Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#16924
kis egér tuning.. most már sokkal jobban szeretem ezt a hülye trackball-t nemm kell 20at scrollozzak ha a képernyõ másik oldalára akarok menni, és még pontos is.. 😄

lac coo
#16923
Igazad van ! Nem is néztem még ,hogy van ilyen beállítás Winfosban .Nekem eddig voltak gondjaim az egérrel , néha picit akadva ment de most minden beállítást kétszeresre allítottam és most tök simán megy .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16922
nagyon lol dolog történt.. win2k3-at használok most.. és van ilyen opció, hogy a refresratetlehet állítani az egérnek. Olvastam Prohardware-en Razer egérrõl. ott volt egyilyenprogi. néztem akkor XP-alatt optikai 100mhz, tracball(az van most is)45mhz.. nah most fölkurtam 200mhzre..és megy, olyan simán megy mint egy állom. jobb mint az optikai.. 😄DDDDD

#16921
LOL

#16920
bocs skacok, ezt most muszály beraknom ide.. fetrengek a röhögéstöl, pedig nem szoktam..

#16919

http://thenamelessphoto.com/

#16918
asszem farcryhqn van pár toturial. azokat nézd meg.

http://thenamelessphoto.com/

gurubefree
#16917
Segithetne valaki a pálya készítésben.

thx / GuruZo /

ゾルターン

I love Techno
#16916
Én se értek hozzá csak tapasztalatból tudom hogy énnekem mikor az átlagosnál nagyobb a pingem (és a játékos ismerõseimnek is ez a tapasztalata) alig tudok (tudunk) vkit lelõni , de némely játékos meg több százas pingel lelõ mindenkit.(ebbõl gyanítom hogy van ilyen csalás is , meg persze más multis játékokból is hallottam hogy van ilyen).

#16915
Mint laikus gondolom, hogy ilyenkor valami feltöltést kell indítani, vagy a program, ha van ilyen, akkor uploadot csinál. Ilyenkor a tag pozicióját akadozva kapja a szerver, míg a zavartalan letöltés miatt õ lát mindenkit lagmentesen. Gondolom nem ilyen egyszerû, mert ugye ha õ lõ, akkor azt sem kapja meg a szerver rendesen stb. stb. Nem tom.

I love Techno
#16914
Errõl a megnézni hány golyó-ból lyut eszembe , sajnos vannak olyan csalások mint pl laggcheat aminél ugye azért találják el az illetõt kevésszer mert õ a többikeknek kurvára laggol de õ valahogy tök simán lelõ mégis mindenkit , ezt nem tudom hogy csinálják vagy olyan programot irnak a játékhoz hogy õk teljesen laggnélkül láttyák a játékot viszont a többi játékosnak laggolnak , vagy simán bekapcsolnak vmi letöltés félét de ez esetben akor valszeg kell nekik egy aimbot mert nagy pingel szerintem nem lehet célozni(vagy mindkét verziót együtesen).(persze nem kell minden nagy pingûre vagy laggolósra azt hinni , hogy csal csak sajnos van ilyen is....)

lac coo
#16913
Szerintem aki engem lelõ , az mind köcsög csíter !!!<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16912
Hi!
Kezdetben engem is nagyon idegesített a lecsalózás és párszor tényleg álnéven toltam, mert néha úgy éreztem, hogy csak a nevem miatt írja az aktuális nyomi.
Valóban meglepõ lehet, mikor az ember 4-5 ellent tesz el láb alól, akik mind õt lövik és még ráadásul zászlót is kepcsöröl. Teljesen normális reakció, hogy az ember fejében egybõl a csíter szó bukkan fel. Az értelmesebbje azonban nem írja be egybõl, hanem gondolkozik és pl. az alább említett dolgot teszi: megnézi hányszor találta el egyáltalán a "csítert". Sajnos nagyon sokan vannak a másik táborban. Mostanában már csak röhögök rajtuk.
Klasszikus példám az a csupaszám nevû gyerek (biztos ismeritek), aki 2 db 249-es golyótól elhalálozott, erre beírta. "nice cheater". Nem vette észre viszont a mögötte robbanó gránátot...
Ugyanez a gyeró azonban szokatlanul gyorsan "oldalaz" miközben halál pontosan lõ. Elõször azt gondoltam, biztos nyomja a shiftet. Ki is próbáltam: 2 méterrõl a kocsit se találtam el szinte. Valamit nagyon jól csinál...

lac coo
#16911
Valaki megnézhetné majd MSN-en aki ért hozzá !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#16910
Nekem is behalt a Far Cry , nem hajlandó felrakni a patch-et hozzá , úgyhogy egy darabig sajnos én sem tudok játszani mert rendszert nem akarok most telepítgetni .....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16909
engem is ? <#rinya><#rinya><#rinya><#rinya><#rinya>

#16908
nekem 42 a pozicionálóteszt.. gorsinál... elöször azt hittem ha trackballal, 38 akkor majd ott rekordokat döntök.. de hát qrvagyorsnak köll lenni..nah majd itthon is bepróbálom még1szer.. kéne egy razer diamondblack. meg egy gép hozzá.
tegnap gaméztam egy kicsit 2hónap után, azt túl jó volt. most meg még 2honap mire összejön az új gép. csak belekostóltam a drogba.. most hosszabbnak tûnik az a 2 hónap. <#mf1> mindeknkit utálok aki tud gamézni..!!! 😄<#nevetes1>

#16907
úgy kell nekik <#vigyor5>

XeeN
#16906
me' dógoznak, iskolába vannak.

#16905
Miért nincs senki hétfõ reggel szervereken? <#rinya>

#16904
többire meg no comment, mert semmi értelme <#vigyor3>

#16903
Poz teszt nálam 42-44 egyébként...

#16902
Ejj de forró a hangulat <#circling>
Cucli, ha 10re nem vagy téesen balhé lesz <#ravasz1>

#16901
az béna ték. hiába úgyis enyimé lesz. kár a spam érte 😛

http://thenamelessphoto.com/

#16900
100 az ultramekabrutáltékig

#16899
csak

#16898
már

Ability
#16897
Ja, egyik pont azon van kinyúlva, hogy belém lõ 100 golyót, és nem halok meg. De az már nem jut ez az agyáig, hogy a 100-ból a nagy része mellé megy, meg esetleg a lagg miatt 'nem oda megy a golyó' ahova kéne. 😄

Mondtam nézzem meg a konzolba hány talált el, de Õ persze nem hisz annak. 😄 Tuti az amit Õ lát. 😛
I love Techno
#16896
Jobb ha rályuk hagyod nem kell velük foglalkozni mert hiába magyarázkodsz meg hiába mondasz tényeket meg ésszerü dolgokat , ugyse gondolják végig mert egyszerübb lecsalózni valakit mint azt mondani jó volt....(:mondom én már csak röhögni tudok ezen a csalózási mánián😊

Ability
#16895
"Domi: Abilitinek az csak poén volt, ott is a 😄"


Jaja, nehogy komolyan vegye valaki! Most is leosztottak engem meg a HIC-eseket a HOC szerveren, mert kicsit több pontunk volt mind az átlagnak. 😄

De rendet fogok tenni, pont olyanokkal van dolgom, akiket majd jól leoltok, mert azért ez tényleg dúrva amit csinálnak. Anyáznak meg minden...


... nincs erre szüksége senkinek.
kisgabo
#16894
a cdgalaxisban a FAR CRY DVD csak 3990, a warezkirályoknak meg lehet venni. <#taps>

#16893
Na re, hazaértem.
Nem szokásom ilyen stilusban beszélni, nem valószínû, hogy én voltam.
de +1x, _senkit nem csaloztam nyilvánosan_ HICsek közül, max 1xüen kilépek, ennyi. Az hogy TS-en meg mit beszélek klántársaimmal megint másik dolog.
Ha valakit pedig nyilvánosan csalozok, akkor az már szavazásra szokott menni, mert tényleg feltünõ nagyon, vagy csak 1xüen kidobja valamelyik HOC-s ha van bent. De akkor sem ilyen stilusan beszélek.

No de én ezennel lezártam a dolgot.

Domi: Abilitinek az csak poén volt, ott is a 😄
I love Techno
#16892
erre csak annyit mondok hogy voltam bent más néven és te montál ilyeneket hogy huzz a kurva anyádba te retkes csaló....(vmi ilyesmit)(persze nem tudhattad a nevem) de gondolom hogy ha azt montad hogy egykét hic-est elkönyveltél csalónak az le csalózás (szerintem , szerintem) , de mivel én csak ugy halottam lehet én halottam vagy értettem félre....

Ability
#16891
At All Player who have Probs with the FarCry-PB!

(Written by theGhost2006, 12.04.2005 at 16:26)




Since the Release of the New PB-Request for FarCry have some Players Probs with PB-Kicks, so we will show you here how You can fix this Problem in the list below the next sentences.

NOTICE "This Problem will only happen, if you play with the lowest Grafic-Settings!"

SETTINGS:

* If all Grafic-Settings are on the lowest, you should set the Water- and Lighting-Settings on the highest
* If you don't see the Lights of some Weapons, you should activate it in the Console with the Command "\r_coronas 1"
* Also you should deactivate the SFX-Settings with a Console-Command like "\r_DisablesSfx 0". This is main Problem, why you have PB-Kicks
* A other alternative to fix the "Package flow" is the Tool "TCP Optimizer", with this Utility you can optimize your TCP-Settings. The Programm is really easy to use.

I hope, we could help You !!! 😊





LááááááL! <#idiota><#vigyor3><#hehe><#levele>
#16890
Miért? Még ki csal <#conf>

lvl 55 undead warrior (Bloodscalp) lvl 60 human warlock (Ragnaros) lvl 45 dwarf paladin (Ragnaros)

Ability
#16889
Általában a magyaroknak nem laggol, de ez függ a szolgáltatotól is...

... próbálunk amúgy tenni ellene, most volt egy kis teszt is. Elvileg meg lehet oldani, hogy kisebb sávszélességgel is beérje, de nagyobb processzorigény kell. Szal egy másik tömörítési technika, csak majd kéne egy erõs proci. De nem tudom mi lesz az eredménye, szarintem marad minden, de majd kiderül... ^^
#16888
hoc full jó server lenne ha a sok köcsög külföldi nem laggoltatná szét a picsába.. 😄

http://thenamelessphoto.com/

#16887
Na én most leléptem, majd este leszek.
Egyébként ennek a vitának semmi értelme szerintem.
#16886
pl. elég ha gyanus vagy egy adminnak. csinál pb shotot. lebuktál. ennyi. nem csak a májszter PB van a világon 😊

http://thenamelessphoto.com/

#16885
Balfi: Pont az, hogy nem csaloztam 😊 Hanem simán kilépek. Ti sértödtök itt össze vissza.
De ha nagyon fogadni akarsz, akkor valami komoly tétbe kellene. Kiváncsi lennék ugy is állod-e. Mondjuk a mukadijja egy ilyen program megirásának, EUs viszonylatban, mundjuk fél milla, és akkor ügyvéd elött irunk egy szerzödést, hogy tiszta legyen. Tudod én is 29 éves vagyok, és nem a levegõbõl éllek, a sört meg utálom 😄
I love Techno
#16884
akinek nem inge ne vegye magára....

I love Techno
#16883
Pontosan az a te problémád hogy nem birod elviselni hogy más jobb , de én erre csak azt mondom amig nincs bizonyítékod addig ne fikázz alaptalanul senkit sem
(ha jól tudom ez rágalmazás amit a törvény is büntet <#ejnye1><#nyes>) , amugymeg akik a hoc-ra mennek közülünk õk azért mennek mert ott kevésbé lagolnak mint a külföldi szervereken (én mongyuk hoc-on néha még jobban , nem is gyakran járok oda) , de ha enyire nem teccik meg lehet kérni a hoc-osokat hogy tilcsák ki a hiceseket loooooool sõt minden játékost kikkéne tiltani minden szerverrõl mert vki mindig jobb mint a másik.... de egyépként ez is egy megoldás hogy nem jácol mikor jön egy két jobb.Amugymeg elég gyökér egy életszemléleted van ezzel a mindenszerveren lehet csalni szöveggel , nem tudod elviselni hogy nem vagy olyan jó és szeretnéd azt hinni hogy mindenki csal itt csak enyi a történet (ezzel próbálod nyugtatni magad , csak hogy kurva nagy tévedésben vagy és egyáltalán nem olyan könyü csalni mint ahogy te azt hiszed de ha olyan ugyes vagy jáccad ki az ACC-és pb-ét és ha sikerült meghivlak egy sörre). (pszihológusi pályára kéne mennem<#idiota>)

FCH kari
#16882
"most az fch miatt már inkább nem kavarom a port mert nincs értelme pár szánalmas kis fütyi rinyálásával foglalkozni azt hisznek amit akarnak (baszák csak az agyukat vele) ugyse érdekel" ez mi???én nem rinyáltam!!nem csaloztam senkit!!fejlödö stádiumban vagyok,már mint far crayban!elismerem azt hogy a hic klán tagjai közül többen, sokkal jobbak mint én vagyok!ez nem feltétlen jelenti azt hogy "(csalo)"!?! ja és 35évesen nemtartom magam fütyinek!

Konfúciusz mondá: "Míg leng a lánc, meleg az ülöke."

Ability
#16881
Nah kicsit hülyén mondtam, de úgy is érted...

Lényeg: ha jól összeállítod az ellenõrzésre szoruló dolgokat, akkor hatékony tud lenni....
Ability
#16880
Ha valaki igazán jól beállítja, akkor igenis véd pár dologtól. Nem mindentõl ez tény, de van amitõl elég hatékonyan. 😄 És igen, ha csak azt figyeli amit beállítok akokr mi van? Jól kell belõni és máris okés... de egyébként nem csak azt figyeli...^^
#16879
Ability te nem ismered a PB-t 😊 Csak azt figyeli amit beáálitasz! Néz bele mert publikus. Ebben a CFg-ben ennyi van:
pb_sv_CQC 1
pb_sv_scoreKick 0
pb_sv_guidRelax 0
pb_sv_EmptyName 0
pb_sv_Restrictions 1
pb_sv_KickLen 0

pb_sv_cvar cl_display_hud IN 1
pb_sv_cvar e_fog IN 1
pb_sv_cvar e_vegetation IN 1
pb_sv_cvar e_vegetation_min_size IN 0 2.2
pb_sv_cvar e_water_ocean IN 1
pb_sv_cvar p_head_camera IN 0
pb_sv_cvar p_speed_crouch IN 0 2.24
pb_sv_cvar p_speed_prone IN 0 1.8
pb_sv_cvar p_sprint_decoy IN 20.0
pb_sv_cvar p_sprint_restore_idle IN 14.0
pb_sv_cvar p_sprint_restore_run IN 7.0
pb_sv_cvar p_sprint_scale IN 1.7
pb_sv_cvar p_speed_run IN 0 6.762
pb_sv_cvar p_speed_walk IN 0 4.9
pb_sv_cvar r_Driver IN Direct3D9
pb_sv_cvar r_hdrrendering IN 0
pb_sv_cvar r_nodrawnear IN 0
pb_sv_cvar r_vpfog IN 1
pb_sv_cvar ui_RepeatSpeed IN 40
pb_sv_cvar ui_RepeatDelay IN 200
pb_sv_cvar r_DisableSfx IN 0
pb_sv_cvar e_particles_lod IN 0.5 1.0
pb_sv_cvar e_particles_max_count IN 512 8192

pb_sv_md5toolfreq 30

pb_sv_md5tool a 1.1.3.1378 v fcdata/scripts.pak SZ1111196 AT687632 LEN2048 DF00870C033AC2561974C97C1493A56B
pb_sv_md5tool a 1.1.3.1378 v FCData/CCGF_CACHE.PAK SZ5210922 AT5208864 LEN2048 310CF1331B89E9CF883D360AA4F53745
pb_sv_md5tool a 1.1.3.1378 v fcdata/scripts.pak SZ1111196 AT689776 LEN2048 5E8521D6B01C15F0E2098EF597991783
pb_sv_md5tool a "" v pbhack.exe NOT_FOUND
pb_sv_md5tool a 1.1.3.1378 v FCData/effects.pak SZ27149 AT25088 LEN2048 57F166312879C6E2953A2653497D27FA
pb_sv_md5tool a 1.1.3.1378 v fcdata/scripts.pak SZ1111196 AT721408 LEN2048 E0F52B11F1F6BB4E15B7D8A0A5379281
pb_sv_md5tool a 1.1.3.1378 v FCData/Music.pak SZ477170189 AT477168128 LEN2048 D966A07759F00E37A56702A05C3D2BFB
pb_sv_md5tool a "" v pb/pbhack.ini NOT_FOUND
pb_sv_md5tool a 1.1.3.1378 v fcdata/scripts.pak SZ1111196 AT731952 LEN2048 F8FAF6BFA34C3FE50BF21E49F519514A
pb_sv_md5tool a 1.1.3.1378 v FCData/Objects.pak SZ289993785 AT289991728 LEN2048 9C66E9EE0E8EBD784AB0755F987A22BB
pb_sv_md5tool a 1.1.3.1378 v fcdata/scripts.pak SZ1111196 AT733680 LEN2048 30B0CDD051B988D45A43818575FBEECA
pb_sv_md5tool a "" v pb/pbhack.exe NOT_FOUND
pb_sv_md5tool a 1.1.3.1378 v FCData/Objects1.pak SZ767040 AT764976 LEN2048 2F37C0BCBF0888515374CDDEB9E809EA
pb_sv_md5tool a 1.1.3.1378 v fcdata/scripts.pak SZ1111196 AT747264 LEN2048 8CF38237CCF31EDB279029B87CD4BC92
pb_sv_md5tool a 1.1.3.1378 v FCData/Objects2.pak SZ3543027 AT3540976 LEN2048 CC68558375A18CF7C42780F4133BE91B
pb_sv_md5tool a "" v bin32/pbhack.ini NOT_FOUND
pb_sv_md5tool a 1.1.3.1378 v fcdata/scripts.pak SZ1111196 AT758944 LEN2048 D41E1D16D58879ECD1AC54BB6171C302
pb_sv_md5tool a 1.1.3.1378 v FCData/Shaders.pak SZ2091865 AT2089792 LEN2048 B61DF28E574D0110374DAB2C4078AA84
pb_sv_md5tool a 1.1.3.1378 v FCData/Sounds.pak SZ243478910 AT243476848 LEN2048 FF967239CB61498373DEABCA886A9866
pb_sv_md5tool a "" v bin32/pbhack.exe NOT_FOUND
pb_sv_md5tool a 1.1.3.1378 v fcdata/scripts.pak SZ1111196 AT761088 LEN2048 B56673535FEA238E45D9A99F7A07DD4F
pb_sv_md5tool a 1.1.3.1378 v FCData/Textures.pak SZ238542385 AT238540320 LEN2048 69DD274DF3C622A9540E3E949C97F262
pb_sv_md5tool a 1.1.3.1378 v fcdata/scripts.pak SZ1111196 AT761808 LEN2048 19B91A9A3E74297409DC246D381AB5D2
pb_sv_md5tool a "" v system/pbhack.ini NOT_FOUND
pb_sv_md5tool a 1.1.3.1378 v FCData/Textures1.pak SZ33246 AT30176 LEN2048 242028F065936840C7DEC8FFB095E927
pb_sv_md5tool a 1.1.3.1378 v FCData/scripts.pak SZ1111196 AT1109136 LEN2048 39BAD54372B4D0654C7CBD8D06AE655F
pb_sv_md5tool a 1.1.3.1378 v bin32/crygame.dll SZ1146880 AT0 LEN2048 "1533E3D3186FEE9EC319E7910E5FD08F A4D85F3FF98C45CFA84E09DA9FD06134"
pb_sv_md5tool a "" v system/pbhack.exe NOT_FOUND
pb_sv_md5tool a 1.1.3.1378 v fcdata/scripts.pak SZ1111196 AT774288 LEN2048 F0842733C7EB4DA9680B1E4EFBBFBE89
pb_sv_md5tool a 1.1.3.1378 v Bin32/crygame.dll SZ1146880 AT1010080 LEN2048 ACD343F649C45603CDFA290A6322FA11
pb_sv_md5tool a 1.1.3.1378 v fcdata/scripts.pak SZ1111196 AT781296 LEN2048 E30267CB314DDB56C1829C6B3374692B
pb_sv_md5tool a "" v bin32/ttnlog.txt NOT_FOUND
pb_sv_md5tool a 1.1.3.1378 v bin32/crygame.dll SZ1146880 AT1144816 LEN2048 6ECA6172686FC1B8C997637EDEF778B2
pb_sv_md5tool a 1.1.3.1378 v fcdata/scripts.pak SZ1111196 AT793136 LEN2048 304BF8CA8059090069B159C6B5906578
pb_sv_md5tool a 1.1.3.1378 v bin32/crysystem.dll SZ679936 AT0 LEN2048 "1B9A641BBF8D30748549CF62587E1E7C 2ADC07531464C8926CB04F53BF6F0168"
pb_sv_md5tool a "" v pb/ttnlog.txt NOT_FOUND
pb_sv_md5tool a 1.1.3.1378 v fcdata/scripts.pak SZ1111196 AT827856 LEN2048 7ECA5EA443BE9B9B0ACB921DFAE0EE23
pb_sv_md5tool a 1.1.3.1378 v Bin32/crysystem.dll SZ679936 AT473328 LEN2048 CE35DFB22A822A2644BCFADE2B6D19C5
pb_sv_md5tool a 1.1.3.1378 v bin32/crysystem.dll SZ679936 AT677872 LEN2048 6ECA6172686FC1B8C997637EDEF778B2
pb_sv_md5tool a "" v ttnlog.txt NOT_FOUND

pb_sv_task 20 240 pb_sv_filewhitelist FCData Localized CCGF_CACHE.PAK effects.pak Music.pak Objects.pak Objects1.pak Objects2.pak Scripts.pak Shaders.pak Sounds.pak Textures.pak textures1.pak
pb_sv_task 140 197 pb_sv_filewhitelist mods/farcry
Ability
#16878
Hát úgy, hogy a PB figyeli a file-okat, és nem tûr meg semilyen 'többletet', emellett van benne 'tartalomszûrõ', szóval ha átírsz valamilyen változót, akkor simán kidob a levesbe. A gond már csak ott kezdõdik, hogy ki lehet játszani, de nem minden esetben.... 😛 Ezért írtam, hogy csak részleges a védelme, de ez is véd valamit....
#16877
Egyébként nem ismerem az ACC-s PB cfg-t, de CL-rõl most kiváncsiság kedvéért leszedtem egyet, na az lofütyi.
És ha egy chiiit, nem publikus, azaz csak magamnak irom, akkor védekezni is szinte lehetetlen ellene! Mert hogy fogod detektálni, mi alapján? Merthát a PB-t nem ti irjátok, csak a pb-n bellül a configurálást, annak pedig komoly határai vannak.
Ability
#16876
Nem akarok csalni, csak "bizonyítani", hogy nem olyan egyszerû megcsinálni mint azt amit hiszel. PErsze vannak olyanok is, mint említettem pl Speedhack, de van amit nem lehet... vagyis lehet, csak nem elég hozzá a jó programozó... és nem más ismeretekre gondoltam, hanem pl hozzáfárásre, mert van amihez a szerverek beállítását is változtatni kell.

Az persze más kérdés, hogy feltöröd a VNC jelszót vagy valami. 😄DDD

PEACE!
#16875
Már te is csalni akarsz? 😄
Most öszintén mi értelme?
Egyébként milyen tudás kell még szerinted hozzá?