Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

I love Techno
#16572
Te LoL a sok filmek nézõje <#worship>!Nem tod õ kicsoda?

I love Techno
#16571
És a férje tud róla?<#idiota>Bár mongyuk ilyen Nõnél én se kérdezném van e vkilye<#puszi>.<#worship>

I love Techno
#16570
Há biztos jobb móka lenne mint a krumpliültetés 😊

lac coo
#16569
LOL....Beszálhatnék én is ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Iminyó
#16568
[/off]Hétvégén itt van nálam ha van kedved ugorj át és bemutatlak neki <#vigyor3>

I love Techno
#16567
ühüm 😊<#worship><#szeret><#finom><#love11> és pont ez a filmje egyike a legkedveltebbjeimnek (a korszak amiben jáccódik , a szereplõk , meg olyan jól van megcsinálva az egész)aki látta nem tudom mit gondolt róla de én enyhén mérges , és szomorú lettem a végén. <#sir>
Õ a legjobb nõõõõõõõõõõõõ!

Iminyó
#16566
Rá gondoltál? <#szeret><#vigyor3>

I love Techno
#16565
Mi mi?

PyRex
#16564
Ammeg mi? Illetve ki? 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

I love Techno
#16563
<#eljen>

#16562
régreg lettem keciek!!2 csillag befigyel 😛

http://thenamelessphoto.com/

I love Techno
#16561
Mikor kb 1 éve kezdtem játékot nekem is jóval gyengébb géppel sokkal tobb fps-el ment magasabb beálitáson is szóval valószinü az új pecsek meg a lagok zabálják fel az fps-t nagyon most , szerintem szerintem .

#16560
lehet csak 1.31elmultiba ilyen gáz, de 2400mhz-s mobilbarton 1 giga ram.. és semmi.. 10-15fps körül mozgott action-be ha földet néztem vagy ilyesmi.. volt az több is 😄

kisgabo
#16559
a logóért hálából <#mf2>

#16558
Hát nem tudom, tavaly még én is Mx400-assal nyomtam, és a gépem is joval gyengébb volt és csak 512MB memoria, és nem 10Fps-sel ment, rendesen tudtam játszani. Persze nyilván nem lehet összehasonlitani x800-al.
I love Techno
#16557
A fõszereplõnek én se tudom kire illene legjobban ez a szerep.

I love Techno
#16556
Engem a nõi szereplõ jobban izgat , ha egyáltalán vmelyik hiresebb bevállalna egy ilyen mellékszerepet remélem (elnézést a rossz irásért nem tom hogy kell irni a nevét) Két Bekinszél lessz benne <#szeret>

#16555
ja, én is próbálkoztam. 😄 eldöcög singleben. 800x600, kb 10-15FPS ha megmoddold kicsit megy 640x480ban, legalább 20fpssel.. csak ugye eltünik a célkeresz közepe.. kb 15m látsz, szóval max közelharc.. mert távolabbról úgy szendnek le, hogy aztsetudod mi van.. 😄

PyRex
#16554
Az LoL lenne, de kb. ugyanennyire lenne szar Brad Pitt, vagy Tom Cruise is...

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

andriska
#16553
Az ember mindíg jobbra számít... Uwe Boll nem a jó filmjeirõl híres.De a remény hal meg utoljára..<#idiota>

lac coo
#16552
Fõszerepben : Leonardo DiCaprio !!!!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16551
Far Cry - lesz!!?
<2005-03-30 @ 06:27 - Mantis> (kommentek: 2)
A közismert és talán legnagyobb filmes adatbázissal rendelkezõ honlap hasábjaira került fel, hogy mi a helyzet. A helyzet nem más, mintsem, hogy a jelek szerint Uwe Boll úr következõ munkája a Far Cry megfilmesítése lesz, befejezés várhatóan 2006-ban. Bizonyíték itt. (Thanks Overflood from SPyNEWS)
Info: Gamestar
Csak el ne ba****k<#gonosz3>...

http://thenamelessphoto.com/

#16550
wáá a cool azé egy gef 4 et rakok bele hátha lessz 12 fps, nem grafika miatt fogok vele jáccani.
#16549
menni fog de iszonyat randa lesz meg 10fps garantált

http://thenamelessphoto.com/

#16548
Hali! Elég idiot kérdésem van :megy a game geforce 2 mx 400 on? (1280 mega ram + 2.6 os athon xp van mellette<#hamm>)
#16547
asszem a 49000-est és a 49002-es portokat is engedélyezni kell.

#16546
Hi!
Sajnos nem nyert,már azt próbáltam,más ötlet?
XeeN
#16545
pl tûzfalnál engedéjezd a 49001-es portot.

#16544
Hi!
Valaki segítsen ,miért nem tudok lanban játszani,mindent úgy csináltam ahogy le van írva és ezt írja ki,hogy 49001 hiba a server nem elérhetõ.<#kerdes>
I love Techno
#16543
Nem hát , hanem realistiken 😊

#16542
thanks a lot!! 😊

#16541
Konzolba beírod: \save_game

vagy: quicksave javítás

#16540
Szóval quicksave-et senki nem tudja hogyan kell??

PyRex
#16539
...amúgy jó taktika az, hogy megvárod, míg a mutánsok egyenként felérnek a kapuhoz. Sõt, a leleményesebbek a hátsó kaput kitámasztják egy székkel és akkor máris vissza tudsz menni ammoért a raktárba...

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#16538
Ehh, honnan tudod, hogy van lift meg fekete tudós, ha nem tudsz eljutni oda? <#mf2>

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#16537

Nos, segítséget kérek mert az legutolsó pályarész a kráterben tele szörnyen mérges mutánsokkal nem tudok átvergõdni rajtuk ti milyen taktikát használtatok. Nagyon gyorsan szétszedneknem tudok eljutni a másik oldalig se, hogy bekapcsoljam la liftet, ami felvisz a fekete tudóshoz.

Köszönöm.

#16536
a 15. pályán járok, de már kezd idegesíteni a quicksave hiánya nagyon, lehet nem challenge fokozaton kellett volna elkezdeni játszani??

#16535
Tomo15
#16534
hello az lenne a kérésemm hogy mindajtok légyszives egy olyan weboldalt ahonnan mapokat lehetne letölteni a Multiplayerhez. Ezt az oldalt már probáltam: http://farcry.gamesweb.com de itt pont azok nincsenek amin pl a magyar server megy...
elöre is köszi
torrente
#16533
Fel kell tenni valami nyavalyás dolgot, amivel állítólag lehet quicksavelni. Én nem jöttem rá hogy mûködik, ezért simán végignyomtam. Legalább jobban koncentráltam, mert nem érte meg meghalni.

#16532
hogyan lehet ebben a játékban quicksavet csinálni???

XeeN
#16531
A dev-frcy.r18 töltsd le még1x.

XeeN
#16530
c:\windows esetleg C:\winnt

#16529
hi!
Nekem is volt ilyen és újra lekellett töltenem a híbás fájlt.
DBoy
#16528
Hi!
Tom,hogy nem ide tartozik de ilyenkor mi van?

a fálj teljesen megvan meg stb... :|

Abit KV8-pro | A64 3000+ | 512 MB DDR | Geforce 6600GT Az AMD legyen veled! ;)

#16527
Ok.Kösszi.A Win gyökeret hol találom? A többit azt tudom.
#16526
hi!
Skacok gond van, minden szir - szar felrakása után se mûködik a Far Cray,miért?
Xp-m , Sp2-m ,norton antivírus 2004,adaware van fent.Mit kell még esetleg beállítani?
THX.<#confused>
Rambo 20
#16525
Cucli nem is tudtam hogy téged éredekel a Splinter Cell 3.
LoL.
Mást is játszol FC-n kívül???

Ha beszólnak neked, állj meg az előtt aki beszólt és mondd: Megyek...

andriska
#16524
Uhh,micsoda tisztogatás volt 😊)

I love Techno
#16523
Köszönöm szépen mindenkinek <#puszi><#worship>