Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Duddits
#16466
DC++-t soha nem használtam, nem is fogom!
Nem ismerés kérdése. Megvan nekem is a DVD-s, de valamiért a regsetupnál megáll, kiír valamit és nem megy tovább.

andriska
#16465
Egyébként is ott DC++.Elõször én is onnan szedtem.Sokmindenkinek megvan...

Tomo15
#16464
A wanadoo-n hibásan van rajta... inkább vedd meg eredetibe...
andriska
#16463
Macera...A cd-s verzió szar,ezért marad a dvd.Mivel sok mindenkinek nincs dvd írója ezért ez nem olyan egyszerû.Szal nagyon sok minden 'nehéz benne'.Ez nem egy 1cd-s játék...Ráadásul úgy hogy nem is ismerünk...

Duddits
#16462
De nem fogok fizetni a Wandora! Torrenttel meg nem fogom 1 hétig tölteni. Ennyi idõ alatt el is küldhetted volna, nem tudom mi a nehéz benne.

andriska
#16461
Azóta már 6X letöltötted volna...

Duddits
#16460
Nem akarok 16 órát tölteni... Valaki igazán elküldhetné... Meghálálom valahogy.

vki
#16459
Szedd le innen.
Fizetõs, de legalább lejön.
Vagy ha nem, marad DC vagy Bittorent.

ACER Aspire 5738ZG

Duddits
#16458
Hááát.... Én postára gondoltam, vagy személyesen...<#nyes>

magus755
#16457
Sziasztok ha valaki játszani akar neten és megvan neki eredetiben akkor általában este Magus serverként futok a jelszó:magus gyertek ha akartok és nyomjuk a gamet!

az légy aki vagy;és add mindig önmagad!!

Iminyó
#16456
E-mailban jó lesz? <#nyes><#idiota>

#16455
jo ok csak egy ötlet volt..

&#8222;Az ember jel lemét leginkább az mutat ja meg, hogy mi t tar t nevet sége snek. &#8221;

Duddits
#16454
Tudom. De most vettem RAM-ot, meg billentyût. Ha vennék egy játékot, teljesen csõdbe lennék.

#16453
szio!
inkább vedd meg sokkal jobb nekemis a héten jött meg nagyon gut és nincsen vele illen gond.
nembeszélve a neten böngészhetsz a szerverek között mert van annyi mint állat..

&#8222;Az ember jel lemét leginkább az mutat ja meg, hogy mi t tar t nevet sége snek. &#8221;

Duddits
#16452
Ha valakit szépen megkérdek, nem küldene nekem egy példányt a DVD-s verzióból?? Az istenért sem tudom az enyimét felrakni! Mindig a regsetup-nál vagy minél áll meg a legvégén!

PyRex
#16451
Cucli bek@thatod... A tõgyõmet mé szetted kiö???

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

lac coo
#16450
Kijelentem ország és világ elött : ha én egyszer topic házigazda leszek élet és halál ura leszek !!!<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

I love Techno
#16449
Cucli ne törölgess mert lázadunk és meglincselünk Ezt veheted fenyegetésnek <#vigyor3><#violent><#kocsog><#hehe>

#16448
voálá<#vigyor1>

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#16447
Mégegyszer kitörli valaki a hsz-emet , telerakom a topicot Balázs Pali képpel !!!!<#eplus2>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

PyRex
#16446
Sallala I'm the Milkman

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#16445
Meg a te mondtados sem. Meg az enyém sem, a francba 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

XeeN
#16444
A tehéntõgy több helyet zabál, mint a 2 mondatos hszem... Ráadásul qvára off... Ez alól a te képed sem kivétel.

I love Techno
#16442
I would like same milk from the milkman's wife's tits....<#vigyor3><#buck><#hehe>

I love Techno
#16441
Segiccsek megfejni?Meggazdagszunk belõle😊

I love Techno
#16440
Pedig a jó kis tejecske amit iszol onnét gyün <#finom>

#16439

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#16438
Cucli ! Te törölted ki a hsz-emet , vagy csak magától eltünt ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

PyRex
#16437
nemtom, miért mi a gond vele? Mármint a chelloval?

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#16436
lol ez nagyon gázz ez a tehéntõgye.. 😄 pesti gyerek vagyok nem bírom én az ilyet.. 😄

#16435
ja ezt már mondtam? <#nyes> lol

#16434
de egyébként iszonyú undortó

#16433
neked is baszakodik most a csello? mert nálam igen..

http://thenamelessphoto.com/

#16432
pfú bameg de undorító LOL, gumiszobába perverzkedjünk sztem tovább . LOL <#nevetes1><#nevetes1>

PyRex
#16431
Senkinek nem tetszik az eres tõgyöm? <#mf1><#mf1><#mf1>

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#16430
köszi!😊

XeeN
#16429
igen. (Ha warez DVD-d van)

#16428
Mármint, ami az 1.0-ás verziójú DVD-n van?

XeeN
#16427
Nem kell hozzá új crack. UA mint a sima crack...

#16426
Egy 1.31-es no-cd crack-et valaki belinkelne ide?

Ability
#16425
Háááttt ez a szemét Randy ma is alkotott! Alaposan szétkéne már verni egyszer a pofáját! Grrr....
XeeN
#16423
Jah, csak az a gáz, h Airstripen nem játszottam (tehát 4-en voltak a H!C-esek)

azaz Airstripen SOL: H!C 3:0
Jungle SOL: H!C 0:3...

#16422
sol vs hic 3:3!

http://thenamelessphoto.com/

#16421
Hali!
#16368 : Igen ez a Cruel gyerek tényleg magyar,és nem chet-elt!!! 😊
#16320 : white list-el tényleg kiszokot dobni némelyik szerver,
de nem értem miért mert nincs is moddesc.txt az egész
winyómon...

Következtetés : a PB egy nagy Xar!!!
Fõleg arra jó,hogy kidobáljon.
Aki cheat-elni akar, az úgyis tud..
Ennyi.
Csákó-Brékó!!! 😊
#16420
dede 😛

PyRex
#16419
<#worship> chello <#worship>
<#worship> H!C <#worship>
<#worship> radiomax <#worship>


<#ravasz1><#nyes><#vigyor>

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#16418
de <#hawaii>
pingem nagyon baba..
csello powa 😄

http://thenamelessphoto.com/

I love Techno
#16417
"LoL, +int iszol?" Mért beszélgecc magaddal?<#vigyor3>
Nem az nem az én szobám volt az enyémben még nem ér addig de csak mert jóval nagyobb az alapterülete 😊<#wink><#pias><#buck><#smile><#circling><#hehe><#vigyor3>

PyRex
#16416
lol, csak nem? 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

kisgabo
#16415
<#bee1><#wilting>