Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
hmmmm.
Foszfor - jo arc :o)
Foszfor - jo arc :o)
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
http://thenamelessphoto.com/
... múltkor nézegettünk pár helyecskét, de hiába élünk a lehetõségükkel akkor sem megy, mert még nem igazán megy összehangoltan a támadás...
... freighteren sokszor voltak szarba miattunk! És a legtöbbször mi volt? 2 ember behatolt, a többi meg hátul a spawn helyen. Ha meg lenne beszélve hogy ki mikor indul, és merre, és sikerülne behatolni (márpedig ez akkor is sikerült) akkor lehet hogy így egyött "kereszttûz" alá véve sikerülne zászlót foglalni...
... nem tudom Ti hogy szoktátok, de mi a HOC-ban mindig megbeszéljük, hogy ki hol, miért, mikor stb. Eddig elég jól mûködött. Persze tudom, hogy CB más, de valamilyen szinten itt is lehetne elõnyünk ebbõl...
ÉSssss... én már várom a 2. hetet amikor mango, és air pálya lesz. 😄 Na ott aztán lehet taktikázni... 😛
Imádlak titeket!!!
Ja és ide írok egy kibeba**ott nagy LOOOOOOOOOOOOOOOOOOL -t !!!!!!!!!! jeeeeeee
Köszönöm, köszönöm loál
Egyébként Ricsi megtalálta a hibát, és valóban a sniperkorlátnál volt. Most már nem lesz ilyen hiba, de a sciprtet leszedte amíg nem javítja.
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Lehet... bár én nem szoktam laggolni. Erre felénk elég jó most az Invitel, stabil kapcsolat van, és a szerzõdésben elõírt sebességet is jóval túlszárnyalja. ÉS nem vettem észre eddig semmi változást ilyen téren, pulic szervereken mindig zsírul megy, de ezeknél... ááá.. én inkább arra gondolok, hogy túl nagy volt nekik a pingjük, és az miatt volt. <#vigyor3>#vigyor3>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
MÁS:
Kíváncsi leszek mi lesz ma a németek ellen. Szombaton az !nst!nct olyan dolgokat csinált, hogy az állam leszakadt majdnem... freighteren a hajó orránál vagyok, a hülyegyerek meg jött a hajó végénél. (a lejtõn, ahonnan jönni szoktak a támadók) Nagyba fekszek és lövök rá. Már belement fél tár nagypapi, én meg csak nézem, hogy mikor döglik már meg. Aztán nagy nehezen meglátta hol vagyok, megfordult és P90-el pár lövéssel leosztott. Hát én úgy szétvertem volna legszívesebben. Bajeg a pálya másik felérõl leszed azzal a fegyverrel + meg sem akar dögleni???
Má' idegbeteg voltam, csak úgy fáj a torkom, hogy inkább kusba maradtam ts-en is. 😄 Jó- jó, tudom szar a játék találtatrendszere, meg a pingjük is elég nagy volt, de azért ez akkor is lehetettlen volt.
Egyébként ha egy kicsit jobban figyelünk, akkor simán tarthattunk volna sok zászlót, és akkor épp hogy csak elver. Na majd ma jobban odafigyelünk. Gondolom. 😛
Egyébként jó volt az a kis meccs, kellett az nekünk. Szerintem elég jól is játszottunk, csak hát alapvetõ hibáink voltak. Pl hogy együtt kéne támadni, vagy ha valakinek kevés az élete, és védõ akkor inkább ölje meg magát, mert szerintem is hibák játszottak közre nagyon. Az meg már No comment hogy az ellen mérnöke befalaztam magát, és úgy foglalt zászlót. :S
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
Valakit nem érdekel egy X800XT 70 rugóért ? Vadi zsír...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
Volna egy észrevételem a
Egy csomószor leállt a respawn számláló, és senki nem tudott újraszületni. (ezzel gondolom még nem mondtam újat 😊 Általában pályaváltással tudták csak megoldani a dolgot, ami elég nehézkes mert nem mindig szavaztak az emberkék.
Viszont nekem az tûnt fel, hogy a számláló kiakadásakor kétszer is mintha miattam történt volna a dolog, mert két alkalommal is pontosan akkor állt meg a számláló amikor Sniper-re akartam váltani, és a szerver azt válaszolta, hogy maximum 2 sniper lehet.
lehet, hogy semmi köze hozzá, de remélem van, és segít kijavítani a hibát...
TURMIX - Szinkronparódia letölthető: http://turmix2005.uw.hu
Köszi a pálya címeket! Sirály. Már csak az a gondom hogy nem tom felrakni a mp compaktot. Hogy is kell mert hiába insallálom fel nem fut.Ha nem gond valaki a coop mod beállításait is elküldhetné. Köszi! Rik
Akit komolyabban érdekel a téma az ezen az oldalon talál egy nagyon jó leírást ezzel kapcsolatban. ^^
Persze ne értse félre senki, nem olyan lesz hogy 3-4 napig nem lehet semmit kezdeni a nettel. Ezt így titkon csinálja, és nem is nagyon lehet észrevenni, csak a folyamatos javulást. 😊
Egyébként meg elírtam, mert nem adat forgalmat csinál, hanem bizonyos csomagoknak nagyobb proiritást ad, így a fontos csomagok nem torlódnak be.
Végülis nem csinál mást a program mint hogy a TCP/IP csomagokat optimalizálja, és csökkenti a reakció idõket!!! (ez azért, hogy világos legyen mindenkinek)
Egyébként majdkésõbb fogod látni a hatását elvileg. Eleinte semmit nem ér, mert ilyenkor optimalizál, és valami irdatlan nagy adatforgalmat csinál a szemét. 😄 Az optimalizálás teljesen 3-4 nap alatt fejezõdik be (körülbelül). Arra meg tessék ügyelni, hogy engedelyezve vannak e az icmp csomagok, mert a program eleinte pingeli a cfos.de lapot es úgy tudja optimalizálni a csomagokat. Röviden ennyi. 😊
(ezeket még fontosnak tartottam) 😉
Mondtam ezt nem én írtam, és azt is hogy ezt filecserélõ hálózatokon terjed...
... a lények, hogy ADSL esetén ha a feltöltés max sávszélel megy, akkor gyakran bekövetkezik, hogy a letöltés is lassúl, de ez fordítva is igaz lehet, szal a lényeg, hogy lassú az egész net. Ez a progi erre nyújt megoldást.
Ebben a mondotban meg az a lényeg, hogy sokan korlátozzák a feltöltést, mert így nem lassaúl be a letöltés, és vígan töltögetnek akár Torrenten aklár DC-n. 😄 De ennek ebben az esetben nincs jelentõsége... 😊
"....nem marad szabad sav ezeknek az ack csomagoknak es feltorlodnak, jelentos idoveszteseggel jutnak csak ki. Akkor korlatozzuk a feltoltest es jolesz minden.. "
Na most ha nem marad elég hely ,akkor még jobban korlátozzuk ? Vagy nem értem ...<#lama>#lama>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Ennek oka, hogy az adatok csomagokban (packet) erkeznek a gepre. Ezeknek a csomagoknak meghatoroztt merete es fejlece van. Minden bejovo csomag sikeres erkezeset nyugtazza a pc a szerver fele ahonnan toltunk. ezt hivjak "ack packet"-nek. az ack az acknowledge szobol ered.
Ezeknek a csomagoknak a merete jelentosen kisebb mint a bejovo csomagoke, de amig nem kuldi el a gepunk a szervernek addig ujabb bejovo csomagot nem kuld! Namost ha a teljes kimeno savszelessegunk felhasznaljuk uploadra nem marad szabad sav ezeknek az ack csomagoknak es feltorlodnak, jelentos idoveszteseggel jutnak csak ki. Akkor korlatozzuk a feltoltest es jolesz minden.. gondolna a laikus. Igen meglehet segit a dolgon de jelentos korlatozas kell ahhoz, hogy a letoltesunk szep gyors legyen, azmeg ugye senkinek sem jo. A kimeno ack csomagok nem szinkronba mennek ki azokkal amiket mi toltunk fel valahova hanem ahogy eppen sikerul. Ezert ingadozik ossze vissza a sebesseg es nem megfelelo hiaba lassitjuk a feltoltest.
Na eleg ennyi a kiseloadasbol
--------------------------------------------------
Tobb megoldas is lehetseges attol fuggoen, hogy mikeppen kapcsolodsz a netre.
Kozvetlen Windows alol kapcsoldas:
Ebben az esetben egy Cfos vagy Cfosspeed nevu progira van szuksegunk.
Ezek letolthetok a http://www.cfos.de/ honlaprol.
A Cfos-ba megadhatjuk a juzer nevunket is es hasonlokat szoval komplett helyettesiti a windows authentikacios reszet. A cfosspeed ezt nemtudja de a mukodese ugyanez. A kesobbiekben lesz szerepe.
Ha nem kozvetlen windows-al kapcsolodsz hanem egy adsl routeren keresztul vagy linuxos/unix routered van akkor kell a cfosspeed mert az lekezeli a routeren keresztul torteno kapcsolodast is! a cfos nem.
Mindket program 3-4 napig eleg jelentos ICMP forgalmat csinal..ez vele jar. kalibralja a netet ugymond. de mar telepites utan 2-3 oraval lathato a kulonbseg. Kezdj el feltolteni korlatozas nelkul es inditas melle egy letoltest eszreveszed mirol is van szo
--------------------------------------------------
A cfos es a cfosspeed nem ingyenes, ha valaki ezt nehezményezi, akkor msg me ...van rá megoldás. 😛
Aki ADSL-es és laggol neki a FarCry (esetleg más is) annak van egy kis jóhírem. 😄
Lehet van aki ismeri már, de tutira veszem, hogy olyanok is vannak akik még ezelõtt nem hallottak róla. Igazából ez fájlcserélõ hálózatokon divat nagyon, de játékok alatt is nagyon hasznos lehet. Nem is ragozom tovább, szépen komletten bemásolom ide azt a rövid kis leírást:
Storage 128.1 kilobytes per second
1MB file download 8 seconds
Subjective rating Good
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
( *H!C* Lac-coo visszatér....hamarosan.....)
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!