Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Úgy csináltam ahogy mondtad Dikri <#hehe>#hehe>regisztráltam az ip címet stb...
aztán csináltam egy servert és én látom a sajátomat,de csak a LAN oldalon a farcry mappában meg se jelenik.Szóltam a cimbinek,hogy nézze már meg az ip cím alapján,hogy lát-e és csatlakozzon,de õ azt mondta,hogy nem tud,mert nem lát.
A másik furcsaság,hogy az ip címem 212.253.212.124 és amikor megcsinálom a játékot 172.16.140.57:49001-et ír ki.
nem értem már az egészet,én mehetek bárkihez,mert látok mindenkit ,de mások az én serverem nem látják.
Egyébként ha miután létrehoztad a servert és nyomsz esc-et, utána bal oldalt a menükben vissza tudsz lavirozni a multiplayer részbe, és ott tudod megnézni, hogy látszik-e a servered (mivel ettõl nem szeakad meg a játék) és utána vissza tudsz térni is).
De a linken amit lejjebb irtam, ha beirod az IP cimed, és utána a 49001 portot (ez a default), akkor látszodnia kellene.
Ha ezek után sem menne, akkor valami jogosultsági probléma lesz (Pl windows beépitett tüzfala)
De utolsó lehetöségként még add meg a haverodnak az IP-d és probálja manual connectel, mert ha tényleg csinálsz servert, akkor hiába nem látszik, akkor is be fog tudni menni. És ha nem, akkor megint csak nálad a hiba.....
Remélem kimeritõ voltam 😄
nem látják a szerverem,sajnos pedig mindent úgy csináltam ahogy kell és mégsem.
kösz
Elegem van ebbõl a szarból !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(Na , most jól kidühöngtem magam ...)
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Csak azt nem értem hogy páran miért tudnak olyan jól játszani , ez az internet vagy szerver pofára adja a sávszélt vagy mi ?Forma 1-ezni meg gond nélkül tudok még külföldön is pedig nagyon magas a net igénye és a 22 autó a pályán az se csekélység ,nem kevesebb adat mint az FC...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Ilyenkor az az adat , hogy én ott csapkodok a késsel valahol elveszik ? Ez a pocket lost ?
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Pozicionális sebesség: 34 pont
asszem ezt a CS:S teszi <#mf1>#mf1><#mf1>#mf1>
Hogyan nézhetem meg?
Be regisztráltam és mégsem tudok saját játékot létrehozni,miért?
csak az ip-címet kell beírni és kész?
ha lehet egy kicsit bõvebben.
köszi<#zavart2>#zavart2>
http://thenamelessphoto.com/
részleteket elmondom TSen <#vigyor2>#vigyor2>...
most nincs idõm pusza
De ha beregisztrálod az IP-d itt akkor tuti fog látszani, de kell ám sávszél is , ha sok játékos megy!
http://www.zoutkamp.net/fcmp/
Volna egy kis problema,nem tudok szervert nyitni,vagyis tudok csak nem jön hozzám senki,valószinû,hogy nem látnak,miért?
Már a vírusirtót is leszedtem a géprõl,mert eddig azért nem tudtam lanban játszani és persze letöltöttem a szerver indításához szükséges patchet.
kösz<#szomoru1>#szomoru1>
(Bummm a tejbe...)
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Kéz és lábtörést , remélem megbuktatnak , és hajléktalanként végzed ....<#idiota>#idiota>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
megközelítõleg 200% ezekszerint <#vigyor3>#vigyor3>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Még nem kaptam regmailt HOC fórumra, hogy beszóljak, ézért írom neked.
Ha nem szeditek le a képemet akkor balhé lesz!
<#eplus2>#eplus2>
köszi<#ejnye1>#ejnye1>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
AKKÓ JÓVAN AKKÓ
http://thenamelessphoto.com/
AKKÓ JÓVAN AKKÓ
http://thenamelessphoto.com/
AKKÓ JÓVAN AKKÓ
http://thenamelessphoto.com/
Mit kell csinálni akkor ha nem telepíti fel a játékot mert állandóan hibát ír ki hogy ebben meg abban a .cab fileban hiba van.
Lehet szerintetek az a baj hogy csak imige-ben van fent a gépen és ALcohol-lal töltöm be az imige-t?
Vagy ez nem számít semmit?
Lehet hogy ki kéne írnom CD-re? Akkor talán mûködne?
AKKÓ JÓVAN AKKÓ
Ha valakit nagyon érdekel, akkor úgy is ki tudja deríteni a hírt, nagyon mentek itt az eszmecserék... 😊
http://thenamelessphoto.com/