Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A tûzfalamba van egy bizonyos "hirdetés szûrõ", ez kavart be. Csak én meg nem is gondoltam erre, mert ezt mindig ki szoktam kapcsolni, mert van erre egy jobb cuccom, (most úgy látszik elfelejtettem)és az is fura volt, hogy más topicba látszottak a bannerek, szóval nem is gondoltam eleinte erre. Aztán egyik nap bemérgeltem magam, azt minden szar programot, aminek köze lehet a nethez ilyen szinten azt végig túrtam, és megláttam, hogy az a szemét "hirdetés szûrõ" nincs kikapcsolva 😄DD
Most már a tûzfalasat teljesen kinyomtam, a másiknak meg ugye már elõtte is engedélyezve volt ez a banner, úgyhogy csak egy katt volt, és már látom is 😛PPP
Most már a tûzfalasat teljesen kinyomtam, a másiknak meg ugye már elõtte is engedélyezve volt ez a banner, úgyhogy csak egy katt volt, és már látom is 😛PPP
Szeva!
Gyorsan belenéztem a log-ba, és teli volt ilyen bejegyzésekkel:
"<03.06.2005 13:31:55>03.06.2005 13:31:55> Whitelist violation (readme.txt) from (slot #10) $2Z$1e$2D"
Na most az a helyzet, hogy az FCData-ban NEM tárolhatsz az alapfájlokon, és a zzFarCryMP.pak-on kívül más fájlt, könyvtárt, semmit... 😊A fenti kis idézésben meg lehet látni, hogy pl van egy bizonyos readme.txt,(is) amit szintén nem odavaló. 😛
Szóval majd pucold ki az egészet, és csak ezek a fájlok legyenek benne:
Localized (Könyvtár!)
CCGF_CACHE.PAK
effects.pak
Music.pak
Objects.pak
Objects1.pak
Objects2.pak
Scripts.pak
Shaders.pak
Sounds.pak
Textures.pak
Textures1.pak
zzFarCryMP.pak
Én meg majd ha kicsit összekaptam magam, akkor részletesebben is átfutom a log-okat, mert most csak belenézegettem, és ezeket szúrtam ki hirtelen.
Gyorsan belenéztem a log-ba, és teli volt ilyen bejegyzésekkel:
"<03.06.2005 13:31:55>03.06.2005 13:31:55> Whitelist violation (readme.txt) from (slot #10) $2Z$1e$2D"
Na most az a helyzet, hogy az FCData-ban NEM tárolhatsz az alapfájlokon, és a zzFarCryMP.pak-on kívül más fájlt, könyvtárt, semmit... 😊A fenti kis idézésben meg lehet látni, hogy pl van egy bizonyos readme.txt,(is) amit szintén nem odavaló. 😛
Szóval majd pucold ki az egészet, és csak ezek a fájlok legyenek benne:
Localized (Könyvtár!)
CCGF_CACHE.PAK
effects.pak
Music.pak
Objects.pak
Objects1.pak
Objects2.pak
Scripts.pak
Shaders.pak
Sounds.pak
Textures.pak
Textures1.pak
zzFarCryMP.pak
Én meg majd ha kicsit összekaptam magam, akkor részletesebben is átfutom a log-okat, mert most csak belenézegettem, és ezeket szúrtam ki hirtelen.
#16092
Hali emberek csak azt szeretném megkérdezni hogy ha a pb állandóan azzal a hibával kickel hogy File White list akkor mi a tehendõ???
Plz segítsetek thx!!!
Plz segítsetek thx!!!
Ha jó lesz a gépem , nem tudtok kirúgdosni onnann.....
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
*H!C* tagoknak szeretném üzenni hogy figyeljék a clan base calendariumot mert egyre keveseben jelenünk meg ts-en , ami ezen a héten nem nagy gond mert nincs elvileg mecs , de bármi kis funwar is elõfordulhat ezen a héten is , jõvõ héten pedig lesz 4 kõkemény meccsünk , ugyhogy aki ráér kérem feltétlenül jelennyen meg (a mecsnapokon legalább).
Vagy cseréld le az alaplapot vagy ha nem akarod , 2-3 ezer forintért már elég jó hütést lehet venni a chipset-re (én is vettem és sokat jelentett , mostmár jól lehet húzni bent mindent és az alaplap megse érzi).
Na olyan szar már az alaplapom ,hogy kb 10 perc játék után lekapcsol a gép mert eléri a chipset a 80 fokot !!!Holnap viszem szervízbe van nagy tápom meg kurva gyors alaplapom , remélem utána többet tudok majd játszani ....Meg nem szaggat majd mint az állat ...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Van egy word dokumentumom de nincs word-öm , mivel tudnám mégis megnézni esetleg ?
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Miért mész te terepre ??????
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Jó dolog: Már nem kell kimennem terepre (nem fagy szét a <#action>#action>, Rossz: Megfáztam és két napja nem tudok egy jót szundítani...<#vigyor3>#vigyor3>
De gondolom nem erre votál kíváncsi <#vigyor2>#vigyor2>
De gondolom nem erre votál kíváncsi <#vigyor2>#vigyor2>
Én is besz..ptam ! Gondolhatod...De jó megcsinálták ...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Miért haragudnék, csak a pöcörõket lehet így besz*patni... (meg nem igaz az hogy nem lehet bezárni). Tényleg jópofa volt...
Jó , de azért nem haragszol remélem ?
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Max az fps érdekes belõle ugyhogy nem túl jó kiiratni akor inkább vmi külön kis programot pl : fraps-ot érdemes fölrakni és azzal nézni az fps-t (mert a displayinfo a fél képernyõt eltakarja).
#16066
Thx a parancsot 😊
Lenne még kérdésem. Milyen grafikai beállitásokkal lehet eltüntetni a ködöt, hogy messzirõl is lehessen snippázni? Mert 270m-nél nem látok messzebbre 😞
Lenne még kérdésem. Milyen grafikai beállitásokkal lehet eltüntetni a ködöt, hogy messzirõl is lehessen snippázni? Mert 270m-nél nem látok messzebbre 😞
#16065
dvd verziót kellett volna szedni
http://thenamelessphoto.com/
#16062
nem nagyon. pb ki fog baxni csomószor mert abból a verzióból hiányzik pár cucc.
http://thenamelessphoto.com/
Sziasztok, hozzáértõ ember segítségét várom, a kérdésem, hogy a mythes kicsomagolós veziónál is mûkszik-e a faq-ban leírt net-játék módsze?a választ elõre is thx...
#16060
Áhh, még sokat kell fejleszteni rajta! 😛
De LoL jó úton halad 😊
De LoL jó úton halad 😊
#16058
\r_displayinfo 1
http://thenamelessphoto.com/
#16057
Ezeket a statisztikákat, pl FPS, hogy lehet kiiratni? (Amit Mentor linkelt képet)
Én nem! LÁTNI AKAROM!!!! <#mf1>#mf1><#duhos2>#duhos2>
(Senkinek sincs ötlete? <#fejvakaras>#fejvakaras>)
(Senkinek sincs ötlete? <#fejvakaras>#fejvakaras>)
Már láttam, és tudom milyen, emellett nekem is nagyon tetszik! 😊
Csak zavar, hogy nem látom! 😞 Grrr....
Ha van valakinek ötlete, akkor írjon! 😊
Csak zavar, hogy nem látom! 😞 Grrr....
Ha van valakinek ötlete, akkor írjon! 😊
Mellesleg érdeklõdnék, hogy mitõl lehet az, hogy nekem nem jelenik meg a banner? Próbáltam másik böngészõt is, szenvedtem a beállításokkal is, de mégsem akarja megjeleníteni, csak a linkeket...
Jaaaa... a loginos hibaüzi engem is zavar! 😊 Cucliiiii... ha már házigazda vagy, akkor töröld már azokat a HSZ-eket amibe ez a szemét kép van 😊 Amit meg kell azt moderáld, azt szedd ki a linket... :S
THX! 😄DD
THX! 😄DD