Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#16414
ts-en mindent megbeszélünk 😉

lac coo
#16413
LOL !!! Tuti !!! És ez csak warokra van gondolom .De azért nekem is megmondjátok a jelszót ??? :-))És fizetni nem kell érte vagy mi , mert ha igen természetesen beszállok !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16412
----- JAVASLOM MINDENKI NÉZZE ÁT ALAPOSAN AZ UBISOFT SZERVERLISTÁT!!! ----- 😉

#16411
+nézem

http://thenamelessphoto.com/

#16410
Még egy kérdésem lenne. A farcryhq -ról ti simán tudtok letölteni? Mert miután kiválasztom a letöltendõ file-t és ráklikkelek a letöltéshez megnyit egy üres oldalt és nem csinál semmit sem, pedig be is jelentkeztem az oldalra.
#16409
asszem ige.
csak pár x használtam.
és régen.

http://thenamelessphoto.com/

#16408
Köszönöm!
Meg is találtam. Ezt egyszerûen feltelepítem és a játék elindítása után a mods-ban kiválasztom?
#16407
mert nem is lehet.
van egy mod a farcryhqn azzal lehet csak godozni.
farcryhq

http://thenamelessphoto.com/

#16406
Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám, hogy nem tudok sérhetetlenséget elõvarázsolni a játékban. Sem a Dev mode-os backspace sem pedig a god_mod_count=1 beírása a konzolba sem segít. Most harmadszorra, a legnehezebb fokozaton nyomom a catacombs pályán tartok, de az istennek sem tudok továbbjutni és nagyon kezdek feszült lenni miatta. Kérnék mindenkit akinek van valami ötlete a god moddal kapcsolatban, segítsen. Nem szeretnék másnak a savegame-eivel továbbjutni. Köszönöm a segítséget elõre is
PyRex
#16405
Ehhehhe, mazohisták rulez... 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#16404
LoL, +int iszol? Szerintem Cucli belinkelt képe mégiscsak a te szobád volt 😊)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

XeeN
#16403

I love Techno
#16402
Ja meg enek örömére egy kis bor 😊

I love Techno
#16401
ths

lac coo
#16400
<#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ability
#16399
... de persze így is szép eredmény. Gratula. 😊
Ability
#16398
LOL! 😄 Az szívás.... 😊)
I love Techno
#16397
A 6. zászló is majnem megvút de a 3. csipanásnál letelt az idõ <#vigyor3>(pedig már az összes ellenség halott volt)

#16396
qrva jó meccs volt... 😊

#16395
HIC vs. ISEG 5:1

http://thenamelessphoto.com/

PyRex
#16394
tegyé' hozzá még 2 nullát mondjuk.... 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#16393
jaja.. LOL 😄DDDD klántagoknak ingyen, többieknek 120x20as 120Huf, 150x25ös 150Huf
😄

PyRex
#16392
Beindult a logo-biznic... <#vigyor><#worship>
Szerintem megfontolandó lenne pénzt kérni érte! <#nevetes1><#nyes>

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

kisgabo
#16391
kérhetek ilyen FCH Lazarusban? <#puszi>

#16390
Nem. Bazz még sose szültem sünmalacot. De ha temondod biztos qrvanehéz.. 😄<#ijedt>

PyRex
#16389
<#hehe>

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

XeeN
#16388
Miért ne lehetne? Tudod Te, mekkora erõfeszítés kell egy sûnmalac világrahozatalához!? <#eplus2>

#16387
jóak loko<#eljen>

http://thenamelessphoto.com/

PyRex
#16386
LoL!!!

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#16385
dehogy.. nem gondolod? egyébként szülés után van izomláz?<#whatever>

XeeN
#16384
A szüléstõl?

#16383
izomlázam van <#rinya>

#16382
nincs mit testvér..

I love Techno
#16381
Köszi logot!<#eljen>

#16380

http://thenamelessphoto.com/

#16379
rohadt érdekes.. pedig most is online vagyok.. mind1,átdobommailbe.😄 azon már nem múlik
berakom ide, aztleszeded.. azalegegyszerûbb.
ehez mit szólnál?

Ability
#16378
Nem mûködik, viszont UBI alatt már megvannak rá a lehetõségek. Sima MP alatt nem. 😞
lac coo
#16372
LOL ! Szedd már ki a honlapunkról a telefonszámom ! Az nem publikus enyire...<#vigyor>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

MKpowaa
#16371
Õ egy másik volt és csak tényleg beszélgetni akartunk vele<#hehe>

Tudtommal a szeverbann müködik nem??Mondjuk fogalmam sincs

Ability
#16369
Én úgy tudom magyar, egyébként ez a .txt file csak álca. 😛 Nem tud bejutni az IP ismeretében sem, ha meg tudják jól oldani, bár nem tudom, hogy milyen lehetõségek vannak MP alatt. UBI-n nem tud bejutni, mert egyböl ki is bassza a PB, vagy nem tudom már mi a pontos "eljárás", de úgy tudom, hogy ha bannolták, akkor annyi. Nincs tovább a feloldásig azon a szerveren. 😄
#16368
Hi all!
Lenne 2 kérdésem, mert nem vágom 😊 Ez a Cruel gyerek magyar? És tényleg csitelt? Csak mert egy *.txt file van a whitelistbe lejjeb (16320 hozzászolás).

A másik meg hogy mit ér, ha banoljátok a FarCryMP-bõl, konzolról vagy manualconnectel ugy is be tud jönni, ha tudja az IP-t.
#16367
Jaja, gyógyulj meg minél hamarabb 😉

#16366
Jobbulást Laccoo!

Ability
#16364
Gondoltam én, hogy nem csak elbeszélgetésre lesz elkérve az IP-je! És ez a mail dolog is gyanús volt! 😄

De nem gond, majd ha látok én is csítert, vagy valami nagyon tajparaszt embert, akkor küldöm az IP-jét is! 😛PPP

(mert ugye a 'szerverbann'-ra nincs lehetõség)
lac coo
#16363
Nekem is ! ( Beteg vagyok mint az állat....)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Duddits
#16362
Gorsal-é?

#16361
az egy kis sündisznó.

#16360
h3h3, lol

Duddits
#16359
Ti csináltátok a Far Cry mp-t amit az egész világ használ a netes játéknál??

MKpowaa
#16358
Ilyesmikre nekem nincs idöm 😊)