Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#16522
Cucli töröld már az offtopic hszeketö!2222222
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
18.elõtt se vettetem meg a <#pias>#pias> <#crazya>#crazya><#vigyor3>#vigyor3><#hehe>#hehe><#lookaround>#lookaround>
#16513
(még jó, hogy nem amerikai vagy, mert akkor csak mostantól ihatnál alkoholt) 😄
#16512
Boldog szülinapot Balfi!
Igyál kicsit, aztán ötösével öld az instincteseket 😉
Igyál kicsit, aztán ötösével öld az instincteseket 😉
Köszönöm szépen 😊 Ma este boldoggá tehettek 😊 , persze nem kell rosszra gondolni <#wink>#wink> , csak nyerjük meg a háborút. <#worship>#worship>
#16508
Tüzfal? Esetleg fel kéne csatlakozni a netre? 😄
Hello
Olyan gondunk lenne , hogy minden egyes dolog felrakása 1.3 1.31 stb... után sem látni a servereket. Nálam müködik minden a cimbimnél nem.
Mi lehet a baj?????
Köszi
Olyan gondunk lenne , hogy minden egyes dolog felrakása 1.3 1.31 stb... után sem látni a servereket. Nálam müködik minden a cimbimnél nem.
Mi lehet a baj?????
Köszi
ゾルターン
Ja ..Boldog szülinapot !
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
#16503
Pótok szülinapot Balfi 😊
http://thenamelessphoto.com/
Egy kicsit Te is! 😉
Én nem úgy gondoltam, hogy ha mi elmegyünk, akkor egybõl vége az egészen. Én csak azt mondtam, hogy az MP így is rohamosan vezsít a 'népszerûségébõl', és ha mi elmennénk, akkor nem lenne egy állandó szerver sem, így még több játékos hagyná ott MP-t, fõleg ahogy Te is mondtad: "jönne velünk a magyarok nagy része". Bár most ott van ati szerveretek is, ami állandónak néz ki (nem tudom meddig lesz), szóval életbe lehet még tartani egy darabig, de gondolom ez egyértelmû, és én erre próbáltam rávilágítai: elõbb- utóbb a nagy nép ott fogja hagyni, és pár játékossal meg már biztos nem éli túl. Fõleg, hogy nagyon "üldözik" az egész MP-s cuccot!
😊
Én nem úgy gondoltam, hogy ha mi elmegyünk, akkor egybõl vége az egészen. Én csak azt mondtam, hogy az MP így is rohamosan vezsít a 'népszerûségébõl', és ha mi elmennénk, akkor nem lenne egy állandó szerver sem, így még több játékos hagyná ott MP-t, fõleg ahogy Te is mondtad: "jönne velünk a magyarok nagy része". Bár most ott van ati szerveretek is, ami állandónak néz ki (nem tudom meddig lesz), szóval életbe lehet még tartani egy darabig, de gondolom ez egyértelmû, és én erre próbáltam rávilágítai: elõbb- utóbb a nagy nép ott fogja hagyni, és pár játékossal meg már biztos nem éli túl. Fõleg, hogy nagyon "üldözik" az egész MP-s cuccot!
😊
#16494
Én egy délután alatt leszedtem...és este már jácottam is...
Nemértem mért várod hogy elküldjék...sokkal egyszerübb belõni akár a dc-t csak a far cry ereéig sz.tem ...
Mire elküldené valaki addigra rég leszeded akár még msn-en is hamarabb átér mint postán <#idiota>#idiota>
Nemértem mért várod hogy elküldjék...sokkal egyszerübb belõni akár a dc-t csak a far cry ereéig sz.tem ...
Mire elküldené valaki addigra rég leszeded akár még msn-en is hamarabb átér mint postán <#idiota>#idiota>
#16491
Sziasztok.Tudna nekem valaki erre választ adni? Feltöltöttem a haveromnak a Far Cry-t ami ment nállam is.Nem birtam elinditani mert kérte mág pluszba a 4 db dll.fájlokot. Letöltöttem,azt is bemásoltam a bin32-be,utána rámásoltam az ikont is.Mikor el akartuk inditani,mostmár nem irt ki semmit de 2másodpercig gondolkozik mint amikor el akar indulni a játék,aztán semmi sehol.Tud valaki erre magyarázatot? Elöre is kösszönöm.
Cak egy kicsit értettél félre én nem azt mondtam hogy ha elmentek akkor vége, le lehet húzni a rolót meg minden csak azt mondtam hogy az egy újabb koporsó szög lenne a tört multinak (szinte az összes magyar menne veletek) de korántsem lenne vége (forgalmas hely meg mindig van) csak a "készítõk" idegei vetthetnek véget ennek én ezt hiszem.LumberJack is egy kicsit besokalt de már jelezte hogy ha kitisztulnak a dolgok visszajön... mondjuk ezt helyzettet távolról sem lehet látni ... 😛
#16489
látom elvagy<#idiota>#idiota>
próbálj egy kommentbe összesûríteni mindent<#idiota>#idiota>
próbálj egy kommentbe összesûríteni mindent<#idiota>#idiota>
http://thenamelessphoto.com/
meg amugy meg aki képes összerakni olyan gépet hogy far cry fusson akor az a 4000 forint az kutya fasza ahoz képest....
most szerinted melyik a jobb nem letölteni és nem jácani vele vagy letölteni és majd csak lejön...
Értem én, én se szívesen adnám oda az eredetim.... De én nem vagyok olyan mint a többi görény aki tönkreteszi, vagy nem adja vissza...
Elhiszem, és értem én. Csak neked kéne megérteni, (és ezért kötözködök) hogy nekünk meg nincs merszünk egy tök idegennek odaani (fõleg hogy eredeti 😄), de egyébként is...
Te azt mondod, hogy nem érted miért esik nehezünkre elküldeni. Én meg azt mondom ennyi erõvel, hogy: nem értem miért esik nehezedre kérni a szülõktõl egy kis pénzt.
... és ne is válaszolj rá, tudom mi lenne, és meg is értem, mindössze azt akarom elérni, hogy gondold már végig mit is kérsz, és miért nem kapod meg.
PEACE! 😊
Te azt mondod, hogy nem érted miért esik nehezünkre elküldeni. Én meg azt mondom ennyi erõvel, hogy: nem értem miért esik nehezedre kérni a szülõktõl egy kis pénzt.
... és ne is válaszolj rá, tudom mi lenne, és meg is értem, mindössze azt akarom elérni, hogy gondold már végig mit is kérsz, és miért nem kapod meg.
PEACE! 😊
Nézd nem hiszem, hogy 3990Ft,- kész anyagi csõd lenne, de tudod erre nem tudok mást mondani, mint hogy egyéni szoc. probléma. De azt ne várd el, hogy majd elküldjük póstán, mert most vettünk RAM-ot meg billentyût, és nincs pénzem a póstára. 😄DD Ugye azt meg nem lehet, hogy Te fizeted, mert te is most vettél RAM-ot meg billentyût! 😄
nekem van cd-s verzió, gyári, tökkéletes. 3500
fizetõs ftp-rõl eszedbe ne jusson letölteni, és az ilyen jellegû tevékenységet nyilvánosan ne is hangoztasd...
fizetõs ftp-rõl eszedbe ne jusson letölteni, és az ilyen jellegû tevékenységet nyilvánosan ne is hangoztasd...
Talán még a No- Fear klán életben tarthatja, most 2 szerverük is megy, ami úgy néz ki, hogy állandó, de hidd el, jobban jársz, ha megveszed. 😉
Duddits: Hát nemtudom, hogy Te hogy vagy vele, de szerintem az alapelgondolás, hogy majd valaki elküldi neked is szar. 😄 MErt még ha haver lennél, és ismernénk egymást, akkor érted mehetne, de így nem tudom mit vársz, hogy majd egy vad idegen elküldi? LOL
Inkább vedd meg. Úgy is meg kell. Far Cry MP meg fog szünni! Folyamatosan támadás éri, ma reggel fel is dobta a talpát, csak aztán 'újraélesztették'. 😄
Mondhatni, hogy ha nem érné, akor is meg fog szünni, mert mi hamarosan megyünk a hivatalos szerverekhez, és akkor velünk lezárul az MP. Mi vagyunk ott egyedül, aki életben tartja. No- Fear - Adam is megmondta, mi vagyunk az egyedüli állandó szerver, ha mi elmegyünk, akkor annak annyi. Mert hát ugye a Scarface is megszünt MP alatt lenni. Az összes többi szerver olyan, hogy csak idõnként megy, szal, ha nem is szünik meg, forgalmas hely biztos nem lesz. 😛
És most én teszem fel a költõi kérdést: "Nem tudom miért esik nehezedre megvenni?!" Már nem drága, szal rajta.
Inkább vedd meg. Úgy is meg kell. Far Cry MP meg fog szünni! Folyamatosan támadás éri, ma reggel fel is dobta a talpát, csak aztán 'újraélesztették'. 😄
Mondhatni, hogy ha nem érné, akor is meg fog szünni, mert mi hamarosan megyünk a hivatalos szerverekhez, és akkor velünk lezárul az MP. Mi vagyunk ott egyedül, aki életben tartja. No- Fear - Adam is megmondta, mi vagyunk az egyedüli állandó szerver, ha mi elmegyünk, akkor annak annyi. Mert hát ugye a Scarface is megszünt MP alatt lenni. Az összes többi szerver olyan, hogy csak idõnként megy, szal, ha nem is szünik meg, forgalmas hely biztos nem lesz. 😛
És most én teszem fel a költõi kérdést: "Nem tudom miért esik nehezedre megvenni?!" Már nem drága, szal rajta.
Sziasztok ha valaki játszani akar máma este az jöhet
Server:Magus server(hungary)jelszo:magyar
Server:Magus server(hungary)jelszo:magyar
az légy aki vagy;és add mindig önmagad!!
Valamiért meg kell szenvedni ha játszani akarsz én is inkább kinyögtem az árát és ime meg lett az eredmény!
az légy aki vagy;és add mindig önmagad!!