Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Ability
#16094
A tûzfalamba van egy bizonyos "hirdetés szûrõ", ez kavart be. Csak én meg nem is gondoltam erre, mert ezt mindig ki szoktam kapcsolni, mert van erre egy jobb cuccom, (most úgy látszik elfelejtettem)és az is fura volt, hogy más topicba látszottak a bannerek, szóval nem is gondoltam eleinte erre. Aztán egyik nap bemérgeltem magam, azt minden szar programot, aminek köze lehet a nethez ilyen szinten azt végig túrtam, és megláttam, hogy az a szemét "hirdetés szûrõ" nincs kikapcsolva 😄DD

Most már a tûzfalasat teljesen kinyomtam, a másiknak meg ugye már elõtte is engedélyezve volt ez a banner, úgyhogy csak egy katt volt, és már látom is 😛PPP
Ability
#16093
Szeva!

Gyorsan belenéztem a log-ba, és teli volt ilyen bejegyzésekkel:

"<03.06.2005 13:31:55> Whitelist violation (readme.txt) from (slot #10) $2Z$1e$2D"

Na most az a helyzet, hogy az FCData-ban NEM tárolhatsz az alapfájlokon, és a zzFarCryMP.pak-on kívül más fájlt, könyvtárt, semmit... 😊A fenti kis idézésben meg lehet látni, hogy pl van egy bizonyos readme.txt,(is) amit szintén nem odavaló. 😛

Szóval majd pucold ki az egészet, és csak ezek a fájlok legyenek benne:

Localized (Könyvtár!)
CCGF_CACHE.PAK
effects.pak
Music.pak
Objects.pak
Objects1.pak
Objects2.pak
Scripts.pak
Shaders.pak
Sounds.pak
Textures.pak
Textures1.pak
zzFarCryMP.pak

Én meg majd ha kicsit összekaptam magam, akkor részletesebben is átfutom a log-okat, mert most csak belenézegettem, és ezeket szúrtam ki hirtelen.
#16092
Hali emberek csak azt szeretném megkérdezni hogy ha a pb állandóan azzal a hibával kickel hogy File White list akkor mi a tehendõ???
Plz segítsetek thx!!!
lac coo
#16091
Ha jó lesz a gépem , nem tudtok kirúgdosni onnann.....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

I love Techno
#16090
<#eljen>Mi volt a gond?

I love Techno
#16089
*H!C* tagoknak szeretném üzenni hogy figyeljék a clan base calendariumot mert egyre keveseben jelenünk meg ts-en , ami ezen a héten nem nagy gond mert nincs elvileg mecs , de bármi kis funwar is elõfordulhat ezen a héten is , jõvõ héten pedig lesz 4 kõkemény meccsünk , ugyhogy aki ráér kérem feltétlenül jelennyen meg (a mecsnapokon legalább).

I love Techno
#16088
Vagy cseréld le az alaplapot vagy ha nem akarod , 2-3 ezer forintért már elég jó hütést lehet venni a chipset-re (én is vettem és sokat jelentett , mostmár jól lehet húzni bent mindent és az alaplap megse érzi).

I love Techno
#16087
Milyen szerverre?

lac coo
#16086
Na olyan szar már az alaplapom ,hogy kb 10 perc játék után lekapcsol a gép mert eléri a chipset a 80 fokot !!!Holnap viszem szervízbe van nagy tápom meg kurva gyors alaplapom , remélem utána többet tudok majd játszani ....Meg nem szaggat majd mint az állat ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

andriska
#16085
thx!

lac coo
#16084
Van egy word dokumentumom de nincs word-öm , mivel tudnám mégis megnézni esetleg ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Iminyó
#16083
A szervereteken eredeti vagy esetleg 'biztonsági másolattal' is fel lehet-e menni?

ati2002
#16082
#16030

----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----

Iminyó
#16081
<#mf3>

Duddits
#16080
<#nyes><#hehe>

andriska
#16079
Miért nem tudom megvátoztatni a render modot?

Iminyó
#16078
Földmérõ mivoltamból...

lac coo
#16077
Miért mész te terepre ??????

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Iminyó
#16076
Jó dolog: Már nem kell kimennem terepre (nem fagy szét a <#action>, Rossz: Megfáztam és két napja nem tudok egy jót szundítani...<#vigyor3>
De gondolom nem erre votál kíváncsi <#vigyor2>

lac coo
#16075
Én is besz..ptam ! Gondolhatod...De jó megcsinálták ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Iminyó
#16074
Miért haragudnék, csak a pöcörõket lehet így besz*patni... (meg nem igaz az hogy nem lehet bezárni). Tényleg jópofa volt...

Duddits
#16073
Sziasztok!

1 hét alatt történt itt valami jó, esetleg rossz dolog?

lac coo
#16072
Jó , de azért nem haragszol remélem ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Iminyó
#16071
Mókásvolt...<#hehe>

lac coo
#16070

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ability
#16069
Na megtaláltam a megoldást...
... most már nálam is látszik a banner <#bee1>
I love Techno
#16068
Max az fps érdekes belõle ugyhogy nem túl jó kiiratni akor inkább vmi külön kis programot pl : fraps-ot érdemes fölrakni és azzal nézni az fps-t (mert a displayinfo a fél képernyõt eltakarja).

grebber
#16067
Lesz ez PS2-re??

Next PC upgrade: 2022

#16066
Thx a parancsot 😊
Lenne még kérdésem. Milyen grafikai beállitásokkal lehet eltüntetni a ködöt, hogy messzirõl is lehessen snippázni? Mert 270m-nél nem látok messzebbre 😞
#16065
dvd verziót kellett volna szedni

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#16064
Jó lesz az oldal, LOL !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ebola75
#16063
kösz, próbálkozok mással

#16062
nem nagyon. pb ki fog baxni csomószor mert abból a verzióból hiányzik pár cucc.

http://thenamelessphoto.com/

Ebola75
#16061
Sziasztok, hozzáértõ ember segítségét várom, a kérdésem, hogy a mythes kicsomagolós veziónál is mûkszik-e a faq-ban leírt net-játék módsze?a választ elõre is thx...

#16060
Áhh, még sokat kell fejleszteni rajta! 😛
De LoL jó úton halad 😊

Iminyó
#16059
/r_displayinfo 1 asszem...
Amúgy királyos az új weboldal (H!C)

#16058
\r_displayinfo 1

http://thenamelessphoto.com/

#16057
Ezeket a statisztikákat, pl FPS, hogy lehet kiiratni? (Amit Mentor linkelt képet)
Iminyó
#16056
Szerinted?<#nyes>

Ability
#16055
Én nem! LÁTNI AKAROM!!!! <#mf1><#duhos2>

(Senkinek sincs ötlete? <#fejvakaras>)
I love Techno
#16054
Csak bohóckodok 😊 <#vigyor3>

Ability
#16053
Már láttam, és tudom milyen, emellett nekem is nagyon tetszik! 😊
Csak zavar, hogy nem látom! 😞 Grrr....
Ha van valakinek ötlete, akkor írjon! 😊
I love Techno
#16052
Nem tudom , de olyan király és szép sajnálhatod hogy nem látod 😊 <#vigyor3>

I love Techno
#16051
És legalább jól jáccott?😊

Ability
#16050
Mellesleg érdeklõdnék, hogy mitõl lehet az, hogy nekem nem jelenik meg a banner? Próbáltam másik böngészõt is, szenvedtem a beállításokkal is, de mégsem akarja megjeleníteni, csak a linkeket...
Ability
#16049
Jaaaa... a loginos hibaüzi engem is zavar! 😊 Cucliiiii... ha már házigazda vagy, akkor töröld már azokat a HSZ-eket amibe ez a szemét kép van 😊 Amit meg kell azt moderáld, azt szedd ki a linket... :S

THX! 😄DD
arty
#16048
ez a topik a hulyen linkelt korabbi BMP-k miatt volt lassu, loginfailedes 😊

Forza.

I love Techno
#16047
én is azt használom😊

I love Techno
#16046
Jó is az a szin 😊

vki
#16045
JA! Én meg nyomkodtam az AltGr+É-t

ACER Aspire 5738ZG