Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Ability
#16774
LOoooáááááÁL! <#nyes>

Mindjárt csinálok csupa 0-s eredményt. 😛 Szegény program annyira alap, hogy.... <#vigyor3>
#16773
rohatt!!22222 ^^

Iminyó
#16772
Én mondom,hogy rühellem a csalókat, de ez nem csalás volt, legnagyobb rosszindulattal is csak "kis elõny kovácsolásának" lehet nevezni, meg mit villognék a 10 mp-s idõmmel? <#idiota><#lama>

XeeN
#16771
<#boxer><#lama>

Pöcsök. Ezek után mondjátok, hogy nem csaltok soha. <#mf1><#eplus2><#idiota>

Iminyó
#16770
Itt az anyém... Eccerû átbaxni <#nevetes1>, csak már nem volt türelmem...

#16769
haggy, én inkább nem linkelem az eredményeim... 😛

Ability
#16768


<#mf1><#mf1><#mf1><#lama>
XeeN
#16767
kicsit OFF:

Reakcióidõ tesztek!

Kíváncsi vagyok az eredményekre. <#vigyor0>

#16766
Far Cry Insticts megjelenés

Barny, 08:27 - PS2 XBOX - Játék: FPS - ADATLAP - (hozzászólás?)

(Shacknews) Ha már Ubiékkal indítottunk, akkor maradjunk is a házuk táján. A francia kiadó ezúttal hivatalosan is kitûzte a jelenlegi konzolra (konzolokra?) készülõ Far Cry megjelenését, mely ez év szeptemberében várható. Mindazonáltal még mindig nem ismerni pontosan a célplatformokat, viszont az E3 alatt bõvebb infók várhatóak, és a játékot is ki lehet próbálni.
koszos konzolt hanyagolni kéne már nagyon. majd max nextgen konzolokra..

http://thenamelessphoto.com/

I love Techno
#16765
Elég jól hangzik gyere fel msn-re és megbeszéljük a részleteket.20:00 után már biztos itthon leszek.Kösz!

lac coo
#16764
/off:

Ma csináltam egy komplett vírustesztet nem csak olyan gyorskeresést , Egy trójait talált is : az APEH honlapjáról letöltött adóbevallást segítõ cuccban ! LOL!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16763
majd kiderul. kiprobaltam HDR-t, tokeletesen mukodik 71.90-es driverrel.
#16762
a konzolos? 😄
ott még az esés is scriptes 😄D
1ik videoban mikor csáveszt kilövök a repcsibõl igencsak szarul esik.

http://thenamelessphoto.com/

#16761
pont azt irjak hogy scriptmentes.
#16760
jah. ugytudom énis ,hogy Instincts az konzolos scriptes pfuj lesz.
remélem nagyon ,h lesz pc verzió. bár ez lehet már az. nemtom, lol. dejóvolna.

http://thenamelessphoto.com/

#16759
azmeg ez nem lesz gyenge<#szeret>
dual mp5 odabasz...

http://thenamelessphoto.com/

#16758
Far Cry Instincts jatek konzolra. A pc-stol elteres: teljesen scrtiptmentes ai -> uj strategiak szuksege stb. Kiemelik a nagy latotavolsagot is. ( de ebben ugye a pc-s sem fukarkodhat)
XeeN
#16757
Ezt fordítsa le valaki plz:

FarCry Instincts 2005 Szeptemberben

Iminyó
#16756
Ezt nem is mertem voltna odaírni...<#vigyor3>

[a f*sza televan a koránkeléssel...<#idiota>]

#16755
tudtam <#wave>
#16754
De nem is ez a lényeg , hanem h Cúúncee én vagyok lol <#nevetes1>

Iminyó
#16753
En sem sokon múlt...

lac coo
#16752
Mi az ??????

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16751
deszar<#banplz><#confused><#lama><#taps>

http://thenamelessphoto.com/

#16750
...miniték!!2222222 😛

#16749
és most...

lac coo
#16748
Mi ??? Vissz<#idiota>ajött Balfasz ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Iminyó
#16747
Tudom, hogy Balfasz voltam <#idiota>, mégy1x SRY...<#lama>

Dikkma
#16746
pci-expresses a 6600?

Videokártya Club3D ATI Radeon X800XT 256MB VIVO 500/500 96,992 Ft,- 121,240 Ft,-

Videokártya Sapphire Radeon X800 XT 256 Mb VIVO TV 2 év gar. 99,992 Ft,- 124,990 Ft,-

bluefish
lac coo
#16745
Balfi ! Az inno3d 6600GT 128Mb 256 bit kártyát 30 000 -ért tudom hozni .


Egy X800XT-ért jó ár 70 000Ft , mennyi most a boltban ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16744
oksa
XeeN
#16743
A HDR kizárólag AA OFF-nál mûködik, de erõsen lelassítja a játékot. Multi alatt bugos, használhatatlan.

#16742
most ugytünik hogy mükszik .Afények eléggé intenzivek, de már nem átlátszó a pálya
#16741
oksa ott is megnézem
Bullet
#16740
Hol nézted?
A driverbe kapcsold ki, ne a játékba.

#16739
Kösz majd nála is érdeklödök.
lac coo
#16738
Délután biztos itt lesz Marha , õ keni-vágja a HDR-t , majd õ segít .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16737
megnéztem az élsímítás 1*-es ez az alap
Bullet
#16736
Kapcsold ki az élsimítást. Talán jó lesz.

#16735
nyugi csávó!!!
#16734
kösz! Legalább már egy normális ember! csak azt szeretném kérdezni, hogy miért van az ha bekapcsolom a HDR-t akkor minden átlátszó lesz?
lac coo
#16733
Na mi van veled ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

I love Techno
#16732
Itt tedd fel a kérdésedet és akkor aki tud fog segiteni....

#16731
Amugy fikázás helyett, inkább segithetnél semmi kedvem hülyeségeken vitatkozni!És ez lac-coo nak is szol.
#16730
ahogy érzed!
DBoy
#16729
most nevessek vagy sírjak? 😄

Abit KV8-pro | A64 3000+ | 512 MB DDR | Geforce 6600GT Az AMD legyen veled! ;)

#16728
Amugy meg van olyan franko aza játék hogy kettöt is megérdemel!!!!
#16727
kösz CSAÁVÓÓÓÓÓÓÓ!!!! NA
lac coo
#16726
Valami nagy tudású nyitott mégegy Far Cry topic-ot !!! Hehehe....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#16725
De semmi gond egyébként majd keresek valami másik nevet magamnak .Mondjuk Jack Carver.....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!