Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nézd meg, egy kis ízelítõ! 😛
http://thenamelessphoto.com/
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"
tök idegesitõ,h anno 1GHz-s gépen töxép volt,meg übermájer,és szaggatás nélkül jáccottam,most meg késik a hang...
lövök 1et,és a durranás csak akkor jön,amikor már becsapodott oda,ahova lõttem,nameg enyhén beszaggat a játék,amikor lövök...
driver probléma nem lehet, unidriver van fenn,és 1 játéknál sincs baj...
bárki tanács?
8800GT,A64 X2 3800+,A8N-E,2GB DDR,SB A2 Razer Db Magma patkány + Logitech Cordless Rumblepad2:) azért van leirva,h mindenki tja,mi a konfigom,ha bajom van...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Köszi!
de jobb is mint IE <#vigyor3>#vigyor3>
http://thenamelessphoto.com/
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Nyomatnám a gamet neten meg is van minden,csak nem enged be minden szerverre belépni.Azok kódolt szervereek vagy az alap játékhoz kell még letölteni a 1.30 és 1.31p-ken kívül pályákat vagy egyebet.Más. Ha pl. én csinálok szervert,akkor a haverok hogyan tudnának rálépni? Mert megcsinálom és nem tudnap fellépni. Köszi! R
Mik azok a Data Miner-ek amiket naponta szedek ki az Ad-aware-val ? Valami vírus vagy spywer ? Vagy csak valami bejegyzés ?
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
lap+proc 40bõl meglenne, video másik 40 minimum, ebbõl a 80ból meg lejön, amennyiért eladod a mostani belét 😊
Forza.
„Az ember jel lemét leginkább az mutat ja meg, hogy mi t tar t nevet sége snek. ”
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Én sem, de feltaláltam magam. 😛 Ott van jobb oldalt egy "belépés" panel (community), ott kell rámenni a regisztrálásra. (Registrieren) Aztán ha megvan, akkor a Mod-ok oldalánál kiválaszod a Far Cry K-9 Vision Mod-ot, és ott lesz egy Download starten gombocska. 😄
És igen, csak regizett felhasználó tölthet, de ezt mindta már mondtam volna. 😛 😄
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Ami a VGA-t illeti meg szerintem egy 6600GT-t (AGP), vagy egy 9800PRO jó legyen. De utóbbiból ne akarjál 256 MB-osat, tök fölösleg, inkább a memóriasín mérete a lényeg, vagyis 256 bites legyen. (és épp ez a szépséghibája a 6600GT-nek is, mert csak 128bites 😞 )
http://thenamelessphoto.com/
Szóval ezt vedd szerintem: Athlon 64 S939 3000+ OEM 25758 / 32197
(én nekem is csak most jutott eszembe, hogy már lement ennek is az ára)
... csak az alaplap kicsit drágább lesz....
Ja, a cerkát gyorsan felejtsd el. Viszont én barcit sem ajánlanék tulságosan, már kiöregedett a tesó. 😄
De mutatok valamit:
Athlon 64 2800+ 21666 / 27082
Athlon 64 2800+ BOX 23108 / 28885
Athlon 64 3000+ 24804 / 31005
Athlon 64 3000+ BOX 27984 / 34980
Igaz ez 'csak' socket754 foglalatú, de még így is jelentõsen jobb, mint egy barcika. 😛
(valahol láttam már olcsóbban is, most csak ezt találtam, ha érdekel majd szétnézel)
http://thenamelessphoto.com/
Ez szerintem 1GB Ram, szerintem. A celeron meg olyan amilyen, erre van zsé. De szerintem nem olyan "xar".
van benne coop?!
http://thenamelessphoto.com/