Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

torrente
#16195
De mi a története? Tudtok egy oldalt, ahol magyarul le van írva az elõzmény és a 2. rész története?

#16194
most csinálok magamnak új lógot..

#16193
ja! jó kis Codegen táp, kb 1 hónapig se bírta nálam.. pff tiszta sux az egész! mellesleg kicsit instabilak a feszek. Sajna ennyi pénzért ezt kapni..

#16192
jaja. a hl2 története nagyon odavág.

http://thenamelessphoto.com/

andriska
#16191
De multiban a Far Cry sokkal jobb!

#16190
nagyon szépen köszönöm
andriska
#16189
Hát azért...
A HL2 története és hangulata az verhetetelen és kész!

torrente
#16188
Na kezdem behozni az egy éves pc-mentes lemaradásomat. Kipróbáltam a Doom3-at. 1 óra játék után uninstalláltam. Most kezdtem a Half life 2-õt. Ezzel kellett volna elõször játszanom és csak utána a Far Cry-jal, mert akkor lehet hogy élveztem volna a HL2-õt. Így viszont...
Száz szónak is egy a vége: Far Cry verhetetlen! (mégsem egy szó lett a vége 😊 )

andriska
#16187
Van keygen-ed?Ha igen akkor küldd át msn-en Mentornak,ha nincs szóljál és küldök... Csak most nagyon elfoglalt vagy,ha jól látom SoFozol<#beka2>

andriska
#16186
Ha minden igaz erre a cd kulcsra valaki global ban-t kapott.
Itt nézzél másik serialt : serials

I love Techno
#16185
Freeman! te tudod mitõl lehet ez? mer én még életemben nem látam ilyen hibaüzenetet.

Iminyó
#16184
Balfi, ha ráérsz kukkants már be a galériámhoz, nem vágom mi a baja a SoFnak (jobbanmondva már megint a nyavajás P😎...

PyRex
#16183
Szóltam volna elõtte, ha tudtam volna, hogy ilyen tápot akarsz venni 😞 Amúgy ha kapsz egy rendes darabot, akkor lehet, hogy szerencséd lesz, de a Codegen tápok nem a hosszú életükrõl híresek sajna.

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

lac coo
#16182
Ma voltam a boltban elhoztam ismét a tápot mert tegnap megnézték , hogy mûködik-e , és megmondtam a srácnak ha szerinte tökéletes a táp akkor vállalják-e a beszerelést , most viszem szerdána gépet elötte bekapcsolom ,hogy mûködik minden mert váltig állítja hogy szerinte a videokártya a rossz , azt bassza meg ,kiváncsi vagyok mit mond utána ..

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

PyRex
#16181
A válasz (el kell, hogy keserítselek) a CODEGEN szócska. Sajnos szvsz Vargáné és tsa. minõségû tápokat gyárt. Nem ismerek olyan embert, akinek a Codegen táppal ne lett volna gondja. 😞

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#16180
konzol lehoz: \save_game blabla

http://thenamelessphoto.com/

#16179
- Weboldal Letöltései között van valami ilyesmi. Nem próbáltam még.
#16178
2 pálya 4 menet 6 zászló 😊 Meg Nyóc kerék. <#hehe>
#16177
szijjasztok
próbáltam megkeresni itten a kapcsolodó oldalak között hogy hogyan játék közben is savelni de nem találtam,megtudná vki mondani?
kösszi elõre is
XeeN
#16176
Milyen 4 menetbõl? 2 map volt, mi befoglaltunk 5 zászlót a 6-ból, õk meg egyet sem.

#16175
5:0?
4 menetbõl nem rossz. <#hehe>
lac coo
#16174
Mégegyszer nem veszek Abitot . Elég volt egyszer , nem volt jó fél évet ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#16173

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16172

http://thenamelessphoto.com/

#16171
Eredmény: 5-0 nekünk.
Képem nincs. 😛

#16170

http://thenamelessphoto.com/

#16169
A Tegnep esti HIC vs MoS csatáról eredményeket és Képernyõ mentést szeretnénk kérni a szervertért cserébe. Ezt nyugodtan vehetitek zsarolásnak is. <#lookaround><#ravasz1>
arty
#16168
hiába irtuk, hogy IC7 legyen a lap ... 😊

Forza.

I love Techno
#16167
Király <#worship>

I love Techno
#16166
Szerintem ha csak emberek lenének nem lenne ennyire jó , kicsit unalmassá válna végére.(Nyomd végig realistiken! , én is kb 6 szor végignyomtam úgy , de néha még igy is gatyacserén gondolkodok miután váratlanul hátulról egy ütéssel kettébasz valami.<#vigyor3>)

lac coo
#16165
Akkor lassan már be merek ülni melléd a bugiba...<#hehe>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16164
gj 😄

XeeN
#16163
<#eljen><#taps><#eljen><#nezze><#eljen>

andriska
#16162
köszi

Iminyó
#16161
caps ON: SIKERÜLT A VIZSGÁM CAPS off.
Mindjárt jövök és szétszaggatok mindenkit...<#hehe>

#16160
andriska
#16158
Honnan tudok szedni PB-t?

lac coo
#16157
Ez egy Asus P4P800x alaplap ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

XeeN
#16156
Alaplap. Vannak bizonyos szériák (pl ABIT KD7-E) amelyek nem szeretnek biznyos tápokat. A fenti lap pl a codegen tápokat.

#16155
pff.. arra figyeltél, hogy ami a vga-ra megy kábel ne legyen semmi más rákötve? meg ha van multimétered mér le a feszkókat. sose lehet tudni.

#16154
nyomj egy bios resetet hátha
lac coo
#16153
Már a BIOS képét sem látni ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16152
nemtom.. elég érdekes probléma, windowsban is vagy már bootscreennél is?

lac coo
#16151
Na most ilyenkor mi van ? Vettem egy Codegen 400W-os tápot , mikor beleraktuk a gépembe a videokártya csak csíkokat jelenített meg .Ha visszarakom a régi gagyi 300W-ost akkor minden mûködik rendesen .Ha a 400 W-oshoz berakok egy gagyi , kicsi videokarit akkor az is rendesen megy .Gondoltuk rossz a táp , nem ad le megfelelõ teljesítményt azért nem viszi a nagyobb videokarit , visszavittem a boltba ott belerakták egy nagy állat gépbe abba meg minden müködött ahogy kell . ???????????Mi lehet a baj ?????

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

XeeN
#16150
Így is van, de a lehetõségek száma 9, tehát 1-9-ig lehet állítani.

#16149
Ha jól emléxem, nekem azt mondtad, hogy a 7-es HDRLevel a legszebb.

#16148
Csak egy régebbi verzióban lehetett állítani. Most úgy van megoldva, hogy ha mindent maxra raksz, akkor lesz sm 3.0-ád vagy sm 2.0b-d.

#16147
h3h3

#16146
thx..beszélek velük.

andriska
#16145
Most nézem,hogy az oldalatokon nincs is PB.