Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
hány fegyver van multiban? vagy most mivan?
http://thenamelessphoto.com/
●újreg®● ●Nem tetszik valami elvtárs? :C●
http://thenamelessphoto.com/
lol már lelépett. este jön vagy ma már nem lesz.
http://thenamelessphoto.com/
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
(Már csak azért is, mert ez itt nem a nagy H!C forum, hanem az SG FarCry topicja, amit nem csak mi olvasunk.)
Ui: Néhány perc és megyek TS-re. Jobban szeretem az ehhez hasonló dolgokat szóban és nem írásban elintézni.
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Sajnos minden MOD-ot csítnek vesz a PB. Éppen azért, mert élelmes csalók egyszerû modnak álcázzak a csalásaikat. <#gonosz3>#gonosz3>
Ezért sajnos ha a H!C-en szeretnél játszani, el kell távolítanod minden felesleges .PAK -ot az FCData könyvtárból (többekközöt).
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
<#taps>#taps><#taps>#taps><#taps>#taps>
LOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marha, te véletlenül nem "degec"-en születtél? <#mf1>#mf1><#nyes>#nyes><#ravasz1>#ravasz1><#taps>#taps><#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship>
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
Sokat kellett volna visszaolvasni.
http://thenamelessphoto.com/
Nem frissítitek a punkbustert?
😞
Huh. Félelmetes mellékhatásai vannak a kaki netnek! <#kacsint>#kacsint>
Vajon ki nyerne? <#eplus2>#eplus2>
Nincs késpárbaj.
Csak az észrevételeimet írtam le,
és tényleg nincs hozzá közöm ha csak Ti
játszotok a szervereteken.
Egyébként van elég szerver, majd játszom azokon.
THX
lassan itt tartunk .....Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
ACER Aspire 5738ZG
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |


Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Játék megvan eredetiben,és a felsoroltak miatt
nem lehet bejutni a szerverre.
Vagy....: kevés az az idõ tartam amikor kóbor gamereket is
beengedtek "szentélyetekbe"..
THX
A szerverünk minden magyar számára nyitott, csak meg kell venni eredetiben a játékot (4000 Ft iszonyúan sok).
Látom sikerült sértõdést kiváltanom : #15927
Nem ez volt a cél, meg nem is szeretnék ezen vitatkozni a
Ha jól hámoztam ki a dolgot, azért csak az jön ki belõle,
hogy a saját szórakoztatásotokra hoztátok létre a szervert.
THX
És Sorry.
LOOOOOL !!!