Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gurubefree
#16247
Akkor biztos találkozunk :-)

ゾルターン

gurubefree
#16246
Köszönöm

ゾルターン

Ability
#16245
Javításokat pakold fel, és nézz rá a VGA driverére! Az elõzõ kérdésedre a választ a bannerben található "Így kell neten játszani" link alatt találod. 😊
gurubefree
#16244
Annyi még , hogy az új kártyámmal / msi nx6600gt /
valami borzasztó a Farcry fekete foltok az épületeknek nincsen színük

ゾルターン

#16242
Este kemény meccs lesz. 😊

XeeN
#16241
<#whatever>

Mindenki alszik? Mi lesz akkor velünk este?

#16240
MI Dikrivel probáltuk a Coop-ot 1.31 es peccsel és ment...nem volt lagos csak az volt a gáz hogy nem irta ki a nevét a társnak ... igy néha lelõttük egymást<#violent>
de jo szorakozás volt<#idiota>
Ability
#16239
... de elõtte kipróbálom a F.E.A.R. multi BETA-t! 😊
Ability
#16238
Nyah...<#vigyor3> Most nekem is elég sok szervert talált! 😊)
Pár percel ezelõtt még 10 sem volt, tegnap estérõl nem is beszélve, amikor kb 3-at talált! 😛

Lépek is, és kihasználom a lehetõséget, amíg lehet... <#vigyor3><#vigyor3><#vigyor3>
#16237
Nekem már elég sok szerver látszik, de egy UBI sem. Remélem új peccs jön ki. 😊

Ability
#16236
Nálam tegnap este óta valami probléma van az UBI-s szerverekkel! Körülbelül 8-10 szerver van csak, és nem vágom, hogy miért?! Nálatok is van ilyen jellegû probléma, vagy az én készülékemben van a hiba?<#vigyor3>
Skiper
#16235
Pingben nincs túl nagy változás a 384 letöltõshöz képest: 16-30 fasza, magyar szerveeken. Külföldieken, ha gagyi a hely, természetesen lagol 😊

gyuri http://gyur6.uw.hu

PyRex
#16234
pingek milyenek amúgy? külföldi szerverek nem szoktak laggolni néha?

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

Skiper
#16233
TVnet ADSL

gyuri http://gyur6.uw.hu

PyRex
#16232
ADSL nem ilyen?

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#16231
természetesen 1536/384 -et akartam írni, miért nem lehet már megváltoztatni az uccsó üzenetet?

steam, origin: ACE_hun

#16230
1536/383 Hol adnak ilyen netet?

steam, origin: ACE_hun

#16229
most mirõl beszélsz? nem értem.. mivan a gépeddel?

lac coo
#16228
Igen , mert tök hülyeségrõl beszélgetünk meg nem ide való !Ilyenem van és kész....Nem lehet mindenkinek méregdrága , csúcsmodell gépe !



(....Egyebet nem tudok mondani ! Kaccsojja ki , legyen szíves....<#idiota>)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16227
mi van kitöröltétek a hozzászólásokat? nem látom amiket elõbb írtam. 😄

lac coo
#16226
Igen .az Asus-al 100 %- os javulás volt : nem szaggat nem melegszik tök stabil....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Skiper
#16225
1536/384-es netem van, 1.31-es játékom, és nem próbáltam 1.31-gyel, nem tudom, hogy megy-e. <#buck>

gyuri http://gyur6.uw.hu

PyRex
#16224
1.3-mal nem fog menni lag nélkül, az tuti, mi 3072/512-es nettel próbáltuk csupán ketten és úgy sem volt jó.

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

arty
#16223
az már nekem meg sincs 😞

1.3 alól probáltuk, ha jol emlékszem ...

Forza.

#16222
coop mod 1.1-es peccsel megy rendesen.

arty
#16221
nekem megy a coop, de sajnos "erõs" net mellett is laggoltunk haverral 😞

adsl 1500/384 volt a szerver, szal valszeg max lanon megy jól, de ott még nem volt módom kiprobálni 😊

Forza.

arty
#16220
igazad van, az ASUS-od bezzeg flottul megy 😉

Forza.

PyRex
#16219
😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

I love Techno
#16218
Nem akarom elkiabálni de végre stabilnak tünik gép. <#buck><#vigyor3><#hehe><#buck>

Bye 10-20 fps.<#crazya><#wave><#integet2>

PyRex
#16217
ezt most mire mondtad? 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

berczy
#16216
Köszönöm szépen, az 1.3-as patch megoldotta!

GigaByte EX58 UD3R, Intel Core i7 D0 2,66@4,2 GHz, OCZ 3x2 GB platinum kit, MSI 760 GTX 2048 GB

Sheke
#16215
nem annyira nagyszám de jó

Le Parkour

#16214
nem kell. elég a sima alap crack.

http://thenamelessphoto.com/

berczy
#16213
Jajj, bocs.. Rájöttem, hogy hülyeségre válazoktam. Szóval hol lehet keríteni 1.3-as crack-et?

GigaByte EX58 UD3R, Intel Core i7 D0 2,66@4,2 GHz, OCZ 3x2 GB platinum kit, MSI 760 GTX 2048 GB

#16212
de. elég 1x crackelni 😊

http://thenamelessphoto.com/

berczy
#16211
És az 1.3-as crack? Gondolom 1.0-as crack nem ok hozzája!

GigaByte EX58 UD3R, Intel Core i7 D0 2,66@4,2 GHz, OCZ 3x2 GB platinum kit, MSI 760 GTX 2048 GB

Seth
#16210
nope...ha már crack van fennt akkor nem.Installáld újra, aztán patch,és 1.3 crack

PSN ID.: Beegabor

berczy
#16209
Biztonsági másolatra felmegy az origi patch?

GigaByte EX58 UD3R, Intel Core i7 D0 2,66@4,2 GHz, OCZ 3x2 GB platinum kit, MSI 760 GTX 2048 GB

Seth
#16208
nekem a 61.77 van fenn+ a 1.3 patch és már jól mûködik. Mondjuk nekem sima 6600 van de ugyanilyesmi volt a hiba. De alõbb rakd fel a patch-t,hátha az is elég neki

PSN ID.: Beegabor

berczy
#16207
71.84-es van. Melyiket kellene szerinted?

GigaByte EX58 UD3R, Intel Core i7 D0 2,66@4,2 GHz, OCZ 3x2 GB platinum kit, MSI 760 GTX 2048 GB

Seth
#16206
A geforce 6600gt a ludas, próbálkozz más driverrel..

PSN ID.: Beegabor

berczy
#16205
Hello!

Olyan kérdésem lenne, hogy mi baj lehet a Fra Cry-ommal, ha szétesnek a texturák, valamint nagyon szarul néz ki még very High-ban is! Alul látható a configom!

GigaByte EX58 UD3R, Intel Core i7 D0 2,66@4,2 GHz, OCZ 3x2 GB platinum kit, MSI 760 GTX 2048 GB

#16204
A far cry coop másnál mûködik???
A térképválasztásnál nincs egy map sem pedig azt írja hogy válasszak pályát. Mi lehet a baja?
torrente
#16203
A fenébe! Ezzel a kis segítséggel egyben el is árultad, hogy meg fogom nyerni a csatát. Lelõtted a poént! <#ravasz1><#eplus2>

#16201
majd gyere ts

I love Techno
#16200
De totál öszefosta magát windofs ugyhogy ujratétel kovetkezik és nincs Far Cry-om 😞 ugyhogy pár napig lehet lazitok 😞

I love Techno
#16199
Kipróbáltam Far Cry-t új procival , elég durván fut 😊

andriska
#16198
Ahogy érzed...

#16197

http://thenamelessphoto.com/

torrente
#16196
Én még nem multiztam, de szerintem single-ben is jobb.