Far Cry
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Foszfor - jo arc :o)
Tournament Mappack
Unofficial Mappack <<-- ez a kettõ a fontos, többit le se szedd szvsz. 😊
Foszfor - jo arc :o)
Foszfor - jo arc :o)
Jack rulez 😄
„Az ember jel lemét leginkább az mutat ja meg, hogy mi t tar t nevet sége snek. ”
http://thenamelessphoto.com/
Foszfor - jo arc :o)
<#vigyor2>#vigyor2><#vigyor2>#vigyor2><#circling>#circling>
Csak megszeretném kérdezni hogy a GIT mûködik far crynál is???
................
bár balfi meg kell darálni :/
http://thenamelessphoto.com/
sajnos.
http://thenamelessphoto.com/
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ellenfélre kilõtt golyó arány: 2078553 : 234
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
steam, origin: ACE_hun

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Foszfor - jo arc :o)
Foszfor - jo arc :o)
0 - fekete
1 - fehér
2 - kék
3 - zöld
4 - piros
5 - világoskék
6 - sárga
7 - ciklámen
8 - narancssárga
9 - szürke
Péda erre: $4piros$1fehér$3zöld"
Lenne egy kérdésem: milyen konzol parancsal lehet átállítani a FOV-ot? Csak mert hiába állítom be neki az 1280x720-as felbontást, attól õ még a 4:3-as képarányt adja nekem 1280x720-ba 😞 És hogy ne torzuljon, meg kéne növelni a FOV-ot.
Egyébként neten a PunkBuster mit szól hozzá ha én átállítom magamnak ezt? Ugy ez nem cheat?
TURMIX - Szinkronparódia letölthető: http://turmix2005.uw.hu
Foszfor - jo arc :o)
Foszfor - jo arc :o)
Foszfor - jo arc :o)
amúgy töl olcsó már gém szal megéri(3990Ft)
http://thenamelessphoto.com/
Foszfor - jo arc :o)
http://thenamelessphoto.com/
Foszfor - jo arc :o)
http://thenamelessphoto.com/
Foszfor - jo arc :o)