Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Iminyó
#16044
Arany Falatka <#nevetes1>

Ability
#16043
Ctrl + Alt + É 😉
vki
#16042
Utolsó láma kérdés:
A Far Cry-ban hogy kell a $ jelet beírni?

ACER Aspire 5738ZG

I love Techno
#16041
nekem is lasúnak tünik , tegnap este , vagy hajnalba (má nem emlékszem <#idiota>) meg aszem az öszes forum meghalt

I love Techno
#16040
?

I love Techno
#16039
de mivel angolbol nem vagyok jo ezert szürke <#idiota>

I love Techno
#16038
$9 gray

Iminyó
#16037
Ezeket használhatod a nevedhez:
$0 Black
$1 White
$2 Blue
$3 Green
$4 Red
$5 Cyan
$6 Yellow
$7 Magenta
$8 Orange

Iminyó
#16036
HOC-on összeakadtam egy új névvel. Lehet, hogy leváltom a MentoR-t <#idiota>

vki
#16035
Hogy lehet színes betûket írni a névbe?

ACER Aspire 5738ZG

lac coo
#16034
Nektek is ilyen furcsán megy ez a topik ?Be van lassulva , vagy mi...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#16033
?????????????????????????????????????????????????????????????????????
Mit ???

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16032
csekk

ati2002
#16031
Köszee!

----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----

#16030
special efect legyen high

http://thenamelessphoto.com/

ati2002
#16029
Hi. Egy <#lama>kérdés: hogy tudom megváltoztatni a render-módot?

----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----

PyRex
#16028
ha nem segít, akkor szvsz memóriahiba a 6600-on...

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

fistin
#16027
akkor most nézzétek meg. elkészült
fister.atw.hu

fistin
#16026
okay
kössz

arty
#16025
tedd fel az nvidia.com oldalárol a legujabb drivert 😊

Forza.

fistin
#16024
az a legjobb, hogy 6600gt. tehát nem valami rossz. és tessék. ezt vágja be

fistin
#16023
a driver az alap. lehet hogy az lesz. majd megkérdezzük a csávót akitõl vettük. csak tud segíteni😊
de addig megkérem kedves embertársaimat, hogy segítsenek nekem:
fister.atw.hu
nézzétek meg: ez az én qva nagy problémám.
ha valaki tudja mi lehet, az akor írja le ide.
THX

Seth
#16022
Ja...akkor szerintem nemtudom..bocs
driver csere ...esetleg
Ezért utálom az Ati-t is meg az Nvidia-t is, mert egyik se bír olyan kártyát csinálni, ami a régi és az új játékokkal is tökéletesen kompatibilis...

PSN ID.: Beegabor

fistin
#16021
tessék?
mind1ik játék ilyen. Flat-Out, MOHPA, Far Cry.
csak a doom 3 nem eddig

Seth
#16020
1.3 patch-et tedd fel

PSN ID.: Beegabor

fistin
#16019
csak még ott is kilinkelem a cuccokat. egy pill

fistin
#16018
és ott leírom a problematikám
okés?
nézzétek meg lécci.
érdekesnek fogjátok találni

fistin
#16017
akkor fister.atw.hu

Seth
#16015
honnan linkeled vazzeg.....de inkább ne is mert úgylátom bmp.

PSN ID.: Beegabor

Cicero
#16009
Pffff..... Háát... Jobb a SoF... <#levele><#ijedt><#csodalk><#wilting><#shakehead>

&#9679;újreg&#174;&#9679; &#9679;Nem tetszik valami elvtárs? :C&#9679;

Cicero
#16008
Abit IC7 tökéletes, minden szépen megy rajta és 3GB memóriát lekezel vagy többet + 10GhZ <#zavart1><#eljen><#eplus2> Azt vedd, 20k ért megkapod. <#wilting>

&#9679;újreg&#174;&#9679; &#9679;Nem tetszik valami elvtárs? :C&#9679;

andriska
#16007
#16004

Alaplap: ASUS A8N-E CPU: AMD64 X2 E6 3800+ @10*258(1.3V) VGA: Asus X1950 Pro 2*1Gb DDR 400@430

dan104
#16003
Hi Emberek!
TUdna nekem valaki egy linket dobni a Far Cry magyarításához???
Elõre is kösz!!!!

arty
#16002
ic7?

(sztem add el a procid, majdnem kijön az árábol egy nforce3lap+amd64)

Forza.

lac coo
#16001
Kéne egy új alalplap , mit ajánlotok ? Mondjuk olyan kell ami bírja a Prescott-ot mert a mostanit kinyítra...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

andriska
#16000
THX!

andriska
#15999
<#nyes>

I love Techno
#15998
Dehogy 😊 , õ a klántársam 😊

#15997
Balfi lopják a neved!!!222 😛

#15996

http://thenamelessphoto.com/

andriska
#15995
A nagypapi az melyik?

andriska
#15994
OICW !

Cicero
#15993
Raksi? <#fejvakaras>

&#9679;újreg&#174;&#9679; &#9679;Nem tetszik valami elvtárs? :C&#9679;

#15992
passz. raksi.

http://thenamelessphoto.com/

Cicero
#15991
Tudom hogy szar volt az elõzõ hozzászólásom... 13. <#bee1> De a Far Cry-nak szebb a grafja. <#eljen><#eplus2>
Melyik a legjobb fegyver? <#fejvakaras>

&#9679;újreg&#174;&#9679; &#9679;Nem tetszik valami elvtárs? :C&#9679;

#15990
ügyes vagy.
sorry. megkérdezhetem hány éves vagy?

http://thenamelessphoto.com/

Cicero
#15989
SoF-ban több van... De ott csak AK74-et használok. <#zavart1><#eplus2>

&#9679;újreg&#174;&#9679; &#9679;Nem tetszik valami elvtárs? :C&#9679;

#15988
kés,colt,p90,jackhammer,ag36,oicw,nagypapi,m4,awp,raksi

http://thenamelessphoto.com/

Cicero
#15987
Igen... Néztem képeket és csak M16, MP5 meg Colt-ról láttam képeket. <#hehe><#felkialtas>

&#9679;újreg&#174;&#9679; &#9679;Nem tetszik valami elvtárs? :C&#9679;