Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
LOoooáááááÁL! <#nyes>#nyes>
Mindjárt csinálok csupa 0-s eredményt. 😛 Szegény program annyira alap, hogy.... <#vigyor3>#vigyor3>
Mindjárt csinálok csupa 0-s eredményt. 😛 Szegény program annyira alap, hogy.... <#vigyor3>#vigyor3>
#16773
rohatt!!22222 ^^
Én mondom,hogy rühellem a csalókat, de ez nem csalás volt, legnagyobb rosszindulattal is csak "kis elõny kovácsolásának" lehet nevezni, meg mit villognék a 10 mp-s idõmmel? <#idiota>#idiota><#lama>#lama>
<#boxer>#boxer><#lama>#lama>
Pöcsök. Ezek után mondjátok, hogy nem csaltok soha. <#mf1>#mf1><#eplus2>#eplus2><#idiota>#idiota>
Pöcsök. Ezek után mondjátok, hogy nem csaltok soha. <#mf1>#mf1><#eplus2>#eplus2><#idiota>#idiota>
#16769
haggy, én inkább nem linkelem az eredményeim... 😛
#16766
Far Cry Insticts megjelenés
Barny, 08:27 - PS2 XBOX - Játék: FPS - ADATLAP - (hozzászólás?)
(Shacknews) Ha már Ubiékkal indítottunk, akkor maradjunk is a házuk táján. A francia kiadó ezúttal hivatalosan is kitûzte a jelenlegi konzolra (konzolokra?) készülõ Far Cry megjelenését, mely ez év szeptemberében várható. Mindazonáltal még mindig nem ismerni pontosan a célplatformokat, viszont az E3 alatt bõvebb infók várhatóak, és a játékot is ki lehet próbálni.
koszos konzolt hanyagolni kéne már nagyon. majd max nextgen konzolokra..
Barny, 08:27 - PS2 XBOX - Játék: FPS - ADATLAP - (hozzászólás?)
(Shacknews) Ha már Ubiékkal indítottunk, akkor maradjunk is a házuk táján. A francia kiadó ezúttal hivatalosan is kitûzte a jelenlegi konzolra (konzolokra?) készülõ Far Cry megjelenését, mely ez év szeptemberében várható. Mindazonáltal még mindig nem ismerni pontosan a célplatformokat, viszont az E3 alatt bõvebb infók várhatóak, és a játékot is ki lehet próbálni.
koszos konzolt hanyagolni kéne már nagyon. majd max nextgen konzolokra..
http://thenamelessphoto.com/
Elég jól hangzik gyere fel msn-re és megbeszéljük a részleteket.20:00 után már biztos itthon leszek.Kösz!
/off:
Ma csináltam egy komplett vírustesztet nem csak olyan gyorskeresést , Egy trójait talált is : az APEH honlapjáról letöltött adóbevallást segítõ cuccban ! LOL!
Ma csináltam egy komplett vírustesztet nem csak olyan gyorskeresést , Egy trójait talált is : az APEH honlapjáról letöltött adóbevallást segítõ cuccban ! LOL!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
#16763
majd kiderul. kiprobaltam HDR-t, tokeletesen mukodik 71.90-es driverrel.
#16762
a konzolos? 😄
ott még az esés is scriptes 😄D
1ik videoban mikor csáveszt kilövök a repcsibõl igencsak szarul esik.
ott még az esés is scriptes 😄D
1ik videoban mikor csáveszt kilövök a repcsibõl igencsak szarul esik.
http://thenamelessphoto.com/
#16761
pont azt irjak hogy scriptmentes.
#16760
jah. ugytudom énis ,hogy Instincts az konzolos scriptes pfuj lesz.
remélem nagyon ,h lesz pc verzió. bár ez lehet már az. nemtom, lol. dejóvolna.
remélem nagyon ,h lesz pc verzió. bár ez lehet már az. nemtom, lol. dejóvolna.
http://thenamelessphoto.com/
#16759
azmeg ez nem lesz gyenge<#szeret>#szeret>
dual mp5 odabasz...
dual mp5 odabasz...
http://thenamelessphoto.com/
#16758
Far Cry Instincts jatek konzolra. A pc-stol elteres: teljesen scrtiptmentes ai -> uj strategiak szuksege stb. Kiemelik a nagy latotavolsagot is. ( de ebben ugye a pc-s sem fukarkodhat)
Ezt nem is mertem voltna odaírni...<#vigyor3>#vigyor3>
[a f*sza televan a koránkeléssel...<#idiota>#idiota>]
[a f*sza televan a koránkeléssel...<#idiota>#idiota>]
#16755
tudtam <#wave>#wave>
#16754
De nem is ez a lényeg , hanem h Cúúncee én vagyok lol <#nevetes1>#nevetes1>
#16751
deszar<#banplz>#banplz><#confused>#confused><#lama>#lama><#taps>#taps>
http://thenamelessphoto.com/
#16750
...miniték!!2222222 😛
#16749
és most...
Mi ??? Vissz<#idiota>#idiota>ajött Balfasz ?
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
pci-expresses a 6600?
Videokártya Club3D ATI Radeon X800XT 256MB VIVO 500/500 96,992 Ft,- 121,240 Ft,-
Videokártya Sapphire Radeon X800 XT 256 Mb VIVO TV 2 év gar. 99,992 Ft,- 124,990 Ft,-
bluefish
Videokártya Club3D ATI Radeon X800XT 256MB VIVO 500/500 96,992 Ft,- 121,240 Ft,-
Videokártya Sapphire Radeon X800 XT 256 Mb VIVO TV 2 év gar. 99,992 Ft,- 124,990 Ft,-
bluefish
Balfi ! Az inno3d 6600GT 128Mb 256 bit kártyát 30 000 -ért tudom hozni .
Egy X800XT-ért jó ár 70 000Ft , mennyi most a boltban ?
Egy X800XT-ért jó ár 70 000Ft , mennyi most a boltban ?
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
#16744
oksa
A HDR kizárólag AA OFF-nál mûködik, de erõsen lelassítja a játékot. Multi alatt bugos, használhatatlan.
#16742
most ugytünik hogy mükszik .Afények eléggé intenzivek, de már nem átlátszó a pálya
#16741
oksa ott is megnézem
#16739
Kösz majd nála is érdeklödök.
Délután biztos itt lesz Marha , õ keni-vágja a HDR-t , majd õ segít .
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
#16737
megnéztem az élsímítás 1*-es ez az alap
#16735
nyugi csávó!!!
#16734
kösz! Legalább már egy normális ember! csak azt szeretném kérdezni, hogy miért van az ha bekapcsolom a HDR-t akkor minden átlátszó lesz?
#16731
Amugy fikázás helyett, inkább segithetnél semmi kedvem hülyeségeken vitatkozni!És ez lac-coo nak is szol.
#16730
ahogy érzed!
most nevessek vagy sírjak? 😄
Abit KV8-pro | A64 3000+ | 512 MB DDR | Geforce 6600GT Az AMD legyen veled! ;)
#16728
Amugy meg van olyan franko aza játék hogy kettöt is megérdemel!!!!
#16727
kösz CSAÁVÓÓÓÓÓÓÓ!!!! NA
Valami nagy tudású nyitott mégegy Far Cry topic-ot !!! Hehehe....
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
