Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Ability
#16674
Cuclikám! Azt hiszem, hogy lassan együtt megyünk snipeolni, függõ lettem, a K) MOD-ban meg egyenesen élvezet!

Nézd meg, egy kis ízelítõ! 😛
#16673
nyomass pár képet a k9 modról plspls 😊

http://thenamelessphoto.com/

I love Techno
#16672
Kösz!

lac coo
#16671
Én úgy csináltam amikor kettõ volt , hogy felraktam simán, majd total commanderrel az egész fc könyvtárat átmásoltam máshová, csináltam hozzá parancsikont azt kész ..

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

I love Techno
#16670
Ability! Most probáltam ki ezt a k-9 cuccot eléggé feldobta a játékomat 😊 élénkebbek lettek a texturák meg a fegyverhangok valami kurva furán jók voltak 😊 plusz kékes zöld szine lett a célkeresztnek amit végre látok is😊<#worship> vki tud vmi kivitelezhetõ dolgot hogy hogy esetleg a gépre vhogy két far cry-t tugyak tenni (mert nem akarok minden klánm mecs elõtt cuccokat pakolászni meg uninstal meg install....) , legalább ezek az uj cuccok elvonnyák a figyelmemet a laggról😊

k8bal
#16669
Akkor szar ez az egész!!! Mert a peccsek álltalában csökkentik a jétlk gép igényét (valamennyire)... (nekem eddig ez volt)

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

I love Techno
#16668
Nálam is ugyan ez volt(van) , gondolom a sok javitás kissé gépigényessé tette a játékot (multinál szaggacc vagy még csak singl-ben tolod? , mert nem akarlak elkeseriteni de ha singlben már gáz van akkor multinál sokszorosan az lesz (szaggatás terén) , a hanghibára nincs ötletem.

soulhunter
#16667
nekem csak annyi a kérdésem,h miért késik a hang?
tök idegesitõ,h anno 1GHz-s gépen töxép volt,meg übermájer,és szaggatás nélkül jáccottam,most meg késik a hang...
lövök 1et,és a durranás csak akkor jön,amikor már becsapodott oda,ahova lõttem,nameg enyhén beszaggat a játék,amikor lövök...
driver probléma nem lehet, unidriver van fenn,és 1 játéknál sincs baj...

bárki tanács?

8800GT,A64 X2 3800+,A8N-E,2GB DDR,SB A2 Razer Db Magma patkány + Logitech Cordless Rumblepad2:) azért van leirva,h mindenki tja,mi a konfigom,ha bajom van...

lac coo
#16666
Hát így nem jó ! Én élõlényt nem hagytam élve magam mögött , úgy játszottam ...ami élt és mozgott azt már azért csak kinyirtam ! ( Mikor jött velem a bige az volt az elsõ , hogy fejbe durrantottam shotgun-nal hogy mit lép rá ....)<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

I love Techno
#16665
Far Cry ban nem gondolkodni kell csak darálni az a jó😊<#idiota>

I love Techno
#16664
Hát igy könnyû 😊

I love Techno
#16663
Bazzzeg már legalább 6szor végigvittem de erre vhogy sose gondoltam (csak kifutottam és elintéztem mindenkit egyszerre , de persze néha 30 adik nekifutásra<#idiota>)

#16662
Cucli 😛

#16660
szívesen

TORO
#16658
ez még jobb 😊
szoknom kell még a játékmenetet

Köszi

XeeN
#16657
Nem kell felmenni a hajó tetejére... A golyószórós szintrõl ellövöd a gumicsónak láncatit, majd beugrasz a vízbe és usgyi.

TORO
#16656
de hülye vagyok, tényleg!!! Ez miért nem jutott eszembe?! <#falbav><#falbav><#falbav>

Köszi!

#16655
lehet véd.
de jobb is mint IE <#vigyor3>

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#16654
a Firefox az böngészõ nem ? Az véd ezek ellen is , vagy mi ,?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16653

http://thenamelessphoto.com/

lac coo
#16652
Menj vissza a hajó orrába (le ) ott van egy gápágyú azzal lõd szét a helikoptert , utána mehetsz felfelé már csak emberek lesznek ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16651
Na nekem nekem pont ez a lan és IP cucc kellene.Arra már rájöttem hogy vannak letölhetõ pályák.

TORO
#16650
még az elején vagyok, de kicsit unalmas a hajóroncs tetejére való kimászás. A létrán állva nem lehet tüzelni? A helikopter is elég gáz, néha ott röpköd a nyílás felett, de legtöbb esetben a roncs mellett várta, hogy elõjöjjek... <#fejvakaras><#lama>

TORO
#16649
Ja, a használt cucc jó ötlet. Nem tudom lehet-e benne bízni...

I love Techno
#16648
asszem vmilyen lan ip-és cuccot meg kell csinálni de már nem emlékszem mit

I love Techno
#16647
Szerintem felesleges ezen gondolkodnod asszem domi-nek valami 6-8 mbites meg feltöltése is aszem mbit felett van , és sokszor még õ laggol legjobban... , az elmult két hétbe rohamos romlást tapasztaltam megint , remélem azért ilyen szar megint mert lecserélnek mindent végre<#idiota> épp most jövök játékból nagypapival kilövök mindenkire 100 golyót és lelõnek kispisztolyal pfff.... lövöm õket össze visza bologat a feje a keze szinte már egyszer sincs a kezébe a fegyver annyi töltényt beszedett (persze a célkereszt nem lesz piros) és egyszer csak irja hogy megint megölt kispisztolyal...

I love Techno
#16646
ths

#16645
Üdv nektek Far cry harcosok!

Nyomatnám a gamet neten meg is van minden,csak nem enged be minden szerverre belépni.Azok kódolt szervereek vagy az alap játékhoz kell még letölteni a 1.30 és 1.31p-ken kívül pályákat vagy egyebet.Más. Ha pl. én csinálok szervert,akkor a haverok hogyan tudnának rálépni? Mert megcsinálom és nem tudnap fellépni. Köszi! R

XeeN
#16644
Használj Firefoxot.

Egyébként jelszó és egyéb keresõ kis genyó.

lac coo
#16643
Fiúk !

Mik azok a Data Miner-ek amiket naponta szedek ki az Ad-aware-val ? Valami vírus vagy spywer ? Vagy csak valami bejegyzés ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16642
Az 1. ClanBase FarCry Nations Cup-ra regisztráltam Magyarországot, Ability kéne beszélnünk messengeren, + vki megadhatná Gore msn címét ^^

arty
#16641
remélem nem haragszol meg érte, de a p(4) celeron sosem volt ász ... 😊 viszont tényleg meg lehet uszni olcson a konfigot, ha pl. használtan veszed ... (ugy is lehet garis cuccot venni).

lap+proc 40bõl meglenne, video másik 40 minimum, ebbõl a 80ból meg lejön, amennyiért eladod a mostani belét 😊

Forza.

#16640
én is igyvoltam mindig kidobált és megszakitotta a kapcsolatot

&#8222;Az ember jel lemét leginkább az mutat ja meg, hogy mi t tar t nevet sége snek. &#8221;

lac coo
#16639
Mennyibe van most egy 10 Mb-es net ? (Talán azzal lehetne Far Cry-ozni "valamennyire" ...)Az ideg szétbasz már a laggtól , és mostmár mindenhonnan dobál is a pb packet lost miatt , pedig 0 a lost-om !<#gonosz2><#mf3>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ability
#16638
LOL! 😄

Én sem, de feltaláltam magam. 😛 Ott van jobb oldalt egy "belépés" panel (community), ott kell rámenni a regisztrálásra. (Registrieren) Aztán ha megvan, akkor a Mod-ok oldalánál kiválaszod a Far Cry K-9 Vision Mod-ot, és ott lesz egy Download starten gombocska. 😄

És igen, csak regizett felhasználó tölthet, de ezt mindta már mondtam volna. 😛 😄
lac coo
#16637
Ha lejött küld már át MSN-en ! Kösze!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

I love Techno
#16636
Te hogy a fuck-ba kell ezt letölteni , regelni kell vagy mi? Nem nagyon vágom a német nyelvet 😞

TORO
#16635
aha
Thx for all
Lépek haza

Ability
#16634
Szóval elég egy 128MB memóval ellátott VGA is, de az 256 bites legyen, és erre nagyon figylej, mert sokakat átvágtak már ezzel, mivel árulnak 128-asat is. 😊
Ability
#16633
Jaja. Kb.

Ami a VGA-t illeti meg szerintem egy 6600GT-t (AGP), vagy egy 9800PRO jó legyen. De utóbbiból ne akarjál 256 MB-osat, tök fölösleg, inkább a memóriasín mérete a lényeg, vagyis 256 bites legyen. (és épp ez a szépséghibája a 6600GT-nek is, mert csak 128bites 😞 )
#16632
20ropi(bruttó, jameg AGPs) egy K8NS-939

http://thenamelessphoto.com/

Ability
#16631
Ja de persze ehhez majd ne azt a alaplapot vedd, amit kiszemeltél, hanem ami támogatja is. Azt is érdemes tudni, hogy a 754-es goglalatú lapok NEM támogaták a duál memóriakezelést. Tehát ezzel számolj, viszont azt is tudnod kell, (és ezért ajánlottam) hogy még így is sokkal jobb eredényeket lehet elérni vele, mint egy bartonnal. Az igazi megoldás még az lenne, ha gyûjtenél egy kicsit, és egy 939-es foglaltú lapot, és procit vennél alá. Ebben már minden jó elérhetõ, csak egy kicsit drágább, és van jövõje. (fejleszthetõség)


Szóval ezt vedd szerintem: Athlon 64 S939 3000+ OEM 25758 / 32197

(én nekem is csak most jutott eszembe, hogy már lement ennek is az ára)

... csak az alaplap kicsit drágább lesz....
TORO
#16630
Athlon 64 3000+ 24804 / 31005

Talán ez lesz.

TORO
#16629
Köszi a tippeket, ha sokba jön ki, akkor még gyûjtök egy kis zsét. Nem akarok szar gépet. Ami most van, az két éve volt ász, most már kismiska. Viszont az NFS UG2, MaxPayne2, Call of Duty 2 stb. simán futnak rajta maxon! 😊

Ability
#16628
Hehe! 😊

Ja, a cerkát gyorsan felejtsd el. Viszont én barcit sem ajánlanék tulságosan, már kiöregedett a tesó. 😄

De mutatok valamit:

Athlon 64 2800+ 21666 / 27082
Athlon 64 2800+ BOX 23108 / 28885
Athlon 64 3000+ 24804 / 31005
Athlon 64 3000+ BOX 27984 / 34980

Igaz ez 'csak' socket754 foglalatú, de még így is jelentõsen jobb, mint egy barcika. 😛

(valahol láttam már olcsóbban is, most csak ezt találtam, ha érdekel majd szétnézel)
XeeN
#16627
Pedig 1000x jobban járnál egy Barcival, mint akármilyen Celeronnal.

TORO
#16626
át kell gondolnom 😊
bartonban nem gondolkodtam

#16625
de figy ha van 20ért 2,5ös barton akkor mért kell 30ért celkót venni?

http://thenamelessphoto.com/

TORO
#16624
DDR 512 MB PC3200 400 MHz 2 db 22 000 Ft

Ez szerintem 1GB Ram, szerintem. A celeron meg olyan amilyen, erre van zsé. De szerintem nem olyan "xar".


#16623
már töltöm 😊.
van benne coop?!

http://thenamelessphoto.com/