Far Cry

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gurubefree
#17127
Én is megvettem de nekem nem volt gondom. CD GALAXIS

ゾルターン

gurubefree
#17126
Hello hello <#violent>

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

WizArts
#17125
Köszi, mostanában ér oda a nejem.<#circling> Már hegyezem a gyári szerverre a cerkát.😄

#17124
Egy eredeti jó lenne, de vigyázz, hogy ne maradjon ki a reg. kulcs...

#17123
Nekem más játékkal fordult ilyen elõ. Vidd vissza, kicserélik.

#17122
látom elvagy

http://thenamelessphoto.com/

I love Techno
#17121
Biztos akkor szarakodtak a netemmel 😊

I love Techno
#17120
Most legalább tudom erre fogni a tegnapi vérláma teljesitményemet 😊

I love Techno
#17119
Na ugy néz ki emelt az axeleró mostmár 1 mbit-es , vajon ez jó vagy rossz lesz? <#fejvakaras>

I love Techno
#17118
Ugyis azt montad korcs 😊 , ha megeszik szerzek neked másikat egy eredetit <#vigyor3>.

WizArts
#17117
Hi. Na ezen röhögjetek : Megvettem a gyári FC-t és nem volt benne a reg.kód. WAZZeeeeeeeee!!!! <#mf1> Ezt az Automex-nek.

#17116
Ma este az olaszok ellen... Remélem, nem eszik meg a macskámat...bár ha ezen múlik, akkor miért ne...<#vigyor3>

lac coo
#17115
Még jó , hogy leléptem ! :-)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#17114
kácc.pszt

http://thenamelessphoto.com/

#17113
visszajött a fõláma :S

#17112
re.

http://thenamelessphoto.com/

XeeN
#17111
Sajnos sûrû homály fedi a dolgot. Ráadásul a Project az FC1 elõzménye.

XeeN
#17110
Soha nem lehet 1ütt használni.

lac coo
#17109
Mi van az FC2-vel ?Lehet valamit tudni a The Project óta ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#17108
Hát igen ...Detto...Plusz még az elöttem lévõ tárgyak épsége érdekében ...Pedig nagyon szerettem ezt a játékot....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

hiba
#17107
HDR mellett bugos Antialias-hoz nincs vmi patch v driver v ezt soah nem lehet egyutt hasznalni?

XeeN
#17106
Bocs, de nem. <#shakehead>

#17105
ideadod a kodod?
XeeN
#17104
He-he.Én már régen abbahagytam. A lelki békém és az idegeim állapota érdekében. Funból néha-néha még játszogatok vele, de komoly játékra mostanában biztosan nem fogok vetemedni.

lac coo
#17103
Na én mátol tényleg abbahagyom ezt a köpnivaló , gány far cry-t mert ezen már csak idegeskedni lehet szórakozni nem ...Az ubi meg kapja be azért sem veszem meg a másodikat ..

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#17102
Hi!
Van router de eddig is volt és hónapja még ment! Tûzfal csak a windows-os van de az is volt eddig is!

lac coo
#17101
Jó , este jövök TS-re..

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

I love Techno
#17100
Lac-coo majd ha ráérsz gyere fel msn-re vagy ts-re légyszi , kösz 😊

#17099
router/tûzfal?

#17098
Hi!
Kb. 1 másfél hónapja nem tudtam farcry-ozni neten (idõhiány). Most megint akartam haverokkal, úgy hogy én csináloma a servert de én nem jelenek meg a server listáknál pedi pár hete még ment. Fentvan minden 1.31-es Patch, Remove LAN IP...,FarCryMp v0001,
Mi lehet a gond? Változott mostanában vmi? Helyi hálon látszik a server, de a másikon nem!!!
Valaki tudja a megoldást?

XeeN
#17097
Szerezzétek be a DVD-s vagy 5CD-s verziót.

andriska
#17096
akármi is

#17095
<#confused><#nemtudom><#confused>

#17094
az 1.3-as pecssnél mikor beallítom hogy hova tegye rákattintok a nextre és nem megy tovább. mi lehet a baja?

#17093
Hali!

Hogyan lehet kikapcsolni az árnyékokat? Mert olyan problémám van, hogy a talaj full sötét lesz egy hatalmas területen és nagyon undorítóan néz ki. (6600 GT) Mondták már mások is, hogy volt ilyen problámájuk és csak fel kell telepíteni az 1.3 ill. 1.31-et. De a patch telepítésénél mikor mappát kell választani akkor hiába klikkelek a Next-re nem reagál.
#17092
Császtok!!!

Miért van az hogy ha a farcrymp vel akarok elindítani servert akkor egy bõl kidob?<#kerdes><#confused><#conf><#falbav><#fejvakaras>

................

#17091
hóhó😄 kösz😛P leszedtem, most coopolni fogok<#finom><#finom>

Foszfor - jo arc :o)

Ability
#17090
Nekem nem. <#beka2> Sõõttt szerintem nem is volt olyan csúfos, és mi se voltunk rosszak, csak éppen enyhén laggoltunk. <#eljen><#eplus2>😄 Pl Te így teleportálgattál elõttem, szal kissé szaggatva mentél, alig láttalak, lelõni nem bírtalak volna. <#vigyor3> Az ellen még türhetõ volt, csak éppen 100 golyó kell egy köcsögbe... :S
I love Techno
#17089
Ennyire el ment a kedvetek egy csúfos vereségtõl?<#idiota>

I love Techno
#17088
A Team-HuN nagyon eltünt ts2-rõl felkéne jönni megvitatni hogy mangoriver meg airstrip-re mejik válogatottat kéne kihívni és melyik napra?

I love Techno
#17087
Ha vki nem tud segiteni keress rá google-ben

#17086
1.1 az alap? ha nem akkor hol tom leszedni?😛

Foszfor - jo arc :o)

#17085

I love Techno
#17084
sheep 1 : 0.200 = 0.1852
sheep 2 : 0.200
sheep 3 : 0.163
sheep 4 : 0.200
sheep 5 : 0.163

#17083
A coop mod csak 1.1-es peccsel mûködik :S

1.3-al mi is ezeket a "jelenségeket" tapasztaltuk.

#17082
Pariah arany!!wáwáwáwáwwáwá

http://thenamelessphoto.com/

#17081
hát, aki csatlakozik a serverrre ( lanon 2en) szal a 2. embernek nem lesz fegyvere, vagyi nem látja, nem hallja hogy lõ, csak a servergépnél ülõ, és ha meghal vemlyik akkor már egymást se látjuk.... meg szornyeket is csak a server latja, a másik nem.. szal modellhibak vagymi

Foszfor - jo arc :o)

XeeN
#17080
lac coo
#17079
Ismerkedés a diszkóban:
- Van autód?
- Igen.
- Az jó! És milyen színû?
- Kék.
- Az szép! És hány személyes?
- Kettõ.
- Hûha! És hány köbcentis?
- Hatezer.
- Ahh... hú... és... õõõ... milyen gyártmányú?
- IFA.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

I love Techno
#17078
De mikor mi és hogyan fagy meg?