bármilyen mod van a farcry mappádban ki fog vágni. Akár textura, akár hang módosítás.

XeeN
#15959
FarCry Hq.

Ha ez nem elég, nézd meg azt a linket amit Stalker adott a 15936-os hszben...

#15958
#15936...

Sokat kellett volna visszaolvasni.

lac coo
#15957
LOOOOOL !!!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#15956

http://thenamelessphoto.com/

#15955
Nics betéve cheat meg mp...
#15954
Bementem de kidobott 😞file whitelist #9012)
Nem frissítitek a punkbustert?
😞
XeeN
#15953
A FARCRYMP-t VEDD KI!

(meg az esetleges csiteket is, mert bannol a szerver. )

XeeN
#15952
Bejönnél MOST a szerverre? (HiC) <#worship>

XeeN
#15951
<#taps>

Huh. Félelmetes mellékhatásai vannak a kaki netnek! <#kacsint>

Vajon ki nyerne? <#eplus2>

#15950
Hi !

Nincs késpárbaj.
Csak az észrevételeimet írtam le,
és tényleg nincs hozzá közöm ha csak Ti
játszotok a szervereteken.
Egyébként van elég szerver, majd játszom azokon.

THX
lac coo
#15949
lassan itt tartunk .....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

vki
#15948
Hát valaki csináljon. 2,4-sel még lehetne is (szerintem), de a 128/64 k-s kapcsolat egy kicsit már kevés. De lehet, hogy nem is tudok menni, mert éppen pályabeszerzésen vagyok.

ACER Aspire 5738ZG

PyRex
#15947
on-lineon? Melyik szarveren?

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

vki
#15946
Nincs valakinek kedve on-lineon játszani?

ACER Aspire 5738ZG

PyRex
#15945
LOÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁL! Pfff... Ez kész 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#15944
Loooooooooooooooooooool 😄DDDD

lac coo
#15943
Cruel5 vs *H!C* Marha késpárbaj a HIC szerveren .....<#eplus2><#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#15942
Tegnap jelszót raktunk a szerverre, mert gyakoroltunk, ill. klánmeccsünk volt, utána elfelejtettük leszedni. Kb. 20 perce nincs rajta jelszó, amúgy sem szokásunk jelszavassá tenni, csak akkor, amikor gyakorolunk, vagy klánmeccsünk van, de ezt már mondtuk párszor...

XeeN
#15941
<#banplz>

No comment...

XeeN
#15940
Nem sértõdött meg senki. Egyszerûen arról van szó, hogy nem látsz távolabb a saját orrodnál. Egyébként ha csak saját szórakoztatásunkra lenne a szerver, ahhoz sem lenne semmi közöd. Plz olvasd el még 1x azt amit írtam(tunk). Thx.

#15939
NON LOL

Játék megvan eredetiben,és a felsoroltak miatt
nem lehet bejutni a szerverre.

Vagy....: kevés az az idõ tartam amikor kóbor gamereket is
beengedtek "szentélyetekbe"..

THX
#15938
Lol, totálisan félreértettél mindent.

A szerverünk minden magyar számára nyitott, csak meg kell venni eredetiben a játékot (4000 Ft iszonyúan sok).

#15937
Hali!

Látom sikerült sértõdést kiváltanom : #15927
Nem ez volt a cél, meg nem is szeretnék ezen vitatkozni a csapattal.
Ha jól hámoztam ki a dolgot, azért csak az jön ki belõle,
hogy a saját szórakoztatásotokra hoztátok létre a szervert.

THX
És Sorry.
#15936