Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Communications 982.6 kilobits per second
Storage 119.9 kilobytes per second
1MB file download 8.5 seconds
Subjective rating Good
Szóval 1M-re emelték. A feltöltési sebességet még én sem tudom pontonsan, mert ez a teszt helytelen értéket mutat. Én 256-ra gondolok, mert torrenten 30kb/s körül volt az uploadom, de eléggi ingadozott.
Tud valak aránylag pontos tesztelõt, ami upload-ot is mér? Én ezt használtam, de a feltöltést nem méri pontosan. 😞
http://thenamelessphoto.com/
És mindenki kapja be aki játszik ,pedig én nem tudok !!!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
lvl 55 undead warrior (Bloodscalp) lvl 60 human warlock (Ragnaros) lvl 45 dwarf paladin (Ragnaros)
másik sima winen néztem és driver nélkül max 125Hz volt a legjobb (mx510)
prósza driverrel is?<#vigyor3>#vigyor3>
http://thenamelessphoto.com/
http://thenamelessphoto.com/
lvl 55 undead warrior (Bloodscalp) lvl 60 human warlock (Ragnaros) lvl 45 dwarf paladin (Ragnaros)
most Stalki egerére lennék még kivi.
lvl 55 undead warrior (Bloodscalp) lvl 60 human warlock (Ragnaros) lvl 45 dwarf paladin (Ragnaros)
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Láttam mára sok nicknek szinezett a neve.Valaki már mondta is mit kell csinálni,valami ctr+alt-é és 1-9-ig szinek,de nem értem.Kifejtenétek nekem, hogy én is díszmagyarban pompázhassak? Más nem találom a neten a compakt és a skydrive pályákat.Valaki tudja hol találom?
Köszi!! Rik
lool
szal kicsiknek na... szal nekem <#vigyor3>#vigyor3>
majd én segitek.
steam, origin: ACE_hun
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
steam, origin: ACE_hun
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
steam, origin: ACE_hun