Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Valszeg ott tudnak segíteni, mivel õk írták a programot 😛PP
Vagyis Roadside, az egyik admin, és Õ mindig segít az ilyen bajokon... 😊
Vagyis Roadside, az egyik admin, és Õ mindig segít az ilyen bajokon... 😊
No, igen. Ezért szar a HalfLife 2, DOOM3 páros is. Az a sok hüje monszta. Bár szerénységem szerint az elõzõ kettõ game a nyomába sem ér az FC-nek. Akár hogyan is erõltetik azt sok helyen. HL2 az év játéka? Nevetséges. Azt 1x kínloódtam végig, a doom 3-at 1x sem, ezt pedig most játszom kb6x, persze realisticon. Valószínûleg azért, mert még tegnap is találtam olyan útvonalat pl a treehouse-on, amirõl eddig fingom sem volt. D3-ban, HL2-ben igencsak meg van kötve az ember keze a pálya telsesítésekor. Ebben a játékban nekem a szabadság ill AI jön be legjobban. (Persze a grafika sem kutya. 😊 )
Elfogadhatót én sem tudok..jó lehet hogy ilyen a játék meg illik a story meg minden de igy egyszerüen nem jön be!
Sokkal jobb lenne ha végig emberek lennének..
most nem csak azért mert gyengébbek hanem valahogy nekem ugy jobban teccik 😄
Sokkal jobb lenne ha végig emberek lennének..
most nem csak azért mert gyengébbek hanem valahogy nekem ugy jobban teccik 😄
Ezt már sok mindenkitõl hallottam, de nem értek vele egyet. Esetleg Te kifejtenéd miért? (Mivel mások sem tudtak igazán elfogadható magyarázattal szolgálni.)
A HOC bencs nekem sem enged ezekbe beleszólást ezzel a driverrel. Asszem valamelyik 66.xx-esnél még választhattam SM2.0b és 3.0 között, most nem.
Ha viszont nagyon szeretnél speckó beállításokat, használd a
Three: set 1 Custom config File menüpontot. Szvsz max ebben lehet beállítani a HDR-t a teszthez.
Ha viszont nagyon szeretnél speckó beállításokat, használd a
Three: set 1 Custom config File menüpontot. Szvsz max ebben lehet beállítani a HDR-t a teszthez.
#16135
spec eszembe se jutott a hoc forum.. thx.
#16134
bazz.. prohardware-n próbálkoztam, de senki semmi értelmeset nem mondott.. rakjam fel az 1.3patchet.. kész.. és így egyéként tényleg segítenek mindenkinek, csak nekem nem.. mert nem tudnak. de legyen bepróbálkozom HOC forumon is. nátha ott értelmesebb emberkék vannak.
Miért nem kérdezed meg Tõlük? 😊 Mindenkinek segítenek, adnak tanácsot...
HardwareOC Fórum
Valahol volt neki egy topic, de ott van a keresõ is, csak jól kell beállítani. Ha meg nincs neki topic ( mert még a régi fórumba volt esetleg), akkor nyitsz egyet... 😛
HardwareOC Fórum
Valahol volt neki egy topic, de ott van a keresõ is, csak jól kell beállítani. Ha meg nincs neki topic ( mert még a régi fórumba volt esetleg), akkor nyitsz egyet... 😛
#16132
még mindíg azon vagyok kiakadva,hogy Gors gefjén miért nem jelenik meg hardwareOC FarCry benchmarkban, hogy lehesen választani. se sm3, 2,1 se HDR.. nem értem. Pipeline feloldás elött se, után.. de ha jáccol és very highra raksz mindent akkor sm3.
#16131
hdr-thol kapcsolod be?
#16130
nah, ezt berakom, bocs a modemesektõl.. hogy ennyi kép de marha screenje után ez nagyon LOL

#16128
megkeresem a vízesést,azt megmutizommost mien mx400al.. LOL..
Most OFF-olok egyet:
A kedvenc kérdésemre a válasz (Hogyan kell megközelíteni a táblával jelzett helyet, ha ott gyalogos közlekedik): Jármûve nagy sebessége keltsen félelmet a gyalogosban, hogy csökkenjen a biztonságérzete, és ne akadályozza Önt a továbbhaladásban...
[Yeah, Carmageddon <#hehe>#hehe> <#idiota>#idiota> ]
A kedvenc kérdésemre a válasz (Hogyan kell megközelíteni a táblával jelzett helyet, ha ott gyalogos közlekedik): Jármûve nagy sebessége keltsen félelmet a gyalogosban, hogy csökkenjen a biztonságérzete, és ne akadályozza Önt a továbbhaladásban...
[Yeah, Carmageddon <#hehe>#hehe> <#idiota>#idiota> ]
Nem ma, most igaz, hogy nem mentem melózni, de estem megyek a Petzválba Kersz vizsgára és nem szeretném, ha még 1* kéne mennem
Már a hátam közepén kezdenek kifelé jövögetni, a különbörõ okosságok...
[akkor mér' nem tanulsz kecseg? <#kerdes>#kerdes><#guluszem1>#guluszem1>]
Már a hátam közepén kezdenek kifelé jövögetni, a különbörõ okosságok...
[akkor mér' nem tanulsz kecseg? <#kerdes>#kerdes><#guluszem1>#guluszem1>]
Pier, utolsó elõtti checkpointtól nem messze, az út mellett balra van egy kis folyó, azon kell visszafelé úszni. 😊 Van még egy durva hely, azt is megkeresem mindjárt.
#16121
akkor kira.
#16119
nekem még old's cool névtáblám van.. 😄
#16118
Marha! Holkészült a singles kép? Mentor Sok sikert! ha még nem késtem el vel..
Az elsõ kép realisticon játszott singlebõl származik, ahol nem igazán szoktam nézelõdni, a másodikban 2 erõs játékost lõttem le egymás után, közelharcban. Nálam mindkettõ csodaszámba megy. <#idiota>#idiota>
Hát...Ezt most nem értem... Mi ebben a ritka pillanat ?
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Miért meglepõ, nagyon pöpec játék... Régen nagyon jókataprítottam benne, csak most attól félek hogy 'elszoktam' tõle és <#lama>#lama> leszek <#idiota>#idiota>
<#eljen>#eljen>
Sok sikert! (Akarom mondani kéz és lábtörést... Esetleg egy kalappal? <#conf>#conf>)
Sok sikert! (Akarom mondani kéz és lábtörést... Esetleg egy kalappal? <#conf>#conf>)
Most telepítek remélem jobb lesz a gépem , azt megyek agyonlövök mindenkit...<#eplus2>#eplus2>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Köszi, szerintem szombaton felnézek...
Holnap magyek Kreszre szorítsatok nekem <#guluszem1>#guluszem1><#csodalk>#csodalk>
Holnap magyek Kreszre szorítsatok nekem <#guluszem1>#guluszem1><#csodalk>#csodalk>
mert én is sof2 õztem 1 évet meg most pár hete megint visza visza nézek ja és anak a klának tagja is vok akiké ez a szerver 😊<#vigyor3>#vigyor3>
Konkrétan a SOF2-es BALFASz szerverre gondoltam, kedvet kaptam egy kicsit a pörgõs azonnal ölölõs lövös cucchoz, meg egy kicsi nosztalgia...
#16103
no recoil cheatnek hívják, egy "sima" punkbuster nem véd ellene
#16102
ez a full felbontás nincs lekicsinyítve LOL
Az elég érdekes cheat, hogy nem kell töltenie.. kis elõny, másokkal szemben. tapastalatom szerint csak az ACC,meg az ACP-s szerverek érnek valamit csalásellen ubis punk buster semmit nem ér. 😞 ez van.
Az elég érdekes cheat, hogy nem kell töltenie.. kis elõny, másokkal szemben. tapastalatom szerint csak az ACC,meg az ACP-s szerverek érnek valamit csalásellen ubis punk buster semmit nem ér. 😞 ez van.
#16101
itt egy pic,hogy megymost a FC 😄 

#16100
Ja,mégegy dolog lenne.
Ezt csak érdekesség képpen.
Érdekes cheat-et vettem észre az egyik szerveren.
Egyik francia csóka úgy lövöldözött, hogy nem kellett
közben töltenie. Tehát míg én 2x tárat cseréltem Õ folyamatpssan lõtt.
Pedig punkbusteres szerver volt.
Ezt csak érdekesség képpen.
Érdekes cheat-et vettem észre az egyik szerveren.
Egyik francia csóka úgy lövöldözött, hogy nem kellett
közben töltenie. Tehát míg én 2x tárat cseréltem Õ folyamatpssan lõtt.
Pedig punkbusteres szerver volt.
#16099
Ok! Most kicsit sok a meló, meg mike-om Zsénél van, venni kell egy másikat. meg kifingott a 9600os most mx400van 😄 tök laza. ja meg kikapcsolták a netem, kis félreértés, holnap lövik vissza. jah meg elötte szar volt a procim, azt is csere, aztán fingott ki a vga.. igen..mi jöhet még?! 😄
#16098
Hali!
Szerver indítással kapcsolatban lenne kérdésem.
Van ez a (Far Cry v1.3 Remove LAN IP Restriction.exe) cuccos,
ezzel elértük a cimborámmal,hogy már lárszik a szerver a
hivatalos listában.
Viszont az a probléma hogy nem aktív.(szürkeszinü nem lehet belépni)
Mit kéne még tenni,hogy mûködjön?
Esetleg az UBI-nál regisztrálni kell,hogy aktíválodjon?
Elõre is köszi!
Szerver indítással kapcsolatban lenne kérdésem.
Van ez a (Far Cry v1.3 Remove LAN IP Restriction.exe) cuccos,
ezzel elértük a cimborámmal,hogy már lárszik a szerver a
hivatalos listában.
Viszont az a probléma hogy nem aktív.(szürkeszinü nem lehet belépni)
Mit kéne még tenni,hogy mûködjön?
Esetleg az UBI-nál regisztrálni kell,hogy aktíválodjon?
Elõre is köszi!
#16096
Lac-coo!....felmerült régen a megagirl-es csalásrol készült video...
Az megvan?vagy egy linket tucc adni <#idiota>#idiota>
Az megvan?vagy egy linket tucc adni <#idiota>#idiota>

