Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
És a férje tud róla?<#idiota>#idiota>Bár mongyuk ilyen Nõnél én se kérdezném van e vkilye<#puszi>#puszi>.<#worship>#worship>
LOL....Beszálhatnék én is ?
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
ühüm 😊<#worship>#worship><#szeret>#szeret><#finom>#finom><#love11>#love11> és pont ez a filmje egyike a legkedveltebbjeimnek (a korszak amiben jáccódik , a szereplõk , meg olyan jól van megcsinálva az egész)aki látta nem tudom mit gondolt róla de én enyhén mérges , és szomorú lettem a végén. <#sir>#sir>
Õ a legjobb nõõõõõõõõõõõõ!
Õ a legjobb nõõõõõõõõõõõõ!
Ammeg mi? Illetve ki? 😊
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
#16562
régreg lettem keciek!!2 csillag befigyel 😛
http://thenamelessphoto.com/
Mikor kb 1 éve kezdtem játékot nekem is jóval gyengébb géppel sokkal tobb fps-el ment magasabb beálitáson is szóval valószinü az új pecsek meg a lagok zabálják fel az fps-t nagyon most , szerintem szerintem .
#16560
lehet csak 1.31elmultiba ilyen gáz, de 2400mhz-s mobilbarton 1 giga ram.. és semmi.. 10-15fps körül mozgott action-be ha földet néztem vagy ilyesmi.. volt az több is 😄
#16558
Hát nem tudom, tavaly még én is Mx400-assal nyomtam, és a gépem is joval gyengébb volt és csak 512MB memoria, és nem 10Fps-sel ment, rendesen tudtam játszani. Persze nyilván nem lehet összehasonlitani x800-al.
Engem a nõi szereplõ jobban izgat , ha egyáltalán vmelyik hiresebb bevállalna egy ilyen mellékszerepet remélem (elnézést a rossz irásért nem tom hogy kell irni a nevét) Két Bekinszél lessz benne <#szeret>#szeret>
#16555
ja, én is próbálkoztam. 😄 eldöcög singleben. 800x600, kb 10-15FPS ha megmoddold kicsit megy 640x480ban, legalább 20fpssel.. csak ugye eltünik a célkeresz közepe.. kb 15m látsz, szóval max közelharc.. mert távolabbról úgy szendnek le, hogy aztsetudod mi van.. 😄
Az LoL lenne, de kb. ugyanennyire lenne szar Brad Pitt, vagy Tom Cruise is...
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
Az ember mindíg jobbra számít... Uwe Boll nem a jó filmjeirõl híres.De a remény hal meg utoljára..<#idiota>#idiota>
Fõszerepben : Leonardo DiCaprio !!!!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
#16551
<2005-03-30 @ 06:27 - Mantis>2005-03-30 @ 06:27 - Mantis> (kommentek: 2)
A közismert és talán legnagyobb filmes adatbázissal rendelkezõ honlap hasábjaira került fel, hogy mi a helyzet. A helyzet nem más, mintsem, hogy a jelek szerint Uwe Boll úr következõ munkája a Far Cry megfilmesítése lesz, befejezés várhatóan 2006-ban. Bizonyíték itt. (Thanks Overflood from SPyNEWS)
Info: Gamestar
Csak el ne ba****k<#gonosz3>#gonosz3>...
http://thenamelessphoto.com/
#16550
wáá a cool azé egy gef 4 et rakok bele hátha lessz 12 fps, nem grafika miatt fogok vele jáccani.
#16549
menni fog de iszonyat randa lesz meg 10fps garantált
http://thenamelessphoto.com/
#16548
Hali! Elég idiot kérdésem van :megy a game geforce 2 mx 400 on? (1280 mega ram + 2.6 os athon xp van mellette<#hamm>#hamm>)
#16547
asszem a 49000-est és a 49002-es portokat is engedélyezni kell.
#16546
Hi!
Sajnos nem nyert,már azt próbáltam,más ötlet?
Sajnos nem nyert,már azt próbáltam,más ötlet?
#16544
Hi!
Valaki segítsen ,miért nem tudok lanban játszani,mindent úgy csináltam ahogy le van írva és ezt írja ki,hogy 49001 hiba a server nem elérhetõ.<#kerdes>#kerdes>
Valaki segítsen ,miért nem tudok lanban játszani,mindent úgy csináltam ahogy le van írva és ezt írja ki,hogy 49001 hiba a server nem elérhetõ.<#kerdes>#kerdes>
#16542
thanks a lot!! 😊
#16541
#16540
Szóval quicksave-et senki nem tudja hogyan kell??
...amúgy jó taktika az, hogy megvárod, míg a mutánsok egyenként felérnek a kapuhoz. Sõt, a leleményesebbek a hátsó kaput kitámasztják egy székkel és akkor máris vissza tudsz menni ammoért a raktárba...
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
Ehh, honnan tudod, hogy van lift meg fekete tudós, ha nem tudsz eljutni oda? <#mf2>#mf2>
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
#16537
Nos, segítséget kérek mert az legutolsó pályarész a kráterben tele szörnyen mérges mutánsokkal nem tudok átvergõdni rajtuk ti milyen taktikát használtatok. Nagyon gyorsan szétszedneknem tudok eljutni a másik oldalig se, hogy bekapcsoljam la liftet, ami felvisz a fekete tudóshoz.
Köszönöm.
#16536
a 15. pályán járok, de már kezd idegesíteni a quicksave hiánya nagyon, lehet nem challenge fokozaton kellett volna elkezdeni játszani??
#16535
hello az lenne a kérésemm hogy mindajtok légyszives egy olyan weboldalt ahonnan mapokat lehetne letölteni a Multiplayerhez. Ezt az oldalt már probáltam: http://farcry.gamesweb.com de itt pont azok nincsenek amin pl a magyar server megy...
elöre is köszi
elöre is köszi
Fel kell tenni valami nyavalyás dolgot, amivel állítólag lehet quicksavelni. Én nem jöttem rá hogy mûködik, ezért simán végignyomtam. Legalább jobban koncentráltam, mert nem érte meg meghalni.
#16532
hogyan lehet ebben a játékban quicksavet csinálni???
#16529
hi!
Nekem is volt ilyen és újra lekellett töltenem a híbás fájlt.
Nekem is volt ilyen és újra lekellett töltenem a híbás fájlt.
Hi!
Tom,hogy nem ide tartozik de ilyenkor mi van?
a fálj teljesen megvan meg stb... :|
Tom,hogy nem ide tartozik de ilyenkor mi van?
a fálj teljesen megvan meg stb... :|
Abit KV8-pro | A64 3000+ | 512 MB DDR | Geforce 6600GT Az AMD legyen veled! ;)
#16527
Ok.Kösszi.A Win gyökeret hol találom? A többit azt tudom.
#16526
hi!
Skacok gond van, minden szir - szar felrakása után se mûködik a Far Cray,miért?
Xp-m , Sp2-m ,norton antivírus 2004,adaware van fent.Mit kell még esetleg beállítani?
THX.<#confused>#confused>
Skacok gond van, minden szir - szar felrakása után se mûködik a Far Cray,miért?
Xp-m , Sp2-m ,norton antivírus 2004,adaware van fent.Mit kell még esetleg beállítani?
THX.<#confused>#confused>
Cucli nem is tudtam hogy téged éredekel a Splinter Cell 3.
LoL.
Mást is játszol FC-n kívül???
LoL.
Mást is játszol FC-n kívül???
Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...
<#vigyor3>#vigyor3>