Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#16522
Cucli töröld már az offtopic hszeketö!2222222

PyRex
#16520
Poltok börszdéjötõ LeftDick! 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

Iminyó
#16515
Ezek a mai fiatalok... <#csodalk><#vigyor3>

BSZ, Balfi.
HL2 multi?

I love Techno
#16514
18.elõtt se vettetem meg a <#pias> <#crazya><#vigyor3><#hehe><#lookaround>

#16513
(még jó, hogy nem amerikai vagy, mert akkor csak mostantól ihatnál alkoholt) 😄

#16512
Boldog szülinapot Balfi!
Igyál kicsit, aztán ötösével öld az instincteseket 😉

I love Techno
#16511
<#worship>

I love Techno
#16510
Köszönöm szépen 😊 Ma este boldoggá tehettek 😊 , persze nem kell rosszra gondolni <#wink> , csak nyerjük meg a háborút. <#worship>

#16508
Tüzfal? Esetleg fel kéne csatlakozni a netre? 😄
gurubefree
#16507
Hello

Olyan gondunk lenne , hogy minden egyes dolog felrakása 1.3 1.31 stb... után sem látni a servereket. Nálam müködik minden a cimbimnél nem.
Mi lehet a baj?????

Köszi

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

lac coo
#16506
Ja ..Boldog szülinapot !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

XeeN
#16505
Nem a bin3-be kell másolni, hanem a Windows/system 32-be (vagy win gyökérbe)...

Ability
#16504
BSZ! 😄
#16503
Pótok szülinapot Balfi 😊

http://thenamelessphoto.com/

I love Techno
#16502
😊

andriska
#16501
BSZ Husss! 😊

MKpowaa
#16500
oké, nekem elsõre ez jött le a hozzászolásodból

Ability
#16499
Egy kicsit Te is! 😉

Én nem úgy gondoltam, hogy ha mi elmegyünk, akkor egybõl vége az egészen. Én csak azt mondtam, hogy az MP így is rohamosan vezsít a 'népszerûségébõl', és ha mi elmennénk, akkor nem lenne egy állandó szerver sem, így még több játékos hagyná ott MP-t, fõleg ahogy Te is mondtad: "jönne velünk a magyarok nagy része". Bár most ott van ati szerveretek is, ami állandónak néz ki (nem tudom meddig lesz), szóval életbe lehet még tartani egy darabig, de gondolom ez egyértelmû, és én erre próbáltam rávilágítai: elõbb- utóbb a nagy nép ott fogja hagyni, és pár játékossal meg már biztos nem éli túl. Fõleg, hogy nagyon "üldözik" az egész MP-s cuccot!

😊
I love Techno
#16498
looooooooooooooool msn-en<#mf1>

I love Techno
#16497
dc böl szedtem és nem sokal utána hogy megjelent játék vmikor tavaszal

I love Techno
#16496
nem nettõl függ csak nem volt meg lanosnak... meg persze nem folyamatosan ment

I love Techno
#16495
Akkor semmi kép se tudok átugrani vele 😊

#16494
Én egy délután alatt leszedtem...és este már jácottam is...
Nemértem mért várod hogy elküldjék...sokkal egyszerübb belõni akár a dc-t csak a far cry ereéig sz.tem ...
Mire elküldené valaki addigra rég leszeded akár még msn-en is hamarabb átér mint postán <#idiota>
Duddits
#16493
Egészségedre. Jó neted lehet, hogy 1 hónapig töltötted.

Duddits
#16492
Én se vagyok Pesti, érdi vok. <#nyes>

#16491
Sziasztok.Tudna nekem valaki erre választ adni? Feltöltöttem a haveromnak a Far Cry-t ami ment nállam is.Nem birtam elinditani mert kérte mág pluszba a 4 db dll.fájlokot. Letöltöttem,azt is bemásoltam a bin32-be,utána rámásoltam az ikont is.Mikor el akartuk inditani,mostmár nem irt ki semmit de 2másodpercig gondolkozik mint amikor el akar indulni a játék,aztán semmi sehol.Tud valaki erre magyarázatot? Elöre is kösszönöm.
MKpowaa
#16490
Cak egy kicsit értettél félre én nem azt mondtam hogy ha elmentek akkor vége, le lehet húzni a rolót meg minden csak azt mondtam hogy az egy újabb koporsó szög lenne a tört multinak (szinte az összes magyar menne veletek) de korántsem lenne vége (forgalmas hely meg mindig van) csak a "készítõk" idegei vetthetnek véget ennek én ezt hiszem.LumberJack is egy kicsit besokalt de már jelezte hogy ha kitisztulnak a dolgok visszajön... mondjuk ezt helyzettet távolról sem lehet látni ... 😛

#16489
látom elvagy<#idiota>
próbálj egy kommentbe összesûríteni mindent<#idiota>

http://thenamelessphoto.com/

I love Techno
#16488
Ha BP-ti lennék még lehet át is vinném csak hogy befejezd a lámázást 😊

I love Techno
#16487
Az elküldéshez meg anyi hogy nem muszály az eredetit atküldeni ki is lehet irni 😊

I love Techno
#16486
meg amugy meg aki képes összerakni olyan gépet hogy far cry fusson akor az a 4000 forint az kutya fasza ahoz képest....

I love Techno
#16485
aztan jachacc....

I love Techno
#16484
most szerinted melyik a jobb nem letölteni és nem jácani vele vagy letölteni és majd csak lejön...

I love Techno
#16483
Én kb 1 hónapig töltöttem....

Duddits
#16482
Értem én, én se szívesen adnám oda az eredetim.... De én nem vagyok olyan mint a többi görény aki tönkreteszi, vagy nem adja vissza...

Ability
#16481
Elhiszem, és értem én. Csak neked kéne megérteni, (és ezért kötözködök) hogy nekünk meg nincs merszünk egy tök idegennek odaani (fõleg hogy eredeti 😄), de egyébként is...

Te azt mondod, hogy nem érted miért esik nehezünkre elküldeni. Én meg azt mondom ennyi erõvel, hogy: nem értem miért esik nehezedre kérni a szülõktõl egy kis pénzt.

... és ne is válaszolj rá, tudom mi lenne, és meg is értem, mindössze azt akarom elérni, hogy gondold már végig mit is kérsz, és miért nem kapod meg.

PEACE! 😊
Duddits
#16480
Tudod, még nincs önálló keresetem amibõl megvegyem! <#mf3>

Ability
#16479
LOL, de szemét vagyok, bocs! 😄
Ability
#16478
Nézd nem hiszem, hogy 3990Ft,- kész anyagi csõd lenne, de tudod erre nem tudok mást mondani, mint hogy egyéni szoc. probléma. De azt ne várd el, hogy majd elküldjük póstán, mert most vettünk RAM-ot meg billentyût, és nincs pénzem a póstára. 😄DD Ugye azt meg nem lehet, hogy Te fizeted, mert te is most vettél RAM-ot meg billentyût! 😄
Duddits
#16477
Tudod, most vettem RAMot, meg billentyût... A RAM az meg szar, szûval vihetem vissza.

Tomo15
#16476
Na én is megrendeltem ma ennyit csak megér<#nyes>
kisgabo
#16475
nekem van cd-s verzió, gyári, tökkéletes. 3500

fizetõs ftp-rõl eszedbe ne jusson letölteni, és az ilyen jellegû tevékenységet nyilvánosan ne is hangoztasd...

magus755
#16474
Én is ezért vettem meg és nem bánom!

az légy aki vagy;és add mindig önmagad!!

Ability
#16473
Talán még a No- Fear klán életben tarthatja, most 2 szerverük is megy, ami úgy néz ki, hogy állandó, de hidd el, jobban jársz, ha megveszed. 😉
Ability
#16472
Duddits: Hát nemtudom, hogy Te hogy vagy vele, de szerintem az alapelgondolás, hogy majd valaki elküldi neked is szar. 😄 MErt még ha haver lennél, és ismernénk egymást, akkor érted mehetne, de így nem tudom mit vársz, hogy majd egy vad idegen elküldi? LOL

Inkább vedd meg. Úgy is meg kell. Far Cry MP meg fog szünni! Folyamatosan támadás éri, ma reggel fel is dobta a talpát, csak aztán 'újraélesztették'. 😄
Mondhatni, hogy ha nem érné, akor is meg fog szünni, mert mi hamarosan megyünk a hivatalos szerverekhez, és akkor velünk lezárul az MP. Mi vagyunk ott egyedül, aki életben tartja. No- Fear - Adam is megmondta, mi vagyunk az egyedüli állandó szerver, ha mi elmegyünk, akkor annak annyi. Mert hát ugye a Scarface is megszünt MP alatt lenni. Az összes többi szerver olyan, hogy csak idõnként megy, szal, ha nem is szünik meg, forgalmas hely biztos nem lesz. 😛

És most én teszem fel a költõi kérdést: "Nem tudom miért esik nehezedre megvenni?!" Már nem drága, szal rajta.
magus755
#16471
Sziasztok ha valaki játszani akar máma este az jöhet
Server:Magus server(hungary)jelszo:magyar

az légy aki vagy;és add mindig önmagad!!

andriska
#16470
Leírtam...

Duddits
#16469
Egészségedre. Nem tudom mi esik nehezetekre abban, hogy elküldjétek.

magus755
#16468
Valamiért meg kell szenvedni ha játszani akarsz én is inkább kinyögtem az árát és ime meg lett az eredmény!

az légy aki vagy;és add mindig önmagad!!

andriska
#16467
Ha nem használsz dc++-t,akkor így jártál...Wanadoo-ra 200FT-ért regisztrálhatsz.